Z ktorého konca jete pizzu?

tu môžete diskutovať o veciach mimo chovateľstva

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Z ktorej strany jete pizzu?

Od stredu
39
63%
Od kraja
15
24%
Inak
8
13%
 
Celkom hlasov: 62

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 10. Marca 2008, 21:40

No kebyže je to na mne tak Offtopic pravdepodobne LOCKnem (alebo vymažem polovicu tém, niektoré sa dajú). No v poslednom čase na mna posobí dosť rušivo (a to asi nehovorím len za seba). Ináč pár vecí sa mi na Offtopicu aj páčilo, no v poslednej dobe to s ním ide dole z kopca a vznikajú tu iba konflikty... Keď som prišiel na stránku lasiodora.sk prvý krát a pozrel som sa na FÓRUM, tak to bolo čisto len o vtáčkaroch a malo to svoju vážnosť!!! Myslím si, že Offtopicom sa to tu zbytočne zabordelovalo a už to nie je to pravé, krásne, čisté fórum čo ho oddelovalo od kopy ďalších...

...tj môj názor, nemusíte s ním súhlasiť...
Naposledy upravil/-a FeRo1251 v 10. Marca 2008, 21:56, upravené celkom 1 krát.
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

belarus
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 2. Marca 2008, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa belarus » 10. Marca 2008, 21:43

inac ludia neviem ci je to tu ale mohla by tu byt tema ohadne predaja a kupy pavukov a inych zastupcov pavukovcov ak by ste s tym suhlasili

Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa AAA » 10. Marca 2008, 21:44

ja si myslim ze to ze je tam nieco navise nemeni nic na tom ze lasiodora ako taka alebo aj forum je jedna z najkvalitnejsich stranok venovanych vtackarom min v ceskoslovenskom meradle. . . . offtopic predsa mozes ignorovat. . . nechapem co vadi? . . ber to ako odlahcenie od temi sak vsetkeho vela skodi :)

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 10. Marca 2008, 21:54

belarus napísal:inac ludia neviem ci je to tu ale mohla by tu byt tema ohadne predaja a kupy pavukov a inych zastupcov pavukovcov ak by ste s tym suhlasili
mame inzerciu

belarus
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 2. Marca 2008, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa belarus » 10. Marca 2008, 21:55

kde???

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 10. Marca 2008, 22:01

My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 10. Marca 2008, 22:04

belarus napísal:kde???
nad tlačítkom forum, ale tu maš link
http://www.lasiodora.sk/index.php?page=inzercia

a čo sa týka tých drístov, plne súhlasím s Ferim...aspoň niekto má rozum...
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
brachy
skúsený chovateľ
Príspevky: 327
Dátum registrácie: 6. Októbra 2006, 12:44

Príspevok od užívateľa brachy » 10. Marca 2008, 22:25

Ahoj

Razor- Posledny cas sa mi nepaci tvoj styl tu na fore. Si prilis pisny, len neviem naco ? Par knih mas, lebo chodis na vysoku a z toho kopirujes. Prepac ale ...
Deep respect, brachy
,,I like Megaphobema I love Poecilotheria but my queen is Monocentropus balfouri :)''
by Shroom

Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
SKUUUUUBI
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 9. Októbra 2007, 16:33
Bydlisko: PO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SKUUUUUBI » 10. Marca 2008, 22:29

A lan dnom vstal , hor jest krast sa
pev nocom dnom, lest tancit ma sa.
Raj modra, moc sniva, cest krytu,
sta oknom sveta do vzduchu
hlasal MHD chutnu poruchu.

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 11. Marca 2008, 00:50

brachy napísal:Ahoj

Razor- Posledny cas sa mi nepaci tvoj styl tu na fore. Si prilis pisny, len neviem naco ? Par knih mas, lebo chodis na vysoku a z toho kopirujes. Prepac ale ...
uplne suhlasim ... ale mne sa na nom paci odhodlanie a zapalenie pre vec.. len treba mysliet ze prehnana iniciativa nie je stale plusom.

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 11. Marca 2008, 07:39

FeRo1251 napísal:No kebyže je to na mne tak Offtopic pravdepodobne LOCKnem (alebo vymažem polovicu tém, niektoré sa dajú). No v poslednom čase na mna posobí dosť rušivo (a to asi nehovorím len za seba). Ináč pár vecí sa mi na Offtopicu aj páčilo, no v poslednej dobe to s ním ide dole z kopca a vznikajú tu iba konflikty... Keď som prišiel na stránku lasiodora.sk prvý krát a pozrel som sa na FÓRUM, tak to bolo čisto len o vtáčkaroch a malo to svoju vážnosť!!! Myslím si, že Offtopicom sa to tu zbytočne zabordelovalo a už to nie je to pravé, krásne, čisté fórum čo ho oddelovalo od kopy ďalších...

