Mrtvo na fore, ako na pohrebe

Tu s vami radi preberieme vaše návrhy na zlepšenie, otázky a pripomienky ohľadnom stránky

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:
Mrtvo na fore, ako na pohrebe

Príspevok od užívateľa adi » 14. Januára 2009, 20:18

Cawky, zda sa to len mne, alebo je tu neako mrtvo ?
Ta niekdajsia aktivita kt. tu bola mi neako chyba. Co sa tu uz nic take nedeje ? Nik uz nic podstatnejsie neriesi ?

Alebo sa ja prilis nudim?
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
GaRoL
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 10. Marca 2008, 18:57
Bydlisko: Partizánske
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa GaRoL » 14. Januára 2009, 20:25

bolo tu aj mrtvejsie... diskusiu sledujem viackrat denne, a kim si tu nebol tak boli obdobia ze boli 2 prispevky za den.. alebo len jeden.. teraz je to zivsie..
A. geniculata 9. 0,1; N. chromatus 10. 1,0?; B. smithi 9. 0,1; P. regalis 6.; H. hercules 10. 0,1; A. insubtilis 5.;
a skorpiony: H. spinifer, P. imperator 0,1

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Re: Mrtvo na fore, ako na pohrebe

Príspevok od užívateľa Sceptic » 14. Januára 2009, 20:59

adi napísal:Cawky, zda sa to len mne, alebo je tu neako mrtvo ?
Ta niekdajsia aktivita kt. tu bola mi neako chyba. Co sa tu uz nic take nedeje ? Nik uz nic podstatnejsie neriesi ?

Alebo sa ja prilis nudim?
Uz som to niekde pisal, na lasiodora.sk sa svetove chovatelstvo nerobi a ani robit nebude. Preco? Nema ho kto robit, pisat, objavovat. Viacej x som dal vyzvu na nejake veci co potrebujem k osobnym vyskumom, odpisu ti 1 - 2 ludia.

Co podstatnejsie by si chcel teda riesit? S absenciou vyssieho poznania celeho spektra vedomosti celade Theraphosidae vela vody nenamutis.

Momentalne je forum urcene pre chovatelov, ktore maju bezne problemy s chovom a podobne. Zameriavame sa na prevenciu a rozne "tahy" chovatelov.

OT
--------------------------------------------------------------------------------
Hlavne, ze niektore prispevky maju minimalne 5 smalikov a absenciu akejkolvek vypovednej hodnoty.

Ak sa nudis mozes nieco zaujimave prelozit a napisat, kludne ti s korekciami pomozem. Ak ziadne materialy nemas staci mi povedat.

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 14. Januára 2009, 22:32

Pravda , mas pravdu,

ale jednu vec si mi aspon pripomenul .... je stara asi tristvrte roka ... uz som to mal napisat ked som bol este prec ...

druha vec , nechodil som na forum v priebehu minuleho roka takmer vobec, takze mam vysoku absenciu a velke nedostatky v prehlade.
Ak mi pomoozes, ze ake veci si tu na forum daval ohladom tvojho vyskumu, a budem ti vediet pomoct rad. Len neviem co mam hladat.

A to prekladanie - aj by som prekladal. ( chcel som si prelozit neaku publikaciu od Westa) ale ja neoplyvam velkymi jazykovymi znalostami ( aj napriek tomu ze som bol dlho prec) Bohuzial. Ale za pomoci mojej sestry a kamaratky by sa to dalo vladnut - ale bolo by to na veeeelmi dlho.

A smajlici v prispevkoch - to je to prave orechove. Ludia su uz skupy na vela slov. Po pravde aj ja som dost lenivy pisat dlhsie litanie.
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
SKUUUUUBI
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 9. Októbra 2007, 16:33
Bydlisko: PO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SKUUUUUBI » 15. Januára 2009, 10:11

Pripajam sa aj ja a teda mam k tomu povedat len tolko ze uz niekolko krat som pisal obom adminom ohladom mojej bakalarky s nazvom Podmienky a naroky chovu celade Teraphosidae - s vypracovanim mojej prace mi pomohlo vela ludi a taktiez aj admini z lasiodory, po jej obhajobe minuly rok v lete som ju zaslal adminovi v celku, nech ju prehodnoti a odpovie, taktiez a co je najpodstatnejsie mala tu byt zverejnena, no nestalo sa tak preco??? (len otazka nie vycitka, lebo odpoved nepoznam ani ja sam autor)

maczky
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 28. Januára 2008, 13:40
Bydlisko: Trencin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa maczky » 15. Januára 2009, 10:14

No ak by to tu zavesili, rad by som si precital... To by ma urcite zaujimalo.
B. klaasi, B. smithi 2x, B. albiceps 2x, A. geniculata 2x, H. lividum, G. rosea 'red' 3x, G. rosea 2x, G. aureostriata 2x, P. irminia 2x, C. elegans

Užívateľov profilový obrázok
SKUUUUUBI
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 9. Októbra 2007, 16:33
Bydlisko: PO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SKUUUUUBI » 15. Januára 2009, 10:25

NIe je to nic extra ani nic objavne akurat resers dostupnej literatury, a sem tam cosi prelozene zo zahranic. stranok. Ale citat tam je co.

maczky
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 28. Januára 2008, 13:40
Bydlisko: Trencin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa maczky » 15. Januára 2009, 10:28

a ake to je velke? nechces mi to skusit poslat mailom?
B. klaasi, B. smithi 2x, B. albiceps 2x, A. geniculata 2x, H. lividum, G. rosea 'red' 3x, G. rosea 2x, G. aureostriata 2x, P. irminia 2x, C. elegans

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sceptic » 15. Januára 2009, 21:51

SKUUUUUBI napísal:Pripajam sa aj ja a teda mam k tomu povedat len tolko ze uz niekolko krat som pisal obom adminom ohladom mojej bakalarky s nazvom Podmienky a naroky chovu celade Teraphosidae - s vypracovanim mojej prace mi pomohlo vela ludi a taktiez aj admini z lasiodory, po jej obhajobe minuly rok v lete som ju zaslal adminovi v celku, nech ju prehodnoti a odpovie, taktiez a co je najpodstatnejsie mala tu byt zverejnena, no nestalo sa tak preco??? (len otazka nie vycitka, lebo odpoved nepoznam ani ja sam autor)
Ahoj toto je scasti nasa chyba. Tu pracu som teraz nasiel na nasom admin konte posielal si ju 25.06.2008. Problem bude v nasej komunikacii. Osobne som bol 1x na nasom maily ked som sa vratil koncom septembra zo zahranicia po 4 mesiacoch. Tvoj mail sa stratil medzi x inymi, ktore nam chodia. Inu komunikaciu ohladne prace ako poradensku si uz nepamatam. Predbezne sme si povedali, ze je mozne ju nahodit na stanku ale to bolo okolo oktobra 2008, cize pred jej dokoncenim. Pracu si zajtra pozriem a cez PM sa dohodneme. Kludne si mohol na fore spravit topic a uploadnuj aspon pre uzivatelov fora.

Užívateľov profilový obrázok
SKUUUUUBI
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 9. Októbra 2007, 16:33
Bydlisko: PO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SKUUUUUBI » 15. Januára 2009, 23:24

Jasne to nebol utok, len priklad, tak som rad ze ste nezabudli nie je to nic prevratne ale dohodneme sa co a ako dalej,...


Napísať odpoveď