mazanie prispevkov

Tu s vami radi preberieme vaše návrhy na zlepšenie, otázky a pripomienky ohľadnom stránky

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
Jednasest
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 23. Júna 2009, 19:41
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:
mazanie prispevkov

Príspevok od užívateľa Jednasest » 26. Augusta 2009, 13:25

som zvedavy kto mi stale maze prispevky na fore, a aj dôvod k tomu !!!
Môj web
Hľadám samca Acanthoscurria juruenicola NEMUSI BYT ADULT kupim/vymenim/pol kokona.
Boaedon fuliginosus predaj

malo5
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 6. Augusta 2006, 13:54
Bydlisko: Oslany, Ba

Príspevok od užívateľa malo5 » 26. Augusta 2009, 14:27

keby si vždy písal k veci tak sa nečuduješ
merda in inferno est

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 26. Augusta 2009, 14:58

ja to mazanie schvalujem ako to dostal adi do kompetencie tak to riesi. sak chcete aby to tu vyzeralo ako na teraristika.sk? strach a hroza.

kto nevie hore je moznost hladat (medzi FAQ a Zoznamom uzivatelov)

je dost veci a info co sa tu uz na fore poriesilo tak naco zakladat nove a nove temy kde sa bude riesit to iste. a komu sa nepaci ze je tu "mrtvo" - toto je jednostranne zamerane forum o pavukoch.
kto si chce pokecat o niecom inom je tu offtopic, ss alebo pokec.sk :wink:
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

Užívateľov profilový obrázok
patmos
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 10. Septembra 2008, 12:03
Bydlisko: Snina
Kontaktovať užívateľa:
Re: mazanie prispevkov

Príspevok od užívateľa patmos » 26. Augusta 2009, 14:58

jednasest napísal:som zvedavy kto mi stale maze prispevky na fore, a aj dôvod k tomu !!!
Maže ich Admin alebo Moderátor.
Dôvod - su o ničom / sú mylné / sú OT (off topic) / presahujú rámec slušnej konverzácie etc...

Napríklad táto téma je o ničom. Tak sa potom nečuduj prečo :wink: Ak ťa zaujímajú pravidlá fóra, pohľadaj ich, ak ťa zaujíma prečo bol zmazaný ten-ktorý tvoj príspevok, napíš adminovi/moderátorovi.
My collection:
0.1 B. vagans, 0.1 B. smithi, 1.0 B. emilia, 1.0 N. chromatus, 1.0.1 Ch. cyaneopubescens, 0.1 H. lividum, L. striatipes, 0.1 P. murinus RCF , 1.0 P. cancerides cancerides, G. rosea RCF, 0.0.2 G. rosea TCF, 1.0 H. hercules, A geniculata, P. irminia a ďalšie sa mi vypisovať nechce...

Arguing on the internet is like running special olympics - even if you win, you are still retarded.

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:
Re: mazanie prispevkov

Príspevok od užívateľa adi » 26. Augusta 2009, 16:31

jednasest napísal:som zvedavy kto mi stale maze prispevky na fore, a aj dôvod k tomu !!!
ja


Dovody uz su popisane vyssie ...


PS: Tento topick by som zmazal tiez ... ale tu uz nemozem mazat.
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Jednasest
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 23. Júna 2009, 19:41
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jednasest » 26. Augusta 2009, 22:36

jak si povedal existuje ss, tak by sa mohlo napisat aj aspon nejake halo ze bol prispevok zmazany :roll: , tuto temu zmazte ked chcete :shock:
Môj web
Hľadám samca Acanthoscurria juruenicola NEMUSI BYT ADULT kupim/vymenim/pol kokona.
Boaedon fuliginosus predaj

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 26. Augusta 2009, 22:37

vacsinou pisem ... ale nevychadza mi cas .... sorky .. :-)
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Jednasest
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 23. Júna 2009, 19:41
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jednasest » 26. Augusta 2009, 22:53

ok, neva
Môj web
Hľadám samca Acanthoscurria juruenicola NEMUSI BYT ADULT kupim/vymenim/pol kokona.
Boaedon fuliginosus predaj

rey_619
Príspevky: 97
Dátum registrácie: 11. Decembra 2009, 16:55
Bydlisko: ZC, BA

Príspevok od užívateľa rey_619 » 20. Februára 2010, 19:31

Adi niekedy vymaze aj to co netreba...

