AIRSOFT

tu môžete diskutovať o veciach mimo chovateľstva

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 2. Marca 2008, 00:47

AAA napísal:hej myslim ze pri nejakej obchodnej akademii to bolo
kedy dame pivo ? aj ja som z BA :)

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 12. Mája 2008, 10:32


Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 12. Mája 2008, 11:30

xex...dobre video..tie paintballove granaty boli cooll..xex...tak treba do toho ist..ale myslim si ze to bolo az priliz velke nasadenie do boja..xe
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
D-back
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 15. Marca 2008, 19:51

Príspevok od užívateľa D-back » 13. Mája 2008, 19:21

ja som skusil obe sporty, co sa tyka airsoftu aj som bol v jedom klube a dvaja z partie mali upgrade 150(pruzina)....radsej 10x to dostat z paintballovej zbrane ako raz z toho airsoftoveho.....po 50 metrovom letu gulicka trafila stenu a sa odrazila na moju ruku. ...ostala tam krvacajuca sa rana... :) ale obe sporty su vynikajuce....podsata je v tom ze mas v krvi adrenalin :D
"Si vis pacem, para bellum."

mladycharina
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 6. Marca 2009, 19:41
airsoft

Príspevok od užívateľa mladycharina » 26. Februára 2010, 22:25

no tak airsoft hravam aj ja je to super sport a aj je to super na odreagovanie
mam m4a1 od D BOYS a ten match co sa tu dohadoval uz bol ??? :D :D :D

Užívateľov profilový obrázok
sipoxxx
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 11. Marca 2010, 14:59
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sipoxxx » 12. Marca 2010, 12:52

tak toto ste ma tu dost potesili :D ze chovatelia maju aj miesto pre adrenalin :D ako ja sam mam Airsoftovi team v MT :) mohli by ste este nieco zbuchat ak tak mi teraz organizujeme Enemy lines 2 taka military jednodnova akcoska :) hehe tak ak tak potom tu hodim popis kedy kde alebo link na ktorom sa vsetko dozviete :) my guns M4A1 RIS 3 generacie P&J holo 552 tlmic nastrek 13bb/sek. :)

Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa AAA » 12. Marca 2010, 12:56

Airsoft sucs, paintball rulez :D

Užívateľov profilový obrázok
sipoxxx
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 11. Marca 2010, 14:59
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sipoxxx » 12. Marca 2010, 13:05

hehe :D ako pre koho :) kazdy ma vlastny styl niekomu ide o to zastrielat si na kamosou ktorim neveri :D po oznaceni farbou :D ja osobne by som ani monterky castrol na takuto akciu nebral "paintball" :D a nieze to este nejake BDU ,ACU a podobne za ktore som dal docela dost :D a co sa tyka image :) urcite airsoft :D repliky realnych zbrani to proste nepusti :D a nie paintbalove hypergalakticke zbrane jak zo startrek :D 2 epyzody :D kazdopadne ako sa hovori 100ludi 100chuti :)

Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa AAA » 12. Marca 2010, 13:49

Sice neviem co je BDU, alebo ACU ale ja osobne na pinces nosim real US maskace zohnane cez US Embassy. Co sa tyka toho jak ta o zaspini tak ono sa to da bez problemov vyprat v pracke, Nehladiac na ekologicky aspekt paintballu a airdsoftu. Zatial co gulicky na pinces maju obal z toho co lieky ktore prehltas a vnutri potravinarske farbivo takze v outodore po prvom dazdi vpodstate neexistuju, tak airsoftove su vyrobene z plastu ktoreho polomer rozkldau je radovo v stovkach rokov ak nie v 1000 ;). Potom k tomu designu zbrani ( alebo ako vravia paintballisti markrov-znackovacou) kedze sa o zbran v ziadnom pripade nejedna co vsak ani pri airsofte. Samozrejme ze su edicie sutaznych markrov ktore su ulta predimenzovane a nalestene ale aspon sa na nic nehraju je to presne to co to ma byt a nie nejaka atrapa. Tieto sa vsak nepacia ani mne. Ale da sa vybrat aj z medzi skutocne chrumkavich kuskov . . ja mam PPS Blazer http://www.palmer-pursuit.com/FAQ/blazerfaq.htm a ta zbran mi nepride ako zo startreku len si musis uvedomit co to je a co to ma byt ;) Toto nieje o tom ze hrame sa na vojacikov s pidi plastovimi projektilmi . .to je pre deti. Paintball je sport a v zahranici celkom slusne sponzorovany( Nas tym zacinal na pode medzinarodneho rozhodovania sutazi) Co sa o Airsofte povedat neda :) to je proste detske hoby pre tych ktorym uz rastie prdel z toho jak sa furt vyvaluju pred Counter Strikom a tesia sa z toho ze vyzeraju ako vojacikovia . . co na tom ze z par metrou to uz ani nie je citit cez rifle a ani nemusim chceit podvadzat ale podvdzam z tohto dovodu . . . Zatial co pri paintballe mas presne definovane pravidla co ano a co nie. Nie je tam priestor pre nejake vykrucanie sa. Potom co sa tyka zbrani tu mas zopar linkov nech netrepes somariny ok? ;) http://images.google.sk/images?hl=sk&cl ... a=N&tab=wi

