vyhladavanie

Vaše otázky ohľadom fóra, registácie, nejasnosti, nápady a návrhy na jeho zlepšenie

Moderátori: Sceptic, bebekexxx

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
frcatko
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 25. Septembra 2007, 10:51
Bydlisko: Kremnica
Kontaktovať užívateľa:
vyhladavanie

Príspevok od užívateľa frcatko » 22. Novembra 2007, 10:38

navrhujem ak/ked sa bude robit nova stranka buchnut tam niekde hned navrch vyhladavanie podla klucovych slov a to aj vo fore nech sa nestava ze pride niekto novy, na fore je milion tem a nie kazdy ma cas sa tam dve hodiny prehrabavat kym najde co potrebuje tak zalozi novu temu, potom sa stava ze je mu vynadane a podobne

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 22. Novembra 2007, 11:41

NEviem ci navstevujeme rovnake forum, ale toto forum ma moznost Hladat, je to hore ..... staci otvorit oci.

Užívateľov profilový obrázok
frcatko
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 25. Septembra 2007, 10:51
Bydlisko: Kremnica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa frcatko » 22. Novembra 2007, 11:46

myslim hned ako prides na stranku tak tam budes mat niekde kolonku ze hladat a nie aby si sa preklikaval kade tade

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 22. Novembra 2007, 12:07

zapisujem do navrhov :-)

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 22. Novembra 2007, 12:09

Ale ono to tu máš hneď na úvodnej stránke fóra :wink: V strede hore ,alebo keďže sme na odbornom fóre tak dorsomedialne a ikonka hladať :)

Užívateľov profilový obrázok
frcatko
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 25. Septembra 2007, 10:51
Bydlisko: Kremnica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa frcatko » 22. Novembra 2007, 12:16

joj aky ste zrazu mudri vsetci - mozem vas oslovovat wikipedia? :) dufam aspon bebekexxx pochopil co myslim, nove a casto nezmyselne temy vznikaju vtedy ked sem pride uplny laik a snazi sa nieco najst, tu ikonku hladat som si vsimol asi na 10ty krat co som tu bol lebo je dost nenapadna, je to normalna vec ze ked prides na stranku mas tam kolonku hladat

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 22. Novembra 2007, 15:12

Ahoj,
ja som pochopil o čo ti ide,len som naznačoval že ta ikona nie je uplne neviditelna a schovaná za neviemkolkými odkazmi.Ale ok,tiez sa prikláňam k tomu,že by to nič nepokazilo :)

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 23. Novembra 2007, 00:13

Problem novych ludi co chodia na forum je ten ze oni sa nesnazia tu ikonku hladat najst .... to je uz potom problem. A aj ked ju urobis pol metrovu, tak ju nepouziju, lebo problem ako oni nikdo nemal...

A oslovenie wikipedia sa mi celkom paci, ale kludne ma mozes volat aj wiki ...

Užívateľov profilový obrázok
frcatko
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 25. Septembra 2007, 10:51
Bydlisko: Kremnica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa frcatko » 23. Novembra 2007, 08:27

myslis "ci mozem terarium prikryt sadrokartonovou doskou a podobne" ? :lol: tak na to su tu moderatori aby take blbosti mazali, to sa uz asi neda osetrit nijako inak, mozno by to vedel osetrit psycholog pripadne psychiater :lol:

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 23. Novembra 2007, 08:48

tak presty ako novy uzivatel fora urobi 1 topic, dostane poucenie napr do e-mailu. alebo priamo na fore ho dat ako index pokial to ide. Az po precitani " navodu" MOZE PISAT A MA PRISTUP NA NOVY TOPIC.

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sceptic » 23. Novembra 2007, 09:33

frcatko napísal:myslis "ci mozem terarium prikryt sadrokartonovou doskou a podobne" ? :lol: tak na to su tu moderatori aby take blbosti mazali, to sa uz asi neda osetrit nijako inak, mozno by to vedel osetrit psycholog pripadne psychiater :lol:
Ako vidis ludi to zaujima a ked pride na forum a bude chciet dat do terarka sadrokarton najde nejake vyjadrenia. Nemozem mazat kazdu hlupu otazku lebo ten pohlad je opat subjektivny co je hlupe a co nie.

Na ten sadrokarton mu radsej odpoviem ako by ho tam mal dat.

