Co studujeme - pokec na temu skola

tu môžete diskutovať o veciach mimo chovateľstva

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
oxYgen
Príspevky: 376
Dátum registrácie: 17. Februára 2008, 18:55

Príspevok od užívateľa oxYgen » 26. Februára 2008, 08:59

nie nie myslim ten isty intrak ako ty...tak tie sprchy vase su samozrejme ze lepsie..ale ked si to zariadis tak mozes mat aj tu na Bcku dobru sprchu...videl som tu uz vela peknych sprch...staci pekny zaves a hned je to lepsie :D

Užívateľov profilový obrázok
trogar
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 21. Decembra 2007, 22:52
Bydlisko: NITRA

Príspevok od užívateľa trogar » 26. Februára 2008, 10:05

aky si kruzok na 2 psa? ja som tiey 2 psa
p.regius,,p.irminia,,stichoplastoris spec,,damon variegatus

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 26. Februára 2008, 12:51

oxYgen napísal:nie nie myslim ten isty intrak ako ty...tak tie sprchy vase su samozrejme ze lepsie..ale ked si to zariadis tak mozes mat aj tu na Bcku dobru sprchu...videl som tu uz vela peknych sprch...staci pekny zaves a hned je to lepsie :D
NO jasne, to je celkom vyhoda Bcka, ze tie izby nie su totalne rozbite, cize ked chces a trochu sa posnazis a davas si na to cely rok bacha, tak mozes mat peknu izbu ...

Ale tak ja byvam na prvom poschodi, cize je to blizko vratnice a este tu ma aj kanclik riaditelka, takze tu je uplny klud .... a este mame aj take polstrovane dvere ako mavaju doktori, cize na izbe je vazne klud (co sa neda porovnavat s Bckom ked sa najebany prvaci rano o 5tej rozhodnu ze si idu vykopavat dvere na izbach) .... a ked chcem chlastat, tak idem na 4te poschodie kde to zije takym pravym intrakovym zivotom :)

Užívateľov profilový obrázok
oxYgen
Príspevky: 376
Dátum registrácie: 17. Februára 2008, 18:55

Príspevok od užívateľa oxYgen » 26. Februára 2008, 13:48

som v 5. kruzku PSA

tak to je tiez pravda,ze mas vacsi klud,ale ja som na 5 poschodi a tu su sami piataci a nie nejaki debilkovia...takze sa to tiez da...ale dvere som uz mal tiez rozkopane..nastastie som tu vtedy nebol :D

no a o 4 poschodi tam na vasom intraku som tiez pocul...moje spoluziacky tam byvaju,tak ze chlascu stale :D

Užívateľov profilový obrázok
666JonDavis
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 19. Augusta 2007, 15:22
Bydlisko: Čereňany

Príspevok od užívateľa 666JonDavis » 21. Mája 2008, 15:04

Dnes som úspešne zmaturoval 8)
"Satan has been the best friend the Church has ever had, as He has kept it in business all these years !"
Anton Szandor LaVey

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 21. Mája 2008, 15:07

666JonDavis napísal:Dnes som úspešne zmaturoval 8)

Gratulujem :)
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
666JonDavis
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 19. Augusta 2007, 15:22
Bydlisko: Čereňany

Príspevok od užívateľa 666JonDavis » 21. Mája 2008, 16:42

Johny.700 napísal:
666JonDavis napísal:Dnes som úspešne zmaturoval 8)

Gratulujem :)
Dik, teraz sa už "len" dostať na VŠ :roll:
"Satan has been the best friend the Church has ever had, as He has kept it in business all these years !"
Anton Szandor LaVey

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 21. Mája 2008, 17:00

666JonDavis napísal:
Johny.700 napísal:
666JonDavis napísal:Dnes som úspešne zmaturoval 8)

Gratulujem :)
Dik, teraz sa už "len" dostať na VŠ :roll:
Moc sa neteš,to najhoršie ta ešte len čaka :)

Užívateľov profilový obrázok
666JonDavis
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 19. Augusta 2007, 15:22
Bydlisko: Čereňany

Príspevok od užívateľa 666JonDavis » 21. Mája 2008, 17:59

Dudo napísal:
666JonDavis napísal:
Johny.700 napísal:
Gratulujem :)
Dik, teraz sa už "len" dostať na VŠ :roll:
Moc sa neteš,to najhoršie ta ešte len čaka :)
Ak myslíš VŠ, tak myslím že na to som lepšie "trénovaný" ako väčšina ľudí. :lol:
Gympel PE ( Bebe určite vie o čom hovorím ) :lol:
"Satan has been the best friend the Church has ever had, as He has kept it in business all these years !"
Anton Szandor LaVey

