Pterinochilus murinus

Diskusia viazaná na konkrétne druhy vtáčkarov

Moderátori: Sceptic, bebekexxx

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 7. Marca 2008, 14:25

arsen8 napísal:
slepko napísal:viem že musím byť opatrný, viem že pavúk dokáže zabiť;), ďakujem že sa o mňa bojíte, aspoň niekto

kde si našiel info o tom že môže zabiť? :shock: neprehánaš?
ano ma pravdu. Napisal dokaze a to teda dokaze ! Netreba to komentovat. Kazdy vie kedy moze. A kto nie rad mu to vysvetlim.

Užívateľov profilový obrázok
slepko
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 26. Januára 2008, 10:38
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa slepko » 7. Marca 2008, 18:37

arsen8 napísal:
slepko napísal:viem že musím byť opatrný, viem že pavúk dokáže zabiť;), ďakujem že sa o mňa bojíte, aspoň niekto

kde si našiel info o tom že môže zabiť? :shock: neprehánaš?
ak si alergický alebo sa u teba alergia náhle objaví, nepočul si ešte nikdy o tom že človek zomrel na uštipnutie včelou?? ale nie na prvé uštipnutie, to sa nestáva často ale to druhé môže byť smrteľné ak organizmus zareaguje nesprávne, alebo nemusíš byť vôbec alergický, hmyz ťa mohol uhryznúť už mnohokrát ale stačí že telo len na jedno zareaguje nesprávne a si v ...

Užívateľov profilový obrázok
arsen8
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 30. Septembra 2006, 12:35

Príspevok od užívateľa arsen8 » 7. Marca 2008, 19:20

slepko napísal:
arsen8 napísal:
slepko napísal:viem že musím byť opatrný, viem že pavúk dokáže zabiť;), ďakujem že sa o mňa bojíte, aspoň niekto

kde si našiel info o tom že môže zabiť? :shock: neprehánaš?
ak si alergický alebo sa u teba alergia náhle objaví, nepočul si ešte nikdy o tom že človek zomrel na uštipnutie včelou?? ale nie na prvé uštipnutie, to sa nestáva často ale to druhé môže byť smrteľné ak organizmus zareaguje nesprávne, alebo nemusíš byť vôbec alergický, hmyz ťa mohol uhryznúť už mnohokrát ale stačí že telo len na jedno zareaguje nesprávne a si v ...
viem počul om o tom ale napísal si to tak ako keby zabil každého ked kúsne..zle som ťa pochopil :wink:
dospelý samec cyriocosmus leetzi,nepáril..info SS

Užívateľov profilový obrázok
slepko
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 26. Januára 2008, 10:38
Bydlisko: Košice
oslavujeme

Príspevok od užívateľa slepko » 27. Marca 2008, 12:34

ľudia už mám 5 zvlek, konečne to bude zaujímavé:) už mu je pekne vidieť vzorovanie:) juuj ja som rád, nafotím a pošlem nejaké fotky, ak sa bude dať a bude spolupracovať;)

nič iné som nechcel len sa podeliť o svoju radosť;)

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 27. Marca 2008, 18:00

ja mam 8 zv murinus RCF, krasny, lacny, zaujimavy a nenarocny pavuk.. akurat treba davat bacha :)
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Užívateľov profilový obrázok
slepko
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 26. Januára 2008, 10:38
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa slepko » 27. Marca 2008, 21:22

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok


hmmm tak dobrú chuť

Užívateľov profilový obrázok
slepko
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 26. Januára 2008, 10:38
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa slepko » 27. Marca 2008, 21:28

Obrázok

piaty zvlek:)

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 27. Marca 2008, 21:52

to je P. murinus RCF že ? Ešte jeden zvlek a bude mať sfarbenie dospelca. V 6zv sú už všetky oranžové (moja skúsenosť)
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
slepko
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 26. Januára 2008, 10:38
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa slepko » 28. Marca 2008, 00:42

Obrázok

skus určiť s tohto, ja som myslel že to je TCF ale možno som sa sekol, ja začínam takže neviem na 100%, ak chceš tak ti pošlem na email alebo hocikde väčšiu fotku aby si určil presne, alebo klikni na http://sklipkani.cz/full/964/Pterinochilus-murinus tam je jeho mamička:D

Užívateľov profilový obrázok
Zdani
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 1. Decembra 2007, 11:01
Bydlisko: Košické Olšany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdani » 29. Marca 2008, 09:46

ako dlho sa pripravuje taky p.murinus 7zv. na dalsi zvlek?
B. smithi, P. regalis 2x, B. vagans ,
H. maculata , L. parahybana , P. cambridgei , P. murinus sp."usambara", A.geniculata 2x, H.hercules, H.lividum, b.albopilosum, 2x G.rosea, P.irminia, P.striata, P.pederseni, B.auratum, S.calceata, P.imperator

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 29. Marca 2008, 10:03

priliz vela faktorov to ovplyvnuje takze asi sa nedockas odpovede ..

