festivaly :)

tu môžete diskutovať o veciach mimo chovateľstva

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
Desire
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 13. Januára 2009, 09:25
Bydlisko: Šurany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Desire » 17. Júna 2009, 20:47

Topfest :D klasika ... a dalej este aj podhajska a kto vie co sa este naskytne .......leto je dlheee a nemam v plane sedet doma na riti :D

Užívateľov profilový obrázok
oblHis
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 9. Decembra 2008, 19:23
Bydlisko: Dolný Kubín
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa oblHis » 17. Júna 2009, 20:54

Ja idem na Topfest prvy krat tak sa uvidi :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Desire
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 13. Januára 2009, 09:25
Bydlisko: Šurany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Desire » 17. Júna 2009, 20:56

oblHis napísal:Ja idem na Topfest prvy krat tak sa uvidi :wink:
topfest je najsamlepsi len som zvedava ako to bude teraz vyzerat ma to byt z druhej strany jazera .. tam chodim rok co rok a uz som so zvykla na to prostredie teraz tam budem zasa bludit :D nastastie stanky s jedlom su neprehliadnutelne nic viac tam ludom k stastiu nechyba :D zvlast mne :D

Užívateľov profilový obrázok
oblHis
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 9. Decembra 2008, 19:23
Bydlisko: Dolný Kubín
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa oblHis » 17. Júna 2009, 21:00

hehehe sak nezaskodi obcas aj daco zajest.A pivo tam ake maju?Topvar? :D

Užívateľov profilový obrázok
Desire
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 13. Januára 2009, 09:25
Bydlisko: Šurany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Desire » 17. Júna 2009, 21:09

oblHis napísal:hehehe sak nezaskodi obcas aj daco zajest.A pivo tam ake maju?Topvar? :D
minuly rok bol staropramen myslim ... hej .. cely cas tam ludia chodili a zbierali tie plastove pohare a az nakonci festu som zistila ze ked vyzbieerali urcity pocet tak dostali pivo zadarmo :D:D to vies mi jedaci si vsimame akcie okolo jedla vtedy sme zaslepeny a nevsimame si dalsie zivotne dolezite info :D napr to s tym pivom :D

Užívateľov profilový obrázok
oblHis
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 9. Decembra 2008, 19:23
Bydlisko: Dolný Kubín
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa oblHis » 17. Júna 2009, 21:16

To ja chapem,tiez som stale hladny. :D :D :DNo o tyzden sa uvidi co to bude za akcia.

Užívateľov profilový obrázok
falus
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 12. Mája 2009, 20:36
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Príspevok od užívateľa falus » 17. Júna 2009, 21:32

No ja sa chystam na streetrock do surian pravdepodobne (teda ak bude za Discipline vybavena adekvatna nahrada) a dalej na subculture s najvacsou pravdepodobnostou...

Užívateľov profilový obrázok
Desire
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 13. Januára 2009, 09:25
Bydlisko: Šurany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Desire » 17. Júna 2009, 21:40

falus napísal:No ja sa chystam na streetrock do surian pravdepodobne (teda ak bude za Discipline vybavena adekvatna nahrada) a dalej na subculture s najvacsou pravdepodobnostou...

to tu bude aj tento rok ? :D sa mohli z minuleho roku poucit to nebola ziadna slava :D ako neviem som tam bola a riadny chaos :D

Užívateľov profilový obrázok
patmos
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 10. Septembra 2008, 12:03
Bydlisko: Snina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa patmos » 17. Júna 2009, 21:46

No neviem ako velmi ste fanusikmi takehoto zanru ale 14-15.8. je v Snine na feste ROCKPODKAMENOM konečne niečo ine ako stare otrepane kapely typu Gladiator a Desmod etc. - pridu The Sweet, Primal Fear, U.D.O., LORDI a iné.

Všetkých pavúčkarov srdečne pozývam, na každého z fóra lasiodora.sk čaká načapované pivo od mojej kočky :wink:
My collection:
0.1 B. vagans, 0.1 B. smithi, 1.0 B. emilia, 1.0 N. chromatus, 1.0.1 Ch. cyaneopubescens, 0.1 H. lividum, L. striatipes, 0.1 P. murinus RCF , 1.0 P. cancerides cancerides, G. rosea RCF, 0.0.2 G. rosea TCF, 1.0 H. hercules, A geniculata, P. irminia a ďalšie sa mi vypisovať nechce...

Arguing on the internet is like running special olympics - even if you win, you are still retarded.