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 21. Mája 2008, 19:36

Uz sa mi to nechce vsetko citovat tak aspon takto..xe..ja tiez chodim na Gympel v nas v Lucenci..je to sukromny gympel zamerany na jazyky-Anglictina,Nemcina,Francuzstina,Spanielcina..xe..ale je tam aj kusok biosky..xe..ako inak a asi uz kazdy na skole vie ze ma strasne bavia vtackare..xe..mam doma dokonca aj exkurzie a uz sa bol kuknut aj jeden profesor :shock: :shock: ..xe..
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Pato
Príspevky: 165
Dátum registrácie: 22. Októbra 2007, 17:40
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pato » 21. Mája 2008, 20:15

:D:D hhh lool profesor doma:D NIKDY :D...ale aspon mas u nho ocko ne ?:D

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 22. Mája 2008, 06:51

Pato napísal::D:D hhh lool profesor doma:D NIKDY :D...ale aspon mas u nho ocko ne ?:D
..xe..sak jasne..ale to boli len kuknut a jned spet..mame som zakazal mu uvarit aj kavu ako chcela..xex..ale sak secko je O.K.
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
GaRoL
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 10. Marca 2008, 18:57
Bydlisko: Partizánske
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa GaRoL » 22. Mája 2008, 07:01

666JonDavis: gratulujem k mature :D



666JonDavis napísal: Gympel PE ( Bebe určite vie o čom hovorím )

No mna tam ucitelia zo zakladnej posielali ale nedal som sa nahovorit :D a dobre ze som tam nesiel :D kamarati ktory tam isli uz ani von nechodia (sice ani ja ale aspon sedim za pc, oni sa ucia furt) a ja sa neviem moc ucit :D to mne staci to co na hodine sa naucim a pripadne si to este pred hodinou pozriem... a mam 1,2, lebo som na priemyslovke.. ale na gympli by som bol kde z takym pristupom??? :D

a dalsia vyhoda priemyslovky je ze nebit nej tak sa k chovu pavukov asi nikdy nedostanem.. :D sak v nasej triede sme styria alebo piati co to chovame.

dalsia vyhoda.. pocas maturit sme 2 tyzdne na praxi... takze teraz chodim na 6 hodin do roboty a mam od skoli voooolno :D

proste ja na priemyslovku nedam dopustit :D
A. geniculata 9. 0,1; N. chromatus 10. 1,0?; B. smithi 9. 0,1; P. regalis 6.; H. hercules 10. 0,1; A. insubtilis 5.;
a skorpiony: H. spinifer, P. imperator 0,1

Užívateľov profilový obrázok
oxYgen
Príspevky: 376
Dátum registrácie: 17. Februára 2008, 18:55

Príspevok od užívateľa oxYgen » 22. Mája 2008, 11:30

GaRoL napísal: to mne staci to co na hodine sa naucim a pripadne si to este pred hodinou pozriem... a mam 1,2, lebo som na priemyslovke.. ale na gympli by som bol kde z takym pristupom??? :D
na nasom gymply v BN by si bol na tom tak isto s tym pristupom ako na tvojej priemyslovke :lol:
Avicularia versicolor 0,1 | Brachypelma smithi 1,0 | Heteroscodra maculata 0,1 | Poecilotheria ornata 1,0 | Ceratogyrus darlingi | Ephebopus cyanognathus

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sceptic » 22. Mája 2008, 12:12

Ja som tento tyzden uspesne absolvoval statnice. Ponukli mi na nasej katedre absolvovat doktoraturu a ucit studentov co asi odmientnem kvoli financnej neatraktivite. Skoly mam momentalne po krk, zachvilku odchadzam na 3 mesacny vylet do zahranicia. Do pol roka sa opat vrhnem do skoly a dorobim si rigoroznu pracu (PaedDr). Ak sa mi nic normalne nepodari, kupujem si jednosmerny listok niekde do Juznej Ameriky :) .

Nejake fotrovske reci:
Ak mate tu moznost na VS treba ist aj ked to nie je zaruka, ze dalej v zivote budete uspesny ale oplati sa to. Argument, ze nemate peniaze neobstoji - su to moznosti velmi dobrej pozicky za velmi nizky urok kazdy rok (od 10 000 do 40 000 splatnost po VS - 10 rokov) a prospechove stipko, socialne stipko.

Užívateľov profilový obrázok
Matelko
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 14. Októbra 2007, 21:14
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Matelko » 22. Mája 2008, 12:32

Ešte by som chcel dodať, pokiaľ chcete ísť na VŠ tak sa rozhodnite sakra dobre :) či vás ta škola bude baviť a napĺňať, lebo sa môže stať, že po roku alebo nebodaj viacerých zistíte, že to jednoducho nie je to čo ste chceli :) a to je nemilé stratiť takto rok či dva.
Ale na druhú stranu niekomu je jedno čo študuje, hlavne, že študuje...

