Earthlings

tu môžete diskutovať o veciach mimo chovateľstva

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Milan.svk
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 28. Marca 2010, 11:52
Bydlisko: prievidza

Príspevok od užívateľa Milan.svk » 15. Mája 2010, 16:01

terno napísal:krokodili nechovam a aj keby som ich choval a krmil ich deckami tak to nie je krmenie ale vrazda. Trosku si mylis pojmi. Pavuky chovam a krmil som ich uz aj pavukmi. Nevidim rozdiel v tom ci ich krmim cvrckami svabmi alebo mysami. Tvoje pavuky si naucil na sojove kocky ked si taky ludomil..... :?: :!:
hahaha no ja nemozem :D .... inak ked uz sme pri soji ... ludia vyrubu cely prales nasadia tam soju, za dva roki vyrubu dalsi kus pralesu pretoze ta prva cast je uz tak neurodna ze na nej nic nevirastie. takze je jedno ci je clovek vegetarian alebo zerie meso k mesu a zapija to krvou zemi to nijako nepomoze... proste na zemi je uz privela ludi a uz sa ani nikto nesnazi to regulovat, vojny sa neuznavaju, epidemia sa musi okamzite zastavit pretoze uz na celom svete zabila 32ludi... ohromna tragedia pri pade lietadla zahynulo cez sto ludi. na zemi zije cez 7miliard ludi. potom aku cenu ma ludsky zivot? vacsiu alebo mensie ako zivot ineho tvora na zemi? pretoze ludia su neni tak tazko prisposobivi a mnozia sa lepsie ako ostatne organizmi a ked sa aj nemnozia tak nastupuju lekari a vedci a ty namnozia vsetko ... udajne ssa vedcom za pomoci niekolkych prvkov a el. vyboja podarilo z nicoho vytvorit zivot. PS. TUTO TEMU SOM NEPRECITAL A NEVIEM O CO SA JEDNA ALE REAGUJEM LEN NA TO CO BOLO ZACATE, V PRIPADE NUTNOSTI TO MOSTE ZMAZAT, POPRIPADE MI POSLITE SS A ZMAZEM TO AJ SAM.

Užívateľov profilový obrázok
Evolution
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 13. Novembra 2007, 18:48
Bydlisko: Martin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Evolution » 27. Mája 2010, 22:50

[quotehahaha no ja nemozem .... inak ked uz sme pri soji ... ludia vyrubu cely prales nasadia tam soju, za dva roki vyrubu dalsi kus pralesu pretoze ta prva cast je uz tak neurodna ze na nej nic nevirastie. takze je jedno ci je clovek vegetarian alebo zerie meso k mesu a zapija to krvou zemi to nijako nepomoze... proste na zemi je uz privela ludi a uz sa ani nikto nesnazi to regulovat, vojny sa neuznavaju, epidemia sa musi okamzite zastavit pretoze uz na celom svete zabila 32ludi... ohromna tragedia pri pade lietadla zahynulo cez sto ludi. na zemi zije cez 7miliard ludi. potom aku cenu ma ludsky zivot? vacsiu alebo mensie ako zivot ineho tvora na zemi? pretoze ludia su neni tak tazko prisposobivi a mnozia sa lepsie ako ostatne organizmi a ked sa aj nemnozia tak nastupuju lekari a vedci a ty namnozia vsetko ... udajne ssa vedcom za pomoci niekolkych prvkov a el. vyboja podarilo z nicoho vytvorit zivot. PS. TUTO TEMU SOM NEPRECITAL A NEVIEM O CO SA JEDNA ALE REAGUJEM LEN NA TO CO BOLO ZACATE, V PRIPADE NUTNOSTI TO MOSTE ZMAZAT, POPRIPADE MI [/quote]

Presne s tym, ze na svete je prilis vela ludi suhlasin na 100%.
Kokoro wa hanatan koko wo vosu – Nauč sa kontrolovať svoje vnútro a až potom ho urob slobodným. - Gichin Funakoshi


Napísať odpoveď