http://www.palmer-pursuit.com/techpages/gallery.htm

http://images.google.sk/images?hl=sk&cl ... a=N&tab=wi

a nasa sajta . . . . www.chbd.tk

Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa AAA » 12. Marca 2010, 13:54

BTW ak ides po reale tak existuju Paintballky s mensim kalibrom nie 0.68 ale mensie ktore su replikami M4 colt comada a M16 a este daco tusim je a tie su na nerozoznanie od pravej . . dokonca kazda gulicka ma aj medenu nabojnicu ktora ti vypadava ako pri klasickej zbrani a ide to normalne zo zavesneho zasobnika s pruzinou ( jak naozaj) no ale kedze je to blblost bulicku su mensie cize aj nachilnejsie na nepriaznive vplyvy pocasia tak moc to nefici a na sutaziach sa nepouzivaju . . . . bo to uz zacina pachnut arsoftom . . ale aj to je 100x lepsia alternatyva ako trapny airsoft.

warsong
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 29. Apríla 2008, 23:59
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa warsong » 12. Marca 2010, 14:58

Hral som aj airsoft aj paintball a kazdy je o niecom inom....ked sa poskladame partia kamaratov a ideme na paintball tak je to do pohodky.... kopec srandy.....a airsoft je zas o niecom uplne inom....mne sa viac páči airsoft :) ale oboje majú vela do seba...oplatí sa vyskúšať :wink: A este AAA airsoftky davaju vacsie rany ako paintbalky... kamarati skusali aj dostrel aj presnosť a s dlhými elektrikami dosahovali lepších výsledkov :)

Užívateľov profilový obrázok
sipoxxx
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 11. Marca 2010, 14:59
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sipoxxx » 12. Marca 2010, 15:37

AAA neviem ja som s paintbalom mal vo svojom zivote spolocne len asi to ze som kukal film paintball :) celkom mazec ale neviem mna to moc neoslovilo :) ja jedine airsoft a co sa tyka nepriznavania :D jedna natelo potom nahlavu :) a sa mi aj to viac paci ze tie airsoftky ako tu uz bolo spominane maju realne tvary a daju sa lepsie upgradnut lepsi dostrel presnost :) proste na tie airsoftky sa daju lepsie upravit " aspon si myslim ze je to tak " :D ako paintbalky a co sa tyka kopanie tych zbrani hehe je to uz ina kava :) aj ked je to gbb alebo elektrika tak zaverecne moje slova :D airsoft military je umna č.1 :)

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 12. Marca 2010, 15:50

porovnavate hrusky s jablkami, futbal s hokejom alebo aby som sa drzal temy fora lividumku s versinou ... airsoft a paintball maju spolocne len to ze su to timove pseudosporty a ze sa pouzivaju zbrane.
taktika a strategia, trajektorie striel, prevedenie zbrani ci celkove vedenie boja je diametralne odlisne
nemozete vraviet ze toto je lepsie pretoze je to vas subjektivny nazor a niekoho bavi viac behat za loptou a niekoho korculovat za pukom
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa AAA » 12. Marca 2010, 21:11

no rozdiel je ze paintball nie je pseudosport ale skutocny sport zatial co airsoft nie . . . !

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 12. Marca 2010, 21:41

Z0oMb3E napísal:porovnavate hrusky s jablkami, futbal s hokejom alebo aby som sa drzal temy fora lividumku s versinou ... airsoft a paintball maju spolocne len to ze su to timove pseudosporty a ze sa pouzivaju zbrane.
taktika a strategia, trajektorie striel, prevedenie zbrani ci celkove vedenie boja je diametralne odlisne
nemozete vraviet ze toto je lepsie pretoze je to vas subjektivny nazor a niekoho bavi viac behat za loptou a niekoho korculovat za pukom
No kazdopadne jedno aj druhe ma nieco do seba a je na kazdom snas co si vyberie ja osobne preferujem paintball :) airsoft je takisto good no paintball ma premna osobne nieco viac doseba

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 13. Marca 2010, 13:07

AAA napísal:no rozdiel je ze paintball nie je pseudosport ale skutocny sport zatial co airsoft nie . . . !
no niesom si isty tak potom je sport aj hranie counter-strike?
nemyslim tim korejsky progaming ale tak partia na lanke
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 13. Marca 2010, 14:26

