Co studujeme - pokec na temu skola

tu môžete diskutovať o veciach mimo chovateľstva

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 21. Januára 2008, 23:01

Nechcem podcenovat tvoju inteligenciu ale ked si na strojnickej priemyslovke na 99% veterinu v brne nedas .... tam ani nejde o to ze je niekto zo strojnickej blby, ale tam sa nemusis ucit, nie si proste nauceny sa ucit :) na tej veterine budes travit mesiace nad knihami.

Užívateľov profilový obrázok
SKUUUUUBI
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 9. Októbra 2007, 16:33
Bydlisko: PO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SKUUUUUBI » 21. Januára 2008, 23:46

Dudo napísal:
>raDex< napísal:heh, ja se pripojim, ja studuju strojni prumyslovku, tento rok taky matura, absolutne se nebojim, ale nevim co dal, rad bych se venoval necemu podobnemu vetrinarni ale nejvic casu bych chtel venovat baboukum.. stejne asi skoncim na nejake strojni :-D
Pokial si vážiš svoje psychické zdravie,tak na veterinu do Brna rozhodne nechoď :D
No fakt dost ma ta skola brala, chcel som ist na strednu na lesnicku priemyslovku a potom na veterinu, ale nakoniec som skoncil na hotelke a teraz studujem zas nieco uplne ine. Ale urcite obdivujem titul veterinarneho lekara najviac zo vsetkych, musi to byt fakt dost huste ked lekar studuje len telo cloveka a veterina??? Sila!

Užívateľov profilový obrázok
Chruno
Lingvistický diktátor
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 5. Júla 2007, 19:48
Bydlisko: Wild Wild East

Príspevok od užívateľa Chruno » 22. Januára 2008, 09:54

Ja momentálne študujem na gymply v Prešove a potom by som sa chcel dostať na medinu do Brna alebo ďalej na západ. Takže raz mi možno skončíte pod nožom :-D

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 22. Januára 2008, 10:04

SKUUUUUBI napísal:
Dudo napísal:
>raDex< napísal:heh, ja se pripojim, ja studuju strojni prumyslovku, tento rok taky matura, absolutne se nebojim, ale nevim co dal, rad bych se venoval necemu podobnemu vetrinarni ale nejvic casu bych chtel venovat baboukum.. stejne asi skoncim na nejake strojni :-D
Pokial si vážiš svoje psychické zdravie,tak na veterinu do Brna rozhodne nechoď :D
No fakt dost ma ta skola brala, chcel som ist na strednu na lesnicku priemyslovku a potom na veterinu, ale nakoniec som skoncil na hotelke a teraz studujem zas nieco uplne ine. Ale urcite obdivujem titul veterinarneho lekara najviac zo vsetkych, musi to byt fakt dost huste ked lekar studuje len telo cloveka a veterina??? Sila!
Zase až také jednoduche to neni :) Na medine beru omnoho detailnejšie NS a CS,maju 3 semestre fyziky atď... Niečo je tam lahšie a niečo ťažšie.A pre mňa osobne to je určite jednoduchšie ako nejaká technická škola,na to proste nemám nadanie,povodne som chcel ist na architekturu alebo aspon stavbarinu,ale to by som letel asi po prvej skúške z matiky :?

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 22. Januára 2008, 12:15

prave som prisiel zo skusky, nemal som vsak stastnu ruku, skor extremne "smolnu", vytiahol som si prave tie otazky, ktorych som sa najviac obaval a nejako ich prehliadol pri uceni. preco prave kvet a nie koren ? :x takze za FX :lol:
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Užívateľov profilový obrázok
Matelko
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 14. Októbra 2007, 21:14
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Matelko » 22. Januára 2008, 16:54

Mno ja som prvý rok na FEI STU a piatok mám poslednú skúšku z Ekonómie a vôbec sa mi nechce učiť...

malo5
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 6. Augusta 2006, 13:54
Bydlisko: Oslany, Ba

