Poecilotheria ornata krmenie

Sem umiestňujte svoje otázky ohľadom chovu, starostlivosti a pod.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx

Napísať odpoveď
matuzz
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 16. Marca 2015, 21:38
Poecilotheria ornata krmenie

Príspevok od užívateľa matuzz » 16. Marca 2015, 21:49

Cafte, ako casto krmite Vase male poecilotherie? moja ma cca 8cm (od vystretej nohy k nohe) a apetit ma celkom velky, mensi mucny cerv raz za 2 dni, stretol som sa s nazorom, ze to je pre nu nezdrave a mal by som jej naordinovat dietu, tak reku aky mate postoj k tomu vy? dakujem za info :)
Matuzz

Užívateľov profilový obrázok
joky77
Príspevky: 267
Dátum registrácie: 31. Augusta 2012, 12:28
Bydlisko: ZH
Kontaktovať užívateľa:
Re: Poecilotheria ornata krmenie

Príspevok od užívateľa joky77 » 17. Marca 2015, 06:13

Podla mna je mucny cerv pre takeho pavuka nic. Radsej mu davaj cvrcky / svaby primeranej velkosti. Z toho sa lepsie nazerie.

matuzz
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 16. Marca 2015, 21:38
Re: Poecilotheria ornata krmenie

Príspevok od užívateľa matuzz » 17. Marca 2015, 10:15

Mensie svrcky cca 0,5cm papa tiez kazdy druhy den bezproblemov, vacsieho tak 1x za 4 dni a potom opat je pri chuti, snazim sa jej trosku spestrit jedalnicek, nech to nema jednotvarne.
Len som chcel vediet, ci s takymto stylom krmenia mozem pokracovat, alebo lepsie 1 svrcek za tyzden az dva ako mi bolo poradene. Kazdopadne papa viac ako A. Geniculata ktora ma byt extremne zrava.(ale to si skor vysvetlujem ze AG mam este len mesiac a zatial sa zabyvava v novom terarku.)
Matuzz

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:
Re: Poecilotheria ornata krmenie

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 19. Marca 2015, 17:21

matuzz napísal:Cafte, ako casto krmite Vase male poecilotherie? moja ma cca 8cm (od vystretej nohy k nohe) a apetit ma celkom velky, mensi mucny cerv raz za 2 dni, stretol som sa s nazorom, ze to je pre nu nezdrave a mal by som jej naordinovat dietu, tak reku aky mate postoj k tomu vy? dakujem za info :)
Matuzz
pavuky sa daju krmit i 1-2x za zvlek s niecim vacsim alebo kazdy den po troska az do pozadovaneho vykrmenia ... zavisi to hlavne od chovatela pretoze pavukovi je to viac menej jedno :)
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)


Napísať odpoveď