Strana 1 z 3
Tomy903 chov x)
Napísané: 20. Októbra 2010, 21:48
od užívateľa Tomy903
chov som zacal 12.6.2010 zatial mam len tieto druhy ale postupne pribudnu dalsi
Grammostola rosea (2 rocna) samica
Brachypelma smithi 9zv. samica
Brachypelma albopilosum 2 zv.
Brachypelma vagans 3zv.
Orphnaecus sp. negros "Phillipines" 1 zv.
Lasiodora parahybana 2zv.
3x Hysterocrates hercules 4zv.
Napísané: 20. Októbra 2010, 21:49
od užívateľa Aero
Hmm Prešovčan

Napísané: 20. Októbra 2010, 21:52
od užívateľa Tomy903

tak tak..
Napísané: 20. Októbra 2010, 22:11
od užívateľa Aero
Sekač či ?

Napísané: 20. Októbra 2010, 22:22
od užívateľa Tomy903
na sekcove som byval 14 rokov

ale uz 3 roky byvam na trojke pri kauflande blizko

Napísané: 20. Októbra 2010, 22:28
od užívateľa Sturm
tak ťa dakedy prídem pozrieť

Napísané: 20. Októbra 2010, 22:31
od užívateľa Aero
Jaká zrada proti betónovej džungli po 14tich rokoch odísť

Napísané: 20. Októbra 2010, 22:34
od užívateľa Sturm
Aero : akože nie som s prešova ale cez prázdniny ma tam nieje problém zahliadnuť a vždy je to aj an sídlisku 3 a pravdu povediac to sídlisko sa mi fakt že páči keby som si mal vybrať medzi sekčovom a 3jkou tak jednoznačne blízko pri kauflande

Napísané: 20. Októbra 2010, 22:37
od užívateľa Aero
Ja tiež ...

Napísané: 20. Októbra 2010, 22:45
od užívateľa Tomy903
ale pohoda tuna

vecsinou ked idem von ta na sekcof ale ta stade aspon blizsie do mesta aj do skoly cize pohoda uplna

a poradte mi jak pridam fotku

to musim prv dakde dat na net ci jak

Napísané: 20. Októbra 2010, 23:06
od užívateľa Sturm
http://img.lasiodora.sk/
nahraj fotku a tu do spravy vloz phpBB kód.
Napísané: 20. Októbra 2010, 23:07
od užívateľa Aero
jj na veci typu imageshack a podobne a potom sem hodiš link vo formate [img ]adresa na obrazok</img ] prihodil so mtam medzeru do zatvorky aby to zobrazilo ... pri pisani maš na to kusok vyššie nad okinekom na text aj tlačitko

Napísané: 20. Októbra 2010, 23:07
od užívateľa Sturm
alebo
http://imageshack.us/ haha jak sme sa doplnili

Napísané: 20. Októbra 2010, 23:28
od užívateľa Tomy903
dik chlapci

uz viem jak .. oki tak nepisme tu o somarinach dajme daco k teme

co ja viem napr ake mate kusky vy doma??? pochvalte sa
Napísané: 20. Októbra 2010, 23:57
od užívateľa Aero
Máme denniky obaja môžeš kuk

ale predvčerom mi skoro skapala albopilosa keď chceš nejaku pikošku

Napísané: 21. Októbra 2010, 10:56
od užívateľa Jednasest
Napísané: 21. Októbra 2010, 15:41
od užívateľa Tomy903
hej hej mozme dakedy ked bude cas kde presnejsie byvas ?? ja na volgogradskej

Napísané: 21. Októbra 2010, 15:45
od užívateľa Tomy903
Aero napísal:Máme denniky obaja môžeš kuk

ale predvčerom mi skoro skapala albopilosa keď chceš nejaku pikošku

skoro skapal ??? jak sa ti podarilo?
Napísané: 21. Októbra 2010, 18:10
od užívateľa Aero
Mne nijak, len sa jaksi mrška malinká začala motať pri chôdzi a podťahpvať nožičky ... doplnili sme vodičku a už je v poriadku

Napísané: 21. Októbra 2010, 18:53
od užívateľa Tomy903
Aero napísal:Mne nijak, len sa jaksi mrška malinká začala motať pri chôdzi a podťahpvať nožičky ... doplnili sme vodičku a už je v poriadku

jaj ta pohoda

si ho trochu dehidroval

nepekne odteba

ale hlavne ze prezil

Napísané: 21. Októbra 2010, 20:44
od užívateľa Tomy903
Napísané: 21. Októbra 2010, 21:38
od užívateľa Jacob
koľko cm ma ta tvoja samička B. smithi v tele?....zda sa mi daka veľka na 9 zvlek, či to len ta fotka tak skresľuje?

Napísané: 21. Októbra 2010, 23:04
od užívateľa Tomy903
Jacob napísal:koľko cm ma ta tvoja samička B. smithi v tele?....zda sa mi daka veľka na 9 zvlek, či to len ta fotka tak skresľuje?

to je len z blizka fotene

ma v tele okolo 5cm max.
Napísané: 22. Októbra 2010, 09:11
od užívateľa Jednasest
na prostejovskej, ale bezne chodim aj na volgogradsku a tak, takze kludne mozeme stretko

nedali by sme aspon vacsina z po nejake stretko v sobotu? aspon daky pokec pivko/kofola atd., ked uz je nas tak trosku viac?

Napísané: 22. Októbra 2010, 13:48
od užívateľa Tomy903
Jednasest napísal:na prostejovskej, ale bezne chodim aj na volgogradsku a tak, takze kludne mozeme stretko

nedali by sme aspon vacsina z po nejake stretko v sobotu? aspon daky pokec pivko/kofola atd., ked uz je nas tak trosku viac?

no v sobotu nemozem

ale dakedy sa dohodneme posli ICQ postou ..