Tryri napísal:Problem novych ludi co chodia na forum je ten ze oni sa nesnazia tu ikonku hladat najst .... to je uz potom problem. A aj ked ju urobis pol metrovu, tak ju nepouziju, lebo problem ako oni nikdo nemal...
Suhlasim. Forum funguje uz nejaku dobu a vzdy sa najde niekto kto je nespokojny. Osobne ked niekto zalozi dvojity topic alebo robi nieco proti pravidlam upozornim ho SS - nadavky, zle pisanie vedeckych nazvov, osocovanie a podobne. Odpovede dostavam typu: nemam cas na hladanie, co sa staram, rozne nespisovne slova a odporucacie odkazy :) . Kopec ludi proste nema chut hladat a vsetko chcu rovno pod nos ale o tom som uz napisal kopec bla bla bla v inych temach.
Naposledy upravil/-a Sceptic v 23. Novembra 2007, 09:46, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
frcatko
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 25. Septembra 2007, 10:51
Bydlisko: Kremnica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa frcatko » 23. Novembra 2007, 09:53

Sceptic napísal:
frcatko napísal:myslis "ci mozem terarium prikryt sadrokartonovou doskou a podobne" ? :lol: tak na to su tu moderatori aby take blbosti mazali, to sa uz asi neda osetrit nijako inak, mozno by to vedel osetrit psycholog pripadne psychiater :lol:
Ako vidis ludi to zaujima a ked pride na forum a bude chciet dat do terarka sadrokarton najde nejake vyjadrenia. Nemozem mazat kazdu hlupu otazku lebo ten pohlad je opat subjektivny co je hlupe a co nie.

Na ten sadrokarton mu radsej odpoviem ako by ho tam mal dat.
vidis a dal ho tam aj tak :)

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 23. Novembra 2007, 11:38

SCEPTICOV PRISPEVOK (omylom som ho zmazal)
frcatko napísal:vidis a dal ho tam aj tak :)
Hej ale toto bol dost specificky priklad - uzivatel ako celok :) , mozno niekedy do buducnosti to bude mat vyznam.

MOJA REAKCIA
Dudo napísal:Ale ono to tu máš hneď na úvodnej stránke fóra :wink: V strede hore ,alebo keďže sme na odbornom fóre tak dorsomedialne a ikonka hladať :)
ide o vyhladavanie medzi clankami na stranke
frcatko napísal:joj aky ste zrazu mudri vsetci - mozem vas oslovovat wikipedia? :) dufam aspon bebekexxx pochopil co myslim, nove a casto nezmyselne temy vznikaju vtedy ked sem pride uplny laik a snazi sa nieco najst, tu ikonku hladat som si vsimol asi na 10ty krat co som tu bol lebo je dost nenapadna, je to normalna vec ze ked prides na stranku mas tam kolonku hladat
skusim to nejako nakonfigurovat aby bola viditelnejsia
PiXeL napísal:tak presty ako novy uzivatel fora urobi 1 topic, dostane poucenie napr do e-mailu. alebo priamo na fore ho dat ako index pokial to ide. Az po precitani " navodu" MOZE PISAT A MA PRISTUP NA NOVY TOPIC.
toto dost vela ludi odradi, lebo sa im nechce citat kilometrove litanie, videl som to na x forach.
Naposledy upravil/-a bebekexxx v 23. Novembra 2007, 11:39, upravené celkom 1 krát.

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 23. Novembra 2007, 15:06

Myslim ze nebudem hovorit za seba ked poviem ze vsetky 20 strankove EULA, podmienky pouzivania a podobne veci automaticky preskakujem a odklikavam ze suhlasim :)

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 23. Novembra 2007, 16:53

Tryri napísal:Myslim ze nebudem hovorit za seba ked poviem ze vsetky 20 strankove EULA, podmienky pouzivania a podobne veci automaticky preskakujem a odklikavam ze suhlasim :)
ano je to skoro stale tak, ale mohlo by to aj pomoct. Nie je potrebne pisat litanie ani kilometrve navody ako sa obsluhuje toto forum. Len napisat v bodoch . Nieoc ako vytah. Napr:

1: Vyjadruj sa slusne a v odbornych topicoch aj presne
2: nespamujte a piste len k veci
3: Citajte pozorne a nevytvarajte novy topic pokial uz existuje !

atd ... je to zle podla vas ???

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sceptic » 23. Novembra 2007, 17:07

Chapem co chces povedat moze sa to casom hodit do pravidiel fora.

Toto forum ma par pravidiel tu:

http://forum.lasiodora.sk/viewtopic.php?t=6

Užívateľov profilový obrázok
gryf
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 5. Novembra 2006, 13:59
Bydlisko: Dunajská Streda
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa gryf » 24. Novembra 2007, 17:18

ano je to skoro stale tak, ale mohlo by to aj pomoct. Nie je potrebne pisat litanie ani kilometrve navody ako sa obsluhuje toto forum. Len napisat v bodoch . Nieoc ako vytah. Napr:

1: Vyjadruj sa slusne a v odbornych topicoch aj presne
2: nespamujte a piste len k veci
3: Citajte pozorne a nevytvarajte novy topic pokial uz existuje !

atd ... je to zle podla vas ???
A myslis si ze to budu ludia cítať?Podlla mna pri registracii ludia ani podmienky necitaju proste kliknu na tlacitko dalej.Nemyslim tím vsetkych ale ludia som vacsinou pohodlny a nechce sa im citat. :?[/quote] [/quote]
Na čo sa báť ďalšieho dňa? Možno žiadny nepríde.

Obrázok
Obrázok


Napísať odpoveď