Užívateľov profilový obrázok
falus
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 12. Mája 2009, 20:36
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Príspevok od užívateľa falus » 17. Júna 2009, 21:59

Desire napísal:
falus napísal:No ja sa chystam na streetrock do surian pravdepodobne (teda ak bude za Discipline vybavena adekvatna nahrada) a dalej na subculture s najvacsou pravdepodobnostou...

to tu bude aj tento rok ? :D sa mohli z minuleho roku poucit to nebola ziadna slava :D ako neviem som tam bola a riadny chaos :D
No aj ja som bol a celkom sa mi lubilo :D

hano
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 9. Decembra 2008, 15:00
Bydlisko: Dolný Kubín

Príspevok od užívateľa hano » 17. Júna 2009, 22:50

k tomu Topfestu....ako to tam vyzera so stanovanim? je tam kopec miesta,alebo sa oplati ist den vopred?? idem tam prvy krat,tak neviem co mam cakat

killer610
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 21. Decembra 2007, 16:12
Bydlisko: Dubnica nad Váhom
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa killer610 » 17. Júna 2009, 23:59

jediná vec na čo sa teším najviac je Beefree :)) fakt skvelý festival až na tých utopených ... :D
Acanthoscurria geniculata
Psalmopoeus irminia
Chromatopelma cyaneopubescens
____________________________
Heterometrus cyaneus
____________________________
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
oblHis
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 9. Decembra 2008, 19:23
Bydlisko: Dolný Kubín
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa oblHis » 18. Júna 2009, 07:50

hano napísal:k tomu Topfestu....ako to tam vyzera so stanovanim? je tam kopec miesta,alebo sa oplati ist den vopred?? idem tam prvy krat,tak neviem co mam cakat
Nebooj sak nejak bolo nejak bude.A dobrych ludi sa vsade zmesti.Skoda ze mna sa to netyka :twisted:

Užívateľov profilový obrázok
maculata
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 15. Decembra 2007, 18:52

Príspevok od užívateľa maculata » 18. Júna 2009, 18:16

Desire napísal:
oblHis napísal:Ja idem na Topfest prvy krat tak sa uvidi :wink:
topfest je najsamlepsi len som zvedava ako to bude teraz vyzerat ma to byt z druhej strany jazera .. tam chodim rok co rok a uz som so zvykla na to prostredie teraz tam budem zasa bludit :D nastastie stanky s jedlom su neprehliadnutelne nic viac tam ludom k stastiu nechyba :D zvlast mne :D
tak to som ostal zaskoceny ze stanky s jedlom, moja mila to am trapi najmenej, hlavne ze chlast tam bude vsade :lol: , jedlo je druhorade, spanok posledne miesto....

ja idme tiez prvykrat tento rok, miesta tam byva dost vzdy kamarati vraveli, nenormalne sa tesim na ten top fest, len dufam ze sa nestratim medzi tolkymi ludmi{to by este slo} a este aj pod vplyvom alkoholu { to bude uz trosku tahsie :roll: }
Poecilotheria: regalis,ornata.fasciata,rufilata,striata,formosa,pederseni
C.crawshayi, A.geniculata,H.maculata, T.blondi,E.pachypus, P,cambridgei,irminia, H.hercules, S.calceata, P.auratus, H.lividium,aureopilosum,albostriata, P.murinus,usambara,

Užívateľov profilový obrázok
Desire
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 13. Januára 2009, 09:25
Bydlisko: Šurany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Desire » 18. Júna 2009, 22:09

maculata:

no vidis niekoho trapi jedlo ineho chlast mna ale cez to vsetko trapenie netrapi vobec nic :D proste sa tesim na tu atmosferu chlastat tam nemienim (piva neratam) aj keby tam od hladu umrem tak mi to tam za to stoji :D ( ok s tym hladom som to prehanla trosku :D)

Užívateľov profilový obrázok
oblHis
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 9. Decembra 2008, 19:23
Bydlisko: Dolný Kubín
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa oblHis » 18. Júna 2009, 22:48

no len aby neprsalo :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Desire
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 13. Januára 2009, 09:25
Bydlisko: Šurany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Desire » 18. Júna 2009, 23:06

oblHis napísal:no len aby neprsalo :wink:
nestras :D minuly rok prsalo a stan nam plaval v kaluzi vody a blata :D cela osm bola zacapana .... museli sme si ist s kamoskou kupit do mesta cinanky lebo hentie sme mali v katastrofalnom stave :D ale pohoda ke to vzruso ked sa nieco take stane :D aspon je na co spominat :D

Užívateľov profilový obrázok
oblHis
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 9. Decembra 2008, 19:23
Bydlisko: Dolný Kubín
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa oblHis » 18. Júna 2009, 23:10

heheeh tak to ti ani vodnu postel a piestanske bahno nebolo treba ((:

Užívateľov profilový obrázok
arda
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 22. Septembra 2008, 09:49
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Príspevok od užívateľa arda » 19. Júna 2009, 00:40

bol som na hodokvase korn static- x (neprisli buzny) machin head a tak a potom topfest tam bol dovod iny ale slayer bol pohoda aj desmod aj kabat a ale pokial nebude na nejakom feste korn slipknot alebo nieco podobe nemienim ist ozraty mi vadia penazi mam malo a milan?? :roll:
Zatial :) ...Grammostola rosea, Poecilotheria regalis, Poecilotheria ornata, Poecilotheria striata, Poecilotheria subfusca, Nhandu chromatus, Heteroscodra maculata, Acanthoscurria geniculata, Stromatopelma calceatum, Cyriocosmus perezmilesi2x, Brachypelma smithi, Psalmopoeus irminia, Psalmopoeus cambridgei, Pterinochilus murinus RCF ,,usambara", Ceratogyrus darlingi, Xenesthis immanis

