Spamovanie a nezmyselne prispevky

Tu s vami radi preberieme vaše návrhy na zlepšenie, otázky a pripomienky ohľadnom stránky

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
arsen8
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 30. Septembra 2006, 12:35

Príspevok od užívateľa arsen8 » 17. Decembra 2007, 22:21

tozi napísal:Ano som obchodník ,a tomuto fóru ako aj stránke by som pomáhal aj zadarmo.Ale ako sa vykresľuje vedenie tohto fora,tak zadarmo určite ani nepohnem prstom.A ako vidíš ani nestoja o pomoc :D .Ten banner bol aj zle pochopení resp. ja som to zle formuloval.bolo to myslené výmenou bannerov.Ale ani na to určite by nepristúpili,keďže admini sú zaujatý voči komukoľvek kto chodí na vivaristu. :lol:
ja tiež vivaristiku nemusím stojí za ... a čambala už vôbec nie , :wink: a tiež by som si banner nedal, a myslím že si poradia aj bez tvojho super riešenia :wink:

tozi
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 5. Marca 2007, 14:56
Bydlisko: slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tozi » 17. Decembra 2007, 22:41

arsen8
poznáš Čambalu osobne? myslím že nie, tak ako môžeš veriť drístom ktoré o ňom niekto povedal?Ale to nič to vyrastieš.
Skôr si myslím že bez môjho "super" riešenia ďakujem že ho tu vychvaľujete :D , toto fórum sa stane jedným úložiskom pre botov. a to je škoda.

Raqua
Pekný pohľad ale nešlo o vydieranie z mojej strany,ak to tak niekto berie tak nech :wink: .

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 17. Decembra 2007, 22:49

tozi napísal:toto fórum sa stane jedným úložiskom pre botov. a to je škoda.
no čo sa týka tohoto, tak to je vyriešené. už žiadny spam. A to tvoje riešenie predpokladam je pridať do registrácie otázku typu koľko prstov ma clovek na ruke. To spravím cez sviatky.

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 17. Decembra 2007, 23:01

tozi napísal: Raqua
Pekný pohľad ale nešlo o vydieranie z mojej strany,ak to tak niekto berie tak nech :wink: .
No mne to ako vydieranie prislo. Minimalne to od Teba nebolo pekne gesto a mama by Ta za to urcite nepochvalila. :lol:

Ziadne komentar ku zvysku mojho prispevku ?? A vies, ze som si to aj myslel. Mudre od Teba. :wink:
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

tozi
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 5. Marca 2007, 14:56
Bydlisko: slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tozi » 17. Decembra 2007, 23:14

Raqua napísal:
tozi napísal: Raqua
Pekný pohľad ale nešlo o vydieranie z mojej strany,ak to tak niekto berie tak nech :wink: .
No mne to ako vydieranie prislo. Minimalne to od Teba nebolo pekne gesto a mama by Ta za to urcite nepochvalila. :lol:

Ziadne komentar ku zvysku mojho prispevku ?? A vies, ze som si to aj myslel. Mudre od Teba. :wink:
Radšej som sa zdržal komentára k zvyšku príspevku lebo tam nieje o čom.Proste si napísal že podľa TVOJHO názoru boli tam keci ,ak si taký odborník na CITES rad uvítam keď si o ňom podebatujeme a naučíš ma plno super nových vecí. :D Čítal si článok? Tak si určite prišiel aj k prílohám a kuk aj do nich a uvidíš o čom a čo je v tom článku :wink: .
Viac sa k tomu nevyjadrujem hlavne k tvojim stupid komentárom k článkom ktorým absolútne nerozumieš ale prezentuješ svoj názor.

Držím palce v ďalšej kariére CITES odborníka :wink:

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 18. Decembra 2007, 00:04

tozi , myslim si ze raqua je asi jediny co do toho aspon chce vidiet a ak napise nazor je z toho velka cenzura ... zlaty komunisti :twisted: :twisted: :twisted: GRAT :)

tozi
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 5. Marca 2007, 14:56
Bydlisko: slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tozi » 18. Decembra 2007, 00:41

PiXeL napísal:tozi , myslim si ze raqua je asi jediny co do toho aspon chce vidiet a ak napise nazor je z toho velka cenzura ... zlaty komunisti :twisted: :twisted: :twisted: GRAT :)
ano

