PC, SOFT a podobne

tu môžete diskutovať o veciach mimo chovateľstva

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 29. Januára 2008, 21:45

Existuju aj hry pre Linux a je ich cim dalej tym viac, ale pokial si notoricky gamer, ktory potrebuje hrat tie najnovsie gamesy, tak Linux zatial asi nebude to prave orechove.
preto mam XP, hry ako the witcher, bioshock a ine pecky si urcite na linuxe "nezaparim" :D
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 29. Januára 2008, 21:57

Na tie s*al pes :) Tak ci tak ma to po 2 hodinach omrzi, ja hram len onlinovky, ine ma nebavi.

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 29. Januára 2008, 22:01

Tryri napísal:No, niesom notoricky gamer, hram niekolko rokov stare hry, ale stale tam ta podpora nie je, a hlavne co ma stve teraz tak som pozeral tie fora a neni urobena podpora pre autoCAD, ktory potrebujem skoro kazdy den do skoly, lebo si v tom robim aj moju zaverecnu pracu.

No, ja som len napriklad pozeral co vsetko budem musiet urobit na instalaciu mojho USB wifi modemu :) a vyzeralo to dost brutalne, a keby som to mal riesit pri kazdom HW .... :)

Pouzivam firefox, mam webmail, pouzivam QIP namiesto blbeho ICQ, a pouzivam rozum :) zase niesom az taky blby user ...

Asi si skusim urobit ten dualboot ked budem mat prazdny disk a uvidim co to povie .... a pocuj, v tom navode bolo pisane ze na ten dualboot treba nejako menit rozlozenie disku atd. a potom ked zrusim ten linux, tak budem musiet zase vsetko formatovat ? Napriklad ked si vytvorim 4 GB disk pre linux a potom sa rozhodnem ze ho nechcem, budem mat 4 GB disk, alebo sa mi to vo windowse pripocita k niektoremu uz vytvorenemu disku ?

A ten wine je vlastne co ? Ako to funguje ? Pustim wine a je to ako keby som mal pustene windowsi ? Alebo to podporuje len malo programov ?
No s autocadom bol problem pod Linuxom, ale myslim, ze som kdesi cital, ze uz napisali jeho alternativu, resp. free verziu. Mysel by si trochu popatrat, ja sa tym nezaoberam.
Co sa tyka wifi - mas wifi usb kartu, alebo usb modem ? To je dost rozdiel. Ale inak to si narazil na jednu z najproblematickejsich veci na Linuxe, s wifi obcas byva problem, prave kvoli absencii ovladacov. Ja mam Ralink USB wifi a ten je podporovany, takze problem nie je, ale pokial si narazil na nejake how-to, tak je dobre vediet, ze to ide, ostatne uz by namel byt problem, aku wifi to vlastne mas ? Napis, kuknem to.
Ostatne veci by nemali byt ziaden problem. Vacsinu HW nebudes musiet riesit. Normalny HW funguje hned, len specialitky treba doinstalovavat.

Co sa tyka rozdelenia disku, tak musis samozrejme vytvoril Linuxu vlastnu particiu + swap particiu. Nemozes mat nainstalovane 2 systemy na tej istej particii. To proste nejde. Ubuntu daj aspon 10GB radsej, ja davam 15GB, 4GB by mu boli asi malo. Musis si uvedomit, zze tam budes mat aj vsetky ostatne programy nie len samotny system.
Tieto particie mozes po zmazani Linuxu priradit Win alebo ich dokonca pripojit naspat k ich particii napr. prostrednictvom prog. Partition Magic pre Windows.

