vodná fajka!!new

tu môžete diskutovať o veciach mimo chovateľstva

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

metakuji
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 20. Júla 2008, 10:55
sewas typci

Príspevok od užívateľa metakuji » 10. Februára 2009, 18:52

konečne do pohody tema :lol: :D :P no takze VSETKYM radím vyskusat dát si do vody tak deci bieleho vínka je to totálna supa a ne tak dobre..a u mna su najlepšie tabaky asi ceresna je sladká a taká fajnovucka..a este škorica,kokos,jablko,samozrejme mäta a dobrý je aj sipkova ruža.. kavovy je keď ste s partiu vonku je to take zabavne lebo kazdy na to nadáva ale kazdy to fajcí proste haluz...a myslim ze tabaky su dost o zvyku ze na ktory sa namotate ten uz mate asi aj najradsej
môj chov :
Brachypelma smithi 8zvl.
Cyclosternum fasciatum 4 zvl.
Grammostola rosea 11zvl.
Lasiodora parahybana 9 zvl.
Nhandu chromatus 9zvl.

Užívateľov profilový obrázok
torside
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 14. Decembra 2008, 19:51
Bydlisko: Bytča
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa torside » 10. Februára 2009, 19:25

sipova ruza ma teda dost sklamala, ale kolko ludi tolko chuti :) ja inac vodnicu uz nerad fajcim..sme to zvykli dost casto a vecsinou to uz koncilo bolestami hlavy :D ale s tym bielym vinkom vyskusam :)

Užívateľov profilový obrázok
arsen8
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 30. Septembra 2006, 12:35

Príspevok od užívateľa arsen8 » 11. Júna 2009, 20:21

no ako čo nové ?:D ja už som nefajčíl vodnú cca 3 mesiace:) nejka mi to už nechutí :roll: :?:
dospelý samec cyriocosmus leetzi,nepáril..info SS

Užívateľov profilový obrázok
Desire
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 13. Januára 2009, 09:25
Bydlisko: Šurany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Desire » 17. Júna 2009, 15:58

arsen8 napísal:no ako čo nové ?:D ja už som nefajčíl vodnú cca 3 mesiace:) nejka mi to už nechutí :roll: :?:
treba zasa nabrat chut :D ja som teraz zacala v cajovni fajcit fajku kazdy den a uz som si s chlapikom dohodla ze mi jednu da aj na domov :D:D nejako som tomu uplne prepadla len tak sa vyvalit na vankuse a bafkat :D

Užívateľov profilový obrázok
>raDex<
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 18. Decembra 2006, 12:57
Bydlisko: ČR Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa >raDex< » 20. Júna 2009, 19:50

Taky sem chodil hodne casto do cajky na vodarnu, ale pak me to prestalo nejak bavit :D ted si tak jednou za tyden s kamoskou sednem nekam ven pokud je pekne pocasi, pokecame, pokourime :) je to pohoda takova vodnice doma :)
Často píšu bez diakritiky, omlouvám se.
[ >raDex< ]

Užívateľov profilový obrázok
arda
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 22. Septembra 2008, 09:49
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Príspevok od užívateľa arda » 20. Júna 2009, 22:05

vodna fajka je podla mna dost dobry relax velmi malokedy si ju dam ale ked mam tak je vzdy pohoda..a to som mal uz na ix ypsilon prichuti :P ale najviac mi chuti asi jablko melon vanilka jahoda asi karamel???
Zatial :) ...Grammostola rosea, Poecilotheria regalis, Poecilotheria ornata, Poecilotheria striata, Poecilotheria subfusca, Nhandu chromatus, Heteroscodra maculata, Acanthoscurria geniculata, Stromatopelma calceatum, Cyriocosmus perezmilesi2x, Brachypelma smithi, Psalmopoeus irminia, Psalmopoeus cambridgei, Pterinochilus murinus RCF ,,usambara", Ceratogyrus darlingi, Xenesthis immanis