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 20. Februára 2010, 22:34

rey_619 napísal:Adi niekedy vymaze aj to co netreba...



napr. ? :?:
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

rey_619
Príspevky: 97
Dátum registrácie: 11. Decembra 2009, 16:55
Bydlisko: ZC, BA

Príspevok od užívateľa rey_619 » 20. Februára 2010, 22:58

adi napísal:
rey_619 napísal:Adi niekedy vymaze aj to co netreba...



napr. ? :?:
skoda rozoberat. co bolo bolo...

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 21. Februára 2010, 16:42

rey_619 napísal:
adi napísal:
rey_619 napísal:Adi niekedy vymaze aj to co netreba...



napr. ? :?:
skoda rozoberat. co bolo bolo...
Ak verejne pises take , tak verejne napis aj preco ....

Ak sa chces bavit v sukromi , zeby som ti nahodou neako ublizil ... napis SS ...

A nebud hrdina. Ak napises ... dokonci .. alebo nepis :idea:

Ja si svoje obhajim. Viem co a aj preco mazem :!: :!: :!:
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

rey_619
Príspevky: 97
Dátum registrácie: 11. Decembra 2009, 16:55
Bydlisko: ZC, BA

Príspevok od užívateľa rey_619 » 23. Februára 2010, 12:41

adi napísal:
rey_619 napísal:
adi napísal:


napr. ? :?:
skoda rozoberat. co bolo bolo...
Ak verejne pises take , tak verejne napis aj preco ....

Ak sa chces bavit v sukromi , zeby som ti nahodou neako ublizil ... napis SS ...

A nebud hrdina. Ak napises ... dokonci .. alebo nepis :idea:

Ja si svoje obhajim. Viem co a aj preco mazem :!: :!: :!:
ak si vsetko co vymazes aj pamatas a detailne, tak ti gratulujem...
ja som kedzsi vytvoril temu, preco sa moj pavuk, ked som ho fotil vzdy v ten isty moment zlakol a ci sa to uz niekomu stalo. dopatral som sa, ze pricinou boli vibracie, ale pisali sa tam aj somariny, na ktore si upozornil a nie zeby si vymazal konkretne prispevky, ale rovno celu temu

Užívateľov profilový obrázok
Jednasest
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 23. Júna 2009, 19:41
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jednasest » 23. Februára 2010, 15:14

ta tema bola odveci, tvoja "zahada" bola vyriesena, nebol dovod nezmazat to :wink:
Môj web
Hľadám samca Acanthoscurria juruenicola NEMUSI BYT ADULT kupim/vymenim/pol kokona.
Boaedon fuliginosus predaj

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 23. Februára 2010, 19:19

Presne tak, vysvetlili ti to .. a take debility nepodporujem ... co ak si to precita neaky absolutny zaciatocnik .. co si pomysli ?

A ano pametam si ... blbosti inych si pametam.

Este neaky problem ?
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Gergej
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 15. Marca 2009, 15:25
Bydlisko: Martin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Gergej » 23. Februára 2010, 22:56

......poznám minimálne dvoch ľudí, ktorý sem nechcú prispievať, zo zrejmých dôvodov. Neviem prečo ste na seba takýto arogantný a pohŕdavý. Nie všetci sú géniovia ako vy!!!!!!! Práve túto tému som si čítal aj ja a nielen ja a vôvec mi nepripadala hlúpa, dokonca ani pre pokročilého chovatela.
Je to smutné že sa takto odrádzajú ľudia ktorý by sa podelili o svoje chovateľské zážitky a vedomosti.....
Hey hou, let´s go!!!

Užívateľov profilový obrázok
patmos
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 10. Septembra 2008, 12:03
Bydlisko: Snina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa patmos » 23. Februára 2010, 23:21

Pomenuvavajme veci radšej správnym pojmom - aroganciu a pohŕdavosť nahraďme neadekvátnosťou a stupiditou otázok a rovnako aj prispievaných odpovedí.

Včera som si všimol ako moj pavúk pri počúvaní Enriqueho Iglesiasa odrazu ustrnul - hm...založim novú tému, isto mi budú vedieť skúsení chovatelia poradiť čím to je.