Wine zamena Windows Emulator a to to presne je. Tu o tom mas pomerne dost popisaneho, dokonca aj zoznam vyskusanych hier. Kdesi som videl este omnoho vacsi zoznam vyskusanych hier co idu po Wine, ale neviem ho najst : http://frankscorner.org/
Pokial viem, tak vacsina starsich hier na Wine bezi v pohode.
Prave som sa docital, ze uz bezi pod Wine aj Photoshop, takze uz snad budem moct na Windows uplne zabudnut, lebo kvoli nemu som to este drzal.
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 29. Januára 2008, 22:04

Tryri napísal:Na tie s*al pes :) Tak ci tak ma to po 2 hodinach omrzi, ja hram len onlinovky, ine ma nebavi.
V tom pripade je uplne jedno z akeho OS ich hras ak sa hras len hry na webe.
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 29. Januára 2008, 22:06

Ja som v tom debil, ale pozri tento link : http://ubuntuforums.org/showthread.php?p=1774427 a post cislo 8 .... myslim ze tam je navod ako rozchodit ten modem .... ja mam od Orange USB wifi modem na HSDP, je to Huawei E220. Lenze ja neviem co presne znamenaju vsetky tie prikazy v tom poste :)

Njn, lenze tam ide o to .... alternativa .... a teraz mi kamos posle vykres v cade, ale ja ho neotvorim, lebo mam nejaku free verziu. Dalej som rozmyslal, ked si napisem nieco v Linux worde, otvorim to niekde na microsoft office worde ? alebo to budu zase dve nekompatibilne verzie ?
Inac co sa tyka tych hier, tak napriklad hravam sem tam wow a ten uz ma nejaky how-to ako ho rozchodit na linuxe, myslim ze eve ma priamo zabudovanu podporu pre linux a tak, proste su na to emulatory, ale neviem co bude neskor :)

Nie na webe, ale hry po nete .... WOW, EVE online, warcraft 3 po battle nete a take ...

Idem si nieco precitat o tom wine skor ako sa spytam nejaku blbu otazku ktoru mam na jazyku :D

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 29. Januára 2008, 22:14

Tak som to tam nejako nenasiel .... ze ako to vlastne funguje, emulator, ok .... pustim si linux, ubuntu ... a potom pustim ten wine a to budem mat akoze okno v ktorom mi ako keby isiel dalsi OS ? Alebo na akom principe to funguje ? to je vlastne soft, ktory ked pustim tak mam nejaky interface a pomocou toho interfacu spustam programy ktore vyzaduju windows , jo ?

A teraz ma napadlo, vsetky tie softy ktore si tu vymenoval funguju aj pod linuxom ? Myslim ad aware, nod, tie firewally atd.

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 29. Januára 2008, 22:29

Tryri napísal:Ja som v tom debil, ale pozri tento link : http://ubuntuforums.org/showthread.php?p=1774427 a post cislo 8 .... myslim ze tam je navod ako rozchodit ten modem .... ja mam od Orange USB wifi modem na HSDP, je to Huawei E220. Lenze ja neviem co presne znamenaju vsetky tie prikazy v tom poste :)

Njn, lenze tam ide o to .... alternativa .... a teraz mi kamos posle vykres v cade, ale ja ho neotvorim, lebo mam nejaku free verziu. Dalej som rozmyslal, ked si napisem nieco v Linux worde, otvorim to niekde na microsoft office worde ? alebo to budu zase dve nekompatibilne verzie ?
Inac co sa tyka tych hier, tak napriklad hravam sem tam wow a ten uz ma nejaky how-to ako ho rozchodit na linuxe, myslim ze eve ma priamo zabudovanu podporu pre linux a tak, proste su na to emulatory, ale neviem co bude neskor :)

Nie na webe, ale hry po nete .... WOW, EVE online, warcraft 3 po battle nete a take ...

Idem si nieco precitat o tom wine skor ako sa spytam nejaku blbu otazku ktoru mam na jazyku :D
Huawei poznam, s tym su trochu problemy, lebo ono je to modem a flash disk (so software pre windows na ten modem) v jednom, co je dost exoticke riesenie. Ale rozchodit sa to pod Linuxom da, ludia na tom ficia, len to chce trochu snahy a citania. Zasa to musis brat tak, ze zacnes relativne hard core a ostatne bude pre Teba uz prechadzka ruzovou zahradou. Ak sa chces Linux naucit pouzivat, tak toto Ti ukaze, ze ako sa riesia nejake problemy a google je Tvoj kamarat. A ked to rozchodis, budes na seba hrdy. Cely ten postup si das potom do textoveho subory a nastavis, aby sa Ti spustil pri starte a budes mat vsetko automatizovne. Ja som si takto automatizoval uz viacero veci na Linuxe. Proste ak si ochotny sa ucit, nemas problem. Linux je tiez zabavna gamesa. :)

