Fotaky

tu môžete diskutovať o veciach mimo chovateľstva

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 20. Septembra 2007, 20:18

FoXo napísal:bebekexxx tak tymtopadom ocakavam ze nasledujuca foto tyzdna bude prave tvoja :)
kedže je moderátorom tejto stránky on nesútaží, ja jeho fotky obdivujem a páčia sa mi aj fotky Brachyho.
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
FoXo
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 18. Februára 2006, 23:11
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FoXo » 20. Septembra 2007, 20:46

PiXeL napísal:
Tryri napísal:No, trasu sa mi ruky, to je fakt .... blesk nepouzivam ale svetla tiez nie je bohvie ako, ale zase trepat terarka niekde dole do kuchyne kde je vela svetla sa mi moc nechce, pretoze to by zakonite znamenalo ze pavuk zalezei do ukrytu a s fotkami je koniec :D
kup si stativ ak sa ti trasu ruky :wink: a ja osobne prenasam teraria na priame svetko a pavuky si vyberam pomocov pinzety presne tak ako potrebujem a kde cho chcem mat ...
A preco ho rovno pekne nepoprosis ale ho tyras ? :) Pokial mi zalezie tak zalezie nechem ho tam a ked nevylezie tak smola ale aby som ho nasilu tahal aby sa nasilu fotil tak take stresy mu nerobim chudak :)

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 20. Septembra 2007, 21:38

FoXo napísal:
PiXeL napísal:
Tryri napísal:No, trasu sa mi ruky, to je fakt .... blesk nepouzivam ale svetla tiez nie je bohvie ako, ale zase trepat terarka niekde dole do kuchyne kde je vela svetla sa mi moc nechce, pretoze to by zakonite znamenalo ze pavuk zalezei do ukrytu a s fotkami je koniec :D
kup si stativ ak sa ti trasu ruky :wink: a ja osobne prenasam teraria na priame svetko a pavuky si vyberam pomocov pinzety presne tak ako potrebujem a kde cho chcem mat ...
A preco ho rovno pekne nepoprosis ale ho tyras ? :) Pokial mi zalezie tak zalezie nechem ho tam a ked nevylezie tak smola ale aby som ho nasilu tahal aby sa nasilu fotil tak take stresy mu nerobim chudak :)
moji radi pozuju len ich treba k tomu trosicku pohnat. Su to take modelky maju radi fotaky ... a ja som nepisal ze ich taham , skor ich jemne postrcim a oni idu same ... Nemozem fotit kedy sa ce im ale naopak ...

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 21. Septembra 2007, 00:36

PiXeL napísal:
FoXo napísal:
PiXeL napísal: kup si stativ ak sa ti trasu ruky :wink: a ja osobne prenasam teraria na priame svetko a pavuky si vyberam pomocov pinzety presne tak ako potrebujem a kde cho chcem mat ...
A preco ho rovno pekne nepoprosis ale ho tyras ? :) Pokial mi zalezie tak zalezie nechem ho tam a ked nevylezie tak smola ale aby som ho nasilu tahal aby sa nasilu fotil tak take stresy mu nerobim chudak :)

moji radi pozuju len ich treba k tomu trosicku pohnat.
Su to take modelky maju radi fotaky ... a ja som nepisal ze ich taham , skor ich jemne postrcim a oni idu same ... Nemozem fotit kedy sa ce im ale naopak ...


1. sorry ale zasadna chyba ... my vysvetli od kedy sa foti na priamom svetle ..... niesom sice profesionalny fotograf ,,,, ani nemam spickovy fotak ... ale sa o to trosicku zaujimam a mam kamosa co sa tomu venuje celkom aj polo profesionalne .....


2. chcel by som napisat ze no coment .... ale radsej par slov .... : myslim ze skoro vstci sme tu chovatelia pre to lebo nas fascinujue pozorovanie a zivot , prejavy ..... a t d .... tychto krasnych tvorov .... a neviem ci je to pozovanie ked ho vyzenies z ukrytu a ten chudak sa len zasekne a zmrzne na jednom mieste a caka co sa bude diat .... --- to naozaj nie je pozovanie ako modelka ...... ale len brutalne tyranie a strsovanie takychto zivocichov o kt. by sme mali co si vediet NIE ???
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 21. Septembra 2007, 12:48

adi napísal:
PiXeL napísal:
FoXo napísal: A preco ho rovno pekne nepoprosis ale ho tyras ? :) Pokial mi zalezie tak zalezie nechem ho tam a ked nevylezie tak smola ale aby som ho nasilu tahal aby sa nasilu fotil tak take stresy mu nerobim chudak :)

moji radi pozuju len ich treba k tomu trosicku pohnat.
Su to take modelky maju radi fotaky ... a ja som nepisal ze ich taham , skor ich jemne postrcim a oni idu same ... Nemozem fotit kedy sa ce im ale naopak ...


