obnova fotiek

tu môžete diskutovať o veciach mimo chovateľstva

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
perkunas
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 20. Novembra 2012, 12:52
Bydlisko: Rimavské Brezovo, Senica
obnova fotiek

Príspevok od užívateľa perkunas » 1. Júla 2013, 18:31

zdravim vas pocujte neviete mi niekto poradit nejaky dobri program na obnovu fotiek? na dovolenke sa mi za strasne divnych okolnosti stratili fotky z dvoch dni ale neviem stiahnut zatial ziaden schopny program co by mi ich obnovil, pc inspector file recovery som pouzil aj mi nasiel fotky ale nevie mi ich stiahnut v takom formate aby som ich vedel po obnoveny otvorit(fotil som do raw formatu), neviete co s tym? ci to mam este prehnat cez nejaky program alebo? niekde som sa docital ze odporucaju program pen driver recovery ale ten neviem stiahnut, za kazdu pomoc dakujem
Brachypelma Smithi 12zv. 0,1 7cm
Acanthoscurria Geniculata 5zv 0,0,1 1,5cm
2x Avicularia Versicolor 8zv. 1,1 4cm
Lasiodora Parahybana 9zv. 1,0 3,5cm
Poecilotheria Striata 7zv. 0,0,1 4cm

Užívateľov profilový obrázok
Aero
Príspevky: 314
Dátum registrácie: 24. Mája 2010, 16:21
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:
Re: obnova fotiek

Príspevok od užívateľa Aero » 2. Júla 2013, 04:18

Zmizli ti tie fotky úplne alebo máš súbory len sú proste neotvoriteľné ?

Ak zmizli úplne tak Recuva je free program na obnovu zmazaných a stratených dát, ak si už samozrejme na dané miesto nezapísal niečo iné ... Ale mne nejako extra nefungovala, kamošovi to však zachránilo nejaké zadanie do školy takže postoj neutrálny ...
"The cycle of life and death continues. We will live, they will die."

Užívateľov profilový obrázok
perkunas
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 20. Novembra 2012, 12:52
Bydlisko: Rimavské Brezovo, Senica
Re: obnova fotiek

Príspevok od užívateľa perkunas » 2. Júla 2013, 07:26

Aero napísal:Zmizli ti tie fotky úplne alebo máš súbory len sú proste neotvoriteľné ?

Ak zmizli úplne tak Recuva je free program na obnovu zmazaných a stratených dát, ak si už samozrejme na dané miesto nezapísal niečo iné ... Ale mne nejako extra nefungovala, kamošovi to však zachránilo nejaké zadanie do školy takže postoj neutrálny ...
recuvu som skusal naposledy povytahovala mi cast fotiek ale cast fotiek co mi nasla je neotvoritelnych s tym sa da nieco spravit?
Brachypelma Smithi 12zv. 0,1 7cm
Acanthoscurria Geniculata 5zv 0,0,1 1,5cm
2x Avicularia Versicolor 8zv. 1,1 4cm
Lasiodora Parahybana 9zv. 1,0 3,5cm
Poecilotheria Striata 7zv. 0,0,1 4cm


Napísať odpoveď