Príspevok od užívateľa malo5 » 22. Januára 2008, 20:38

ja som na farmacii a mam už semester našťastie za sebou
merda in inferno est

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 23. Januára 2008, 12:02

Matelko napísal:Mno ja som prvý rok na FEI STU a piatok mám poslednú skúšku z Ekonómie a vôbec sa mi nechce učiť...
Nezavidim .. :)
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Užívateľov profilový obrázok
griwe
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 22. Júla 2006, 13:38
Bydlisko: PP/KE
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa griwe » 23. Januára 2008, 20:14

Tak sa pridam aj ja :) TUKE , odbor kybernetika, bohuzial opakujem 2 rocnik :(

spider sro
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 17. Októbra 2007, 20:00
Bydlisko: prievidza-nitrianske pravno
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa spider sro » 23. Januára 2008, 20:22

Studujem na hotelovke v PD, zatial treti rocnik...uvidime co potom dalej...

Užívateľov profilový obrázok
SKUUUUUBI
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 9. Októbra 2007, 16:33
Bydlisko: PO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SKUUUUUBI » 24. Januára 2008, 11:37

A je to tady, dnes mam zasebou dalsiu skusku, teda poslednu ekologia zivochichov :) dufam ze som ju spravil obuchal som 26/30 otazok :D

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 7. Februára 2008, 12:48

Puks napísal:prave som prisiel zo skusky, nemal som vsak stastnu ruku, skor extremne "smolnu", vytiahol som si prave tie otazky, ktorych som sa najviac obaval a nejako ich prehliadol pri uceni. preco prave kvet a nie koren ? :x takze za FX :lol:
dnes sa karta obratila, takze z FX som to vytiahol na krasne vysnene Acko. od radosti som skakal a tancoval na izbe a smial sa ako blazon :lol: konecne vsetko za sebou. hura do dalsieho semestra :D
ako ste na tom? pochvalte sa :)
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 7. Februára 2008, 13:04

v pondelok začínam, mal som 3 týždne prázdnin :D a začínam fylogenézou rastlín...som zvedavý :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok

malo5
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 6. Augusta 2006, 13:54
Bydlisko: Oslany, Ba

Príspevok od užívateľa malo5 » 7. Februára 2008, 13:22

ja tiež v pondelok začínam, ale fyzikálnou chémiou :(
merda in inferno est

Užívateľov profilový obrázok
miki1571
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 10. Októbra 2007, 14:22

Príspevok od užívateľa miki1571 » 7. Februára 2008, 13:50

polygrafia tiez za chvilku matura :) brrr
Brachypelma smithi
Brachypelma albopilosum

Užívateľov profilový obrázok
Zdani
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 1. Decembra 2007, 11:01
Bydlisko: Košické Olšany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdani » 7. Februára 2008, 15:42

elektrotechnicka kosice odbor telekomunikacie.
B. smithi, P. regalis 2x, B. vagans ,
H. maculata , L. parahybana , P. cambridgei , P. murinus sp."usambara", A.geniculata 2x, H.hercules, H.lividum, b.albopilosum, 2x G.rosea, P.irminia, P.striata, P.pederseni, B.auratum, S.calceata, P.imperator

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 8. Februára 2008, 09:55

Momentalne Java a DB2 :lol: :lol:
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 8. Februára 2008, 11:47

Informačné systémy, odbor Aplikovaná informatika, fakulta Riadenia a informatiky, ŽU

Užívateľov profilový obrázok
thefox
Administrátor stránky
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 13. Februára 2006, 23:50
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa thefox » 8. Februára 2008, 22:39

Žilinská univerzita, Fakulta riadenia a informatiky, študijný program Informačné systémy, zameranie Informačno-komunikačné siete . V podstate to isté, čo bebekex, akurát máme pár detailov špecializovaných.

Dneska si užívam svoj deň prázdnin medzi semestrami, toto skúškové som vyčerpal naplno. Dúfam, že takýto semester už nebude...