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 18. Decembra 2007, 09:43

tozi napísal:
Raqua napísal:
tozi napísal: Raqua
Pekný pohľad ale nešlo o vydieranie z mojej strany,ak to tak niekto berie tak nech :wink: .
No mne to ako vydieranie prislo. Minimalne to od Teba nebolo pekne gesto a mama by Ta za to urcite nepochvalila. :lol:

Ziadne komentar ku zvysku mojho prispevku ?? A vies, ze som si to aj myslel. Mudre od Teba. :wink:
Radšej som sa zdržal komentára k zvyšku príspevku lebo tam nieje o čom.Proste si napísal že podľa TVOJHO názoru boli tam keci ,ak si taký odborník na CITES rad uvítam keď si o ňom podebatujeme a naučíš ma plno super nových vecí. :D Čítal si článok? Tak si určite prišiel aj k prílohám a kuk aj do nich a uvidíš o čom a čo je v tom článku :wink: .
Viac sa k tomu nevyjadrujem hlavne k tvojim stupid komentárom k článkom ktorým absolútne nerozumieš ale prezentuješ svoj názor.

Držím palce v ďalšej kariére CITES odborníka :wink:
Ano presne tak, ja som ten co sa hra na odbornika, preto vypisujem o tom clanku na net. A ked sa ma potom niekto spyta, ako som k tym informaciam prisiel, tak mu cenzurujem prispevky. Moj nazor je ten, ze to nie je pravda a bol som ochotny o tom diskutovat, ja som nebol ten, co tu diskusiu zmazal. Ja si SVOJ nazor viem totiz aj obhajit. Odkial vies, ze tomu vobec nerozumiem ? Poznas ma osobne ? Par prispevkov vyssie si tu niekomu vytykal, ze nepozna osobne Cambala tak ho nema pravo hodnotit.
Aj keby moje komentare boli absolutne stupid ako Ty vravis, (necham na kazdeho nech si urobi svoj vlastny nazor) pred takym blbcom ako som ja, ktory tomu vobec nerozumie by nemalo byt problemom pre Vas odbornikov na vivaristike si svoje nazory a clanky obhajit namiesto mazania debaty nie ?
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sceptic » 19. Decembra 2007, 20:33

Povodne som sa nechcel na tvoju adresu vyjadrovat lebo som hned vedel, ze tvoja pritomnost na fore ma nejaky hacik. Podpisujem sa pod prispevky Bebekexxxa a Thefoxa lepsie by som to nevedel povedat.
tozi napísal:Chcel som pomôcť ale ako vidím zaujatosť a unáhleneé rozhodnutia robia svoje.Podotýkam zlé rozhodnutia.
Co sa tyka vivaristiky, zle rozhodnutie sa jednoducho spravit neda.
tozi napísal:Ale ako sa vykresľuje vedenie tohto fora,tak zadarmo určite ani nepohnem prstom.A ako vidíš ani nestoja o pomoc.
Pomoc je nieco nezistne alebo to slovo ma u teba nejaky specificky vyznam?

Velmi dobre si pamatam vivaristiku. Vsetky clanky vyborne hodnotenia bez komentarov :), vzdy som sa cudoval ako je to mozne, ze kazdy berie vsetko bezvyhrady. Kopirovanie clankov z lasiodora.sk, pricom ste sa tvarili, ze vy ste ty poskodeny. Vymazanie mojho a Bebekexxxovho uctu z vaseho fora, vymazavanie nasich komentarov. Schizofrenicka osobnost vaseho "ideologickeho vodcu" admin, sefredaktor a ine v jednej osobe. Vidis tu sa mozes vyjadrit, dat si link na tvoju stranku a nikto ta zatial nevymazal. Levicky Rick West vie ako si podmanit a manipulavat ludi. Spytaj sa ho preco nehodi na ine burzy u nas a v CZ. :wink: (jeho oblubeny emotikon).

Je pekne, ze si sem prides precitat naozaj nieco o chove vtackarov, od skusenych chovatelov. Prajem ti aby tvoje nasledujuce prispevky boli o chove, rad sa nieco dozviem aj ja, urcite mas ako moderator celeho spektra teraristickych odnozi vyborny prehlad. Som velmi rad, ze nam tu vyrasta novy sikovny vivarista.

Hovorime skutkami a nie prazdniny recami, toho sa budeme drzat aj nadalej.


Napísať odpoveď