Kupim

Vaše otázky ohľadom fóra, registácie, nejasnosti, nápady a návrhy na jeho zlepšenie

Moderátori: Sceptic, bebekexxx

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA
Kupim

Príspevok od užívateľa PiXeL » 4. Decembra 2007, 15:29

Navrhujem zriadit topic o kupe ci predja. Nie inzerciu ale proste kupim, predam pripadne vymenim , poziciam, viem zohnat ... Je to mozne ? Ak ano bolo by to fajn.

Shadow
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 17. Septembra 2007, 21:51
Bydlisko: kosice

Príspevok od užívateľa Shadow » 4. Decembra 2007, 15:49

pixel urcite suhlasim je to dobra vec a pomoze to zaciatocnikom a tak ja som za
jop parahybanka 9 zvl.... :))))a dalsie pavuciky
Kosice

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 4. Decembra 2007, 16:00

Shadow napísal:pixel urcite suhlasim je to dobra vec a pomoze to zaciatocnikom a tak ja som za
ale vies bolo by to fajn, precitas si forum a hned aj vies co ma kto na predaj ci na vymenu , mozes to s nim prebrat a podobne. To ti inzercia v takej forme neda. Je to flxibilnejsie ako zadavat inzerciu o formularu. Proste je to prinosom. Videl som podobne sekcie na inych forach a je to dost navstevovane... Ale o tom musi rozhodnut predstavenstvo lasiodora.sk. Bol by topic napr: Obchod, podclenenie: Kupim,Predam,Vymenim, darujem ?? a podobne. a bolo by to aj prehladne. Kazdy by mal moznost len 1x napisat ponuku a potom ju len aktualizovat aby tam nebolo milion prispevkov napr... Alebo navrhnut iny model.

Užívateľov profilový obrázok
frcatko
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 25. Septembra 2007, 10:51
Bydlisko: Kremnica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa frcatko » 4. Decembra 2007, 16:38

mne sa zda prehladnejsia inzercia v takej forme ako je teraz, kupu si mozes vydiskutovat mailom, telefonom alebo dalsimi prostriedkami :idea:

Shadow
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 17. Septembra 2007, 21:51
Bydlisko: kosice

Príspevok od užívateľa Shadow » 4. Decembra 2007, 16:49

frcatko: Nene teraz je to podla mna horsie lebo kym napises mail a ostatne veci a kym ti odpisu a vsetko tak to potrva a tuna to mas rychlejsie ked to napr pixel keby dal dajaku ponuku a niekto by sa o nu prihlasil tak by ten co sa prihlasil hned by si vvedeli podyskutovat co a jak lebo pixel sleduje toto forum takze ja som za pixelom napad
jop parahybanka 9 zvl.... :))))a dalsie pavuciky
Kosice

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 4. Decembra 2007, 17:33

frcatko napísal:mne sa zda prehladnejsia inzercia v takej forme ako je teraz, kupu si mozes vydiskutovat mailom, telefonom alebo dalsimi prostriedkami :idea:
studoval si profesnu diplomaciu ? :D:D , jezis ako ze nepochopil si to absolutne. To co pises je jasne ze je to tak ale preco to nemoze byt aj na fore ? Vadi ze to bude 2x ???? mne nie

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 4. Decembra 2007, 18:20

A neni to tak trochu zbytocne ?

Tak ci tak by som s nikym nedohadolva cenu na verejnom fore, a riesil by som to telefonicky alebo mailom .... a to si mozem rovnako precitat inzeraty na lasiodore.

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 4. Decembra 2007, 18:43

Tryri napísal:A neni to tak trochu zbytocne ?

Tak ci tak by som s nikym nedohadolva cenu na verejnom fore, a riesil by som to telefonicky alebo mailom .... a to si mozem rovnako precitat inzeraty na lasiodore.
kto pise ze si budes dohadovat ceny verejne na fore ... to uz si potom vybavis ako ty chces ale necham to asi tak ... Bola to len myslienka

Užívateľov profilový obrázok
Morty
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 17. Novembra 2007, 14:01

Príspevok od užívateľa Morty » 4. Decembra 2007, 19:09

Ja som za. Pre mna je tiez vyhodnejsie dat do fora topic o tom ze kupim toto toto toto, kde si to precita nejaky clovek, ktory to moze mat, ako napriklad inzerciu, kde to neprebieha v takej sviznej forme :)

Užívateľov profilový obrázok
frcatko
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 25. Septembra 2007, 10:51
Bydlisko: Kremnica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa frcatko » 4. Decembra 2007, 19:30