Užívateľov profilový obrázok
>raDex<
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 18. Decembra 2006, 12:57
Bydlisko: ČR Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa >raDex< » 20. Júna 2009, 22:08

moje nejoblibenejsi je klasika, mata a cosi k tomu 8) ale nejlepsi je asi melon a mata
Často píšu bez diakritiky, omlouvám se.
[ >raDex< ]

lubko71
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 29. Septembra 2008, 21:14
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa lubko71 » 21. Júna 2009, 00:26

najlepsia je ceresna ... ale trosku upravena arabskym olejom...(nie klasicky tabak z obchodu) k tomu kokosovy uhlik a arabsky caj ... 8)

Užívateľov profilový obrázok
arda
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 22. Septembra 2008, 09:49
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Príspevok od užívateľa arda » 21. Júna 2009, 01:06

lubko71 napísal:najlepsia je ceresna ... ale trosku upravena arabskym olejom...(nie klasicky tabak z obchodu) k tomu kokosovy uhlik a arabsky caj ... 8)
a k tomu francuzske zemiaky svajciarske hodinky a slovenske pivo? :D
Zatial :) ...Grammostola rosea, Poecilotheria regalis, Poecilotheria ornata, Poecilotheria striata, Poecilotheria subfusca, Nhandu chromatus, Heteroscodra maculata, Acanthoscurria geniculata, Stromatopelma calceatum, Cyriocosmus perezmilesi2x, Brachypelma smithi, Psalmopoeus irminia, Psalmopoeus cambridgei, Pterinochilus murinus RCF ,,usambara", Ceratogyrus darlingi, Xenesthis immanis

lubko71
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 29. Septembra 2008, 21:14
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa lubko71 » 21. Júna 2009, 10:42

arda napísal:
lubko71 napísal:najlepsia je ceresna ... ale trosku upravena arabskym olejom...(nie klasicky tabak z obchodu) k tomu kokosovy uhlik a arabsky caj ... 8)
a k tomu francuzske zemiaky svajciarske hodinky a slovenske pivo? :D
strasna sranda...viem o com hovorim na rozdiel od teba....pretoze brigadujem v orientalnej restauracii (arabskej) a vodnu fajku tam mame v ponuke takze ich prpravujem stale...tak uz trosku do toho vidim ...

Užívateľov profilový obrázok
arsen8
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 30. Septembra 2006, 12:35

Príspevok od užívateľa arsen8 » 21. Júna 2009, 13:01

lubko71 napísal:
arda napísal:
lubko71 napísal:najlepsia je ceresna ... ale trosku upravena arabskym olejom...(nie klasicky tabak z obchodu) k tomu kokosovy uhlik a arabsky caj ... 8)
a k tomu francuzske zemiaky svajciarske hodinky a slovenske pivo? :D
strasna sranda...viem o com hovorim na rozdiel od teba....pretoze brigadujem v orientalnej restauracii (arabskej) a vodnu fajku tam mame v ponuke takze ich prpravujem stale...tak uz trosku do toho vidim ...
asi si ho nepochopil :D narážal na reklamu na zlatého bažanta 1L :)
dospelý samec cyriocosmus leetzi,nepáril..info SS

Užívateľov profilový obrázok
arda
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 22. Septembra 2008, 09:49
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Príspevok od užívateľa arda » 21. Júna 2009, 21:13

arsen8 napísal:
lubko71 napísal:
arda napísal: a k tomu francuzske zemiaky svajciarske hodinky a slovenske pivo? :D
strasna sranda...viem o com hovorim na rozdiel od teba....pretoze brigadujem v orientalnej restauracii (arabskej) a vodnu fajku tam mame v ponuke takze ich prpravujem stale...tak uz trosku do toho vidim ...
asi si ho nepochopil :D narážal na reklamu na zlatého bažanta 1L :)
tak ta presne takto som to myslel to nebola urazka ani nic podobne :roll:
Zatial :) ...Grammostola rosea, Poecilotheria regalis, Poecilotheria ornata, Poecilotheria striata, Poecilotheria subfusca, Nhandu chromatus, Heteroscodra maculata, Acanthoscurria geniculata, Stromatopelma calceatum, Cyriocosmus perezmilesi2x, Brachypelma smithi, Psalmopoeus irminia, Psalmopoeus cambridgei, Pterinochilus murinus RCF ,,usambara", Ceratogyrus darlingi, Xenesthis immanis