1. sorry ale zasadna chyba ... my vysvetli od kedy sa foti na priamom svetle ..... niesom sice profesionalny fotograf ,,,, ani nemam spickovy fotak ... ale sa o to trosicku zaujimam a mam kamosa co sa tomu venuje celkom aj polo profesionalne .....


2. chcel by som napisat ze no coment .... ale radsej par slov .... : myslim ze skoro vstci sme tu chovatelia pre to lebo nas fascinujue pozorovanie a zivot , prejavy ..... a t d .... tychto krasnych tvorov .... a neviem ci je to pozovanie ked ho vyzenies z ukrytu a ten chudak sa len zasekne a zmrzne na jednom mieste a caka co sa bude diat .... --- to naozaj nie je pozovanie ako modelka ...... ale len brutalne tyranie a strsovanie takychto zivocichov o kt. by sme mali co si vediet NIE ???
chcel som napisat ze no comment , ale asi ti venujem par riadkov.

povazovat za brutalne tyranie to ze tuknem jemne do pavuka aby sa posunul a mohol som ho cvaknut je brutalne prehnane.

a fotit pavuka na priamom slnecnom svetle je dore uz len preto ze mas realne farby, pekny kontrast a vo Photoshope si to dokazes pekne zkontrastovat ci uz inac upravovat. Samozrejme je lepsie pouzit 8 lamp a nasvieitit si to presne tak ako potrebujes ale kto na to ma ??? Ja som fotil zo ZENITOM asi tak 10 rokov do zadu. Sam som si fotky spracoval / vyvojka ustalovac voda ... a susicka ci orez. Dnes si o toto vsetko prisiel. Digital to nepotrebuje. Fotil som portrety a mal som k dispozicic svetla aj tm. komoru. Ale to uz je dano prec.

Pokial ja urobim 50 fotirk za mesiac tak ty pri tvojom sposobe nevyrusovat pavuka vystihnes mozno 5. Ked ides fotit psa tak si pockas kym sa nazere, umyje a nasledne si pockas na spravne svetlo ? Pochybujem ... Odfotis si ho tak ako to vyhovuje tebe a nie jemu. Pri pavukoch to mas podobne. Dokonca niektore druhy su takmer neodfotitelne preto ze ziju tak ako ziju. Je na tebe ci ho chces odfotit alebo nie. A ak chces tak urobis vsetko preto aby si mal podmienky podla seba a neprisposobujes sa objektu fotenia...

staci to ako vysvetlenie ? alebo sa mozme hadat na dalsich 4 stranach ...

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 21. Septembra 2007, 16:06

hadat .... to nie je to spravne slovo ...., ja som vyslovil scoj nazor ..... a naozaj si myslim ze fotenie pavuka by malo vystihovat jeho podstatu ....., cize ako zije ...., je pravda , ze ho vyrusis .... ale ty si to napisal tak ze :
pavuky si vyberam pomocov pinzety
- to ma byt jemne tuknutie ...., ja viem netahajme sa za slovicka ...., ale aj tak .....,

a ziadnych 8 lamp nepotrebujes ...., staci vediet nastavit clonu a citlivost .....,, a nie priame svetlo (proti svetlu sa nefoti :wink: ) ja som tiez skusil fotit mojich na podlozke ked som ich vybral ....., ale vsimol som si aky su vystresovany a snazia sa ukryt a ked im to nedovolim tak ostanu stat ako sochy ..... a to nie je pozovanie ...., a si predstav ze neodhadnes ze sa ide zvliekat ... ( ja vieeem skusenemu chovatelovy ako ty sa to stat nemoze) .... a to prenasanie terarii a podobne manipulacie ...., samy stres


proste to nie je podla etiky .... nechaj ho tam a skus cvaknut ked bude v peknom terarku a uvidis rozdiel .... a aj lepsi pocit by som ja osobne z toho mal , ked sa mi podarilo cvaknut v peknej situacii a nie len tak umelo nastaveneho ,,,,,

ak si vsimnes taketo fotky teraz aj povyhravali .

