festivaly :)

tu môžete diskutovať o veciach mimo chovateľstva

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 21. Júna 2009, 18:46

on asi myslel mna. ked nechapes tak nechapes.
podla mna alkohol ako taky umocnuje celkovy zazitok. a kym sa na podiu vystriedaju vsetky tie popove pseudohviezdicky (cmorik, no name, predna atd. a to nehovorim o nejakom poskakujucom vrabcovi s vytahanimi gatami co sa snazi vypotit 2-3 rymi) tak neostava nic len postavat pri senku a ladovat do seba kym nedojde daco lepsie. a ked uz dojde daco lepsie za triezva sa to pogo neda fyzicky ani kondicne zvladnut.
:P

a za to ze spavam kade tade v parkoch, na zastavkach pod stromami no a co! mam rad taky zivot a ked to dakomu vadi jeho vec. a ked ludia hovoria ze "co tam to ti spiti k****i robia" nereagujem tich ludi vidim prvy a posledny krat. :evil:

tak ked uvidite dakich spitich pod stromom trebars aj po nejakom feste mozno jedn s nich budem aj ja.
:lol: :lol:
nekopte do mna potom prosim
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

Užívateľov profilový obrázok
gryf
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 5. Novembra 2006, 13:59
Bydlisko: Dunajská Streda
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa gryf » 21. Júna 2009, 19:38

Lepší ožran pod stromom ako ožran za volantom.
Na čo sa báť ďalšieho dňa? Možno žiadny nepríde.

Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
maculata
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 15. Decembra 2007, 18:52

Príspevok od užívateľa maculata » 29. Júna 2009, 13:19

zdravim vas, no co ako bolo pochvalte sa navstevnici topfestu{ako bolo na tom naramku napisane}, podla mna to bolo super az nato chvilkove sprchnutie paradicka... nohy ma este teraz palia od tancovania a poga :lol: , ale tak to patri ktomu, moj nazor bolo paradne ska-p a limp to riadne roztocili... 8)
Poecilotheria: regalis,ornata.fasciata,rufilata,striata,formosa,pederseni
C.crawshayi, A.geniculata,H.maculata, T.blondi,E.pachypus, P,cambridgei,irminia, H.hercules, S.calceata, P.auratus, H.lividium,aureopilosum,albostriata, P.murinus,usambara,

Užívateľov profilový obrázok
666JonDavis
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 19. Augusta 2007, 15:22
Bydlisko: Čereňany

Príspevok od užívateľa 666JonDavis » 29. Júna 2009, 14:53

Ja som bol zatial na NOVA ROCK-u a na TopFest-e...dufam ze este nieco navstivim toto leto. :D
"Satan has been the best friend the Church has ever had, as He has kept it in business all these years !"
Anton Szandor LaVey

Užívateľov profilový obrázok
oblHis
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 9. Decembra 2008, 19:23
Bydlisko: Dolný Kubín
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa oblHis » 29. Júna 2009, 18:39

no na Topfeste bolo paradne.A to rozbite obocie mi ani nevadi :D :D

Užívateľov profilový obrázok
maculata
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 15. Decembra 2007, 18:52

Príspevok od užívateľa maculata » 29. Júna 2009, 23:44

mne ani newadia tie modriny od poga.... ani ta stratena umela gitara na ktoru som hral ked som sa valal v bahne,{mozno ste ma aj dakdo videl :lol: } a ani tie saty na ktorych bolo3cm blata.... tento rok to bolo podla mna ovela lepsie, viac miesta pri stage-och , len s tym stanovym mesteckom trosku nedoriesne :roll: , inak parada uz sa tesim na rok.... :twisted:
Poecilotheria: regalis,ornata.fasciata,rufilata,striata,formosa,pederseni
C.crawshayi, A.geniculata,H.maculata, T.blondi,E.pachypus, P,cambridgei,irminia, H.hercules, S.calceata, P.auratus, H.lividium,aureopilosum,albostriata, P.murinus,usambara,


Napísať odpoveď