Z0oMb3E napísal:
AAA napísal:no rozdiel je ze paintball nie je pseudosport ale skutocny sport zatial co airsoft nie . . . !
no niesom si isty tak potom je sport aj hranie counter-strike?
nemyslim tim korejsky progaming ale tak partia na lanke
neviem jak je to s airsoftom no paintball je naozaj sport :) a aj cs je viac menej sport teraz boli MS :)

Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa AAA » 13. Marca 2010, 21:57

Z0oMb3E napísal:
AAA napísal:no rozdiel je ze paintball nie je pseudosport ale skutocny sport zatial co airsoft nie . . . !
no niesom si isty tak potom je sport aj hranie counter-strike?
nemyslim tim korejsky progaming ale tak partia na lanke

No mili Z0oMb3E . . obcas treba vytiahnut aj nos z Liptovskej osadky a pozret sa co sa vonku deje ;) nic v zlom. Paintball je skutocne sport s presne definovanymi pravidlami a viecerymi ligami a typmy hier ktore sa medzinarodne hraju(speedball jeden z najnovsich modov napr.). Aj ked o tom mozno ty nic nevies. Existuje Sindicate of Paint ( marshlas) medzinarodne uznavany rozhodcovia, medzi ktory patry vecsina nasho volneho zoskupenia CHBD ( ktore vsak uz ma aj nejake medailove uspechy za a sebou ) Existuje aj slovenska liga a ano mozno by si neveril ale mame aj tu na slovensku funkciu paintballoveho predsedu SK . . cudne na to ze to nie je sport, ze? :):) Nehovoriac o tom ze kamos ktory sa vratil z USA ( bol tam dva semestre) hovoril daco o tom ze na skole si mohol vybrat ci che hrat futbal, lacross, alebo pinces :) normalny sponzoring a stipendia za to mas . . chodis na treningy jak v hocicom inaom a dokolecka davas taktiky atd . . pri sutaznom paintballe ma kazdy presne zadefinovanu funciu. Na treningoch dostavali gulicky na treningy aj zapasy a samozrejme mali od skoly aj markre. . . .V USA su v tom docela slusne prachy. Samozrejme kde su prachy su aj svary atd ale tak military paintball a sutazny je ako biela a cierna :) Ale aj v tom existuju turnaje prave preto lebo to ma PRAVIDLA a rozhodcov ktory na to dohliadaju co pri airsofte mozne nie je. Preto airsoft zostane navzdy zabavka pre adolescentov ktory maju radi zbrane ale nemaju gule na to si ich skutocne zohnat! Podl mojho nazoru je to o tom ze pozri sa aku mam vybavu, takticku vesticku, kalaasika, prirucneho glocka atd . . . Je to poza. Aj ked nevravim ze to nemoze byt fun . . len vravim to ze AIRSOFT SUCKS, PAINTBALL RULEZ!!! A ano konecny verdikt, JE TO SPORT . . (ale ved aj sachy su, nie?)

warsong
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 29. Apríla 2008, 23:59
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa warsong » 13. Marca 2010, 22:33

AAA nechcem ta o nicom presviedcat svoj nazor uz mas, ja len že aj airsoft sa dá brať ako šport...kamoš maju Košický klub a chodia do Polska Rakúska Čiech a neviem ešte kde všade na rôzne akcie.....neviem ako to je presne s pravidlami, ale isto záleží na charaktere hráča ked dostane ranu tak ju proste prizná musí sa hrať férovo. Ja mám rád aj airsoft aj paintball oboje je šupa vec :) A myslím že oboje sa dá hodnotiť ako určitý typ športu....pri oboch používaš rôzne taktiky a niekedy sa fest aj nabeháš. To len tak okrajovo som len amater hráč....nevyznám sa do paintballu tak ako ty :) Pekný večer

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 14. Marca 2010, 10:22

jea bracho...
tak to ti poviem asi najvacsiu bombu dna dokonca aj u nas sa hrava paintballhttp://www.paintball-ruzomberok.sk/
mne islo skor o to ze hranica medi sportom a hrou je dost diskutabilna a zalezi len na interpretacii a subjektivnom pohlade co k comu priradis
tak ci tak u mna paintball ostava na urovni sipiek, bowlingu, pokru ci kalceta.

ps: prispevok odoslany v sobotu vecer tiez vela napoveda, tak isto nic v zlom :wink:
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa AAA » 14. Marca 2010, 13:39

Hmmm a o com napoveda prispevok odoslany v sobotu vecer o 9,57 ? ;) Kamo nebavime sa o tom o com zostva paintball u teba ale o skutocnostiach. Ty tvrdis ze paitball nie je sport a ja ta uvadzam na pravu mieru . . tak to laskavo pochop, uvadzam argumenty z akeho dovodu paintball je sport a airsoft byt nemoze. A nechapem co mas proti sipkam, bowlingu, alebo pokru? Vsak sam hovorim ze aj sachy su sport.


