napad

Vaše otázky ohľadom fóra, registácie, nejasnosti, nápady a návrhy na jeho zlepšenie

Moderátori: Sceptic, bebekexxx

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 28. Februára 2008, 12:45

bebekexxx napísal:...do novej lasiodory ide aj moznost prihlasenia sa a vedenia si vlastnych on-line zaznamov, noviniek, zoznam chovu, fotogaleria, vlastne kazdy chovatel bude mat vlastny maly blog, akoby stranku o svojom chove a z toho my potom budeme robit nejake stastistiky, ze napr. o kolkych kusoch nejakeho druhu vieme a podobne, aky je najchovanejsi druh, najcastejsi odchov...
Ahoj bebe, sceptic, thefox a iní zainteresovaní...

Neberte to ako provokáciu, ale iba ako dotaz:
Robí sa na tom??? Je to strašne SUPER nápad a tak som zvedavý či to bude reálne v priebehu roka(viem že - času málo...)

Mám sa tešiť, či mám držat hu*u a veslovať :roll:
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 28. Februára 2008, 15:28

ok..aj ja som za..myslim ze by to bolo coooooooooooooool

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 28. Februára 2008, 21:25

cool vec .... take treba ....., a hlavne pri pokusoch o parenie .. bude lepsi prehlad o samcoch ... a tajne dufam ze hlavne o tych "vzacnejsich" co su menej k sehnani .....,
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

belarus
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 2. Marca 2008, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa belarus » 8. Marca 2008, 22:14

mam dalsi napad kedze toto forum je robene cez stranku (aspon myslim) robil som aj ja take forum na travian ale ide o chat zisiel by sa nam tu nech si nepiseme cez PM a tak ak sa to da realizovat a zaujme to dalo by sa to urobit

Užívateľov profilový obrázok
maculata
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 15. Decembra 2007, 18:52

Príspevok od užívateľa maculata » 8. Marca 2008, 22:21

belarus napísal:mam dalsi napad kedze toto forum je robene cez stranku (aspon myslim) robil som aj ja take forum na travian ale ide o chat zisiel by sa nam tu nech si nepiseme cez PM a tak ak sa to da realizovat a zaujme to dalo by sa to urobit
chat tu uz je http://chat.lasiodora.sk/ :wink:
Poecilotheria: regalis,ornata.fasciata,rufilata,striata,formosa,pederseni
C.crawshayi, A.geniculata,H.maculata, T.blondi,E.pachypus, P,cambridgei,irminia, H.hercules, S.calceata, P.auratus, H.lividium,aureopilosum,albostriata, P.murinus,usambara,

belarus
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 2. Marca 2008, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa belarus » 8. Marca 2008, 22:46

:oops:

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 8. Marca 2008, 23:57

FeRo1251 napísal:
bebekexxx napísal:...do novej lasiodory ide aj moznost prihlasenia sa a vedenia si vlastnych on-line zaznamov, noviniek, zoznam chovu, fotogaleria, vlastne kazdy chovatel bude mat vlastny maly blog, akoby stranku o svojom chove a z toho my potom budeme robit nejake stastistiky, ze napr. o kolkych kusoch nejakeho druhu vieme a podobne, aky je najchovanejsi druh, najcastejsi odchov...
Ahoj bebe, sceptic, thefox a iní zainteresovaní...

Neberte to ako provokáciu, ale iba ako dotaz:
Robí sa na tom??? Je to strašne SUPER nápad a tak som zvedavý či to bude reálne v priebehu roka(viem že - času málo...)

Mám sa tešiť, či mám držat hu*u a veslovať :roll:
ano pracuje sa na tom. treba vydrzat, nechceme to odflaknut.

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 9. Marca 2008, 00:20

bebekexxx napísal:
FeRo1251 napísal:
bebekexxx napísal:...do novej lasiodory ide aj moznost prihlasenia sa a vedenia si vlastnych on-line zaznamov, noviniek, zoznam chovu, fotogaleria, vlastne kazdy chovatel bude mat vlastny maly blog, akoby stranku o svojom chove a z toho my potom budeme robit nejake stastistiky, ze napr. o kolkych kusoch nejakeho druhu vieme a podobne, aky je najchovanejsi druh, najcastejsi odchov...
Ahoj bebe, sceptic, thefox a iní zainteresovaní...

Neberte to ako provokáciu, ale iba ako dotaz:
Robí sa na tom??? Je to strašne SUPER nápad a tak som zvedavý či to bude reálne v priebehu roka(viem že - času málo...)

Mám sa tešiť, či mám držat hu*u a veslovať :roll:
ano pracuje sa na tom. treba vydrzat, nechceme to odflaknut.
:lol: Juchuchuuuu, vďaka za odpoveď :lol:
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

mrhyde
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 21. Februára 2007, 18:56
Bydlisko: trnava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mrhyde » 13. Apríla 2008, 20:43

Caute.tak ma napadlo ze pri popise druhov by mohla byt aj fotka toho vtackara o ktorom prave clovek cita ten popis.Bolo by to super keby ked citas popis druhu si hned pozres ako vyzera.Co vy nato?