Gergey a rei - je to kruté ale otázky tohto tipu sú otázkami chovateľov ktorí nemajú ani šajn ako sa ešte pavúk vie správať a čo všetko robí. Ak su tieto otázky súčasťou všeobecnej témy tomu venovanej (napr. nazvanej Zmeny správania pavúka etc.) je to fajn, lebo začínajúci chovateľ sa dozvie okrem tohto aj o iných formách zmeny správania svojho chovanca. Ak sú tu však založené nové duplicitné témy a samotný charakter otázok je o ničom, sry, zbytočnosť, blud a hlavne CHAOS. Respondentovi odpovedané bolo, v záujme zamedzenia tvorby ďalších bludov a nezmyselných otázok ju radšej zmažme. A pokiaľ ide o zásah do Vášho ega - tak s tým sa treba chalani vyrovnať ;-) Aj mne bolo zmazaných pár príspevkov. Ale oprávnene, boli to reakcie OT, bludy, výmysly, nepodporené domnienky ktoré by som teraz už nehodil do pléna, pretože som čítal a čítal tie relevantné. (Viď jednasest, ktorý už zistil ze písať bludy a zakladať bludné témy je zbytocnost). Vaše príspevky nie sú slovo božie a na to je tu moderátor/admin aby tie ktoré sú nepodstatné posúdil a vymazal. Lebo ako uz bolo povedané - nechcime z toho dalsie teraristika.sk
My collection:
0.1 B. vagans, 0.1 B. smithi, 1.0 B. emilia, 1.0 N. chromatus, 1.0.1 Ch. cyaneopubescens, 0.1 H. lividum, L. striatipes, 0.1 P. murinus RCF , 1.0 P. cancerides cancerides, G. rosea RCF, 0.0.2 G. rosea TCF, 1.0 H. hercules, A geniculata, P. irminia a ďalšie sa mi vypisovať nechce...

Arguing on the internet is like running special olympics - even if you win, you are still retarded.

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 24. Februára 2010, 09:08

amen
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

rey_619
Príspevky: 97
Dátum registrácie: 11. Decembra 2009, 16:55
Bydlisko: ZC, BA

Príspevok od užívateľa rey_619 » 24. Februára 2010, 13:54

ok beriem mozno podla vas to bola stupidna otazka, ale mne sa to tak nezdalo. prispevky na fore nezakladam ako na beziacom pase, chodim sem iba citat a ked mam problem a nenajdem tu nic podobne riesene, tak potom napisem a to, ze pavukom vadia "vibracie" pri fotreni tu nebola ziadna zmienka...chcel som len vediet co je pricinou a ked niekto porovnava strnulost pavuka ked mu pusti Iglesiasa s mojim doslova vzplasenym a o zivot utekajucim pavukom, tak nech radsej mlci
jednym z problemov tohto fora je, ze vssetci ste tu odbornici, ale len na otazky typu moj pavuk lezi na chrbte a nehybe sa. co mam robit?
prikladom je adi, ktory nazve vykrystalizovany vapenec plesnou

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 24. Februára 2010, 17:08

:wink:

Mas smitku ... a to je bojko ... preco ? Ti asi nik nepovie ...

PS: Mozem radit ked dakto popise problem ako : Mam biele veci na hline .. co to je ? - ta asi plesen ... a Vapenec to neni mojko ...:-) Ten v raseline a lignocely nema take zastupenie aby sa vykrystalizoval na povrchu. :wink:

Ked uz , vieme sa bavit o neakych mineraloch ... ale urcite tam budu aj plesne a podne bakterie a kopec ineho sajrajtu.

Skus to hodit pod mikroskop ... zaujimava podivana ...

A nebud uz tolko mudry ... zbytocne si deries nervy aby si ma presvedcil aky som arogantny. Ja o tom totiz viem :D , Avsak, poradim cloveku co o to stoji ( ze aj sam pohne ritou a hlavou a daco urobi ...)

Pekny den ..
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Gergej
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 15. Marca 2009, 15:25
Bydlisko: Martin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Gergej » 24. Februára 2010, 20:20

Patmos, vôbec nejde o ego, len o princíp. Som na niekoľkých fórach, samozrejme všade vznikajú duplicitné témy, tomu sa nik nevyhne. No zas na druhej strane má niekto problém a potrebuje ho vyriešiť. Keby som sa nevenoval pavúkom už 20 rokov, tak sa tiež pýtam koniny, a určite by sa mi nechcelo prekutrávať celé fórum, čo by mi trvalo aj týždeň.......samozrejme pokiaľ mám čas.
Ide len o jednoduchý, primitývny princíp. Na jednom fŕe to bolo vymyslené veľmi pekne, jednoducho bool dotyčný upozornený SS správou, o duplicitnom príspevku a zároveň upozornený na skoré premazanie jeho príspevku. To bolo dosť fér!!
Hey hou, let´s go!!!

