Earthlings

tu môžete diskutovať o veciach mimo chovateľstva

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Earthlings

Príspevok od užívateľa Sceptic » 21. Februára 2008, 15:32


Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 21. Februára 2008, 15:43

Určite si to pozrem (este to len stahujem)...
No vyzerá to byť dosť brutal :x

Užívateľov profilový obrázok
silver25
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 7. Februára 2008, 11:25
Bydlisko: dzdedina :D
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa silver25 » 21. Februára 2008, 19:50

FeRo1251 napísal:Určite si to pozrem (este to len stahujem)...
No vyzerá to byť dosť brutal :x
no stahujem uz aj ja :)

Užívateľov profilový obrázok
spiderman
skúsený chovateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 16. Septembra 2006, 15:25
Bydlisko: Big ŠURANY
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa spiderman » 21. Februára 2008, 19:52

ja som to uz sosol..tak som zvedavy...

Užívateľov profilový obrázok
maculata
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 15. Decembra 2007, 18:52

Príspevok od užívateľa maculata » 21. Februára 2008, 21:22

film mam uz stiahnuty aj som ho pozeral .. myslim si ked si niekto toto pozrie zmeni svoj pohlad na zvierata aj zaobchdzanie s nimi ... :cry: :cry:
Poecilotheria: regalis,ornata.fasciata,rufilata,striata,formosa,pederseni
C.crawshayi, A.geniculata,H.maculata, T.blondi,E.pachypus, P,cambridgei,irminia, H.hercules, S.calceata, P.auratus, H.lividium,aureopilosum,albostriata, P.murinus,usambara,

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 21. Februára 2008, 23:39

Sceptic, dík za link. Dobrý film o realite okolo nás. Neviem čo napísať, som z toho všetkého dosť znechutený...

Mark Twain: "Zo všetkých tvorov, ktorí kedy žili, je človek ten najohavnejší" - je to krutá pravda...

Ľudia zobuďme sa!!!
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

Užívateľov profilový obrázok
oxYgen
Príspevky: 376
Dátum registrácie: 17. Februára 2008, 18:55

Príspevok od užívateľa oxYgen » 22. Februára 2008, 11:33

uau,tak tento film ma dostal...v zivote som nevidel nic nechutnejsie..ako mozu byt ludia taki kruti...mam pocit ze tvorcovia filmu su asi vegetariani,ak nie vegani

bossondrej
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 6. Februára 2008, 14:18

Príspevok od užívateľa bossondrej » 22. Februára 2008, 13:56

Ved tie zvierata su tiez bytosti... Videl som len kratke useky, ale co je vela, to je vela. Som zvedavy, co by povedali ti pracovnici, keby si vymenili miesto s tymi zvieratmi. Polamat im ruky, nohy...

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 23. Februára 2008, 10:13

Pokial niekto este nemá titulky

Kód: Vybrať všetko

http://ulozisko.sk/25688-Earthlings.srt.html

Užívateľov profilový obrázok
Chruno
Lingvistický diktátor
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 5. Júla 2007, 19:48
Bydlisko: Wild Wild East

Príspevok od užívateľa Chruno » 23. Februára 2008, 10:43

Ten film je ozaj brutálny, ľudia v ňom vystupujúci sadistický a veci, ktoré sa tam dejú sú zamyslenia hodné :( Ani ho nebudem pozerať celý, myslím, že tie útržky, čo som videl celkom stačia. Tí ľudia, ktorí tam sadisticky brutálne zabíjali zvieratá v tých veľkochovoch a farmách sú najslabší jedinci spoločnosti, zakomplexovaní chudáci a totálni idioti, pretože sa vyvršujú na tvoroch, ktoré sa sami neubránia.
Toto už nie je "Zabi lebo budeš zabitý" ale "Zabi a zbohatneš"...
Je mi z toho nanič....

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 23. Februára 2008, 11:43

ja som to vzdy vravel, ze Homo sapiens je ta najvacisa k.rva spomedzi zivych tvorov. este aj virusy su podla mna "poctivejsie" organizmy :lol:
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 23. Februára 2008, 12:02

Puks napísal:ja som to vzdy vravel, ze Homo sapiens je ta najvacisa k.rva spomedzi zivych tvorov. este aj virusy su podla mna "poctivejsie" organizmy :lol:
Robím to nerád,ale musím súhlasiť :(

Užívateľov profilový obrázok
SKUUUUUBI
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 9. Októbra 2007, 16:33
Bydlisko: PO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SKUUUUUBI » 23. Februára 2008, 13:09

No je to jednoduche zaujat postoj ak normalny , zdravy clovek nieco take uvidi, ale zaujat postoj a zacat nie robit dokaze len clovek uvedomely. Tak sa pytam kto z vas by bol schopny stat sa vegetarianom alebo veganom??? :x Alebo aspon vylucit cervene maso z jedalnicka??? Ja som na vazkach a to myslim vazne.

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 23. Februára 2008, 13:33

aj ja si top teraz taham...podla toho co tu pisete tak by to mala byt riadna pecka..

