AIRSOFT

tu môžete diskutovať o veciach mimo chovateľstva

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
spiderman
skúsený chovateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 16. Septembra 2006, 15:25
Bydlisko: Big ŠURANY
Kontaktovať užívateľa:
AIRSOFT

Príspevok od užívateľa spiderman » 24. Februára 2008, 13:29

JOW DOBRE TAKZE SKUSME SA NEJAKO POZBIERAT A NIECO SPACHAT
CIZE KAZDY KTO MA NEJAKU GUMIPUSKU..NECH SA ZAHLASI SEM POPISEME POKECCAME A SPRAVIME ZRAZ...INAC MOZETE HADZAT AJ FOTO...AK MATE...
VIDIM ZE PRIAZNIVCOV JE DOST TAK GO GO GO... :wink:
Naposledy upravil/-a spiderman v 24. Februára 2008, 13:53, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa AAA » 24. Februára 2008, 13:34

a nebude vam vadit ked si tam radsej zoberem paintballku :) airsoft je pre deturence . . . sak dostanes cez rifle a ani to necitis

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 24. Februára 2008, 13:40

nie..paintballku nie...to je o niecom uuuuplne inom ako airsoft..

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 24. Februára 2008, 13:42

AAA napísal:a nebude vam vadit ked si tam radsej zoberem paintballku :) airsoft je pre deturence . . . sak dostanes cez rifle a ani to necitis
Tak ty budes pobehovat v trenkoch :lol: :lol: :lol:

:twisted: Hlásim sa do boja!!!
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa AAA » 24. Februára 2008, 13:45

no jasne paintball by sa mal hrat podla mna co najlahsie kratky tricko + dlhe gate . . . ked sa naozaj bojis ze schitas tak tam nenabehnes jak rambo . . no ale s airsoftom naozej skusenosti nemam iba tolko ze som si to do seba parkrat nasil aby som vedel co robi ta pidi gulicka a na moje prekvapenie som zistil ze to nerobi skoro nic :)

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 24. Februára 2008, 13:45

..neboj sa...myslim si ze to dost boli aj z airsoftkou..ja som dostal do krku a neveel som tu strasnu bolest vydrzat..bolo to z Elektickej M4

Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa AAA » 24. Februára 2008, 13:49

no ale skutocny smak je az ked ti poriadne natlakovany blazer roztrhne bradavku :):) . . . sorry ale airsoft sa na paintboll skutocne nechyta . . . sak poslite nejake vyjadrenie ty co maju skusenosti s oboma

www.chbd.tk

Užívateľov profilový obrázok
spiderman
skúsený chovateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 16. Septembra 2006, 15:25
Bydlisko: Big ŠURANY
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa spiderman » 24. Februára 2008, 13:53

AAA napísal:no ale skutocny smak je az ked ti poriadne natlakovany blazer roztrhne bradavku :):) . . . sorry ale airsoft sa na paintboll skutocne nechyta . . . sak poslite nejake vyjadrenie ty co maju skusenosti s oboma

www.chbd.tk
no ja som hral paintboll...strasne davno neviem ci to boli shit zbrane ale nejako ma to ani moc nebolelo a skusil som stretlu tak s pol metra .. modrina sice bola a dost dlho ale pohodicka..no..ale zase ked to porovnam s airsoftom tak to boli o cosi viacej...

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 24. Februára 2008, 13:54

mi mame taku partiu 6 chalanov co hravame airsoft tu u nas...a ked sa dakedy nudime(a nemame dost guliciek :D :D ) tak si ideme zahrat paintball do Maďarska..je to od nas asi hodinka cesty a za 10 000 forintov(asi 1500Sk) hrame 2 hodinky a je to celkom sranda...ale mna aj tak viacej berie airsoft..je to proste o inom a hlavne je to o trochu(aspon podla mna) zabavnejsie lebo nie kazdy si moze dovolit vlastnu paintballku(keby ze chcem ja by som si mohol) a myslim ze s klasickymi gulickovkami od Cinanov ma skusenosti hadam kazdy...

Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa AAA » 24. Februára 2008, 14:19

mne sa na airsofte nepaci to ze je to len taka napodobenina paintballu . . . jedina dobra vec na airsofte je asi vzhlad zbrani ( ked uz tie raelne automaty sa tak lahko kupit nedaju) no a je rozdiel v gunoch neni zbran ako zbran(teda paintballova ale urcite to plati aj pri airsoftoch)

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 24. Februára 2008, 14:31

Len na ukážku airsoft Bereta92G_elite_TM cca 10m:

Obrázok fotené mobilom...

Takže aj AirSoft trochu bolí (no asi nie až tak ako paintball - nehral som tak neviem...)
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa AAA » 24. Februára 2008, 14:33

no neviem neviem ci ta nepokusal jeden s tvojich chovancov s jednou chelicerou :) . . .