...tj môj názor, nemusíte s ním súhlasiť...
Sorry, ale si ... (nechcem povedat smiesny, tak poviem divny :) ) to mi chces povedat ze jeden riadok niekde na spodku fora ktory ani NEMUSIS otvarat ti kazi cely dojem z fora ? A to mi teraz prosim vysvetli AKO ??? A preco sem vlastne pises ked to tak nemas rad ??? Tak si prelep cez monitor izolacku prave na mieste kde je offtopic sekcia a mas pokoj a vazne forum:D

Užívateľov profilový obrázok
FeRo1251
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 9. Januára 2007, 09:04
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FeRo1251 » 11. Marca 2008, 08:00

Tryri napísal: Sorry, ale si ... (nechcem povedat smiesny, tak poviem divny :) ) to mi chces povedat ze jeden riadok niekde na spodku fora ktory ani NEMUSIS otvarat ti kazi cely dojem z fora ? A to mi teraz prosim vysvetli AKO ??? A preco sem vlastne pises ked to tak nemas rad ??? Tak si prelep cez monitor izolacku prave na mieste kde je offtopic sekcia a mas pokoj a vazne forum:D
1. Už som vysvetlil "prečo" a nemienim sa opakovať...
2. Píšem sem, lebo sa chcem vyjadriť k Offtopicu - takže preto...
3. citát "alebo vymažem polovicu tém, niektoré sa dajú" takže neviem zkade si zobral že to tu nemam rád (skôr by som povedal že z neho nie som nadšený)???
4. Jediný kto je tu smiešny (ba priam detský) si ty, zo svojimi "cool" radami...

Nabudúce sa zamysli predtým, ako niečo napíšeš, aby to aspoň z polovice bola pravda...
Plus - namiesto vyvolávania konfliktov sa zameraj na trochu objektívnejšie príspevky...
Naposledy upravil/-a FeRo1251 v 11. Marca 2008, 17:32, upravené celkom 1 krát.
My Spiders: B.smithi-2x, B.vagans-2x, G.rosea, N.chromatus-2x, L.parahybana, C.crawshayi, H.hercules, H.lividum, H.longipes, O.aureotibialis-2x, Cyriopagopus sp. Blue-2x, A.braunshauseni-2x, A.versicolor, H.maculata-2x, P.irminia, P.murinus TCF, P.murinus RCF, P.fasciata-2x, P.formosa, P.metallica, P.ornata, P.pederseni-2x, P.regalis, P.rufilata, P.subfusca.
_________________
Kúpim: Ephebopus murinus 2-6zv.

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 11. Marca 2008, 08:22

a ja ze som na topicu o pizze :D / chalani serte na to !! :idea: /

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 11. Marca 2008, 09:56

Dobre, tak pis do tem ktore sa ti zdaju byt fajn a k ostatnym sa nevyjadruj, nikto ta nenuti sa k nim vyjadrovat.

Užívateľov profilový obrázok
terno
skúsený chovateľ
Príspevky: 459
Dátum registrácie: 17. Novembra 2006, 07:44
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa terno » 11. Marca 2008, 10:52

arsen8 napísal: inak pizzu jem od stredu lebo vačšinou ej veľká
...dobra tema. Ako pre grafika je pizza jednou z hlavnych zloziek mojho jedlnicka. Ak ju jem rukou tak zacinam zasadne od stredu, ak priborom (co je malokedy) tak od kraja. S velkostou pizze som maval aj ja problem (nevladal som ju celu zjest) ale uz som to vyriesil: dam si ju rozkrojit len na 4 kusky a nie na 8 casti. 4 potom zvladnem lepsie :lol:
facebook: Marek Terno
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
arsen8
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 30. Septembra 2006, 12:35

Príspevok od užívateľa arsen8 » 11. Marca 2008, 14:12

terno napísal:
arsen8 napísal: inak pizzu jem od stredu lebo vačšinou ej veľká
...dobra tema. Ako pre grafika je pizza jednou z hlavnych zloziek mojho jedlnicka. Ak ju jem rukou tak zacinam zasadne od stredu, ak priborom (co je malokedy) tak od kraja. S velkostou pizze som maval aj ja problem (nevladal som ju celu zjest) ale uz som to vyriesil: dam si ju rozkrojit len na 4 kusky a nie na 8 casti. 4 potom zvladnem lepsie :lol:
tak to mi nenapadlo :D dík za radu :lol: :lol: vyskúšam,ináč akú pizzu si obednávate najradšej :roll:
dospelý samec cyriocosmus leetzi,nepáril..info SS

Užívateľov profilový obrázok
maculata
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 15. Decembra 2007, 18:52

