B. Albopilosum malátnosť

Sem umiestňujte svoje otázky ohľadom chovu, starostlivosti a pod.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx

Napísať odpoveď
Darebák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 16. Októbra 2015, 20:09
B. Albopilosum malátnosť

Príspevok od užívateľa Darebák » 7. Augusta 2017, 10:37

Zdravím, včera večer som si všimol, že moja samica je nejaká malátna. Pri prechádzaní sa po teráriu za sebou nohy akoby vliekla. Vymenil som jej teda vodu v napájačke, navlhčil terárium a zvýšil teplotu, no do teraz sa prakticky nič nezmenilo. Vie mi niekto prosím pomôcť?

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Re: B. Albopilosum malátnosť

Príspevok od užívateľa Sceptic » 8. Augusta 2017, 08:51

Ahoj, kedy sa zvliekala? Pavuky prejavuju istu malatnost pred zvlekom. Pri velkom pavukovi to moze trvat aj 2 tyzdne. Inak tazko diagnostikovat, precitaj si viewtopic.php?p=22119#p22119 .

Darebák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 16. Októbra 2015, 20:09
Re: B. Albopilosum malátnosť

Príspevok od užívateľa Darebák » 8. Augusta 2017, 11:47

Naposledy sa zvliekla 6.2. S vlhkosťou som problémy nemal a vodu tiež mala, no pre istotu som ju dal na vreckovku už včera a dnešného dňa sa nezmenilo nič, každopádne mám pocit, že už ani nereaguje. Nejaká chémia alebo niečo podobné to tiež nemohlo spôsobiť pretože nič také nepoužívam a vo vedľajšom teráriu som si u Ch. Huahini nevšimol nič nezvyčajné. Mal som ju 2 roky a nič podobné som si predtým nevšimol, vždy keď sa išla zvliekať, tak si niekam zaliezla, zvliekla sa a všetko bolo v pohode. Neviem si to vysvetliť. Myslíš že mám ešte počkať?

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Re: B. Albopilosum malátnosť

Príspevok od užívateľa Sceptic » 8. Augusta 2017, 20:33

Ahoj je naozaj tazko konkretizovat co sa jej stalo, mohol to byt kludne zvlek, ktory vsak neprebiehal tak ako by si ocakaval. Urcite pockaj... hlavne s nou nemanipuluj to je zakladna chyba v pripade ak bola naozaj tesne pred zvlekom. Ked bude spravny cas priroda si ju povola, zial.


Napísať odpoveď