Spamovanie a nezmyselne prispevky

Tu s vami radi preberieme vaše návrhy na zlepšenie, otázky a pripomienky ohľadnom stránky

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 17. Decembra 2007, 13:05

Co keby si prestal robit frajera a povedal konecne co to je ?

tozi
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 5. Marca 2007, 14:56
Bydlisko: slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tozi » 17. Decembra 2007, 13:14

Tryri napísal:Co keby si prestal robit frajera a povedal konecne co to je ?
povedal som stačí upraviť asi 2 súbory z fora :),kto googli ten nájde a kto nie tak boti hurá do práce :lol:

keby som robil frajera tak tu dám aj ktoré súbory treba upraviť a ako :wink:


Rád pomôžem tomuto fóru,len za maličký úplatok a to reklamu na môj časák ktorý mám v podpise.Samozrejme šlo by o banner. :D

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 17. Decembra 2007, 13:21

taketo veci sa dohaduju inde nie tu ...., to musis s bebem a foxom a Sceptikom ....
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

tozi
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 5. Marca 2007, 14:56
Bydlisko: slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tozi » 17. Decembra 2007, 13:24

adi napísal:taketo veci sa dohaduju inde nie tu ...., to musis s bebem a foxom a Sceptikom ....
kľudne nech mi napíšu :)

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 17. Decembra 2007, 13:44

tozi napísal:
adi napísal:taketo veci sa dohaduju inde nie tu ...., to musis s bebem a foxom a Sceptikom ....
kľudne nech mi napíšu :)
ty si pekne sebavedomi .,....,

len aby si sa nesklamal ..... :idea:
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

tozi
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 5. Marca 2007, 14:56
Bydlisko: slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tozi » 17. Decembra 2007, 13:49

adi napísal:
tozi napísal:
adi napísal:taketo veci sa dohaduju inde nie tu ...., to musis s bebem a foxom a Sceptikom ....
kľudne nech mi napíšu :)
ty si pekne sebavedomi .,....,

len aby si sa nesklamal ..... :idea:
ďakujem a v čom sa mám sklamať ? :roll:
ja viem ako,oni potrebujú úpravu.ak nie tak boti rulezz :lol:

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 17. Decembra 2007, 13:50

nespamujme
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

tozi
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 5. Marca 2007, 14:56
Bydlisko: slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tozi » 17. Decembra 2007, 13:55

adi napísal:nespamujme
? zaujímavá odpoveď,spam je napr. toto check this a nejaký link určite to poznáš :lol:

to čo si tu píšeme je diskutovanie nie? :shock:

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 17. Decembra 2007, 14:03

ale o debilite ...., ja som ti nieco povedal a tym to pre mna konci . o tom som diskutovat nechcel

len tolko , stavias sa k tej veci s bannerom uplne opacne ...., je aj lepsia cesta .... jednoduchsia ... at d
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

tozi
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 5. Marca 2007, 14:56
Bydlisko: slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tozi » 17. Decembra 2007, 14:11

adi napísal:ale o debilite ...., ja som ti nieco povedal a tym to pre mna konci . o tom som diskutovat nechcel

len tolko , stavias sa k tej veci s bannerom uplne opacne ...., je aj lepsia cesta .... jednoduchsia ... at d
no neviem,len som napísal že viem ako na to a keď majú záujem tak nech mi napíšu. azda mám písať ja im? tak to nefunguje :wink: .

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 17. Decembra 2007, 14:19

ja som myslel na banner .... ale uz to neriesme ....
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 17. Decembra 2007, 14:23

Robis frajera v tom ze uz tudruhy krat pises ako zazracne dokazes toto forum vyliecit, ale nechces to povedat. Neviem, pripada mi to pekne blbe, ja sice viem ze informaciu maju velku hodnotu, ale s tym by si mohol kseftovat keby to bol tvoj napad a nie niekoho ineho ktory len kopirujes.

tozi
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 5. Marca 2007, 14:56
Bydlisko: slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tozi » 17. Decembra 2007, 14:30

Tryri napísal:Robis frajera v tom ze uz tudruhy krat pises ako zazracne dokazes toto forum vyliecit, ale nechces to povedat. Neviem, pripada mi to pekne blbe, ja sice viem ze informaciu maju velku hodnotu, ale s tym by si mohol kseftovat keby to bol tvoj napad a nie niekoho ineho ktory len kopirujes.
Nehovorím že je to moja úprava :roll: ,len že viem postup ktorým pomôžem, za reklamu na lasiodora.sk.A že ak admini chcú tak im to poskytnem za banner reklamu na nejaký čas.Určite tu chodia a aj čítajú tak nech sa mi smelo ozvú.

