Sturm

Každý chovateľ si môže vytvoriť tému, ktorá bude mať rovnaký názov ako je jeho prihlasovacie meno do fóra a do nej si písať svoje postrehy, zmeny v chove, poprípade otázky a podobne.

Moderátor: Sceptic

Užívateľov profilový obrázok
oblHis
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 9. Decembra 2008, 19:23
Bydlisko: Dolný Kubín
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa oblHis » 14. Marca 2010, 10:45

Aj kleber rychlo zaschne.Vsetko zalezi od vetrania,teploty,podkladu,od nanasanej vrstvy..

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 14. Marca 2010, 12:52

oblHis napísal:Aj kleber rychlo zaschne.Vsetko zalezi od vetrania,teploty,podkladu,od nanasanej vrstvy..
mal som to najprv v pivnici u kamoša kde sme to robili po par hodinách sme to dali na radiátor a tam to schlo oveľa rýchlejšie

a Z0oMb3E sadru som tam nechcel dat som chcel aby to bolo čo najdrsnejšie no to druhe skúsim najbližšie pri keď budem robit nove :)

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 16. Marca 2010, 13:10

By som uvítal nejakú burzu v KE alebo niekde v okolí :)

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 16. Marca 2010, 22:58

Samici :arrow: Psalmopoeus cambridgei som 2 tyzdne a 2 dni po zleku ponukol cvrcka no odmietla ho. V teráriu udržiavam vlhkosť a stále ma prístup k čerstvej vode

ostatne malé potvorky som nakŕmil a väčšina z nich až na H.maculatu a B.smithi sa pustili hneď dojedla :) hlavne C.elegans sa pustil do jedla s veľkou chutťou :)

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 17. Marca 2010, 13:32

Dneska ráno som sa zobudil a pri pohľade do terária :arrow: Psalmopoeus cambridgei ako si pochutnáva na včera večer ponúknutom cvrčkovy :)

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 22. Marca 2010, 21:55

Tu sú fotky fotky výroby a dokončenia tej steny :)

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

toľko moje posledne dva víkendy

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 24. Marca 2010, 23:17

Práve som dal samici P.cambrdgei kus bravčového mäsa do terária som zvedavý či si na tom pochutná alebo či to nechá ležať tak ?

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 25. Marca 2010, 11:13

necha ho lezat len tak ... to jej musis podat do chelicer ...

Och ..., :-( trapenie s vami ...

sak pavuk zerie len zive ..., pripadne to co sa hybe ...
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 25. Marca 2010, 11:58

akoze nie pavuk pri obchodzke narazi na maso alebo mrtveho cerva alebo cvrcka "ochutna" ho pedipalpami a z radostou sa donho pusti a neusi sa ani hybat ani byt zivy
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 25. Marca 2010, 12:02

ide o to aky pavuk ... mne stromaky neako nechcu take ...

a tiez zalezi od velkosti pavuka. Taky vacsi moze dlabat neakeho mrtveho cvrcka.

Ale inak ... vsetko je mozne. Lepsie je vsak vkladat do chelicer ... urcite. Lebo masko sa rozklada celkom rychlo ...
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 25. Marca 2010, 14:25

No ja som sa chvíľu potom ako som jej to mäso tam dal že jej porosím stenu, trosku rosi frklo aj na samicu ta sa pohla no a zároven stúpila na mäso do ktorého sa hneď aj pustila teraz som jej ho vyberal s chelicier ( aby nezhnilo tak som to tu na fore čítal ) a asi jej chutilo keďže som sa s ňou doslova naťahoval :) A som milo prekvapený že to vyšlo :) úprimne sa mi nejak nechcelo veriť že jedia aj surové mäso :roll:

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 25. Marca 2010, 14:52

Sturm napísal:No ja som sa chvíľu potom ako som jej to mäso tam dal že jej porosím stenu, trosku rosi frklo aj na samicu ta sa pohla no a zároven stúpila na mäso do ktorého sa hneď aj pustila teraz som jej ho vyberal s chelicier ( aby nezhnilo tak som to tu na fore čítal ) a asi jej chutilo keďže som sa s ňou doslova naťahoval :) A som milo prekvapený že to vyšlo :) úprimne sa mi nejak nechcelo veriť že jedia aj surové mäso :roll:
sak si jej ho mal nechat za tu chvilu by urcite nezacalo hnit sak to mas nieco podobne ako ked pol dna zuje holica
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 25. Marca 2010, 20:50

ono to bol kúsok veľky asi tak pol centimetra a napapaná je aj tak dosť no ok najbližšie jej ho nechám dlhšie :)