Užívateľov profilový obrázok
>raDex<
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 18. Decembra 2006, 12:57
Bydlisko: ČR Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa >raDex< » 21. Júna 2009, 21:21

jaka reklama? **** to musim videt :)

uz sem to cekl na youtube :D ti slovaci co nevymysli :D

.. jinak jedine kokosovy uhlik, nesnasim ty rychlopalne drevene uhliky.
Často píšu bez diakritiky, omlouvám se.
[ >raDex< ]

Užívateľov profilový obrázok
arsen8
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 30. Septembra 2006, 12:35

Príspevok od užívateľa arsen8 » 21. Júna 2009, 22:01

>raDex< napísal:jaka reklama? **** to musim videt :)

uz sem to cekl na youtube :D ti slovaci co nevymysli :D

.. jinak jedine kokosovy uhlik, nesnasim ty rychlopalne drevene uhliky.
:D jo ale aj vaša reklama na pillsner urquell nemá chybu
múdry človek má bohatstvo v sebe.
dospelý samec cyriocosmus leetzi,nepáril..info SS

Užívateľov profilový obrázok
arda
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 22. Septembra 2008, 09:49
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Príspevok od užívateľa arda » 8. Júla 2009, 15:35

>raDex< napísal:jaka reklama? **** to musim videt :)

uz sem to cekl na youtube :D ti slovaci co nevymysli :D

.. jinak jedine kokosovy uhlik, nesnasim ty rychlopalne drevene uhliky.
inak aky je to ten kokosovy uhlik?? ja som sa pytal na kokosovy a povedali mi ze jedine koksovy nieje to nejaky preklep?? alebo ten predavac nieco nevedel? :D
Zatial :) ...Grammostola rosea, Poecilotheria regalis, Poecilotheria ornata, Poecilotheria striata, Poecilotheria subfusca, Nhandu chromatus, Heteroscodra maculata, Acanthoscurria geniculata, Stromatopelma calceatum, Cyriocosmus perezmilesi2x, Brachypelma smithi, Psalmopoeus irminia, Psalmopoeus cambridgei, Pterinochilus murinus RCF ,,usambara", Ceratogyrus darlingi, Xenesthis immanis

Užívateľov profilový obrázok
>raDex<
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 18. Decembra 2006, 12:57
Bydlisko: ČR Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa >raDex< » 14. Júla 2009, 20:38

co ja vim tak u nas v CR se prodavaja jako kokosovy uhlik, je to takova slisovana kostka cerna.. da se pouzit i briketa ale kokosak je kokosak :wink:
Často píšu bez diakritiky, omlouvám se.
[ >raDex< ]

lipo
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 4. Októbra 2008, 23:51
Bydlisko: nitra

Príspevok od užívateľa lipo » 14. Júla 2009, 23:22

mi sme teraz s kamosmi kupili vodnicu .. mali ste uz tabak tutti-frutti a jahoda ? co nato hovorite ? celkom dobry

oskar
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 9. Augusta 2009, 23:21
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od užívateľa oskar » 4. Augusta 2010, 03:38

ja mam z tabakov najradsej asi earl grey, aj pinacolada je dobra, co je fakt hnusne, tak to je banan a miesat ked tak, tak meta visna je dobra, ale fajn, je aj ked sa do tabaku nieco prida, napriklad do pomarancu skorica a da sa do vody aj pomarancova stava, ale asi len tak tretina objemu a da sa menej vody ako zvyajne, lebo to peni, je to sice trochu take vianocne, ale mne to chuti, alebo do kavoveho mlety kardamom alebo tabak bez chuti a do toho nastrihat nadrobno cerstve listky bazalky, znie to mozno hnusne, ale je to fakt dobre :D

Užívateľov profilový obrázok
paterlini
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 20. Decembra 2010, 10:21

Príspevok od užívateľa paterlini » 11. Januára 2011, 12:07

mal som to parkrat, ale vzdy ma z toho bolela ukrutne hlava.
radsej mam rad kvalitne cigary
zhanam A. versicolor a B. smithi
(BA)

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 11. Januára 2011, 12:47

u mna je je vdychovanie dymu v akejkolvek forme a zlozenia v uzavretom priestore utrpenim (s opekackou nemam problem)
no ked s partiou sedime dakde v bare a kamosi(sky) si zapalia v duchu uz len ratam centimetre do konca :D
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)


Napísať odpoveď