Užívateľov profilový obrázok
slepko
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 26. Januára 2008, 10:38
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa slepko » 1. Apríla 2008, 00:08

Razor napísal:to je P. murinus RCF že ? Ešte jeden zvlek a bude mať sfarbenie dospelca. V 6zv sú už všetky oranžové (moja skúsenosť)
no informoval som sa a zistil som že je to TCF, na 100%, kamarát ktorý to páril, tak páril TCF samca s TCF samicou určite, takže nič iné to nemôže byť. Je málo oranžový. Na slnečnom svetle nieje taký oranžový. Tak som si už aj ja istý na 100% že je to TCF
1x Pterinochilus murinus TCF (7zv.); 1x Poecilotheria regalis (3zv.); 1x Brachypelma smithi (3zv.); 2x Acanthoscurria geniculata (3zv.)

Užívateľov profilový obrázok
slepko
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 26. Januára 2008, 10:38
Bydlisko: Košice
tak toto je peknééé

Príspevok od užívateľa slepko » 24. Augusta 2008, 22:42

http://www.youtube.com/watch?v=3-znU8xzkmc niekto možno bude namietať že dlhé a nudné, ale ja tvrdím. Je to krása... aký je šikovný;)
1x Pterinochilus murinus TCF (7zv.); 1x Poecilotheria regalis (3zv.); 1x Brachypelma smithi (3zv.); 2x Acanthoscurria geniculata (3zv.)

Užívateľov profilový obrázok
Gergej
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 15. Marca 2009, 15:25
Bydlisko: Martin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Gergej » 23. Apríla 2009, 10:42

Prosím Vás chcem sa len spýtať na môjho štvorzvlekového murinusa. Už vyše dvoch týždňov je schovaný vo svojom pavučinovom hniezde, nevylieza a nepríma potravu, tuším že sa asi bude zvliekať ale že by na to potreboval taký dlhý čas?
Neviete náhodou ako dlho sa zvliekajú murinusky???
ďakujem...
Hey hou, let´s go!!!

husenica77
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 8. Februára 2009, 21:51

Príspevok od užívateľa husenica77 » 23. Apríla 2009, 11:34

Gergej napísal: Už vyše dvoch týždňov je schovaný vo svojom pavučinovom hniezde, nevylieza a nepríma potravu, tuším že sa asi bude zvliekať ale že by na to potreboval taký dlhý čas?

normalka, pavuky su zive tvory, jeden sa pripravuje na zvlek 2 dni, druhy trebars 3 tyzdne, je to uplne individualne.. treba tomu nechat volny priebeh a nechat pavuky zit svojim zivotom...

Užívateľov profilový obrázok
gabrielli
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 3. Júna 2009, 00:42
Bydlisko: ENEMY TERITORY
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa gabrielli » 4. Júna 2009, 02:22

tak mam 4 dvoch malých jednu dospelú samicu a jedného samca adultného idem pockat kim sa samica zvlečie a dám ich napariť :D už sa tesim dúfam ze dačo stoho bude

samec
Obrázok

fotene mobilom
Dosť pavúkov zopár scolopendier a nejake te hady atď........Ospravedlňujem sa za gramatické chyby
"Nenávidím lúdi ktorý si myslia že sú najmúdrejší musia komentovať aj to čo sa nedá máju stále nejaký problém nevedia si pomyslieť svoje ale stále musia vyrývať"
Venované niektorým členom Fora

Užívateľov profilový obrázok
patmos
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 10. Septembra 2008, 12:03
Bydlisko: Snina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa patmos » 12. Júna 2009, 11:15

Obrázok

"Usambara" 6. zvlek, konečne žltá :)
My collection:
0.1 B. vagans, 0.1 B. smithi, 1.0 B. emilia, 1.0 N. chromatus, 1.0.1 Ch. cyaneopubescens, 0.1 H. lividum, L. striatipes, 0.1 P. murinus RCF , 1.0 P. cancerides cancerides, G. rosea RCF, 0.0.2 G. rosea TCF, 1.0 H. hercules, A geniculata, P. irminia a ďalšie sa mi vypisovať nechce...

