Acanthoscurria geniculata

Diskusia viazaná na konkrétne druhy vtáčkarov

Moderátori: Sceptic, bebekexxx

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
hopko21587
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 21. Januára 2010, 22:15
Bydlisko: brezno

Príspevok od užívateľa hopko21587 » 28. Apríla 2010, 19:47

Z0oMb3E napísal:nezistis ked raz budes chciet porosit najdes vo filmovke nejak viacej noh 2zvlekova geniculata scernie asi den-dva pred zvlekom a zvlecie sa za hodinu.
aha no ja ich kontrolujem tak raz za dva dni takze mozna sa trafim pocuj teraz som bol len tak kuknut a co som im dal vcera mucniaka tak bol chyteny plesnov vybral som aj oklo toho lignocel mam este neco viacej spravit abi to nezacalo viac plesniet ? ako vybral som vsetko co som videl ale ci nebude treba viacej

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 28. Apríla 2010, 20:01

coze? kazde dva dni? blaznis? sak nechaj pavuka na pokoji jemu sa nestane nic naopak ty mu stale sposobujes stres tim ze manipulujes s filmovkou. a co ak ho vyrusis prave pri zvliekani nezvlecie sa a skape
cim menej manipulujes s filmovkou tim viac znizujes moznost ze ho prichytis prave v tejto bezbrannej pozicii

prilisnou starostlivostou mu skor ublizis ako mu prospejes
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 28. Apríla 2010, 20:04

Z0oMb3E napísal:coze? kazde dva dni? blaznis? sak nechaj pavuka na pokoji jemu sa nestane nic naopak ty mu stale sposobujes stres tim ze manipulujes s filmovkou. a co ak ho vyrusis prave pri zvliekani nezvlecie sa a skape
cim menej manipulujes s filmovkou tim viac znizujes moznost ze ho prichytis prave v tejto bezbrannej pozicii

prilisnou starostlivostou mu skor ublizis ako mu prospejes
preto rád používam priehľadné filmovky a krabičky ...... 8)

Užívateľov profilový obrázok
hopko21587
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 21. Januára 2010, 22:15
Bydlisko: brezno

Príspevok od užívateľa hopko21587 » 28. Apríla 2010, 20:12

Sturm napísal:
Z0oMb3E napísal:coze? kazde dva dni? blaznis? sak nechaj pavuka na pokoji jemu sa nestane nic naopak ty mu stale sposobujes stres tim ze manipulujes s filmovkou. a co ak ho vyrusis prave pri zvliekani nezvlecie sa a skape
cim menej manipulujes s filmovkou tim viac znizujes moznost ze ho prichytis prave v tejto bezbrannej pozicii

prilisnou starostlivostou mu skor ublizis ako mu prospejes
preto rád používam priehľadné filmovky a krabičky ...... 8)
no ved vsak takemu malemu pavukova treba davat aj zrat ne vsak raz za tri dni je v poho interval nie a na druhy den predsa musim vybrat zvisky ne ..tak ale ako vravite budem vas posluchyt budem ho kontrolovat nevem ako est to my poradte kolko tak razy ho mam kontrolovat

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 28. Apríla 2010, 20:15

ak po krmive neskoci hned vyberam ho okamzite, porosim a dalsi pokus a ta ista procedura za dva tyzdne
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

Užívateľov profilový obrázok
hopko21587
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 21. Januára 2010, 22:15
Bydlisko: brezno

Príspevok od užívateľa hopko21587 » 28. Apríla 2010, 20:20

Z0oMb3E napísal:ak po krmive neskoci hned vyberam ho okamzite, porosim a dalsi pokus a ta ista procedura za dva tyzdne
to akoze2zv pavuka mamkrmit raz za dva tyzdne? to myslis vazne? a ked mi neskoci tak akoze nebude zrat 4 tyzdne no nic ako vravis vzdy si dam povedat od skusenejsieho ...lenze este jeden dotaz ja ked som jej dal zrat tak ona hned po tomneskocila az potom neskor somhu nasel na tom ako to cica tak nevem no .....a inak to co bola za sprava? no a este ked po nom skoci tak predsa na druhy den musis vybrat zvysky ne ...a uz si porusil proceduru