V pondelok začíname pracovať na letnom, takže sa uvidí, ako na tom budeme s voľným časom (a zlepšovaním lasiodory).
Quidquid latine dictum sit, altum sonatur.

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 9. Februára 2008, 01:19

mne semester pripada ako take polrocne prazdniny... staci obcas zajst do skoly a absolutne sa nemusim nic ucit... tak je to aspon s mojim studijnym programom :D neprijemne bolo len skuskove, ale tych par dni ucenia sa nie je nic strasne
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 10. Februára 2008, 11:42

No, ja mam este tyzden prazdnin, stavebna zacina az o tyzden neskor ... Skuskove mi dopadlo dobre, ked som si tak pozeral index tak toto je prvy semester, kedy nic neprenasam :) Cize mam konecne jednu stranu v indexe bez cerveneho ramceka (nam davaju vsetky predmety ktore prenasame do cervenych ramcekov).

A tiez mam radsej semester, to je taka pohoda, postupne si robis co mas do skoly, zadania, pocitas atd. ... lebo ja neznasam biflovanie, takze skuskove je pre mna smrt.

Inac dufam ze nam budu este menit rozvrh, v stvrtok mam cvika do 20:00 :D

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 10. Februára 2008, 12:23

naopak ja sa rád učím, ved prečo nevedieť viac...na to som v škole aby som vedel niečo nové. Ja mam za jeden týžden 10 hodín z toho 5 prednášok ostatok cviká. A štvrtok mám celý voľný takže sa môžem venovať iným záležitostiam :wink: . Aj tak prve 2 tyždne su o ničom...no ale oslava skúšok sa bude odohrávať v najbližších dňoch. :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 10. Februára 2008, 12:58

Ja sa tiez rad ucim, ale ucim sa nieco co sa da niekde vyuzit, nieco prakticke, nie tie dristy a blbosti z 50tych rokov ktore sa tak ci tak nikde v praxi nevyuzivaju.

Proste ked mame robit nieco co sa vazne v praxi vyuziva, tak to ma bavi, pocitat rozne zadania, alebo take veci, ale ked sa mam ucit ake technologie sa vyuzivali pred 50 timi rokmi, tak toho mam vazne dost ... alebo sa ucit sposoby vypoctov atd. ktore sa uz nepouzivaju, respektive sa vsetko pocita pomocou softwaru (ale v tom nas samozrejme nikto neuci pracovat, tak isto ako som sa napriklad ucil 6 rokov kreslit rucne a pritom ziadna projektova kancelaria nerobi vykresi rucne, kazdy pouziva na to software .... ale samozrejme v tom software nas nikto neuci pracovat ... )

Užívateľov profilový obrázok
miru_ska
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 16. Januára 2008, 14:34
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa miru_ska » 10. Februára 2008, 16:40

...no ja som na UPJS KE..a prvy semester mam uspesne za sebou...poslednu skuska bola fakt masaker,cytologia..ale dala som a tak mam tyzden prazdnin...juhuhu:)

Užívateľov profilový obrázok
sklipo
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 23. Júla 2007, 15:10
Bydlisko: oravska lesna

Príspevok od užívateľa sklipo » 10. Februára 2008, 18:15

teraz ja prezradim svoj pribeh :).mam strednu veterinu v nitre (dudo,vivat sindolka!!!!! :) ).chcel som ist dalej ale co som pocul veterina je zabijak.tak som sa rozhodol pre SPU v nitre.tam ma nezobrali na specialne chovatelstvo tak som siel na manazment zivocisnej vyroby.ale hold moja lenivost a odpor k uceniu to zariadila tak ze po tyzdni som odysiel :).teraz robim priemyselne betonve podlahy.mama mi stale hovorila:uc sa lebo skoncis pri miesacke.ale keby som vedel ake prachy sa tocia v tom betone,tak ani na tu strednu nejdem! :) a som spokojny :)


Napísať odpoveď