Phillo

Každý chovateľ si môže vytvoriť tému, ktorá bude mať rovnaký názov ako je jeho prihlasovacie meno do fóra a do nej si písať svoje postrehy, zmeny v chove, poprípade otázky a podobne.

Moderátor: Sceptic

Užívateľov profilový obrázok
jony
skúsený chovateľ
Príspevky: 433
Dátum registrácie: 20. Marca 2009, 17:22
Bydlisko: Bratislava
Re: Phillo

Príspevok od užívateľa jony » 13. Decembra 2012, 21:30

A výsledek, myslím že to je sto a jedna :)
Obrázok[/quote]

vyzerá to naozaj dobre len jedna vec sa mi nevidí - vetranie v tých spodných terárkach , máš na nich položené ďalšie terária a tým si zakryl vetračky....vlož medzi ne niečo aby na sebe neboli položené.... :idea:

Phillo
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 22. Septembra 2012, 21:59
Re: Phillo

Príspevok od užívateľa Phillo » 14. Decembra 2012, 09:43

řešil sem to, a myslím že to nebude potřeba...spodní tera mi normálně vysychají, tzn. že ta vzduch v pohodě proudí...tím že na sebe postavíš dvě tera, neutěsníš větrání hermeticky a ve spod mám stromáky = větší vlhkost je žádoucí :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Blondi :)
skúsený chovateľ
Príspevky: 1720
Dátum registrácie: 3. Júna 2010, 12:57
Bydlisko: PP(Ždiar) /Praha
Kontaktovať užívateľa:
Re: Phillo

Príspevok od užívateľa Blondi :) » 14. Decembra 2012, 10:52

Phillo napísal:tím že na sebe postavíš dvě tera, neutěsníš větrání hermeticky a ve spod mám stromáky = větší vlhkost je žádoucí :wink:
nie u každého stromáka je vyššia vlhkosť žiadúca....a....žiadúce je aj prúdenie vzduchu, vetrateľnosť...
ak by ste mali záujem o farebné mutácie Gekončíkov nočných, odporúčam túto stránku http://gekoncik.weebly.com/predaj--available.html

Phillo
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 22. Septembra 2012, 21:59
Re: Phillo

Príspevok od užívateľa Phillo » 14. Decembra 2012, 11:13

Dobře, špatně sem to napsal, mám tam poecky, u nich ta vyšší vlhkost je potřeba...fakt z toho nemám strach, už je podle toho jak rychle mi vysychá substrát, vím, že to tam proudí celkem v poho...nelícuje to úplně přesně na sobě... :wink:

zkusím sehnat dva soklíky a strčím je mezi, bude to potom lepší...

Phillo
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 22. Septembra 2012, 21:59
Re: Phillo

Príspevok od užívateľa Phillo » 14. Decembra 2012, 13:55

tak hole nakonec dostala antinouska, hainanum pokračuje s hladovkou...o víkendu zkusím saranče

Phillo
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 22. Septembra 2012, 21:59
Re: Phillo

Príspevok od užívateľa Phillo » 15. Decembra 2012, 15:17

Dneska po burze přibyly dvě Lapropelmy, violaceopes 5.svl a nigerrimum 7. svl, nigerka mi hned věnovala krásný úsměv, byla to láska na první pohled... :lol: :lol:

Phillo
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 22. Septembra 2012, 21:59
Re: Phillo

Príspevok od užívateľa Phillo » 3. Januára 2013, 18:56

Tak smutná aktualizace :( během dvou dnů jsem přišel o obě blondýny v 1. a 2. svleku, dvě irminky hned po svleku a jediné očekávané úmrtí H. hainanum, která prostě nežrala, tam bych to viděl na nějakého parazita, protože sem do ní cpal vše od švábů přes červy(na povzbuzení apetitu) po sarančata, prostě nic. Ale blondýny zabolely, ty sem si fakt piplal, chyb si nejsem vědom, vlhkost, vzdušnost, vše tiptop. Nezbývá než znova nakoupit a snažit se ještě víc

btw. terárka jsem přestěhoval, abych zajistil dostatečnou vzdušnost, dle vašich návrhů


Napísať odpoveď