Lasiodora.sk

Tu s vami radi preberieme vaše návrhy na zlepšenie, otázky a pripomienky ohľadnom stránky

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 7. Mája 2012, 21:35

da sa nejako obmedzit velkost uploadnutej fotky?...ja sa s 15" notasom obcas citim ako na google earth-e kym najdem hlavneho protagonistu snimky
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa Sceptic » 8. Mája 2012, 11:20

Trefna poznamka :) , pokusim sa stym nieco spravit...

Milan.svk
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 28. Marca 2010, 11:52
Bydlisko: prievidza
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa Milan.svk » 13. Mája 2012, 16:05

ja mam 17palcov a tiez je tu kopa fotiek privelkych :D
0,1 H. longipes 9.zv 25e 0,1 H. maculata 9.zv 20e 1,1 H. hercules 8.zv/ adult 25e 0,1 Ch. fimbriatus 9.zv 20e 0,1 L. violaceopes 6. zv 35e Ceratophrys cranwelli cca 6cm 30e B. albopilosa 5.zv, boehmei 4.a6.zv, emilia 4zv, klaasi 2.a3.zv, smithy 5.a6.zv po 2ks 30e splou 0,0,4 P. lugardi 6.z 20e PM

Užívateľov profilový obrázok
sharky
Príspevky: 1103
Dátum registrácie: 10. Januára 2010, 16:33
Bydlisko: trenčín
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa sharky » 2. Novembra 2012, 22:56

Lasiodora.sk je už všade :) ( aspon u mna :D )

Obrázok
Obrázok
FB- Đenis Čičo
Anything is possible for those who are willing to try
Go HARD or Go HOME !

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 4. Novembra 2012, 22:32

zrusit pocitadlo prispevkov :!:
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

Užívateľov profilový obrázok
falus
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 12. Mája 2009, 20:36
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa falus » 6. Novembra 2012, 00:50

suhlasim a podpisujem v plnom rozsahu :!: nakolko to moze u niekoho podnecovat vytvaranie prispevkov s nulovou informacnou hodnotou :roll:

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa Sceptic » 6. Novembra 2012, 17:45

Forum uz existuje od roku 2005 a obcas sa objavia podobne uvahy o zruseni pocitadla prispevkov. Tiez som chcel tento krok spravit. Sledoval som par stranok, kde podobne pocitadla odstranili (arachnomania) a efekt nebol vo vysledku skoro ziadny. Clovek, ktory ma potrebu sa ku vsetkemu vyjadrit to spravi bez rozdielu s informacnou, pridanou hodnotou. V jeho medziach si moze mysliet, ze jeho prispevok ma vsetky nalezitosti a je dostatocne informativny. Nahanacov prispevkov je na fore minimum.

Na nasom fore su ludia hodnoteny podla hodnosti, ktore dostali podla kvality prispevkov na fore. Tie by mali byt smerodajne pre zaciatocnikov a novych uzivatelov. Hodnosti sa udeluju velmi striedmo v horizonte par rokov 1-2 uzivatelia.

Skor si treba najst cas a premazavat forum co obcas po nociach robim, premenovavam temy, skusobne na vyhladavanie zapisujem keywords a podobne. Kedze Adi je mimo forum v dohladnom case po dohode vymenujem aspon dvoch novych moderatorov. Predstavu kto to bude mam uz dlhsi cas, teraz bude na nich ci sa im do toho chce.

Moj 1481 prispevok :) waw.

Užívateľov profilový obrázok
Rain
Príspevky: 245
Dátum registrácie: 4. Januára 2011, 17:52
Bydlisko: Zlate Moravce
Kontaktovať užívateľa:
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa Rain » 7. Novembra 2012, 15:13

a asi vobec nebude tazke hadat, kto by to tak asi mohol byt

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa Sceptic » 11. Novembra 2012, 18:11

Nasledujuci tyzden pribudne novy moderator Blondi. Specatene dohodou pri osobnom stretnuti na Holesovickej burze v Prahe.