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 26. Marca 2010, 17:06

dneska som si doniesol domov zo školského dvora sáčok antuky (mame jej plno na dvore ) chcem ju dať ku B.smithi no a keď som ju vybalil zo sáčku našiel som krásneho malého pavúčika, večer si ho popozerám z blízka lupou a v pondelok ho vrátim na to miesto odkiaľ som bral antuku :)

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 29. Marca 2010, 20:42

Predvčerom v noci som samici P.cambridgei hodil cvrčka hneď si ho chytila počas včerajšieho dňa som jej hodil ďalších dvoch no a dnes poobede dostala holíča zajtra dostane ešte jedno a konečne bude fajne napapaná po zvliekaní :)

Užívateľov profilový obrázok
M150
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 6. Apríla 2007, 10:51
Bydlisko: Prievidza

Príspevok od užívateľa M150 » 29. Marca 2010, 23:31

Sturm napísal:Predvčerom v noci som samici P.cambridgei hodil cvrčka hneď si ho chytila počas včerajšieho dňa som jej hodil ďalších dvoch no a dnes poobede dostala holíča zajtra dostane ešte jedno a konečne bude fajne napapaná po zvliekaní :)
Neprehanas to trochu?? .. planujes aj zabijacku ked ju krmis ako prasa?? :roll:
Boh je reálny, pokiaľ nebol deklarovaný ako integer.

--------------------
Život by bol omnoho jednoduchší, keby sme k
nemu mali zdrojový kód.

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 29. Marca 2010, 23:48

Vieš čo ani by som nepovedal že je jak prasa možno teraz keď zje myš tak bude taká akurát :)

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 30. Marca 2010, 21:24

Dneska som si všimol ze moja mala ♀ :arrow: Brachypelma smithi sa zvliekla do 8 zvleku je ešte krajšie vyfarbená ako predtým :)

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 3. Apríla 2010, 17:17

Dneska som prvý krát paril pavúky a to druh Psalmopoeus cambridgei parenie dopadlo úspešné a samec prežil. Rád by som tu hodil link na video s youtube problém je že mi ho v PC nechce prehrať :( mam iba video s mobilu a to nieje nič moc :(

Užívateľov profilový obrázok
oxYgen
Príspevky: 376
Dátum registrácie: 17. Februára 2008, 18:55

Príspevok od užívateľa oxYgen » 3. Apríla 2010, 17:20

na samčeka som patrične hrdý :wink: videa z mobilu prehráva quick time player a môžeš to video hodiť na nejaký share-ovací server :)
Avicularia versicolor 0,1 | Brachypelma smithi 1,0 | Heteroscodra maculata 0,1 | Poecilotheria ornata 1,0 | Ceratogyrus darlingi | Ephebopus cyanognathus

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 3. Apríla 2010, 17:23

Sturm napísal:Dneska som prvý krát paril pavúky a to druh Psalmopoeus cambridgei parenie dopadlo úspešné a samec prežil. Rád by som tu hodil link na video s youtube problém je že mi ho v PC nechce prehrať :( mam iba video s mobilu a to nieje nič moc :(
Vravel som ti, ze sa nemas coho bat :-P A nebolo to az take ako si si predstavoval , myslim , tie komplikacie. Ci ?
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 3. Apríla 2010, 17:29

adi napísal:
Sturm napísal:Dneska som prvý krát paril pavúky a to druh Psalmopoeus cambridgei parenie dopadlo úspešné a samec prežil. Rád by som tu hodil link na video s youtube problém je že mi ho v PC nechce prehrať :( mam iba video s mobilu a to nieje nič moc :(
Vravel som ti, ze sa nemas coho bat :-P A nebolo to az take ako si si predstavoval , myslim , tie komplikacie. Ci ?
Ani nie jednoducho som ho dal do tera a on už robil čo mal :) obcas to vyzeralo krkolomne no nakoniec som ho ani nejak zachraňovať nemusel odskočil jej sam :) Snáď mi pôjde to video s foťaka ktoré mi nechce je celkom pekne cca 15minút ma :)

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 3. Apríla 2010, 17:31

Ked sa podaria mlade .... mysli na mna :-)

Ale to asi moc predbieham ... .
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 3. Apríla 2010, 17:34

adi napísal:Ked sa podaria mlade .... mysli na mna :-)

Ale to asi moc predbieham ... .
Nj asi predbiehaš ale ak sa podari tak sa ti ozvem :)

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 3. Apríla 2010, 17:59

Dnes je fajn deň pretože sa mi ku všetkému zvliekol aj :arrow: Cyriocosmus elegans do 3 zv :)


Napísať odpoveď