Príspevok od užívateľa maculata » 11. Marca 2008, 15:01

arsen8 napísal:
terno napísal:
arsen8 napísal: inak pizzu jem od stredu lebo vačšinou ej veľká
...dobra tema. Ako pre grafika je pizza jednou z hlavnych zloziek mojho jedlnicka. Ak ju jem rukou tak zacinam zasadne od stredu, ak priborom (co je malokedy) tak od kraja. S velkostou pizze som maval aj ja problem (nevladal som ju celu zjest) ale uz som to vyriesil: dam si ju rozkrojit len na 4 kusky a nie na 8 casti. 4 potom zvladnem lepsie :lol:
tak to mi nenapadlo :D dík za radu :lol: :lol: vyskúšam,ináč akú pizzu si obednávate najradšej :roll:
ananasova :lol: :lol:
Poecilotheria: regalis,ornata.fasciata,rufilata,striata,formosa,pederseni
C.crawshayi, A.geniculata,H.maculata, T.blondi,E.pachypus, P,cambridgei,irminia, H.hercules, S.calceata, P.auratus, H.lividium,aureopilosum,albostriata, P.murinus,usambara,

belarus
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 2. Marca 2008, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa belarus » 11. Marca 2008, 16:17

:shock: :? ja s plesnivim syrom :P aj gazdovsku ziem mal som aj plody mora :mrgreen: ale nic moc

Užívateľov profilový obrázok
arsen8
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 30. Septembra 2006, 12:35

Príspevok od užívateľa arsen8 » 11. Marca 2008, 17:06

belarus napísal::shock: :? ja s plesnivim syrom :P aj gazdovsku ziem mal som aj plody mora :mrgreen: ale nic moc
jj presne tak, alebo najlepšia je taká kde je toho najviac :D
dospelý samec cyriocosmus leetzi,nepáril..info SS

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 11. Marca 2008, 17:53

Tak ja klasicka 4 druhy syra neni zla a neda sa zrovna povedat ze by tam toho bolo ,,vela,,.

Skusal som uz vela piz, ale asi jedina, ktorej som neprisiel na chut bola s jogurtom ... to mi moc nesmakovalo :D

belarus
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 2. Marca 2008, 17:29
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa belarus » 11. Marca 2008, 19:16

inac minule mali ovocne jahodovu cucoriedkovu a take malina neskusil som lebo :? moc sa mi nepacili vyzerali dobre ale istota je gulomet a ostanem radsej pri norm pizzachg

Užívateľov profilový obrázok
Matelko
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 14. Októbra 2007, 21:14
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Matelko » 11. Marca 2008, 22:01

Tak ja Quattro Formagi ( 4 druhy syra ), tuniaková, bolognese, hawai (ananásová), dokonca som mal raz tú ovocnú ( pomoranč jablká kakao čokoláda no nebola to pizza ) ako prílohu nemám rád olivy, feferóny, artičoky, slaninu, salámu, špargle :D a hlavne šampiňóny!

A vy? :)

Užívateľov profilový obrázok
aja25
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 30. Marca 2008, 19:12

Príspevok od užívateľa aja25 » 6. Apríla 2008, 13:41

ja milujem ananasovu..alebo sedliacku..kde je aj slanika mnam..hehe a pizzu jem od zadu..vzdy si najlepsie veci nechavam na koniec..aj keksiky rozoberam a kremovy stred si enchavam na koniec..najprv oplatky také suche a tak...alebo ked mam nejaké maso a prilohu tak najpr to co mi nechuti a potom to mnami mnami:DDDDD

Užívateľov profilový obrázok
SKUUUUUBI
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 9. Októbra 2007, 16:33
Bydlisko: PO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa SKUUUUUBI » 6. Apríla 2008, 14:16

No dlho som vahal ci tu prispiet ale po poslednej skusenosti s pizzou som si uvedomil ze je to umenie niekdy ten kusok pizze do seba dostat. Zistil som ze ju je stale po 2/8 naraz, nie po 1/4- v podstate neide o zlomky, ale o to ze ak je nakrajana tak tie rezy nie su nikdy take, aby sa uplne rozisli takze jem 1/4 a zaroven 2/8- no podstate sa to podoba viac na 2/8 je to tak lepsie, lebo tento chutny slany kolac vytvara nieco na styl lopatky alebo Véčka, ktore v sebe udrzi vlhkosť, teplotu a všetok tuk spolu z chutou a korením, lepšie ako ked je zložena do Véčka 1/8. To len na margo tvaru ktorý mi najviac chutí. Inak naj je premna- slanina, varene vajce, feferon, capari, čierne olivy, pripadne vajce na styl prazenice a samozrejme zo syrov je top encián a mozarella, aj parmezan je spoko ale vacsinou ho tam nedaju lebo je drahy. Neznasam jest pizzu s priborom, tak isto ako ked mi zdvyha tlak ked si nejaky sedlak kraja paárky to je sila, alebo kuracia nožka orezana priborom,.... :idea:

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 6. Apríla 2008, 14:58

Neznasam jest pizzu s priborom, tak isto ako ked mi zdvyha tlak ked si nejaky sedlak kraja paárky to je sila, alebo kuracia nožka orezana priborom,....
koho nazyvas sedlak??? :lol: mne je to jedno, ale nerad si spinim ruky. inac zozeriem cokolvek a akymkolvek sposobom :D
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".


Napísať odpoveď