Užívateľov profilový obrázok
ophiel
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 21. Júla 2011, 22:28
Bydlisko: Trenčín
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa ophiel » 11. Novembra 2012, 21:34

Sceptic napísal:Nasledujuci tyzden pribudne novy moderator Blondi. Specatene dohodou pri osobnom stretnuti na Holesovickej burze v Prahe.
Filipovi držím palce, nech to tu funguje minimálne tak ako doteraz, prípadne ešte lepšie :wink: vela zdaru.
no PAIN
no GAIN

Užívateľov profilový obrázok
Blondi :)
skúsený chovateľ
Príspevky: 1720
Dátum registrácie: 3. Júna 2010, 12:57
Bydlisko: PP(Ždiar) /Praha
Kontaktovať užívateľa:
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa Blondi :) » 11. Novembra 2012, 22:10

ophiel napísal:
Sceptic napísal:Nasledujuci tyzden pribudne novy moderator Blondi. Specatene dohodou pri osobnom stretnuti na Holesovickej burze v Prahe.
Filipovi držím palce, nech to tu funguje minimálne tak ako doteraz, prípadne ešte lepšie :wink: vela zdaru.
díkes :-) budem sa snažiť :-) :-P ...heh...možno sa aj dokopem k tomu, že napíšem čo to o párení, ktoré u mňa prebiehalo..v blízkej dobe idem páriť ešte C.leetzi "venezuela", H.hercules, H.sp.carabobo, P.formosa a P.muticus :P
ak by ste mali záujem o farebné mutácie Gekončíkov nočných, odporúčam túto stránku http://gekoncik.weebly.com/predaj--available.html

Užívateľov profilový obrázok
metalkohol
Príspevky: 503
Dátum registrácie: 29. Decembra 2008, 14:19
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať užívateľa:
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa metalkohol » 23. Novembra 2012, 12:13

počítadlo vadí aj mme, ale preto že sa mi zdá tých mojich príspevkov vela :) Ináč tu nieje myslím nikto kto by naháňal počty príspevkov, skôr sa mi stáva že nový používatelia mi napíšu správu, lebo sa boja zdrbania na verejnosti :P A blondi je skvelá volba, mne osobne vela poradil a pomohol a robí to doteraz. :)
FB: Michal Rybo Rybák
Prípadne FB stránka Rybak exotics

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa Sceptic » 22. Decembra 2012, 10:06

Príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa šťastia, zdravia, lásky a úspechy v chove Vám do nového roku želá už siedmy rok - Kolektív tvorcov lasiodora.sk. Do nového roka nevstupujte skeptický :)!

Idu
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 19. Júla 2010, 22:36
Bydlisko: Medzev
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa Idu » 9. Marca 2013, 10:38

Pri posielani sprav, ci prispevkov na forum mam vypnutu funkciu URL. Je to vypnute vseobecne na stranke, ci som si to iba ja niekde deaktivoval v nastavenia? :)

*PM, Sceptic

Užívateľov profilový obrázok
metalkohol
Príspevky: 503
Dátum registrácie: 29. Decembra 2008, 14:19
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať užívateľa:
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa metalkohol » 31. Marca 2013, 00:13

keď niekomu pochválim fotku berie sa to ako spam a maže sa to? ako sorry...
FB: Michal Rybo Rybák
Prípadne FB stránka Rybak exotics

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa Sceptic » 31. Marca 2013, 18:54

Ano, posledne obdobie sa to maze. Robim to aj ked to vidim spatne za minule obdobia. Snazime sa premazavat temy od spamu. Najlepsie je vyjadrit podporu formou PM alebo do dennika. Viem, ze to urcite mnohych z Vas potesi ale potom je pod jednym prispevkom xy dakovani, pochval atd. a nic konstruktivne k teme. Snazte sa to prosim pochopit. Dufam, ze do par mesiacov prejdeme na mod phpbb - seo a potom by som mohol vymysliet nieco ako "dakovne tlacitko". Tiez som rad ak sa uzivatelom tohto fora daria odchovy alebo mate ine uspechy ale snazim sa fungovat na praktickom principe prispevkov.

