Fotografie od chovatelov

Tu s vami radi preberieme vaše návrhy na zlepšenie, otázky a pripomienky ohľadnom stránky

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Spuco
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 17. Augusta 2006, 09:13
Bydlisko: Zvolen
Fotografie od chovatelov

Príspevok od užívateľa Spuco » 31. Marca 2008, 22:32

cawte...túto tému som sem dal ako moju reakciu na množstvo fotiek od vás.... myslím si ,že má určite každý právo si sem prikladať vlastné foto ale každý by si mal dopredu rozmyslieť či je to potrebné....môj názor je ,že pokial je nejaký druh menej bežný a tých pár foto sa tu dá ,tak je to k dobru veci ale keď sa musím preklikávať cez celé strany fotiek malých chromatusov(príklad) kde si každý dá novú fotku ked sa mu zvlečie o jeden zvlek tak to sa mi zdá prinajmenšom zbytočné a ak je slabulinká aj kvalita fotky tak je to už dosť smutné a nudené...prirovnal by som to k : záliv,Chosé,Chosé v zálive atď.

...keď už tak tu máte možnosť si urobiť vlastné témy kde si premňa zamňa dávajte po tri foto každého pavúka od 1.zvleku po adult fotené mobilom v tme..... mám ale pocit ,že takto trocha upadá kvalita fóra
....neviem vyjadrite sa....ak som sám tak budem ticho....toto je len môj subjektívny názor tak sa prosím nehnevajte ak som niekoho urazil....chápe ma tu niekto?

PS:ja radčej nedám foto ak by mala byť príliš rozmazaná

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 31. Marca 2008, 23:03

Suhlas, tiez nemam rad, ked hladam foto nejakeho pavuka a stale mi vyskakuju len stovky fotiek v 1.zvleku, ked mna zaujima ako vyzera v adultnom zvleku.
Nic proti ludom, kazdy sa rad pochvali, ale niekedy je dobre sa aj zamysliet, ci ta fotka ma urcite kvalitativnu a vypovednu hodnotu.
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 31. Marca 2008, 23:36

suhlasim , nechem menovat ale niektore fotky su fakt len minusom na fore ...

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 1. Apríla 2008, 02:43

budeme to riesit, ale je to dost manualnej prace.

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 2. Apríla 2008, 10:55

No, foto na fóre... Ja som za to, čo navrhol Spuco... Jednak preto, že fórum je už dosť neprehladné a fakt, keď niekto niečo hladá, tak sa musí preklikať "mrte" stránkami(danej témy 1,2,3,4,5,6). To nehovorím o tom, že keď má niekto slabší net tak mu tie foto dosť znepríjemňujú čítanie. Vkuse mu skočí o čosi vyššie, až kým sa nenačítajú všetky foto!!! Druhá vec: dávať fotky na fórum zakaždým keď sa mi niečo zvlečie(alebo inak pohne)je tiež podľa mňa zbytočné. Som za sústredenie fotiek na jednu tému s tým, že musia byť kvalitné a mali by prejsť aspoň nejakým mini konkurzom(overením), či je to 95-100% ten druh čo popisujete. Ak chce niekto uverejňovať svoje "cool" foto každého zvleku svojho jedinca(alebo 10x foto seba samého aký je "borec"), má tu možnosť si založiť DENNÍK kde by si ich mal uverejňovať...
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 2. Apríla 2008, 12:46

rychost internetu s tym nema nic spolocne. To tu netreba vobec spominat. Casi ked tu boli DIAL-UP - isti su uz davno prec !! Kazdy ma minimalne 1024/256 to aspon dufam. Ak tak nemate tak je chyba vo vvasom internete a ak pouziva dobry prehliadac vies si fotky a ine bitmapy vypnut uplne jednoducho. Tu to je hlavne o kvalite fotografii / nemusi mat akzdy fotak za 30 000 , aj digital za 4 000 robi slusne fotky a je to rozdiel / napr. fotene mobilo a pod. / Nefotit nic mobilom, proste to zakazat!