Co sa tyka toho Cadu, tak neviem nakolko su kompatibilne, ale myslim, ze by nemalo zmysel, aby ten free soft nepodporoval aj AutoCadovske subory, lebo bol velky dopyt na Linuxe po takomto software.
Tu mas nazvy alternativnych SW na Linuxe k AutoCad - nakolko je to pouzitelne a kompatibilne uz necham na Tvoje browsovacie a citatelske schopnosti. :)
http://www.linuxappfinder.com/alternati ... xt=autocad

Co sa tyka kompatibility Word - Open Office, tak som to testoval a mozem povedat, ze Open Office je kompatibilny s Word asi natolko, ako su medzi sebou kompatibilne jednotlive verzie Wordu. :D :D :D
Teda nie 100% ale skoro uplne. Bezne otvaram na tom veci a nie je s tym ziadny zasadny problem. Obcas uskoci nejaky ten tabulator, ale tento problem som mal aj pri dvoch roznych verziach Wordu.

S tymi hrami Ti neporadim - google asi ano. :)
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 29. Januára 2008, 22:31

Tryri napísal:Na tie s*al pes :) Tak ci tak ma to po 2 hodinach omrzi, ja hram len onlinovky, ine ma nebavi.
teraz si nas.al pre zmenu ty mna :wink: naj FPS a RPG roku povazujes za s.acku??? ved to je ruhanie!!! :lol:
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 29. Januára 2008, 22:32

Tryri napísal:Tak som to tam nejako nenasiel .... ze ako to vlastne funguje, emulator, ok .... pustim si linux, ubuntu ... a potom pustim ten wine a to budem mat akoze okno v ktorom mi ako keby isiel dalsi OS ? Alebo na akom principe to funguje ? to je vlastne soft, ktory ked pustim tak mam nejaky interface a pomocou toho interfacu spustam programy ktore vyzaduju windows , jo ?
Nie, povedzme, ze chces spustit program Tryri.exe, tak napises
wine Tryri.exe
a otvori sa Ti uz priamo ten program, ziadny Windows Ti v druhom okne nebezi, aj ked aj to sa da pomocou virtualizacie, ale to uz je na uplne inu debatu. Teda, asi sa da nastavit aj priame spustanie len pokliknutim na exe, ale ja som to nikdy nejako neriesil, lebo Wine pouzivam minimalne. Skoro vobec.
A teraz ma napadlo, vsetky tie softy ktore si tu vymenoval funguju aj pod linuxom ? Myslim ad aware, nod, tie firewally atd.
Nie, nefunguju a na Linuxe ich hlavne nepotrebujes.
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 29. Januára 2008, 22:42

Hej, je to tak, ono to ma ten auto install ked to tam zapojis, ale tak asi to cez vikend vyskusam a dam vediet ako som dopadol :) Hlavne to musim skusat doma, aby som si mohol na druhom kompe s netom hladat navody :)

To s tymi word verziami mas pravdu :) A ten Open Office co je akoze free office do windowsu funguje aj na linuxe, hej ? Ok teda. Diky zatial :)

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 29. Januára 2008, 22:49

A ked uz sme u toho softu, aky je dobry defragmentovaci program ?

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 29. Januára 2008, 23:34

Tryri napísal:To s tymi word verziami mas pravdu :) A ten Open Office co je akoze free office do windowsu funguje aj na linuxe, hej ? Ok teda. Diky zatial :)
Open Office je konkurencny program k Microsoft Office. Existuje aj jeho Windows verzia.
Tryri napísal:A ked uz sme u toho softu, aky je dobry defragmentovaci program ?
Neviem, na Linuxe ho nepotrebujes. Tusim nejaky SmartDefrag alebo take nieco som pouzival volakedy na Win.
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 3. Februára 2008, 21:52