Len na okraj táto ochrana už nieje na nete aspoň som ju nikde nevidel,a ja 100 percent účinná.

PS: to že tu nevypisujem vkuse to neznamená že tu nechodím si prečítať fórum :wink:

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 17. Decembra 2007, 16:29

a Michal alias "Tozi" stačí ti banner 900x800 pixelov rovno cez hlavnu stranku na dobu neurcitu?

Moj postoj k celemu vasmu pofidernemu portalu s "hviezdnou" navstevnostou a pochybnou skupinou uzivatelov je, ze mi je maximalne proti srsti ako som sa uz viackrat otvorene vyjadril.

Ste cenzuristi a uverejnujete nepovodne clanky. Diskutovat s vami nema nijaky zmysel lebo vsetko zmazete a vzdy mate pravdu. Nedavno som videl dalsi takyto vas ulet pri clanku o CITES, bolo to velmi trapne a hlupe, najma odovodnenie preco sa stalo co sa stalo. Mal som tu moznost si to precitat kym bolo vsetko demokraticky bez vysvetlenia zmazane.

Uznaj, ze slusny clovek s takymito ludmi nechce mat skutocne nic spolocne. Reklama na vasu stranku na lasiodoru nikdy nebude, ani keby si to chcete zaplatiť, ani keby nam kupite hosting na 5 rokov tak sa nad tym ani nepozastavim (to aby bolo jasno). Ani v linkoch na uzitocne odkazy ju nikdy v zivote neuvidite pretoze vsetci traja administratori co sme tu ju nepokladame za informacny zdroj, ktory by mal vychovavat chovatelov.

Inac ten tvoj zazracny liek na spambotov ktory nie je na internete som nasiel hned pod prvym odkazom na googli, takze si sa opat predviedol.
Teraz sa s tym nemam cas ani chut hrať ale cez sviatky to spravim.

Zatial som to vyriešil tak, že účty budem skrátka aktivovať cez mail, som tam dosť často na to aby som dokazal na nove registracie promptne reagovat.

tozi
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 5. Marca 2007, 14:56
Bydlisko: slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tozi » 17. Decembra 2007, 17:16

bebekexxx napísal:a Michal alias "Tozi" stačí ti banner 900x800 pixelov rovno cez hlavnu stranku na dobu neurcitu?

Moj postoj k celemu vasmu pofidernemu portalu s "hviezdnou" navstevnostou a pochybnou skupinou uzivatelov je, ze mi je maximalne proti srsti ako som sa uz viackrat otvorene vyjadril.

Ste cenzuristi a uverejnujete nepovodne clanky. Diskutovat s vami nema nijaky zmysel lebo vsetko zmazete a vzdy mate pravdu. Nedavno som videl dalsi takyto vas ulet pri clanku o CITES, bolo to velmi trapne a hlupe, najma odovodnenie preco sa stalo co sa stalo. Mal som tu moznost si to precitat kym bolo vsetko demokraticky bez vysvetlenia zmazane.

Uznaj, ze slusny clovek s takymito ludmi nechce mat skutocne nic spolocne. Reklama na vasu stranku na lasiodoru nikdy nebude, ani keby si to chcete zaplatiť, ani keby nam kupite hosting na 5 rokov tak sa nad tym ani nepozastavim (to aby bolo jasno). Ani v linkoch na uzitocne odkazy ju nikdy v zivote neuvidite pretoze vsetci traja administratori co sme tu ju nepokladame za informacny zdroj, ktory by mal vychovavat chovatelov.

Inac ten tvoj zazracny liek na spambotov ktory nie je na internete som nasiel hned pod prvym odkazom na googli, takze si sa opat predviedol.
Teraz sa s tym nemam cas ani chut hrať ale cez sviatky to spravim.