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 24. Februára 2008, 14:37

AAA napísal:no neviem neviem ci ta nepokusal jeden s tvojich chovancov s jednou chelicerou :) . . .
:shock: No radšej by som schytal 50 takýchto rán ako jeden kusanec od mojich "drobcov"...
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 24. Februára 2008, 14:51

FeRo1251 napísal:
AAA napísal:no neviem neviem ci ta nepokusal jeden s tvojich chovancov s jednou chelicerou :) . . .
:shock: No radšej by som schytal 50 takýchto rán ako jeden kusanec od mojich "drobcov"...
no..ak by ta mal uhryznut H.lividum alebo P.ornata tak to hej..xe..ale mozem zarucit ze boli aj paintball aj airsoft(..hlavne to boli penazenku,v mojom pripade otcov ucet :D :D ..)

Užívateľov profilový obrázok
Matelko
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 14. Októbra 2007, 21:14
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Matelko » 24. Februára 2008, 23:34

Airsoft nie je v žiadnom prípade napodobenina paintballu...
Trochu súdnosti preboha :D a k tej bolestivosti je to hlavne o zbrani a upgradoch...

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 25. Februára 2008, 08:22

tak ze paintball :) mam rad

Obrázok

Obrázok

Obrázok

som na pravo hore / prilbu mam na oku cervenu / to som si vymenil z kamoskou koli foto :D aj ked to tam nie je dobre vidno. Inac dostal som do cicky asi z 1,5 metra taku mensiu davku... poviem vam mal som modrinku asi tak tyzden az tyzden aj pol a vyzeralo to ako po vojne :)

Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa AAA » 25. Februára 2008, 10:24

oo :) stare dobre tipmany . . . najoblubenejsia zbran do pozicovne . . .

Užívateľov profilový obrázok
gryf
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 5. Novembra 2006, 13:59
Bydlisko: Dunajská Streda
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa gryf » 25. Februára 2008, 11:20

AAA napísal:iba tolko ze som si to do seba parkrat nasil aby som vedel co robi ta pidi gulicka a na moje prekvapenie som zistil ze to nerobi skoro nic :)
Heh videl som ako ta pidi gulicka vystrelila chalanovi zub :wink:
Pre mna urcite airsoft,kvoli realnosti,vyzoru zbrani,a daju sa vymyslat ovela lepsie scenare na hru.Ale zas som zasadne proti zbraniam typu kolotociar dve rany a vyhod.

Paitball sa mi zda skor o srande nez o realnosti.Vobec sa mi nepaci ze musim behat s nadrzou a strngam co ma hned prezradi,a na konci vzdy vyzerame jak lienka takze nic moc. :?
Na čo sa báť ďalšieho dňa? Možno žiadny nepríde.

Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa AAA » 25. Februára 2008, 12:11

Asi nevies o com hovoris ked sa tu bavis o nejakej realnosti ci uy pri jednom alebo druhom :) fyzika realneho projektilu sa neda porovnat zo ziadnou gulickou . . . a ked sme pri zuboch . . .mal mat masku :) alebo sa nerehotat protivnikovi

Užívateľov profilový obrázok
gryf
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 5. Novembra 2006, 13:59
Bydlisko: Dunajská Streda
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa gryf » 25. Februára 2008, 12:19

AAA napísal:Asi nevies o com hovoris ked sa tu bavis o nejakej realnosti ci uy pri jednom alebo druhom :) fyzika realneho projektilu sa neda porovnat zo ziadnou gulickou . . . a ked sme pri zuboch . . .mal mat masku :) alebo sa nerehotat protivnikovi

Nemyslim realnosti ucinku zbrane, na original nema nic , myslel som tym realnosti hry a priebehu akcie.Nechcem sa tu s tebou hadat, kazdy ma iny vkus a vie co je prenho lepsie. :wink:
Na čo sa báť ďalšieho dňa? Možno žiadny nepríde.

Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa AAA » 25. Februára 2008, 17:10

ok tak bz sme to asi mohli ukoncit :) airsoft je podla mna pr niekoho kto sa hlavne tesi s toho ze ma doma dokonalu kopiu realnej zbrane ale co sa tyka toho planovania akcii je jedno ci paintball alebo airsoft . .

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 25. Februára 2008, 19:26

no..ja som si vcera objednal cez net novu zbran...je to pistol SigSauer P228.Potom ked mi dojde tak sem hodim nejake to foto a popis co to vsetko dokaze.Pistol sice mam ale SigSauer sa mi brutal paci a tak som si ho konecne objednal.

Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa AAA » 29. Februára 2008, 11:23

Obrázok

ja a oldskulovy automag :)

Užívateľov profilový obrázok
Matelko
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 14. Októbra 2007, 21:14
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Matelko » 1. Marca 2008, 22:45

To je niekde v Petržke? ( futbalové ihrisko pri jednej škole... )

Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa AAA » 1. Marca 2008, 23:03

hej myslim ze pri nejakej obchodnej akademii to bolo


Napísať odpoveď