Rain

Každý chovateľ si môže vytvoriť tému, ktorá bude mať rovnaký názov ako je jeho prihlasovacie meno do fóra a do nej si písať svoje postrehy, zmeny v chove, poprípade otázky a podobne.

Moderátor: Sceptic

Idu
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 19. Júla 2010, 22:36
Bydlisko: Medzev
Re: Rain

Príspevok od užívateľa Idu » 11. Októbra 2013, 18:44

Rain napísal:PARENIE Ch. cyaneopubescens

Tak aj napriek 3 hodinam neustaleho striehnutia samec Chromky uz sluzi ako jej potrava, sekla ho ked utekal z terarka, uz sa nedalo nic robit... snad ju aspon naparil
Presne to sa stalo aj mne :( S nimi to asi fakt nieje jednoduche. Ja uz cakam 3 mesiace a vyzera to skor na zvlek. Snad ma prekvapi. Drzim palce... to cakanie je na prd, ked nevies ci bol samec uspesny.

Užívateľov profilový obrázok
Rain
Príspevky: 245
Dátum registrácie: 4. Januára 2011, 17:52
Bydlisko: Zlate Moravce
Kontaktovať užívateľa:
Re: Rain

Príspevok od užívateľa Rain » 12. Októbra 2013, 15:15

No hej, pocul som aj pripady ze kym samicu naparil chovatel, tak stihla seknut 5 samcov. Nuz ale ziadne znamky agresivity neboli, klopkali si, samec sa niekolkokrat aj pokusal ju nadvihnut, samica bola kludna... a zrazu ked ju konecne nadvihol, rozbehol sa prec a samica za nim, uz bol von z teraria a tam ho sekla, uz nepomohlo ani rosit vodou ani som nestihol dat medzi nich nieco. Ale nevadi, ak by ju nahodou naparil, viem to tentokrat tejto besnej zenskej odpustit :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Blondi :)
skúsený chovateľ
Príspevky: 1720
Dátum registrácie: 3. Júna 2010, 12:57
Bydlisko: PP(Ždiar) /Praha
Kontaktovať užívateľa:
Re: Rain

Príspevok od užívateľa Blondi :) » 12. Októbra 2013, 16:13

Rain napísal:No hej, pocul som aj pripady ze kym samicu naparil chovatel, tak stihla seknut 5 samcov.
viem, že adi nakŕmil veľakrát samicu samcom :D
Rain napísal:a tam ho sekla, uz nepomohlo ani rosit vodou ani som nestihol dat medzi nich nieco.
na rosenie si sa mal vykašlať... pri párení treba držať pinzetu v ruke (alebo nejakú paličku) a pri útoku samice (hoc len náznaku) odhadzovať jedince od seba...mnohokrát sa mi stalo, že som odhadzoval samicu od samca..odchytil samca a potom obzeral, či som samicu nezabil :D jedno moje bránenie samca skončilo tak, že sa mi podarilo samcovi odštiknúť po jednom článku na 1.kráčavých končatinách...ale žije :D
ak by ste mali záujem o farebné mutácie Gekončíkov nočných, odporúčam túto stránku http://gekoncik.weebly.com/predaj--available.html

Užívateľov profilový obrázok
Rain
Príspevky: 245
Dátum registrácie: 4. Januára 2011, 17:52
Bydlisko: Zlate Moravce
Kontaktovať užívateľa:
Re: Rain

Príspevok od užívateľa Rain » 12. Októbra 2013, 18:19

Tazko sa odhadzuju od seba ked su v ukryte samice a ledva ich clovek vidi, nie ich este odhadzuje. Co sa tyka rosenia, tak to sa mi osvedcilo dost dobre

Užívateľov profilový obrázok
Rain
Príspevky: 245
Dátum registrácie: 4. Januára 2011, 17:52
Bydlisko: Zlate Moravce
Kontaktovať užívateľa:
Re: Rain

Príspevok od užívateľa Rain » 17. Októbra 2013, 20:23

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Rain
Príspevky: 245
Dátum registrácie: 4. Januára 2011, 17:52
Bydlisko: Zlate Moravce
Kontaktovať užívateľa:
Re: Rain

Príspevok od užívateľa Rain » 20. Októbra 2013, 16:01

C. schioedtei (asi 10.) zvlek - SAMICA

Spermateka

Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Rain
Príspevky: 245
Dátum registrácie: 4. Januára 2011, 17:52
Bydlisko: Zlate Moravce
Kontaktovať užívateľa:
Re: Rain

Príspevok od užívateľa Rain » 28. Októbra 2013, 17:06

A. geniculata zvlek - SAMICA

foto spremtaky nebude, ale trpko som uz olutoval ze som pracoval so zvleckou bez rukavic

Užívateľov profilový obrázok
Rain
Príspevky: 245
Dátum registrácie: 4. Januára 2011, 17:52
Bydlisko: Zlate Moravce
Kontaktovať užívateľa:
Re: Rain

Príspevok od užívateľa Rain » 8. Novembra 2013, 12:37

stastna mamina (6. november 2013)

Obrázok


Napísať odpoveď