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 28. Apríla 2010, 20:27

hopko21587 napísal:
Z0oMb3E napísal:ak po krmive neskoci hned vyberam ho okamzite, porosim a dalsi pokus a ta ista procedura za dva tyzdne
to akoze2zv pavuka mamkrmit raz za dva tyzdne? to myslis vazne? a ked mi neskoci tak akoze nebude zrat 4 tyzdne no nic ako vravis vzdy si dam povedat od skusenejsieho ...lenze este jeden dotaz ja ked som jej dal zrat tak ona hned po tomneskocila az potom neskor somhu nasel na tom ako to cica tak nevem no .....a inak to co bola za sprava? no a este ked po nom skoci tak predsa na druhy den musis vybrat zvysky ne ...a uz si porusil proceduru
Ja to robím tak : hodím červa nechám ho tam deň a na druhý deň vyberiem zvyšky poprípade celého ak ho nechcela a potom o zhruba týždeň a pol znova .....

Užívateľov profilový obrázok
hopko21587
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 21. Januára 2010, 22:15
Bydlisko: brezno

Príspevok od užívateľa hopko21587 » 28. Apríla 2010, 20:36

Sturm napísal:
hopko21587 napísal:
Z0oMb3E napísal:ak po krmive neskoci hned vyberam ho okamzite, porosim a dalsi pokus a ta ista procedura za dva tyzdne
to akoze2zv pavuka mamkrmit raz za dva tyzdne? to myslis vazne? a ked mi neskoci tak akoze nebude zrat 4 tyzdne no nic ako vravis vzdy si dam povedat od skusenejsieho ...lenze este jeden dotaz ja ked som jej dal zrat tak ona hned po tomneskocila az potom neskor somhu nasel na tom ako to cica tak nevem no .....a inak to co bola za sprava? no a este ked po nom skoci tak predsa na druhy den musis vybrat zvysky ne ...a uz si porusil proceduru
Ja to robím tak : hodím červa nechám ho tam deň a na druhý deň vyberiem zvyšky poprípade celého ak ho nechcela a potom o zhruba týždeň a pol znova .....
no too je lepsi napad si myslimbo taky mali pavuk nemusi hned skocit a moze ho zacat zrat aj za dve hodiny aspons tymto suhlasim ale viacej navrhov neodmietnem

Užívateľov profilový obrázok
zaciatocnik
Príspevky: 890
Dátum registrácie: 14. Marca 2010, 14:31

Príspevok od užívateľa zaciatocnik » 16. Mája 2010, 15:05

tu je moja a. geniculata 7. zvl. female :) čerstvo po zvleku
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

moja skupina ktorá je zameraná čisto len na Poecilotherie .

http://www.facebook.com/groups/115582828528632/

Užívateľov profilový obrázok
pby
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 4. Apríla 2010, 14:46
Bydlisko: Sabinov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pby » 14. Júna 2010, 13:08

mam v plane si zaobstarat toho pavuka - dorasta do vacsich rozmerov - rozpatie meze byt az 20 cm, ake velke terariu pre tohoto jedinca mam pripravit (berme ze pre adult)
-B.emilii ( adult ma 12cm rozetie) idem spravit SxVxD 25-20-30 cm

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 14. Júna 2010, 14:43

dxsxv 30X30X20(30)
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

Milan.svk
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 28. Marca 2010, 11:52
Bydlisko: prievidza

Príspevok od užívateľa Milan.svk » 14. Júla 2010, 17:27

moze byt dospela ked ma asi 6cm v tele? je cerstvo po zvleku- carapax ma tak 3cm mozno aj viac.

