Prasknutie epigastrálnej ryhy

Sem umiestňujte svoje otázky ohľadom chovu, starostlivosti a pod.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx

Zamknuté
janco
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 5. Januára 2007, 20:10
Bydlisko: slovenske pravno
Prasknutie epigastrálnej ryhy

Príspevok od užívateľa janco » 5. Januára 2007, 20:48

nazdar mam samicu bromchipelmu albop. cca12cm nohy.ma epigastralnu ryhy puknutu vidno akokeby maso.ale na to je nejaka aktivna casto beha a skarabe si nohami spodok hlavohrudi.nechce sa parit?

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Re: prasknutie epigastrálnej ryhy

Príspevok od užívateľa Sceptic » 6. Januára 2007, 13:13

janco napísal:nazdar mam samicu bromchipelmu albop. cca12cm nohy.ma epigastralnu ryhy puknutu vidno akokeby maso.ale na to je nejaka aktivna casto beha a skarabe si nohami spodok hlavohrudi.nechce sa parit?
1. mas Brachypelmu albopilusum
2. Samice maju epigastralnu ryhu vypuklejsiu smerom von co moze v tebe evokovat nejake vonkajsie poskodenie. Velmi by pomohla fotografia... ak mas moznost posli ju na admin.lasiodora@centrum.sk .
3. O poskodeni epiga. ryhy ako to popisujes ty som este nepocul.
4. Mas v terariu napajacku alebo dostatocnu vlhkost? Skrabanie u pavuka nie je len cistenie ale aj vlhcenie prichytnych chlpkov vlastnými vyluckami pre lepsiu prilnavost. To je mozne pozorovat hlavne v suchsich terariach, pretoze dalsim zdrojom na vlhcenie chlpkov je voda zo substratu.
5. Neviem ake su tvoje skusenosti s chovom mas istotu ze nemas samca hladajuceho samicu? Ale je mozne ze mas velmi aktivnu samicu.

janco
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 5. Januára 2007, 20:10
Bydlisko: slovenske pravno

Príspevok od užívateľa janco » 6. Januára 2007, 21:37

napajacku mam.mam ju 2,5 roka nieviem kolko vzlekov ma mne sa zatial vyzliekla 3x


Zamknuté