Užívateľov profilový obrázok
patmos
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 10. Septembra 2008, 12:03
Bydlisko: Snina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa patmos » 24. Februára 2010, 20:47

Súhlasím, dobrý postup.
Zásahom do ega som nemyslel konkrétne teba, skôr som reagoval na reya, ktorý obviní moderátora bez uvedenia dôvodu a vyjde s farbou von až keď sa to začne riešiť.
Do tejto debaty už zasahovať nebudem, môj názor sa nemení.
My collection:
0.1 B. vagans, 0.1 B. smithi, 1.0 B. emilia, 1.0 N. chromatus, 1.0.1 Ch. cyaneopubescens, 0.1 H. lividum, L. striatipes, 0.1 P. murinus RCF , 1.0 P. cancerides cancerides, G. rosea RCF, 0.0.2 G. rosea TCF, 1.0 H. hercules, A geniculata, P. irminia a ďalšie sa mi vypisovať nechce...

Arguing on the internet is like running special olympics - even if you win, you are still retarded.

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 25. Februára 2010, 06:53

Gergej napísal:Patmos, vôbec nejde o ego, len o princíp. Som na niekoľkých fórach, samozrejme všade vznikajú duplicitné témy, tomu sa nik nevyhne. No zas na druhej strane má niekto problém a potrebuje ho vyriešiť. Keby som sa nevenoval pavúkom už 20 rokov, tak sa tiež pýtam koniny, a určite by sa mi nechcelo prekutrávať celé fórum, čo by mi trvalo aj týždeň.......samozrejme pokiaľ mám čas.
Ide len o jednoduchý, primitývny princíp. Na jednom fŕe to bolo vymyslené veľmi pekne, jednoducho bool dotyčný upozornený SS správou, o duplicitnom príspevku a zároveň upozornený na skoré premazanie jeho príspevku. To bolo dosť fér!!
Vacsinou pisem ludom ...

ale niekdeky nie ... Aj ja mam len obmedzeny cas ...

A pokial mazem celu temu, nepisem nikomu, Vacsinou, - teda pokial sa uz do nej zapojili aj iny uzivatelia. Jednoducho zmizne.

To robili aj mne ked som sem zacal chodit. A hla ... myslim, ze to prinieslo ovocie. :idea:
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

rey_619
Príspevky: 97
Dátum registrácie: 11. Decembra 2009, 16:55
Bydlisko: ZC, BA

Príspevok od užívateľa rey_619 » 26. Februára 2010, 21:44

adi ona napisala akej to je konzistencie. cize ak to je ako zrnko piesku ci kamienok, tak plesen to asi jednoznacne nie a nieco tam vykrystalizovalo. sajrajt mas vsade, aj na rukach a tiez mi nemusis hovorit co vsetko sa nachadza v pode a ked sa aj nenachadza co sa tam z ovdzusia dostane
hej smithka je bojko, odkedy som jej spravil novy domov, tak sa zahrabala a uz neuvidim 5. zvlek :(

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 26. Februára 2010, 21:59

rey_619 napísal:adi ona napisala akej to je konzistencie. cize ak to je ako zrnko piesku ci kamienok, tak plesen to asi jednoznacne nie a nieco tam vykrystalizovalo. sajrajt mas vsade, aj na rukach a tiez mi nemusis hovorit co vsetko sa nachadza v pode a ked sa aj nenachadza co sa tam z ovdzusia dostane
hej smithka je bojko, odkedy som jej spravil novy domov, tak sa zahrabala a uz neuvidim 5. zvlek :(
chces sa potahovat na drobnostiach a slovickach ?

Aby si nezacal hladat vsetky moje stare prispevky a odpovede ... . :lol:

Su ludia kt. sa vypracuju po kritike ostatnych , po ich radach ... mozno arogantnych alebo sarkastickych. A su ludia co sa vedia len stazovat a plakat aky je svet nespravoslivy a ako im kazdy kladie polena pod nohy.

Kde sa zaradis ?
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)


Napísať odpoveď