Pár pravidiel

Pravidlá pre prispievanie na dosky fóra

Moderátori: Sceptic, bebekexxx

Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:
Pár pravidiel

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 14. Februára 2006, 00:16

Vítam Vás na fóre venovanom chovu vtáčkarov. Keďže už mám skúsenosti s diskusnými fórami tohoto typu, rád by som vymedzil niekoľko pravidiel, ktoré by som bol rád aby ste akceptovali a prispeli tým k normálnemu chodu tohoto fóra a neodradzovali iných od prispievania.

1. Príspevky píšte, len pokiaľ skutočne máte nejakú normálnu otázku, alebo máte čo k otázke povedať. Nepíšte odpovede pokiaľ sa chcete len zviditeľňovať, alebo ich písať, len aby boli, resp. aby to tu "žilo".

2. Platí pravidlo: Radšej 3 kvalitné príspevky, ako 20 zbytočných, toto pokladám za veľmi dôležité.

3. Ak si chcete len nezáväzne pokecať o svojich chovoch, choďte do sekcie A-Z o chovateľstve viewforum.php?f=9

4. Všetko, čo budem pokladať za nevhodné alebo znižujúce kvalitu diskusie buď zmažem, alebo presuniem do POKECU. Autorovi príspevku(ov) samozrejme oznámim dôvod.

5. Nick, pod ktorým sa tu zaregistrujete, nesmie obsahovať vulgarizmy ani urážlivé slová. Snažte sa všeobecne nenadávať.

6. Neprajem si, aby ste uverejňovali odkazy na komerčné stránky, reklamy alebo stránky ktoré vás pobavili. Odkazy viažuce sa k téme sú pravdaže žiaduce.

7. Pre potrebu súkromného kontaktu a osobných diskusií som zapol súkromné správy, ktoré verím že budete využívať. Nepíšte si súkromné veci na doskách fóra.

8. Autori stránky nezodpovedajú za obsah príspevkov, ktoré sú na fóre uverejnené.

9. Ak by vám nebolo niečo jasné, čo sa fungovania fóra týka, alebo písania naň, kontaktujte ma prostredníctvom emailu admin.lasiodora@centrum.sk


Opakované porušovanie týchto pravidiel môže viesť najprv k napomenutiu, neskôr k zablokovaniu prístupu na fórum.


Zamknuté