Užívateľov profilový obrázok
>raDex<
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 18. Decembra 2006, 12:57
Bydlisko: ČR Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa >raDex< » 13. Apríla 2008, 21:22

mno ja sem pro, je to pravda, ze kdyz ctu o tom nejakem pavoukovi, musim prekliknout do galerie a hledat.. foto dospele samice a samce by se hodilo ;) je to na adminech ;)
Často píšu bez diakritiky, omlouvám se.
[ >raDex< ]

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sceptic » 13. Apríla 2008, 22:05

Na novej lasiodore to je na plane aj mapa vyskytu druhu cez google maps (ak to nebude technicky problem).

Uvedomujem si, ze novu stranku slubujeme uz dlho, zial. Sme traja co sa o vsetko starame. Hlavny programatori - maju vela prace v skole :) a ja medialny manazer :D prave koncim VS - plus mame sukromny zivot. Ine vyhovorky ma nenapadaju.

Sme radi, ze aj s vasou trpezlivostou a pomocou stranka nestagnuje.

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 15. Júla 2009, 18:59

co keby sa k moznosti upravit a citovat pridal aj vymazat svoj prispevok zamedzi sa dvojitim odpovediadm
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

Milan.svk
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 28. Marca 2010, 11:52
Bydlisko: prievidza

Príspevok od užívateľa Milan.svk » 9. Augusta 2010, 18:00

nedali by sa k vizitkam o pavukoch pridat aj nejake vizitky o inych pavukovcoch? :)
-skorpiony, solifugy(asi snimi nema vela ludi skusenosti), bicovce...

Užívateľov profilový obrázok
otikdb
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 13. Januára 2010, 15:02
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od užívateľa otikdb » 9. Augusta 2010, 20:14

Z0oMb3E napísal:co keby sa k moznosti upravit a citovat pridal aj vymazat svoj prispevok zamedzi sa dvojitim odpovediadm
To by padlo niektorym zaciatocnikom vhod. Napr aj mne :D
Príroda si vyberá za zábavu daň ďaleko vyššiu, ako by sa odvážil vyberať štát. (Vladimír Vondráček)

Na počiatku bola krajina. Múdra, prísna, do seba uzavretá. Sama v sebe a sama pre seba. Potom prišiel človek. (Milan Rúfus)

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 9. Augusta 2010, 20:24

najprv to musi niekto napisat ... a to nie je len tak ak to ma mat vypovednu hodnotu ... je to celkom fuska.
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Milan.svk
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 28. Marca 2010, 11:52
Bydlisko: prievidza

Príspevok od užívateľa Milan.svk » 9. Augusta 2010, 20:41

tak ak by to nikomu nevadilo ... tak ja by som sa nato dal a napisal nejake veci vo worde, pak poslal niekomu skusenejsiemu na "kontrolu" :D a pak to sem niekto moze skopirovat :)

Milan.svk
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 28. Marca 2010, 11:52
Bydlisko: prievidza

Príspevok od užívateľa Milan.svk » 13. Augusta 2010, 11:56

zdravim ... nenasiel som datum burzy v poltene na stranke tak som bol googlit ... 26.9.2010 tu je nato odkaz http://ww1.exotica.at/

vieden - 27.-28.11 2010 - ale neviem po nemecky tu je taktize odkaz http://www.htmw.at/ - ak vam to neotvori hned kliknite na "Klik fur Weiter"

Užívateľov profilový obrázok
sharky
Príspevky: 1103
Dátum registrácie: 10. Januára 2010, 16:33
Bydlisko: trenčín
Re: napad

Príspevok od užívateľa sharky » 17. Apríla 2011, 10:42

mal by som napad. myslim ze vsetci to hned zamietnete atd. ale bolo by mozno dobre keby boli v dennicku kazdom podsekcie a tam by si mohol kazdy vytvorit kolonky o pareniach , zvlekoch , krmeni atd.

je to len navrh .
Obrázok
FB- Đenis Čičo
Anything is possible for those who are willing to try
Go HARD or Go HOME !

Užívateľov profilový obrázok
Jednasest
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 23. Júna 2009, 19:41
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:
Re: napad

Príspevok od užívateľa Jednasest » 17. Apríla 2011, 11:04

do dennicka si pis veci, a potom si mozes dat kludne nejaky suhrn a tam si napis ze parenia, zvleky atd. :)
Môj web
Hľadám samca Acanthoscurria juruenicola NEMUSI BYT ADULT kupim/vymenim/pol kokona.
Boaedon fuliginosus predaj


Napísať odpoveď