Tak som si stiahol Ad aware Pro, NOD 32, Spybot, COMODO Firewall a Zone Alarm najnovsi .... a teraz mi povedzte ktore z tohto mozem pouzivat :) Alebo mam pustit vsetky naraz ? Pretoze som pocul ze ked pustis dva firewalli tak sa dokazu navzajom tak zmagorit ze to posere cely komp :D

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 3. Februára 2008, 22:07

Urcite nie dva firewally. Comodo by mal byt lepsi podla testov, dal by som ten. Spybot nepoznam, tak sa k nemu nebudem vyjadrovat, Nod a Ad-Aware mozes spolu v pohode.
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Užívateľov profilový obrázok
Matelko
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 14. Októbra 2007, 21:14
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Matelko » 3. Februára 2008, 22:08

Comodo si hlavne dobre nastav :) ad aware tak dvakrat do týždňa a NOD sa spúšťa defaultne sám zone nepoznám :) .

Jo spy bot je dobrá vecička ale pozor pokial sa chystáš s ním robiť a využiť aj jeho rozšírené funkcie tak si radšej prebehni nejaký manuál k tomu :)

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 3. Februára 2008, 22:13

Takze zone alarm je hlavne firewall, jo ? takze ten comodo je lepsi ako zone alarm ? Ok teda, diky.

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 5. Februára 2008, 11:36

Hmm, mate niekto ten novy NOD ? Mam nejaky problem s nim, pokusim sa to uploadnut na neonus.

Obrázok

Tak neviem co s tym je, ci nemam nejake problemy s tym crackom alebo v com je chyba. Ani ten windowsacky shit co mi hlasi ze ci mam zapnuty firewall a updaty atd. tak ten mi tiez pise ze mam nejake problemy s antivirom.

Užívateľov profilový obrázok
Matelko
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 14. Októbra 2007, 21:14
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Matelko » 5. Februára 2008, 11:41

Ten shit to piše vždy ked máš antivir kvázi vypnutý.

V tom node nevidím žiadnu verziu tej virus signature database takže problém by som hladal v aktualizáciách :) lebo ti tam proste niečo chýba aby mohol hladať výrusi.

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 5. Februára 2008, 13:27

A kde sa vypina a zapina ? Ja som tam nic nenastavoval ... a updaty som teraz stiahol, a pise mi ze mam posledny updatovany, takze tam nebude problem.

Užívateľov profilový obrázok
Matelko
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 14. Októbra 2007, 21:14
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Matelko » 5. Februára 2008, 14:11

Nem si nejaký error? Alebo notifikáciu od comoda? bo to vyzerá tak, že sa ti nepovolilo spustenie nejakej časti nodu.

Skus NOD definovat v comode ako trusted app.(pripadne veci co k nemu patria) restart a znovu skusit ci ti nabene uz ok.

A ked nie tak reinstall alebo najst solution na nejakom nod support fore.

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 5. Februára 2008, 20:53

Prave ze toto mi vyhadzovalo bez firewallu. Skusim reinstall.

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 7. Februára 2008, 18:41

Uzasny a bezpecny OS .... nemal som ani jeden antivir, ani jeden anti spam, spyware ani firewall a nikdy mi to nepadlo, s tymito bezpecnostnymi opatraniami mi to padlo uz niekolko krat .... fakt rozmyslam ze to vsetko zmazem a budem zase ,,lahko napadnutelny,, :)

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 7. Februára 2008, 19:42

Tryri napísal:Uzasny a bezpecny OS .... nemal som ani jeden antivir, ani jeden anti spam, spyware ani firewall a nikdy mi to nepadlo, s tymito bezpecnostnymi opatraniami mi to padlo uz niekolko krat .... fakt rozmyslam ze to vsetko zmazem a budem zase ,,lahko napadnutelny,, :)
Tvoj problem bol v tom, že si si nic poriadne nenastudoval, nemas skusenosti a riadis sa len tym co ti niekto povie resp. napíše...
Prepáč za takúto kritiku(aj keď ťa nepoznám), no kým som sa ja pustil do zabezpečenia svojho PC tak som si obehal "mrte" stránok o bezpečnosti a Hackingu!!! Ty to robiš presne naopak (najskor inštaluješ a potom zisťuješ).