Užívateľov profilový obrázok
metalkohol
Príspevky: 503
Dátum registrácie: 29. Decembra 2008, 14:19
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať užívateľa:
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa metalkohol » 31. Marca 2013, 20:14

Sceptic napísal:Ano, posledne obdobie sa to maze. Robim to aj ked to vidim spatne za minule obdobia. Snazime sa premazavat temy od spamu. Najlepsie je vyjadrit podporu formou PM alebo do dennika. Viem, ze to urcite mnohych z Vas potesi ale potom je pod jednym prispevkom xy dakovani, pochval atd. a nic konstruktivne k teme. Snazte sa to prosim pochopit. Dufam, ze do par mesiacov prejdeme na mod phpbb - seo a potom by som mohol vymysliet nieco ako "dakovne tlacitko". Tiez som rad ak sa uzivatelom tohto fora daria odchovy alebo mate ine uspechy ale snazim sa fungovat na praktickom principe prispevkov.
to beriem, ale veľa ludí ktorý chovajú pavúky iba tak, bez odchovov, prípadne s tým začínajú, sú radi keď im niekto povie pekný pavúk, ale pekne zariadené aj verejne. To ďakovné tlačítko môže byť zaujímavé :)
FB: Michal Rybo Rybák
Prípadne FB stránka Rybak exotics

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa Sceptic » 13. Apríla 2013, 20:46

Casom sa mi dufam, podari spravit peknu galeriu stereoskopickych fotografii. Vela druhov, ktore nafotim mate hlavne vdaka poctivemu zbieraniu zvleciek a uhynutych jedincov od Blondi_:)_ho . Tymto mu dakujem.

Užívateľov profilový obrázok
Istar
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 26. Februára 2010, 15:58
Bydlisko: Ostrava
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa Istar » 30. Mája 2013, 14:23

zdar,
mám nějaký technický problém, když chci přidat fotku napíše mi to toto:Bola prekročená maximálna veľkosť adresára s prílohami. pokud mi to někdo vysvětlí, jelikož se v tom moc neorijentuju,budu moc rád, díky :)

Užívateľov profilový obrázok
Blondi :)
skúsený chovateľ
Príspevky: 1720
Dátum registrácie: 3. Júna 2010, 12:57
Bydlisko: PP(Ždiar) /Praha
Kontaktovať užívateľa:
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa Blondi :) » 30. Mája 2013, 15:01

asi je obrázok príliš "veľký" ..skús ho upraviť, aby zaberal menej pamäte :-) ..napr zmeniš veľkosť :-)
ak by ste mali záujem o farebné mutácie Gekončíkov nočných, odporúčam túto stránku http://gekoncik.weebly.com/predaj--available.html

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa Sceptic » 30. Mája 2013, 15:47

Istar napísal:zdar,
mám nějaký technický problém, když chci přidat fotku napíše mi to toto:Bola prekročená maximálna veľkosť adresára s prílohami. pokud mi to někdo vysvětlí, jelikož se v tom moc neorijentuju,budu moc rád, díky :)
Kvoli niektorym uzivatelom som musel upravit velkost priloh na 1100x700 a max 500 kb, cize len zmensi velkost fotografie a pojde ti to.

Užívateľov profilový obrázok
Istar
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 26. Februára 2010, 15:58
Bydlisko: Ostrava
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa Istar » 30. Mája 2013, 17:41

no, ono je právě zvláštní, že mi to nebere ani obrázek 800x600 50kb a pořád to píše o té překročené max. velikosti, takže nevím, kde může být zakopaný ten pověstný pes :)

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa Sceptic » 30. Mája 2013, 19:05

Prosim ta vyuzi http://img.lasiodora.sk/ .. :) ...mozno nastal problem v nadstaveni fora po poslednom update minuly mesiac. Pozrieme sa nato ale az ten dalsi release phpbb3.

Užívateľov profilový obrázok
Istar
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 26. Februára 2010, 15:58
Bydlisko: Ostrava
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa Istar » 31. Mája 2013, 16:06

tak, tato cesta funguje :)

Užívateľov profilový obrázok
metalkohol
Príspevky: 503
Dátum registrácie: 29. Decembra 2008, 14:19
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať užívateľa:
Re: Lasiodora.sk

Príspevok od užívateľa metalkohol » 12. Novembra 2013, 18:52

Ahojte, v inzercii mi nezobrazuje obsah inzerátov, neviem teda či je to len môj problém, ale ked to spustím v exploreri, tak sa zobrazujú, bežne používam chrome, tam je iba názov a kontakt v inzeráte,nič viac.
FB: Michal Rybo Rybák
Prípadne FB stránka Rybak exotics


Napísať odpoveď