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 14. Júla 2010, 17:46

Obrázok

Uploaded with ImageShack.us

Samec

Milan.svk
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 28. Marca 2010, 11:52
Bydlisko: prievidza

Príspevok od užívateľa Milan.svk » 14. Júla 2010, 18:12

Obrázok

neviem ci sa to da podla tohoto zistit... je uz adultna?

Užívateľov profilový obrázok
Jednasest
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 23. Júna 2009, 19:41
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jednasest » 14. Júla 2010, 18:14

priblizne to zistis podla velkosti a overis si to samcom, nijak inak sa to neda, .. myslim :(
Môj web
Hľadám samca Acanthoscurria juruenicola NEMUSI BYT ADULT kupim/vymenim/pol kokona.
Boaedon fuliginosus predaj

Milan.svk
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 28. Marca 2010, 11:52
Bydlisko: prievidza

Príspevok od užívateľa Milan.svk » 14. Júla 2010, 18:20

jaj tak, lebo na geniculatu je dost mala, ale zase uz ma hadam aj pet rokov, tak teraz ina dilema :D

nemate niekto samca? za pol kokonu :P ...

Užívateľov profilový obrázok
paint
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 25. Marca 2008, 11:44
Bydlisko: Senica

Príspevok od užívateľa paint » 14. Júla 2010, 21:02

6 cm na adult geniculatu nie je vela /som mal jednu 9cm/ a ty ju mas 5rokov, al. ti to len niekto tvrdil? :)

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 14. Júla 2010, 22:53

ja mám samca ale nieje adult ...ten hore na fotke

Milan.svk
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 28. Marca 2010, 11:52
Bydlisko: prievidza

Príspevok od užívateľa Milan.svk » 15. Júla 2010, 12:58

paint napísal:6 cm na adult geniculatu nie je vela /som mal jednu 9cm/ a ty ju mas 5rokov, al. ti to len niekto tvrdil? :)
ked som ju kupoval bola v 7.zv ... to som bol v 9viatej triede
teraz som uz po maturite :)
ja viem ze 6cm neni vela,
ale niekde som tu cital ze dospely xenesthis immanis alebo p. antinous ma v tele okolo 6-7cm ... a konecne velkost dosiahne tiez az po case,
a mam taky pocit ze ani v prirode tie pavuky necakaju kim maju 10cm v tele, ked tam sa toho dozije ake percento pavukov?

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 28. Júla 2010, 10:59

ak by mal niekto záujem mám adultného samca ak náhodou niekto tak ss

oskar
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 9. Augusta 2009, 23:21
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od užívateľa oskar » 12. Augusta 2010, 00:14

samicka, myslim, ze tu je v jedenastom zvleku:
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 12. Augusta 2010, 00:19

kolko ma cm v tele ? Mozno pre teba Rasto ... vyzera schopne .... :wink:
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

oskar
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 9. Augusta 2009, 23:21
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od užívateľa oskar » 12. Augusta 2010, 00:26

fuu, to je dost tazke, ja sa tu krabicku bojim aj otvorit, neskutocna svina to je, asi najhorsi pavuk co mam, takze ked to meram cez tu krabicku, to moze byt dost skreslene, ale mne sa zda,ze tak najviac 7cm, ale to ma dost maly abdomen, ked sa natrieska tak je ohodne vacsia..., inak ten stred prispevku som nepochopil, ale to je u mna bezne, mam dost dlhe vedenie :D ....

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 12. Augusta 2010, 00:28

rasto ma samca .... napar ju ...
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

oskar
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 9. Augusta 2009, 23:21
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od užívateľa oskar » 12. Augusta 2010, 00:35

aha, tak takto :D, a ked sa kukam na starsie prispevky, tak ten Rasto bude asi Sturm, nie? :D.... No, ale z toho asi nic nebude..., pokial ten Rastov samec nie je pedofil :D...ved toto je este dieta :D ..., ked to porovnavam, tak je len nepatrne vacsia ako moja stara adult rosea, a dosla ku mne ani nie pred dvomi rokmi v piatom alebo siestom zvleku, teraz dvanasty..., neviem, neviem... :?


Napísať odpoveď