PiXeL napísal:
frcatko napísal:mne sa zda prehladnejsia inzercia v takej forme ako je teraz, kupu si mozes vydiskutovat mailom, telefonom alebo dalsimi prostriedkami :idea:
studoval si profesnu diplomaciu ? :D:D , jezis ako ze nepochopil si to absolutne. To co pises je jasne ze je to tak ale preco to nemoze byt aj na fore ? Vadi ze to bude 2x ???? mne nie
no veru nepochopil, ja som to tak pochopil ze namiesto klasickej inzercie chces spravit len topic vo fore, ale aj tak sa zastavam toho stareho typu, na ostatnych forach kde to je robene ako tema vo fore je to neprehladne a ja osobne tam ani nechodim, ale ked sa zachova aj klasicka aj sa urobi ta nova tak preco nie :roll:

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 4. Decembra 2007, 19:32

na tieto ucely je inzercia, ak si dotiahnete predavajuceho na forum a chcete o jeho ponuke diskutovat, nech sa paci. Ale pisat inzeraty sem aj do inzercie, to je redundancia. Nebudeme to predsa kuskovat a trochu sem a trochu tam, kto sa v tom potom vyzna?

abucsek
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 21. Novembra 2007, 20:36
Bydlisko: Nove Zamky

Príspevok od užívateľa abucsek » 4. Decembra 2007, 19:36

Podla mňa je to veľmi dobrý nápad. Aj ja som za

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 4. Decembra 2007, 19:53

bebekexxx napísal:na tieto ucely je inzercia, ak si dotiahnete predavajuceho na forum a chcete o jeho ponuke diskutovat, nech sa paci. Ale pisat inzeraty sem aj do inzercie, to je redundancia. Nebudeme to predsa kuskovat a trochu sem a trochu tam, kto sa v tom potom vyzna?
ok bebe, nemusis hned tak kricat :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Spuco
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 17. Augusta 2006, 09:13
Bydlisko: Zvolen

Príspevok od užívateľa Spuco » 4. Decembra 2007, 21:17

keď už....ja by som bral niečo ako burzu samcov....videl som to u našich českých kolegov a čudujem sa, že s tým niekto neprišiel už tu.....nehovorím,že to okopírujeme ale dalo by sa to trocha aj vylepšiť....mohlo by to byť v rámci stránky alebo inzercie napr. ....mne by sa páčilo, keď mi dospeje samec najsť si niekoho kto ho potrebuje a nemusieť hladať v inzerciách alebo čakať mesiac na niekoho, kto si všimne môj inzerát ktorý musím pracne každý deň dávať znova

Užívateľov profilový obrázok
thefox
Administrátor stránky
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 13. Februára 2006, 23:50
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa thefox » 4. Decembra 2007, 21:39

Duplikovať inzerciu do fóra nebudeme. Je to (o.i.) robota navyše a ako vravel bebe, redundancia. Problém s inzerciou je hlavne ten, že je rýchlo neaktuálna, toto by sa dalo riešiť len úpravami, ako PiXeL spomínal hore, ale potom by v každom topicu bolo milión príspevkov k neaktuálnym ponukám atď.

Každopádne lasiodora v najbližšej dobe prejde úplnou premenou (je to ale na veľmi dlho, teraz sa to nestíha absolútne, možno s príchodom skúškového alebo ďalšieho semestra), takže všetky pripomienky a návrhy môžu padnúť na úrodnú pôdu. Napr. ja by som chcel všetky príspevky (vrátane inzerátov) na novej lasiodore komentovateľné, ale to ešte prejde analýzou a dohodneme sa, ako to nakoniec bude.
Spuco napísal:... ja by som bral niečo ako burzu samcov....videl som to u našich českých kolegov ...
Kde? Daj link, pozrieme, zhodnotíme, časom spravíme (možno). Ak myslíš tému vo fóre na arachnomannii, tak to je dosť administratívne náročné a aj keď je s tým nulová práca na začiatku, treba to udržiavať a na to proste teraz nie je čas...
Quidquid latine dictum sit, altum sonatur.

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 4. Decembra 2007, 23:56

tak najdi cloveka co ma cas ... lebo ako to tak citam pises ze v podstate casu nie je na nic ... bude vsetko nove ale nikto nevie kedy lebo nikto sa tomu nema cas venovat. Ok bude len inzercia .... pekne snicky

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 5. Decembra 2007, 09:14

A budes to robit ty ? Milujem ludi ktory len nadavaju ze nic nefunguje, nic nie je, ale aby to sami urobili, to nie .... pochop ze oni za to nic nemaju, proste je to ich dobrovolna cinnost ze robia tuto stranku a toto forum, ze stranku pravidelne aktualizuju a podobne veci.