Arguing on the internet is like running special olympics - even if you win, you are still retarded.

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 29. Júla 2009, 23:55

Obrázok

P. murinus RCF "usambara"
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Zdani
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 1. Decembra 2007, 11:01
Bydlisko: Košické Olšany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdani » 29. Júla 2009, 23:57

krasa :)
B. smithi, P. regalis 2x, B. vagans ,
H. maculata , L. parahybana , P. cambridgei , P. murinus sp."usambara", A.geniculata 2x, H.hercules, H.lividum, b.albopilosum, 2x G.rosea, P.irminia, P.striata, P.pederseni, B.auratum, S.calceata, P.imperator

tyracek
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 7. Apríla 2009, 23:06
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tyracek » 4. Septembra 2009, 23:31

ahojte toto je môj čerstvo zvlečený Pterinochilus murinus RCF Usambara 8. zvlek všimni te si ako sa na vás usmieva , ten smajlík na brušku nemá chybu ale nenechajte sa oklamať síce sa usmieva ale je to sviňa agresívna :-D

Obrázok
aby ste videli dobre detail kliknite na obrázok zväčší sa ,, inak sorry za kvalitu !
B.boehmei 6zv, B.smithi 6zv, P.irminia 8zv, H.maculata 2zv, P.murinus(RCF Usambara) 8zv, Poecilotheria regalis 5zv, Poecilotheria pederseni 3-4zv, Poecilotheria striata 3-4zv

Užívateľov profilový obrázok
patmos
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 10. Septembra 2008, 12:03
Bydlisko: Snina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa patmos » 5. Septembra 2009, 19:40

To isté, 8. zvlek 0.1, 2 dni po zvleku
Obrázok
My collection:
0.1 B. vagans, 0.1 B. smithi, 1.0 B. emilia, 1.0 N. chromatus, 1.0.1 Ch. cyaneopubescens, 0.1 H. lividum, L. striatipes, 0.1 P. murinus RCF , 1.0 P. cancerides cancerides, G. rosea RCF, 0.0.2 G. rosea TCF, 1.0 H. hercules, A geniculata, P. irminia a ďalšie sa mi vypisovať nechce...

Arguing on the internet is like running special olympics - even if you win, you are still retarded.

tyracek
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 7. Apríla 2009, 23:06
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tyracek » 5. Septembra 2009, 20:07

patmos toje haluz hee :-D
B.boehmei 6zv, B.smithi 6zv, P.irminia 8zv, H.maculata 2zv, P.murinus(RCF Usambara) 8zv, Poecilotheria regalis 5zv, Poecilotheria pederseni 3-4zv, Poecilotheria striata 3-4zv

tyracek
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 7. Apríla 2009, 23:06
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tyracek » 12. Septembra 2009, 21:05

ahojte čítal som že usambara sa môže chovať aj v teráriu pre stromové druhy chcem sa opýtať je to to terárium vyhovujúce ?? len pre info ta stena ešte nieje 100% doladená ! Obrázok
B.boehmei 6zv, B.smithi 6zv, P.irminia 8zv, H.maculata 2zv, P.murinus(RCF Usambara) 8zv, Poecilotheria regalis 5zv, Poecilotheria pederseni 3-4zv, Poecilotheria striata 3-4zv

Užívateľov profilový obrázok
patmos
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 10. Septembra 2008, 12:03
Bydlisko: Snina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa patmos » 13. Septembra 2009, 00:48

Jasne, len počítaj s tým, že si sama vyberie kde si urobí hniezdo - či už na zemi alebo hore, ale mám skor za to že ho bude stavať od spodu, a že ti to zapradie tak že sa budeš diviť ;-)
My collection:
0.1 B. vagans, 0.1 B. smithi, 1.0 B. emilia, 1.0 N. chromatus, 1.0.1 Ch. cyaneopubescens, 0.1 H. lividum, L. striatipes, 0.1 P. murinus RCF , 1.0 P. cancerides cancerides, G. rosea RCF, 0.0.2 G. rosea TCF, 1.0 H. hercules, A geniculata, P. irminia a ďalšie sa mi vypisovať nechce...

Arguing on the internet is like running special olympics - even if you win, you are still retarded.

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 13. Septembra 2009, 10:20

nemyslim si , ze je to vhodne. Ona bude asi lozit, na zaciatku urcite a mozes o nu prist, lebo ked ti spadne z takej vysky si nasjskor ublizi ...,
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)


Napísať odpoveď