netahaj sem psov ...,
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 21. Septembra 2007, 16:21

ja svoje pavúky fotím pod svetlom zo žiarovky a dobre je, je to také prirodzené, ako keby som dával prisvetlenie, hned sú fotky žlté. A podla mna ak svieti slnko na pavúka to môže byť celkom pekná, ale i dosť nevydarená fotka.
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 21. Septembra 2007, 16:43

fotky zltnu od nedostatku svetla a hlavne ak fotis na automatike a das si nocny rezim ...,

ani neviem na co ho davaju na fotaky :D :D :D
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
brachy
skúsený chovateľ
Príspevky: 327
Dátum registrácie: 6. Októbra 2006, 12:44

Príspevok od užívateľa brachy » 21. Septembra 2007, 17:32

Ahoj

Ani ja nefotiv v terarkach. ak chces mat dobre foto , nieco musis aj obetovat. Nic sa tomu pavukovi nestane ked ho vyberes na 5 min. Ked pavuka vyberes mozes ho z vsetkych uhlov vyfotit. Momentalne chcem vyrobit aj umele prostredie, taku kulisu spotlampami a tak to zariadit kde a ako zije ten pavuk.

Na priamom slnku je dobre fotit, je to nejlepsi zdroj svetla. A nie oproti slnka.

Fotky zltnu ked mas zle nastavene whitebalance. U niektorych docela dobre funguje auto.

Ked mas malo svetla tak fotky su tmave. Nastavovat clonu a sac uzavierky, alebo ISO nie vzdy je dobre.

Clona: co najnizsia tym mensia hlbka ostrosti...

Uzavierka: pavuk sa nemoze hybat ale ani tvoj ruka lebo fotka bude rozmazana

ISO: sum a sum a sum.
Deep respect, brachy
,,I like Megaphobema I love Poecilotheria but my queen is Monocentropus balfouri :)''
by Shroom

Obrázok

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 22. Septembra 2007, 00:22

brachy napísal:Ahoj

Ani ja nefotiv v terarkach. ak chces mat dobre foto , nieco musis aj obetovat. Nic sa tomu pavukovi nestane ked ho vyberes na 5 min. Ked pavuka vyberes mozes ho z vsetkych uhlov vyfotit. Momentalne chcem vyrobit aj umele prostredie, taku kulisu spotlampami a tak to zariadit kde a ako zije ten pavuk.

Na priamom slnku je dobre fotit, je to nejlepsi zdroj svetla. A nie oproti slnka.

Fotky zltnu ked mas zle nastavene whitebalance. U niektorych docela dobre funguje auto.

Ked mas malo svetla tak fotky su tmave. Nastavovat clonu a sac uzavierky, alebo ISO nie vzdy je dobre.

Clona: co najnizsia tym mensia hlbka ostrosti...

Uzavierka: pavuk sa nemoze hybat ale ani tvoj ruka lebo fotka bude rozmazana

ISO: sum a sum a sum.
dakujem brachy napisal si to tak aby to adi pochopil , pavuky sa fotia na priamom slnku / nie oproti slnku :twisted: / - ale aj tam aj tam je slovo slnko no :D

- a rad ich pri tom vyberam ... sak ich idem fotit nie ... to mas ine ako v prirode , na tuto fotku mas viacej casu ...

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 22. Septembra 2007, 00:43

ja pavuky pre fotenie tiez vyberam, nie je to az take tryznenie ak sa to robi s citom, adi. Najlepsie je fotit na priamom slnecnom svetle, su z toho najkrajsie farby a casto aj pomerne obycajny druh prekvapi.
Fotim casto tak ze pavuka necham preliezt alebo jemne popozeniem pinzetou smerom kam chcem, necham ho ustalit sa a odfotim viac zaberov naraz. Potom z nich vyberam. Niektore druhy sa na priamom slnecnom svetle nechdu fotit napr. Avicularia versicolor doslova uteka do tiena co som si vsimol.