Obetuj denne niekolko hodin stranke a moderovaniu fora a myslim ze bebe ti urobi taku sekcie, ale nie ze sa na to po tyzdni vykaslels lebo ta to uz nebavi ....

Dajme tomu je tu 500 userov, myslim ze ked budeme mesacne posielat bebemu alebo scepticovi 100 Sk ako clensky prispevok, tak bude velmi rad prerabat stranky atd. :D ... ale to uz by sa nepacilo vela ludom, PRE BOHA, PLATIT ZA NIECO ??? TO HADAM NIE !!! zlyyyyyy moderatori, oni chcu nieco za svoju cinnost, zlyyyyy

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 5. Decembra 2007, 09:59

Myslis si ze som bebemu nenavrhol pomoc ? Myslis si ze len placem a kritizujem nico ? Rad pomozem v comkolvek a on o tom dobre vie. Nie jednemu foru a nie jednej stranke som uz bol prinosom aj inac ako prispevkom. Kazdeho koho poznam mal moznost dostat linku uz aj na stranku aj na forum. Na mojeje stranke mam banner ktory priamo odkazuje na ich stranku. Vsade kde mozem mam nico co ludi od vselikade odkazuje na lasiodoru a nic za to nechem. Som rad ak o tomto webe vie viacej ludi. Tak mi prosim Ta nepis co a ako ked do toho viddis len ako " passive user "

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 5. Decembra 2007, 10:13

Jojo, dam si na moj web banner lasiodory a hned bude zo mna active user. Uz sa na ten titul tesim :D

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 5. Decembra 2007, 10:21

Tryri napísal:Jojo, dam si na moj web banner lasiodory a hned bude zo mna active user. Uz sa na ten titul tesim :D
ty mas web ? :D

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 5. Decembra 2007, 10:25

Urobim si, hodim tam fotku jedneho vtackara a banner lasiodory :) Jako neviem aku mas navstevnost tvojho webu ... ale ... ked ten banner das na google alebo na zoznam tak mozes hovorit o nejakej mega reklamnej pomoci lasiodory :) Lebo myslim ze vacsina ludi co sem pridu ako novacikovia si zadaju do googla nieco o vtackaroch a to ti automaticky vyhodi lasiodoru ako najlepsi zdroj.

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sceptic » 5. Decembra 2007, 11:16

Tryri napísal:A budes to robit ty ? Milujem ludi ktory len nadavaju ze nic nefunguje, nic nie je, ale aby to sami urobili, to nie .... pochop ze oni za to nic nemaju, proste je to ich dobrovolna cinnost ze robia tuto stranku a toto forum, ze stranku pravidelne aktualizuju a podobne veci.

Obetuj denne niekolko hodin stranke a moderovaniu fora a myslim ze bebe ti urobi taku sekcie, ale nie ze sa na to po tyzdni vykaslels lebo ta to uz nebavi ....

Dajme tomu je tu 500 userov, myslim ze ked budeme mesacne posielat bebemu alebo scepticovi 100 Sk ako clensky prispevok, tak bude velmi rad prerabat stranky atd. :D ... ale to uz by sa nepacilo vela ludom, PRE BOHA, PLATIT ZA NIECO ??? TO HADAM NIE !!! zlyyyyyy moderatori, oni chcu nieco za svoju cinnost, zlyyyyy
Za tieto slova si moj kandidat na Nobelovu cenu alebo mimimalne na nejake kusky z mojho najblizsieho odchovu gratis. :D

Užívateľov profilový obrázok
thefox
Administrátor stránky
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 13. Februára 2006, 23:50
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa thefox » 5. Decembra 2007, 11:34

PiXeL napísal: ... lebo ako to tak citam pises ze v podstate casu nie je na nic ...
Presne tak, tento semester je úplne na hovno. Už sa teším na ďalší.
Quidquid latine dictum sit, altum sonatur.

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 5. Decembra 2007, 13:08

thefox napísal:
PiXeL napísal: ... lebo ako to tak citam pises ze v podstate casu nie je na nic ...
Presne tak, tento semester je úplne na hovno. Už sa teším na ďalší.
tak sa pekne uc aby si bol mudry a uspesny :) potom mozno bude viac casu aj na hobby .... GL

Užívateľov profilový obrázok
terno
skúsený chovateľ
Príspevky: 459
Dátum registrácie: 17. Novembra 2006, 07:44
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa terno » 5. Decembra 2007, 13:26

potom pride praca rodina.....a casu zas aenbude nazvys... :lol:
facebook: Marek Terno
Obrázok


Napísať odpoveď