Užívateľov profilový obrázok
sexisexo
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 20. Decembra 2007, 18:57
Bydlisko: SV
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sexisexo » 2. Apríla 2008, 13:06

PiXeL napísal:rychost internetu s tym nema nic spolocne. To tu netreba vobec spominat. Casi ked tu boli DIAL-UP - isti su uz davno prec !! Kazdy ma minimalne 1024/256 to aspon dufam. Ak tak nemate tak je chyba vo vvasom internete a ak pouziva dobry prehliadac vies si fotky a ine bitmapy vypnut uplne jednoducho. Tu to je hlavne o kvalite fotografii / nemusi mat akzdy fotak za 30 000 , aj digital za 4 000 robi slusne fotky a je to rozdiel / napr. fotene mobilo a pod. / Nefotit nic mobilom, proste to zakazat!
neni mobil ako mobil ja som fotil sonyerricsonom k810i a take fotky ako digital ale take rozmazane fotky to je na prd...

Užívateľov profilový obrázok
spiderman
skúsený chovateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 16. Septembra 2006, 15:25
Bydlisko: Big ŠURANY
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa spiderman » 2. Apríla 2008, 17:45

dobre..proste ja som za to aby sa davali uz aspom vyfarbene druhy pavukov od vacsieho zvleku inac to fakt nema vyznam aj ked niekedy je mlada inac sfarbene a je to zaujimave ako sa meni ale treba jednu a kvalitnu fotku..ak tam je tak zbytocne nepridavat a ak si chce niekto fotit jednozlvekove veci tak nech si spravi dennik...
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 3. Apríla 2008, 16:24

Ok som za to čo písal Spuco... Ja tie fotky inac fotit neviem tak prepačte...no ked si kúpim foták tak by som rád prispel aj do galérok. Mám niektoré dosť raritné druhy a rád prispejem a vypíšem moje pozorovania, ked vas to zaujima. Snažim sa aby to vyzeralo nejako, ale tak ked nechcete nebudem to sem dávať.
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
arsen8
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 30. Septembra 2006, 12:35

Príspevok od užívateľa arsen8 » 3. Apríla 2008, 16:45

Razor napísal:Ok som za to čo písal Spuco... Ja tie fotky inac fotit neviem tak prepačte...no ked si kúpim foták tak by som rád prispel aj do galérok. Mám niektoré dosť raritné druhy a rád prispejem a vypíšem moje pozorovania, ked vas to zaujima. Snažim sa aby to vyzeralo nejako, ale tak ked nechcete nebudem to sem dávať.
v pohode, ak budu fotene fotak a aspon niejaka kvalita a nebudu to 1-2 zvl pavuky prečo nie :) ja tiež niesom niejaký extra fotograf :)
dospelý samec cyriocosmus leetzi,nepáril..info SS

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Re: foto od naších chovateľov

Príspevok od užívateľa Sceptic » 17. Mája 2012, 19:28

Oddnes je mozne nahravat na forum len fotografie do rozmeru 1100x700 pixel. Velkost jednej fotografie je obmedzena na 500 KiB. Ak niekto nahra fotografiu vacsiu ako 1100x700 pixel ale velkost bude sediet, zobrazi sa ako textovy odkaz. Po kliknuti na textovy odkaz sa fotografia zobrazi.

Pre bezne fotografie pouzivajte hlavne sluzby http://img.lasiodora.sk/ alebo http://imageshack.us/ .

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:
Re: Fotografie od chovatelov

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 8. Apríla 2015, 21:45

upload fotiek na imageshack.us absolutne neodporucam!!! ... svojho casu som im tiez veril a drvivu vacsinu obrazkov co som sem dal bolo prave cez nich. zrazu vsak vsetky prestali fungovat. chcel som to napravit a tak som im poslal zoznam zmiznutych fotiek a prosbu o ich obnovenie. po vymene niekolkych usluznych mailoch a uisteniach ako pilne pracuju na obnove mi dosiel tento mail:
Dear ImageShack User,

It is with great displeasure and regret that I have to inform you that we were unable to restore your missing images. We did all that we could to restore the images, but unfortunately with no success. At ImageShack we understand the importance and sentimental value an image can hold. We are truly sorry for our mistake and your loss.

With a premium subscription we now store 3 back up copies of every image uploaded in an effort to prevent any further images becoming corrupted or lost.

Best regards,

Peter
v preklade: "stare fotky su v haji...smola bejby... ale mozes nahadzovat dalsie" ... nikdy viac :twisted: :twisted:
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)


Napísať odpoveď