Zatial som to vyriešil tak, že účty budem skrátka aktivovať cez mail, som tam dosť často na to aby som dokazal na nove registracie promptne reagovat.
Vyjadrím sa k tvojej poznámke o portáli na tvojom mieste resp.vašom by som o tom pomlčal.My sme nikoho nenapádali na vašej stránke.Ak si si to mohol prečítať určite si tam videl urážky a podobne zo strany neznámeho.
K návštevnosti no predstav si to sú prístupy za deň :wink: nie orignálne ip.

K tomu "lieku" ako si to nazval,vyskúšaj čo si našiel a uvidíme :wink: .
Chcel som pomôcť ale ako vidím zaujatosť a unáhleneé rozhodnutia robia svoje.Podotýkam zlé rozhodnutia.

Držím palce v boji proti spam botom. :shock:

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 17. Decembra 2007, 17:25

ok

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 17. Decembra 2007, 17:47

bebe, mas recht. Ja mam reklamu na mojej stranke na lasiodoru.sk / aj ked mam slabu nasvstevnost / a som na to hrdy ! Nechcem za to nic ine len trosku pochopenia... Co sa tyka boja proti spam bootom , urcite je aj ina cesta ako dam ti radu a ty das moj banner na stranku ked sa admini stranky nestotoznuju s politikou vivaristika.sk

Moj nazor.

tozi
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 5. Marca 2007, 14:56
Bydlisko: slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tozi » 17. Decembra 2007, 17:51

PiXeL napísal:bebe, mas recht. Ja mam reklamu na mojej stranke na lasiodoru.sk / aj ked mam slabu nasvstevnost / a som na to hrdy ! Nechcem za to nic ine len trosku pochopenia... Co sa tyka boja proti spam bootom , urcite je aj ina cesta ako dam ti radu a ty das moj banner na stranku ked sa admini stranky nestotoznuju s politikou vivaristika.sk

Moj nazor.
Politikou? Vám už úplne hrabe :lol: .Ja som bol v tom že nám ide všetkým o chov.No nič pobavili ste ma.Asi to fakt nemá zmysel Vám akokoľvek pomôcť.A pixel v akom svete žiješ? Všade platí niečo za niečo nie? Alebo ty prídeš do obchodu zoberieš čo chceš a si happy? :lol:
Ak áno tak ma to nauč. :wink:

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 17. Decembra 2007, 18:00

tozi napísal:
PiXeL napísal:bebe, mas recht. Ja mam reklamu na mojej stranke na lasiodoru.sk / aj ked mam slabu nasvstevnost / a som na to hrdy ! Nechcem za to nic ine len trosku pochopenia... Co sa tyka boja proti spam bootom , urcite je aj ina cesta ako dam ti radu a ty das moj banner na stranku ked sa admini stranky nestotoznuju s politikou vivaristika.sk

Moj nazor.
Politikou? Vám už úplne hrabe :lol: .Ja som bol v tom že nám ide všetkým o chov.No nič pobavili ste ma.Asi to fakt nemá zmysel Vám akokoľvek pomôcť.A pixel v akom svete žiješ? Všade platí niečo za niečo nie? Alebo ty prídeš do obchodu zoberieš čo chceš a si happy? :lol:
Ak áno tak ma to nauč. :wink:
mas uplnu pravdu. Vsade toto plati. Ale nie nastasstastie ale na nestastie ! Uvedom si ze ak si chovatel tak pomahaj chovatelom ... Ak by si pomohol a nic za to nepytal bolo by to od teba asi bozske gesto ?! Zijes ako obchodnik a rozmyslas ako obchodnik. Chovatel je u teba na 2-3 mieste. Tak good luck kamo.

A kde zijem ? mas to pod avatarom :p

tozi
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 5. Marca 2007, 14:56
Bydlisko: slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tozi » 17. Decembra 2007, 18:08

Ano som obchodník ,a tomuto fóru ako aj stránke by som pomáhal aj zadarmo.Ale ako sa vykresľuje vedenie tohto fora,tak zadarmo určite ani nepohnem prstom.A ako vidíš ani nestoja o pomoc :D .Ten banner bol aj zle pochopení resp. ja som to zle formuloval.bolo to myslené výmenou bannerov.Ale ani na to určite by nepristúpili,keďže admini sú zaujatý voči komukoľvek kto chodí na vivaristu. :lol:

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 17. Decembra 2007, 19:05

Myslim ze tam o ziadnej vymene nebolo povedane, ty si to povedal konkretne, ja vam poviem ako na spam botov a vy si dajte reklamu na nas portal na web. Ziadna ochota pomoct len tak alebo vymena tam nebola.

