pby

Každý chovateľ si môže vytvoriť tému, ktorá bude mať rovnaký názov ako je jeho prihlasovacie meno do fóra a do nej si písať svoje postrehy, zmeny v chove, poprípade otázky a podobne.

Moderátor: Sceptic

Užívateľov profilový obrázok
pby
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 4. Apríla 2010, 14:46
Bydlisko: Sabinov
Kontaktovať užívateľa:
pby

Príspevok od užívateľa pby » 15. Apríla 2010, 11:28

Obrázok

Obrázok

Obrázok

takze tu je moje prve terariu a B. emilia
-je vidno ako mam riesene vetranie (vlhkost vam povedat neviem-dnes idem po vlhkomer, ale byvam v panelaku takze v izbe cca 50% no ked otvorim terariu tak citi teply vlhky vzduch takze odhadom 70%)
ten mokri roh nieje od vlhcenia(pre emiliu vlhcit netreba)to len prevratila misku a spravila si tam taky "moky brloh" :) -pisal som otom v teme "napajacka"

Užívateľov profilový obrázok
pby
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 4. Apríla 2010, 14:46
Bydlisko: Sabinov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pby » 6. Júla 2010, 10:33

terarium uz ma nove :)
-takze po dvoch mesiacoch hladovky som skusil na radu s tohto fora trocha prisvietit a tak zvisit teplotu, lebo asi sa chcela zvliect a neslo kedze teplota v tera bolo okolo 23 co je pre emilku taka spodna hranica pohody :)
Zvisil som teplotu na 28 pomocov 15 w ziarovky svietil som 1 tyzden pekne sa chodila vyhrievat a :) tak som skusil hodit cvrcka a ona ho zjedla no, takze bolo po hladovke no od toho okamihu sa nechcela zdriziavat na svetle tak som ho vypol.
Presiel tyzden a ona stale sedi zalezene v kokose, no a vcera v noci pozeram (trosku som si prisvietil baterkou) a plesinka nieje ruzova ale siva a dnes rano cierna :) takez v blizskej dobe cakm zvlek.
Ta ziarovka mozno nebola az tak zbytocna :)

Užívateľov profilový obrázok
pby
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 4. Apríla 2010, 14:46
Bydlisko: Sabinov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pby » 27. Júla 2010, 09:11

takze moja B emilia je uz tyzden po zvleku a vcera som skusil podat potravu lebo prvy krat vyliezla s kokosa (v aqua shope nemali cvrckoi iba zofhobasy) hodil som jej iba takeho maleho 3 cm a hrubka 3mm a hned bez problemou ho chytlia potom som jej dal poriadneho velkeho a dnes rano est ejedneho male.. chuti jej riadne, koncom tyzdna jej dam cvrcka (skor v akvaristike vraj nebudu mat) nech sa poriadne napapa
-mam z nej radost :)

Užívateľov profilový obrázok
pby
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 4. Apríla 2010, 14:46
Bydlisko: Sabinov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pby » 28. Júla 2010, 10:01

moju emilku som este nevidel sa tak prezierat - od pondelka, co vysla vnoku po zvleku (asi 1 tyden) zjedla uz 3 dospele a 2 mansie zophobasy viacej jej uz nedavam - v piatok maju dostat cvrcky potom dam tych

Užívateľov profilový obrázok
pby
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 4. Apríla 2010, 14:46
Bydlisko: Sabinov
Kontaktovať užívateľa:
Re: pby

Príspevok od užívateľa pby » 10. Apríla 2011, 20:07

Takze skoro presne po 9 mesiacoch sa moja emilia konecne zvliekla do 12teho zvleku. Velmi ma to prekvapilo nakolko uz som aj zabudol ze sa ma zvliekat :D a vobec nic tomu nenasvedcovalo akurat ze cca 2.5 tyzdna neprijimala potravu (co je unej bezne) a inak nic ani lozko si nespavila nepozoroval som zcernanie.. a 07.04 rano vstanem a v kokose dvaja pavuci :) trosku som sa zlakol ze je po mojej emilii ale potom pozeram a to len zvlecka. Inak pekny obrik sa z nej vyklul 6 cm v tele a 11 az 12 cm v nohach co je od posledneho zvleku pre telo +1cm a nohy + 2-2,5 cm.

Jacob
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 15. Januára 2009, 13:41
Re: pby

Príspevok od užívateľa Jacob » 16. Apríla 2011, 17:27

čo tak hodiť foto? :wink:

Užívateľov profilový obrázok
pby
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 4. Apríla 2010, 14:46
Bydlisko: Sabinov
Kontaktovať užívateľa:
Re: pby

Príspevok od užívateľa pby » 6. Mája 2011, 08:42

Na foto sa chytam. Hodim ho v najblizsiom case.

A dnes som jej daval cvrcka - hned ho chytila, vzapeti vpustim do tera. dalsieho a v cheliceroch chyteny prvy a skocila a ulovila aj druheho.. asi bola velmi hladna :) a oboch v cheliceroch si odniesla do ukrytu.


Napísať odpoveď