Inac pre pavuky je najpouzitelnejsi macro alebo super macro rezim, spravne vyvazenie bielej (WB) a takisto hlbka ostosti. Vysoka rychlost ISO ako pisal brachy je len samy sum, vysoke ISO je skor ak clovek nutne potrebuje daco zachytit inac to nie su moc pekne fotky, napr. toto je v plnom rozliseni fotka co som robil pri maximalnom ISO (1600), zdialky vyzera celkom pekne ale ked si ju priblizite tak uvidite to "zrno". Inac bola tam fakt dost tma a fotil som z ruky.
http://foto.toniandguy.sk/IMG_0469.jpg

a toto je pri ISO 400:
http://foto.toniandguy.sk/IMG_0446.jpg - rybka v pohybe, a mala hlbka ostrosti.

a toto je najnizsie iso pre moj fotak ISO 100, je to sirokuhly zaber, a 1/200 sekudny, bolo super svetlo.
http://foto.toniandguy.sk/IMG_0360.jpg

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 22. Septembra 2007, 01:36

ok ... beriem ... niektore veci som pisal ked som mal trosicku blbu naladu (ale to sa nevyhovaram ... za drvivou vecsinou si stojim) ..... ale to je otazne ako a ci vobec pavuka vyberat ..., ( kazdy inak)
ale aj tak, mozno oproti niekomu fotim malo , alebo nemam dobry aparat ., ale aj tak , fotka zalezi od fotografa v danom momente a nie od fotaka - a automatiku zasadne odmietam a neuznavam --- je to pre blbcov ---.

takze aj tak si stojim za svojim ze momentky su aj tak naj :P , a radsej fotit tak ako znasilnovat (ine je ak chcem zachytit nieco konkretne z pavuka , makro zaber a pod. )

prajem pekny vecer ...
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

SeBra
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 18. Júla 2007, 03:54
Bydlisko: Pardubice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SeBra » 28. Septembra 2007, 04:00

...takze vcerajsim dnom som zacal pouzivat Olympus SP550 ultrazoom. Bol som milo prekvapeny ako sa da kuzlit s touto masinkou. Este to nejaky cas potrva pokial sem poslem nejake fotky, pretoze s casom to u mna nieje nic moc. Myslim ze uz sa mi podarilo urobit zopar peknych zaberov s coho som mal vcelku radost, len to chce este nejaku chvilu vydrzat :roll:

lopo
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 18. Februára 2007, 16:10
Bydlisko: Kosice-okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa lopo » 24. Októbra 2007, 17:04

bebekexxx napísal:
leon33 napísal:Ked ste pri fotení,na aký web mam hodit svoje fotky,aby som sem mohol dat ich adresy :?: :?: :?: .
Inac fotím: PANASONIC LUMIX DMC-LS2 :idea: .
no presne tento model mam aj ja (skoro vsetko co tu je na stranke v galerke odomna je fotene nim) a podla mna je to velmi podareny kompakt, som s nim velmi spokojny, len uz som dosiel do stadia ked mi nestaci (ale na fotenie pri cykloturistike alebo pri opekacke bude stale lepsi (a bezpecnejsi) on )
tento model sa vobec este predava?

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 24. Októbra 2007, 17:53

ja rozmyslam ze na vianoce si kupim darcek :

http://www.pixmania.sk/sk/sk/382587/art ... ?itag=6615

Užívateľov profilový obrázok
Skippy
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 20. Októbra 2007, 19:58
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Skippy » 24. Októbra 2007, 18:01

Ja fotim obycajnym shitnym Olympus FE-115 , ktory sme ako rodinka dostali od Jeziska :) ... moc som tomu nedaval ale obcas sa zadari pekna fotka (da sa pouzit tak jedna z 30 na prezentaciu).

Taktiez pouzivam pomocne svetlo a fotim da sa povedat skoro v smere svetla ... cca 30-40 stupnovy uhol v smere hodinovych ruciciek od smeru svetla , tak mi to najviac vyhovuje na SuperMacro ;) ,fotka nezltne , ani nerobi nic ine
Pavuky som este nefotil ale rozhodne to vyskusam ... moje mravceky sa pohybuju dost rychlo , najma ked na terarko hodim svetlo :lol: a preto je fotenie dost namahave :( a nie vzdicky sa dari , hlavne ak ma fotak zly den a nechce zaostrit (staci prach na oku)

Je to rozmazane ale co uz ... by Olympus za 4500 Sk
http://img229.imageshack.us/my.php?imag ... s14ng6.jpg