Užívateľov profilový obrázok
Chruno
Lingvistický diktátor
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 5. Júla 2007, 19:48
Bydlisko: Wild Wild East

Príspevok od užívateľa Chruno » 23. Februára 2008, 14:23

Ja sa vegetariánom( nebodaj až vegánom) v žiadnom prípade stať nemienim. Nevidím žiadny zmysel v tom, že by som prestal jesť mäso. To mäso, ktoré máme naukladané v mrazničke už nazad neoživí to, že ho nechám na tanieri. Tie zvieratá budú naďalej zomierať aj keď prejde na vegetariánstvo kooooooopec ľuďí.

Užívateľov profilový obrázok
Pato
Príspevky: 165
Dátum registrácie: 22. Októbra 2007, 17:40
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pato » 23. Februára 2008, 15:33

citujem mojho oca :"preco by sa ludia mali krotit a nejest mäso, všetky zvierata sa zeru navzajom a my ich nemozme jest? Nech zakazu jest pavukom cvrckov." :-P daco na tom pravdy je, ja tie zvierata lutujem ani si ten film nepozriem, nerad sa na take pozeram, ale meso neprestanem jest.

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 23. Februára 2008, 15:42

no..uz som to kukol ale nie cele..vypol som to uz po 20 minutach..je to proste sila..o takejto problematike som vedel uz davno a myslim si ze sa to nevyriesi ani vegetarianstvom par ludi..zvierata sa poste chovaju na to aby ich ludia jedli..

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 23. Februára 2008, 16:08

Asi tak, este som to nevidel, ale kedze pisete ze su tam zabery z bytunkov a neviem z kade ... je to proste tak, ale ked budes doma jest rezne alebo fasirky od maminy tak to uz je ine.

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 23. Februára 2008, 16:14

ako normalny jedinec svojho druhu jem maso, lebo je to uplne prirodzene... vegetarianstvo nic nezmeni, to sa musia "chovatelia" hospodarskych zvierat zmenit a zlepsit podmienky chovu zvierat, taktiez samotne usmrcovanie by malo byt co najhumannejsie... :?
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 23. Februára 2008, 16:41

Puks napísal:ako normalny jedinec svojho druhu jem maso, lebo je to uplne prirodzene... vegetarianstvo nic nezmeni, to sa musia "chovatelia" hospodarskych zvierat zmenit a zlepsit podmienky chovu zvierat, taktiez samotne usmrcovanie by malo byt co najhumannejsie... :?
Súhlasím s tebou na 100%... no v dobe v akej žijeme je to momentálne nereálne :cry:
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

Užívateľov profilový obrázok
Evolution
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 13. Novembra 2007, 18:48
Bydlisko: Martin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Evolution » 23. Februára 2008, 19:14

Ja mäso nejem uz rok. Prestala som po tom co som videla podobne videa. Pravdu povediac vobec mi nechyba a som rada ze sa na takych veciach pasivne nezucastnujem.

Užívateľov profilový obrázok
Matelko
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 14. Októbra 2007, 21:14
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Matelko » 23. Februára 2008, 20:55

Ten filmik ukazuje "len" realitu.
Môžme krútiť hlavou ale pokiaľ to nespraví tak 30-40% ľudí tak sa nič nezmení.
Mimochodom odbočujúc od témy deje sa spústa svinstiev o ktorých netušíme a keby nás všetky takto znechutili to by sa ťažko žilo :).
Nemáme na výber lebo sa v tom vezieme všetci :).

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 24. Februára 2008, 03:06

To mas to iste ako ked si pozries nejaky dokument o znecistovani zivotneho prostredia ... ked vidis kolko ton sraciek sa leje do vody .... to potom chces prestat pit vodu ? To mas to iste, je to hnusne, je to sokujuce, ale co ? Musis s tym zit ...

Užívateľov profilový obrázok
SKUUUUUBI
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 9. Októbra 2007, 16:33
Bydlisko: PO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SKUUUUUBI » 24. Februára 2008, 09:55

Neviem nikoho nenutim prestat jesst masko z ockovej a mamkinej chladnicky, povedal som svoj nazor. A uvazujem stale viac, je sice pravda ze predchodcovi dnesneho cloveka umoznilo prezit jedine to ze bol vsezravec narozdiel od svojho vzialeneho brata kvoli tomu ze zomrel z toho ze papal len zeleninku to je taky by som povedal praveky az evolucne veeeelmi stary nazor, ktory zdielaju mnohy az do dnes. Ale sucasny clovek masko viacmenej nepotrebuje v podobe ze "fasirecka" a tak. Existuje mnoho alternativ ktore maso dokonale nahradia :!: To mate tak ako ked pijete Coca-colu a pritom je absolutne nepotrebna az skodliva pri sposobe zivota dnesneho cloveka. Tak isto ako sladkosti atd. Je to extrem co pisem, ale ak sa aspon polovica ludi dokaze minimalne obmedzit tak to prinesie uspech. :idea:

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 24. Februára 2008, 10:20

Dokaze, ale tolko ludi sa nikdy nenajde, ako sa nenajde polka ludi ktory prestanu jest cokoladu alebo pit cocacolu ... preco ? Je to chutne, ma to aj ziviny, nemusis sa napchavat vitaminmi, atd. Musel by prist vazne dolezity dovod preco to prestat jest. Zaobchadzanie zo zvieratami je smutne, ale to ako dovod nestaci.


Napísať odpoveď