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 17. Decembra 2007, 20:10

do tych spam botov sa velmi nerozumiem , ale viem jedno , ze adminovia si s tym poradia aj sami , a ak nahodou nie , tak urcite taky mudry clovek co vie vsetko im nepomoze ...., je to priehladne vodenie za nos, a aj ked ti na to prisli tak si neprestal ,
radsej sa nepytam preco

PS: aj ja mam odkaz na lasiodoru na mojej stranke , aj ked mam fakt mizernu navstevnost. Lebo chlapci mi vela krat pomohli a vela krat este pomozu ked bude treba a tiez za to nic nexceli ....,
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
thefox
Administrátor stránky
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 13. Februára 2006, 23:50
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa thefox » 17. Decembra 2007, 20:18

No... o spoluprácu s vivarista akosi nemáme záujem, toto sa už len tak vykoreniť nedá. Dôvody boli a sú, neviem, či má niekto záujem zase to tu vyťahovať, takže dohodneme sa tak, že fórum si spravíme sami, žiadny banner nebude a budeme všetci spokojní...
Quidquid latine dictum sit, altum sonatur.

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 17. Decembra 2007, 20:46

thefox napísal:No... o spoluprácu s vivarista akosi nemáme záujem, toto sa už len tak vykoreniť nedá. Dôvody boli a sú, neviem, či má niekto záujem zase to tu vyťahovať, takže dohodneme sa tak, že fórum si spravíme sami, žiadny banner nebude a budeme všetci spokojní...
Amen :)

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 17. Decembra 2007, 22:19

tozi napísal: Vyjadrím sa k tvojej poznámke o portáli na tvojom mieste resp.vašom by som o tom pomlčal.My sme nikoho nenapádali na vašej stránke.Ak si si to mohol prečítať určite si tam videl urážky a podobne zo strany neznámeho.
K návštevnosti no predstav si to sú prístupy za deň :wink: nie orignálne ip.
Ok, k tomuto sa teda vyjadrim aj ja. A priznam sa, ze mi to urobi naozaj dobre.
Najprv trochu ozrejmim pre nezasvatenych o co ide. Nedavno som uz ani neviem preco zavital na vivaristu. Nasiel som tam clanok o CITES, ktory som si precital. Podla mojho nazoru bol plny kecov, zvastov a z brucha vymyslenych cisel. Nevravim, ze si ich vymyslel autor, ten to predpokladam len niekte nasiel a prelozil. S ohladom na to, ze som uz par diskusii s autorom videl a vedel som akym sposobom reaguje na akukolvek kritiku som velmi slusnym sposobom vyjadril svoje pochybnosti o uvedenych faktoch a opytal som sa, odkial ich autor ma v diskusii pod clankom.
Na druhy den tam moj prispevok nebol. Tak som zasa dal pod clanok prispevok o tom, preco cenzuruju diskusiu a tak dalej a tak dalej .. V celej diskusii som nikoho neurazal ani neosocoval. Moje prispevky boli vzdy na druhy den zmazane.
Okrem prveho zmazaneho prispevku mam celu tu diskusiu odlozenu ako screenshoty. Co myslis, TOZI, vlozim ich sem na ukazku toho, ako som Vas strasne urazal a osocoval ??

Vies, keby som bol na Tvojom mieste, tak poradim chalanom ako na to a potom ich poprosim o uverejnenie bannera. Myslim, ze touto cestou by si aspon trochu mohol 'roztopit lady', ktore ste s vivaristom porobili a mozno by sa tu na Vas ludia zacali pozerat inak. Vydieranim teda urcite nic nedosiahnes. Ale asi sam najlepsie vies ako na to, tak moju radu a 'osocovanie' urcite budes zasa ignorovat. Nastastie ju nemozes zmazat. :wink:
Naposledy upravil/-a Raqua v 17. Decembra 2007, 22:21, upravené celkom 1 krát.
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.


Napísať odpoveď