Užívateľov profilový obrázok
Dudo
Moderátor - škorpióny
Príspevky: 526
Dátum registrácie: 18. Júna 2006, 12:02
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Dudo » 19. Júna 2009, 01:52

Hmmm,no festivaly :) Tento rok sa mo to moc netyka,lebo zrejme budem mat cierne leto alebo budem na fuske velmi daleko... Ale na Duchonku si snad spravim cas,to k letu uz nrodmyslitelne patri.

Užívateľov profilový obrázok
maculata
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 15. Decembra 2007, 18:52

Príspevok od užívateľa maculata » 19. Júna 2009, 15:57

no tak jasne sak ja tiez nevravim ze sa tam idem iba opit a zaspat to by am nasralo asi najviac... pekne tak aby som sa vladal hybat, to patri k tomu piva a samozrejme aj jedlo sak, trochu som to zvelicil s tym alkoholom, ale tak kazdy to asi pochopil ze sa tam nejdem iba ozrat a pospat si na dva dni dakde pod strom :roll: :wink:
Poecilotheria: regalis,ornata.fasciata,rufilata,striata,formosa,pederseni
C.crawshayi, A.geniculata,H.maculata, T.blondi,E.pachypus, P,cambridgei,irminia, H.hercules, S.calceata, P.auratus, H.lividium,aureopilosum,albostriata, P.murinus,usambara,

Užívateľov profilový obrázok
Desire
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 13. Januára 2009, 09:25
Bydlisko: Šurany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Desire » 20. Júna 2009, 14:17

maculata napísal:no tak jasne sak ja tiez nevravim ze sa tam idem iba opit a zaspat to by am nasralo asi najviac... pekne tak aby som sa vladal hybat, to patri k tomu piva a samozrejme aj jedlo sak, trochu som to zvelicil s tym alkoholom, ale tak kazdy to asi pochopil ze sa tam nejdem iba ozrat a pospat si na dva dni dakde pod strom :roll: :wink:
no az take jednoznacne to nebolo :D mam kamosa ktory tam pravidelne chodil len preto aby sa tam ozral :D minuly rok si pametal zovsetkych rokov najviac :D 3 kapely :D

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 20. Júna 2009, 18:20

NO a co! Punk´s NOT DEaD
Aj ja sa niekedy riadim heslom
-Vela zazitkov a malo spomienok-
:wink:
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

Užívateľov profilový obrázok
arda
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 22. Septembra 2008, 09:49
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Príspevok od užívateľa arda » 20. Júna 2009, 22:02

tak sorry ale toto podla mna moze povedat len totalny hlupak ako neber to ako urazku ale tak ked sa chcem tak ozrat naco mam davat tolko penazi za vstupne to mozes aj vonku spat pod stromom ked sa ti tak paci takychto ludi som nikdy nechapal :roll:
Zatial :) ...Grammostola rosea, Poecilotheria regalis, Poecilotheria ornata, Poecilotheria striata, Poecilotheria subfusca, Nhandu chromatus, Heteroscodra maculata, Acanthoscurria geniculata, Stromatopelma calceatum, Cyriocosmus perezmilesi2x, Brachypelma smithi, Psalmopoeus irminia, Psalmopoeus cambridgei, Pterinochilus murinus RCF ,,usambara", Ceratogyrus darlingi, Xenesthis immanis

Užívateľov profilový obrázok
maculata
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 15. Decembra 2007, 18:52

Príspevok od užívateľa maculata » 21. Júna 2009, 15:30

arda napísal:tak sorry ale toto podla mna moze povedat len totalny hlupak ako neber to ako urazku ale tak ked sa chcem tak ozrat naco mam davat tolko penazi za vstupne to mozes aj vonku spat pod stromom ked sa ti tak paci takychto ludi som nikdy nechapal :roll:
kamo ak narazas na mna tak zase si ty nepochopil co som chcel povedat, ja som este nartocky v druhom prispevku pisal ze sa nemienim ozrat ako tela aby som zaspal dakde pod stromom, ked tak maximalne do nalady, ja taktiez nechapem ludi co sa tam idu iba rozbit idem tam skrz kapely a nie skrz to aby som sa ozral, to sa mozem aj doma hned teraz :?
Poecilotheria: regalis,ornata.fasciata,rufilata,striata,formosa,pederseni
C.crawshayi, A.geniculata,H.maculata, T.blondi,E.pachypus, P,cambridgei,irminia, H.hercules, S.calceata, P.auratus, H.lividium,aureopilosum,albostriata, P.murinus,usambara,


Napísať odpoveď