Na PC si pre začiatok nechaj napr. len Ad-aware(antispyware), Avast(antivir) a pred tym ako si začneš inštalovať nejaký konkrétny FireWall si o ňom prečítaj čo najviac informácii!!!! A hlavne fóra (nielen SK ale hlavne zahraničné) a nie len fóra o FireWalloch ale hlavne o Hackingu, kde sú dosť zaujímavé postrehy už od konkrétnych narušiteľov!!!
Nenapíšem ti aký FireWall by bol pre teba najlepší :evil:. Dúfam, že to zobereš ako výzvu a niečo si naštuduješ a nakonfiguruješ sám. Lebo až potom si povieš paráda zvládol som to (aj keď Win a bezpečnosť :?: :roll: )...

Držím palce...

P.s.: Nikdy pri týchto softoch nezabúdaj na aktualizácie!!!
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 7. Februára 2008, 21:04

ziadna ochrana nie je sto percentna !! Iba ak mas MAC / napr. / Pri WIN je to asi o tom ze co nepozna tvoj soft nie je virus.Osobne odporucam nie len soft. zabezpecenie ale aj hardware ako spravne nakonfigurovany router, povolene a zakazane porty. Hardwarovu branu, Staticku IP adresu. Caste kontroli a rozumne prehliadanie webu ci tahanie dat alebo torrentov.Najdokladnejsia ochrana je kazde 3-4 mes. naformatovat disk a preinstalovat operacny system, samozrejme len particiu kde mas system . Ja instalujem WIn min 3x do roka. Firewall napr - Kerio WinRoute Firewall v 6.4.... aj ked to chce vela preklikavania alebo povolovania ale casom to zistis sam. Dalej si musis nastudovat fora alebo casaky ako pisal FeRo musis vediet na co sa viaze vir a na co spam a podobne. Aktualizacia je nevyhnutna. Kazdy soft. mat Crack aby siel na FULL.

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 8. Februára 2008, 09:53

PiXeL napísal:ziadna ochrana nie je sto percentna !! Iba ak mas MAC / napr. / Pri WIN je to asi o tom ze co nepozna tvoj soft nie je virus.Osobne odporucam nie len soft. zabezpecenie ale aj hardware ako spravne nakonfigurovany router, povolene a zakazane porty. Hardwarovu branu, Staticku IP adresu. Caste kontroli a rozumne prehliadanie webu ci tahanie dat alebo torrentov.Najdokladnejsia ochrana je kazde 3-4 mes. naformatovat disk a preinstalovat operacny system, samozrejme len particiu kde mas system . Ja instalujem WIn min 3x do roka. Firewall napr - Kerio WinRoute Firewall v 6.4.... aj ked to chce vela preklikavania alebo povolovania ale casom to zistis sam. Dalej si musis nastudovat fora alebo casaky ako pisal FeRo musis vediet na co sa viaze vir a na co spam a podobne. Aktualizacia je nevyhnutna. Kazdy soft. mat Crack aby siel na FULL.
Preinstalovavat kazde 3 mesiace Win ?? Ani nahodou, by ma trafil slak. Ked vies co robis a nerobis blbosti, tak to nie je potrebne. Moj Win XP ked som ho este pouzival som preinstaloval po 4.5 roku pouzivania. Dovtedy slapal v pohode. Pravdu povediac, po 3 mesiacoch mam ten XP 'vytuningovany' tak ako chcem a prestava ma sr.., takze by som bol cvok to preplacnut. :)
Vlastne som aj zmenil distro Linuxu, kvoli tomu, ze to co som pouzival predtym sa tazko updatovalo na aktualnu verziu a odporucali skor reinstall, lenze mne sa to nechce stale preinstalovavat, tak som zmenil disto a teraz mam take, ze napisem jeden prikaz a mam najaktualnejsie verzie vsetkeho co mam v compe. Jednoduchsie to uz nejde. :lol:
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.


Napísať odpoveď