Edit:Btw Sceptic kam sa chystáš? :)

Užívateľov profilový obrázok
terno
skúsený chovateľ
Príspevky: 459
Dátum registrácie: 17. Novembra 2006, 07:44
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa terno » 22. Mája 2008, 21:38

Sceptic napísal:Ja som tento tyzden uspesne absolvoval statnice.
uprimne gratulujem
facebook: Marek Terno
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sceptic » 23. Mája 2008, 10:22

Terno:
Dakujem.
Matelko napísal: Edit:Btw Sceptic kam sa chystáš? :)
Najprv s priatelkou Skotsko. Neskor to vyzera na Londyn - chcel by som sa pokusit nahromadit nejake zaujimave info z kniznic ohladne povodnych opisov vtackarov. Neviem nakolko to bude mozne preto to nateraz beriem z rezervou.

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 24. Mája 2008, 09:06

Cawko vsetci..

mal by som na vas,co sa trosku vyznate do VS jednu otazocku..mame na skole sice aj poradcu ohladom VS,ale ten sa nam bude venovat az o nejaky mesiac a k nemu sa treba obratit s konkretnou problematikou.Studujem na Sukromnom Gymnaziu v Lucenci,druhy rocnik(sexta) a mam takyto problem..chcel by som studovat v Nitre na Polnohospodarskej skole odbor Ekonomiky a menezmentu,co by ma asi bavilo a v buducnosti by som si s tym mohol najst asi super pracu..ale mam taku jednu polemiku..velmi ma uz cely zivot bavia zvierata,rastliny a podobne oragnizmy a toto by sa dalo studovat na vela skolach ako napr. Prirodovedecka fakulta Komenskeho,Fakulta prirodnych vied Mateja Bela a podobne...ale momentalne ma nenapada nic co by som s touto skolou mohol robit..vedeli by ste mi poradit??..takze otazka znie..Kde by som sa mohol uplatnit s Prirodovedeckou fakultou??..dakujem..
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 24. Mája 2008, 09:40

Podla toho,aký obor vyberieš,ale vo všeobecnosti - učitel ZŠ, SŠ,pokial by si bol dobrý tak možno aj VŠ :) ,na ŽP alebo inom úrade, vo výskume, možno v McDonalde :wink: atd...,nikdy nevieš kde ťa to s hocjakou školou zaveje...

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 24. Mája 2008, 10:04

Dudo napísal:Podla toho,aký obor vyberieš,ale vo všeobecnosti - učitel ZŠ, SŠ,pokial by si bol dobrý tak možno aj VŠ :) ,na ŽP alebo inom úrade, vo výskume, možno v McDonalde :wink: atd...,nikdy nevieš kde ťa to s hocjakou školou zaveje...
ano jasne...to skolstvo napadlo aj mna..ale diki ze si mi to aspon utvrdil..do toho sa ja hrabat nechcem..asi si to necham len ako hobby..ale dakujem aj tak..fakt si mi pomohol..
Obrázok

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 24. Mája 2008, 13:03

Johny.700: ak ta bavi biologia, kludne sa na to daj, o uplatnenie sa bat nemusis, mozes robit ako Dudo spominal ako pedagog, vo vede a vyskume (SAV a vyskumne ustavy pri univerzitach, v sprave CHKO, NP a pod., v potravinarstve, veterine... ak ta bavi viac priroda ako manazment, nevahaj :wink:
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sceptic » 24. Mája 2008, 13:24

Vyber si nejaku skolu, ktora ma meno a predpoklady na nejaky vyskum, ktory by si chcel robit ako osobnu aktivitu, s cim suvisi aj jej technicke a materialne zabezpecenie, inak to nema zmysel podla mna v tejto dobe. Su to mozno take reci co pocuvas doma ale nieco na tom bude.

Prirodovedeckych smerov je na vyber viacero. Ked poziadas skolu mali by mat nejake brozurky ohladne smerov, ktore maju na vyber. Tie lepsie urcite - UK BA, Karlova Univerzita.

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 24. Mája 2008, 18:24

Sceptic napísal:Vyber si nejaku skolu, ktora ma meno a predpoklady na nejaky vyskum, ktory by si chcel robit ako osobnu aktivitu, s cim suvisi aj jej technicke a materialne zabezpecenie, inak to nema zmysel podla mna v tejto dobe. Su to mozno take reci co pocuvas doma ale nieco na tom bude.

Prirodovedeckych smerov je na vyber viacero. Ked poziadas skolu mali by mat nejake brozurky ohladne smerov, ktore maju na vyber. Tie lepsie urcite - UK BA, Karlova Univerzita.

..ano sak jasne..ale nad tym musim este strasne vela rozmyslat..to sa proste ze jeden den neda vyriesit..ale fakt diki vsetkym..
Obrázok

malo5
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 6. Augusta 2006, 13:54
Bydlisko: Oslany, Ba

Príspevok od užívateľa malo5 » 24. Mája 2008, 22:33

na prifuk sa dostaneš v pohode, mal som tam prihlášku, ak máš dobrý prospech zoberú ťa tam rovno, robil som ale prímačky a skončil so 6.
ani na medinu neni až taky problem sa dostať, ako panuje názor.
merda in inferno est


Napísať odpoveď