Skippy

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 24. Októbra 2007, 19:01

lopo napísal:
bebekexxx napísal:
leon33 napísal:Ked ste pri fotení,na aký web mam hodit svoje fotky,aby som sem mohol dat ich adresy :?: :?: :?: .
Inac fotím: PANASONIC LUMIX DMC-LS2 :idea: .
no presne tento model mam aj ja (skoro vsetko co tu je na stranke v galerke odomna je fotene nim) a podla mna je to velmi podareny kompakt, som s nim velmi spokojny, len uz som dosiel do stadia ked mi nestaci (ale na fotenie pri cykloturistike alebo pri opekacke bude stale lepsi (a bezpecnejsi) on )
tento model sa vobec este predava?
ahoj, uz nie, predaj skoncil dakedy toto leto, je nahradeny novsim

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 24. Októbra 2007, 19:02

PiXeL napísal:ja rozmyslam ze na vianoce si kupim darcek :

http://www.pixmania.sk/sk/sk/382587/art ... ?itag=6615
ja som si tento uz dal. ale vysiel ma o dost viac, s pixmaniou si pozri reakcie na forach aky su to poskytovatelia sluzieb a ta to prejde, ja som si radsej priplatil ako brat od nich, fakt diky, nepotrebujem dostat pouzity fotak umyty a nanovo zabaleny.

van_bilderass
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 21. Augusta 2007, 10:35
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa van_bilderass » 25. Októbra 2007, 07:50

bebekexxx napísal:ja som si tento uz dal. ale vysiel ma o dost viac, s pixmaniou si pozri reakcie na forach aky su to poskytovatelia sluzieb a ta to prejde, ja som si radsej priplatil ako brat od nich, fakt diky, nepotrebujem dostat pouzity fotak umyty a nanovo zabaleny.
Neviem ako to maju so servisom, ale s pixmaniou mam len dobre skusenosti. Kupoval som od nich objektivy a externy blesk, vsetko bolo bez problemov, 3-nasobne zabalenie vyrobku, ochota a rychlost dodania oproti inym net obchodom.

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 25. Októbra 2007, 08:14

bebekexxx napísal:
PiXeL napísal:ja rozmyslam ze na vianoce si kupim darcek :

http://www.pixmania.sk/sk/sk/382587/art ... ?itag=6615
ja som si tento uz dal. ale vysiel ma o dost viac, s pixmaniou si pozri reakcie na forach aky su to poskytovatelia sluzieb a ta to prejde, ja som si radsej priplatil ako brat od nich, fakt diky, nepotrebujem dostat pouzity fotak umyty a nanovo zabaleny.
Nemam s nimy skusenosti ale tento fotak z rady poloprofesionalov vyzera fakt huste. Urcite je to špička pri dostupnosti a pomere vykonu a ceny. Ked vysiel na trh v roku 2006 , stal 34 000 :) dnes za neho das o 10 menej , ale zatial som nic nekupil ...

Užívateľov profilový obrázok
terno
skúsený chovateľ
Príspevky: 459
Dátum registrácie: 17. Novembra 2006, 07:44
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa terno » 25. Októbra 2007, 08:27

EOS 400 su novsie verzie EOS 350, bohuzial viacej profes. fotografov, ktory pouzivaju tuto radu Canon uprednostnuje skor ten starsi model EOS 350. Ten sa da zohnat vo vypredajoch za skutocne dobre ceny. Ked ktoru pridas nejaky macro objektiv tak sa snim daju urobit skutocne spica macro fotky. Vid Brachy
facebook: Marek Terno
Obrázok

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 25. Októbra 2007, 08:43

no kupis ho takmer za rovnako teraz som si to pozeral / na viacerych strankach/

/Canon EOS 350D Black + EF 18-55 KIT, POSLEDNÉ KUSY ! VÝPREDAJ, Naša cena: 18949,- Sk s DPH/

Canon EOS 400D Black + EF 18-55 MM, 21 141,- Sk s DPH

- tak ze asi tak :)

Užívateľov profilový obrázok
terno
skúsený chovateľ
Príspevky: 459
Dátum registrácie: 17. Novembra 2006, 07:44
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa terno » 25. Októbra 2007, 09:01

ta 400tovka nie je nahodov bez EF 18-55 MM???? Posli mi link kde si ju zohnal za taku cenu.
facebook: Marek Terno
Obrázok

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 25. Októbra 2007, 09:12


Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 25. Októbra 2007, 09:32

400D mi odporucal kamos - taky amatersky poloprofesional vo foteni a tak.
a urcite si ho kupim , + zabie oko a budu fotky ako ma Brachy :wink: ked nie lepsie :wink:

ale 420 UZ zatial nie je zly :D
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)


Napísať odpoveď