ryby :)

tu môžete diskutovať o veciach mimo chovateľstva

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
SKUUUUUBI
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 9. Októbra 2007, 16:33
Bydlisko: PO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SKUUUUUBI » 11. Apríla 2008, 17:04

Mozno bude zas oponovat, ale aj ked nemam posledne 2 roky povolenku som rybar stale (pytliak), ale nemam vo zvyku brat ryby domov, ked som chodieval na kaprovacky (boiles) nemali sme vo zvyku brat kapra snad nasadoveho, ale u nas bol hriech zobrat kapra nad 3kg domov, stale som vravel ze kto chodi na ryby kvoli masu nech nekupuje povolenku neoplati sa to! Zhruba 3000 to stoji na kaprove vody, tak naco??? Zmysel rybacky v 21 storoci je v niecom inom, na maso sa chodi do obchodnych domov a na sukromne rybniky. Moj nazor nejdem proti nikomu!

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 11. Apríla 2008, 19:30

no..mozem s tebou len plne suhlasit..na ryby sa v poslednom case nemoze chodit kvoli masu..lebo ked chces nachytat tolko aby sa to oplatilo,tak to aj tak nebude poctivo..ja sice povolenku mam, ale na ryby si tiez chodim oddychnut a domov beriem vylucne stuky a zubace..ine nezjem a ani mi nechutia..asi som fajnovy ale co uz..

Užívateľov profilový obrázok
arsen8
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 30. Septembra 2006, 12:35

Príspevok od užívateľa arsen8 » 11. Apríla 2008, 19:41

Johny.700 napísal:no..mozem s tebou len plne suhlasit..na ryby sa v poslednom case nemoze chodit kvoli masu..lebo ked chces nachytat tolko aby sa to oplatilo,tak to aj tak nebude poctivo..ja sice povolenku mam, ale na ryby si tiez chodim oddychnut a domov beriem vylucne stuky a zubace..ine nezjem a ani mi nechutia..asi som fajnovy ale co uz..

mo zase ide o to ako vieš chytať :roll: pretože vyhovárať sa nato že sa nedá veľ nachytať poctivým spôsobom je blbosť :) ja teiž púšťam,aj ked takým pstruhom na masle nepohrdnem :)a niekedy je dobré ak učitelke prinesiem niejaké pstruhy :lol: :lol:
dospelý samec cyriocosmus leetzi,nepáril..info SS

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 12. Apríla 2008, 07:36

xexe...jasne..treba si spravit dobre ocko..ja na pstruhy nechodim,za prve ma to nebavi(asi som si k tomu nevybudoval vztah) a asi aj preto ze blizko pri nas nemame ziadne pstruhove vody(iba ak v TESCU)..a myslim si ze fakt sa to neda na maso..lebo si zober ze niektory ludia musia chodit do roboty cely tyzden,ak maju v sobotu nedelo volno tak mozno vtedy,ale tam musia sobiehat to co nestihli cez tyzden..moj pripad to sice nieje ale poznam to..

Užívateľov profilový obrázok
arsen8
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 30. Septembra 2006, 12:35

Príspevok od užívateľa arsen8 » 12. Apríla 2008, 10:45

Johny.700 napísal:xexe...jasne..treba si spravit dobre ocko..ja na pstruhy nechodim,za prve ma to nebavi(asi som si k tomu nevybudoval vztah) a asi aj preto ze blizko pri nas nemame ziadne pstruhove vody(iba ak v TESCU)..a myslim si ze fakt sa to neda na maso..lebo si zober ze niektory ludia musia chodit do roboty cely tyzden,ak maju v sobotu nedelo volno tak mozno vtedy,ale tam musia sobiehat to co nestihli cez tyzden..moj pripad to sice nieje ale poznam to..
zle si ma pochopil ja nehovorím že chytám ryby na mäso , ale že viem nachytať veľa rýb a nie len malo a keby som všetky bral tak by sa to oplatilo ale ja neberiem, :wink:
dospelý samec cyriocosmus leetzi,nepáril..info SS

kaco1710
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 6. Novembra 2006, 13:26
Bydlisko: detva

Príspevok od užívateľa kaco1710 » 13. Apríla 2008, 11:15

Cawte , aj ja som rybar , len teraz nemam vela casu sa tomu venovat .. ale chytam na prívlač , a moj brat muškári.

Užívateľov profilový obrázok
arsen8
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 30. Septembra 2006, 12:35

Príspevok od užívateľa arsen8 » 10. Mája 2008, 08:00

nejak to tu zamrzlo :D
toto je zatiaľ môj najvačší pstruh :)
pstruh potočný
meral: 51cm
nástraha:bliskáč
a ulovil som ho na kaprovom hornáde pri Košiciach :)

Obrázok
dospelý samec cyriocosmus leetzi,nepáril..info SS

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 10. Mája 2008, 20:16

hm..krasny pstruh arzen..xex..asi vas sklamem chlapsi ale ja som si tento rok ani nezobral novu povolenku lebu uz minuly rok som to strasne flakal..uz ma to velmi nebralo,chytam sice uz 7 rokov a zacnem uz asi len na dochodku..xex...ale vybavicku si nechavam a stale si rad pojdem zachytat do mojho sukromneho rybnicka co mam..xex..tam mi povolenku netreba..

Užívateľov profilový obrázok
Pike
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 10. Januára 2010, 18:01
Re: ryby :)

Príspevok od užívateľa Pike » 26. Januára 2012, 13:49

tak čo rybári?plánujete tento rok nejakú viacdňovú výpravu k vode?

Užívateľov profilový obrázok
zaciatocnik
Príspevky: 890
Dátum registrácie: 14. Marca 2010, 14:31
Re: ryby :)

Príspevok od užívateľa zaciatocnik » 24. Októbra 2012, 01:04

ja som si uz na tento rok asi odchytal :)
tato mala cez 1meter a okolo 10kg isla s5 do vody :)
Prílohy
IMG_0432_edit.jpg
(460.04 KiB) Zatiaľ žiadne stiahnutie
Obrázok

moja skupina ktorá je zameraná čisto len na Poecilotherie .

http://www.facebook.com/groups/115582828528632/


Napísať odpoveď