p.s. : co je na tom ze aj v ruzomberku mate painball (pre mna to bobma nieje) . . dalsi dokaz toho ze je to rozsireny sport aj ked toto je spravene cisto na biznis a pre firmeny team building (mozno). Urcite nehraju slovensku ligu ( ale mozno ano) Z taj prisernej stranky sa to neda zistit. Asi si si neprecital poriadne co som pisal lebo by si tvrdohlavo nestal za svojimi bludmi. To co si ty myslis o paintballe je uplne scestne a si dost mimo. Prial by som ti zazit nejaku players party ( napr. v atenach, sofii, alebo kludne aj obycajny gratz) po poslednom kole speedballu . . bol by si asi dost prekvapeny ale painballistov tam skutocne oslavuju ako sportovcou . . strieka sa sampusom straju sa o teba hostesky atd . . a stale dokola hovorim ze vahravas skutocne prachy . . podla mna si dost obmezdeny. Ked si nedas povedat a tvrdohlavo si stojis za svojim aj ked nemas pravdu. Ked sa ja v niecom nevyznam tak to priznam a necham si poradit. Od teba si necham radit ohladom pavukov a skorpikov a do pincesu mi nelez lebo vies velke HO>NO :)

Užívateľov profilový obrázok
patmos
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 10. Septembra 2008, 12:03
Bydlisko: Snina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa patmos » 14. Marca 2010, 15:57

Jake cice v galerii !!!!!
My collection:
0.1 B. vagans, 0.1 B. smithi, 1.0 B. emilia, 1.0 N. chromatus, 1.0.1 Ch. cyaneopubescens, 0.1 H. lividum, L. striatipes, 0.1 P. murinus RCF , 1.0 P. cancerides cancerides, G. rosea RCF, 0.0.2 G. rosea TCF, 1.0 H. hercules, A geniculata, P. irminia a ďalšie sa mi vypisovať nechce...

Arguing on the internet is like running special olympics - even if you win, you are still retarded.

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Sturm » 14. Marca 2010, 17:03

patmos napísal:
Jake cice v galerii !!!!!
Hej to sú len by som chcel vediet že či aj tie kocky hrajú paintball :)

Užívateľov profilový obrázok
arda
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 22. Septembra 2008, 09:49
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Príspevok od užívateľa arda » 23. Marca 2010, 13:44

no s kamaratmi mame celkom slusnu vybavicku co sa tyka airsoftu...zhruba 6 kalachov 2 snipre dve brokovnice secko elektrika (alebo elektrina? teraz neviem :D )a mame aj nejake tie 9-viny dve elektrika a jednu na plyn moj osobny nazor je taky kedze airsoft chodievam hravat ze to boli a riadne viem kolko toho musim mat na sebe aby ma to ,,nebolelo" a aby som to len ucitil ze som nieco dostal a paitball som hral tiez a aj to boli ale radsej hram airsoft nakolko sa to priblizuje viac realu da sa s tym lepsie ,,pobehovat" v terene ako s paintballkov podla mna teda a ak sa nahodou bude niekde konat nejaka ta ,,vojna" :D tak sa pridam rad :)
Zatial :) ...Grammostola rosea, Poecilotheria regalis, Poecilotheria ornata, Poecilotheria striata, Poecilotheria subfusca, Nhandu chromatus, Heteroscodra maculata, Acanthoscurria geniculata, Stromatopelma calceatum, Cyriocosmus perezmilesi2x, Brachypelma smithi, Psalmopoeus irminia, Psalmopoeus cambridgei, Pterinochilus murinus RCF ,,usambara", Ceratogyrus darlingi, Xenesthis immanis

Milan.svk
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 28. Marca 2010, 11:52
Bydlisko: prievidza

Príspevok od užívateľa Milan.svk » 17. Apríla 2010, 18:19

zdravim ... velmi smiesne stim ze airsoft neboli :D s kamosom sme robili taky test z neupgradovanou ak 74 nejakou cinskou ... ale mavaju vacsinou silnejsie pruziny v zaklade ... na 10m som si nechal do chrbta nastrielat 10guliciek .... vydrzal som 8 a skoro som vyletel z koze :D ... skoda ze nemam fotky ... a to som mal v chrbte 5cm klinec a ten som ani necitil :D ... skoda ze nemam fotky ... pre popis ... tieklo aj trochu krvy ale inak podliatiny ... napuchlo to na hrcke z priemerom asi 2cm a v strede z 5mm cervenou malou priehlbinou ... a o zazitkoch stim ze vas niekto trafi z blizka do krku alebo tvare ked mate len okuliare asi vie kazdy povedat svoje :D


Napísať odpoveď