Cvrcky

Sem umiestňujte svoje otázky ohľadom chovu, starostlivosti a pod.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx

Užívateľov profilový obrázok
metalkohol
Príspevky: 503
Dátum registrácie: 29. Decembra 2008, 14:19
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať užívateľa:
Re: Cvrčky

Príspevok od užívateľa metalkohol » 26. Januára 2012, 14:57

Milan.svk napísal:
metalkohol napísal:čaute, má jeden problém,čisto technický :D za ten čas čo chovám vtáčkare, sa mi ani raz nepodarilo chovať cvrčky bez toho aby sa mi nakoniec nepožrali,potravu mali pestrú,dával som aj sušené mlieko teraz aj syr,zeleninu, vždy ich musím čo najrýchlejšie skŕmiť. fakt by ste mi pomohli,díkes.
ked maju pod 20stupnov vydrzia zive aj dospelce cca 10-15dni a skoro vobec nezeru, medzi sebou tiez len vinimocne, aspom u mna
zaujímavé,asi ich hodím na chodbu k výťahom :D
FB: Michal Rybo Rybák
Prípadne FB stránka Rybak exotics

Užívateľov profilový obrázok
Sturm
Príspevky: 663
Dátum registrácie: 28. Júla 2009, 14:32
Bydlisko: Kosice
Re: Cvrčky

Príspevok od užívateľa Sturm » 26. Januára 2012, 15:00

skús im dať mäso :D alebo chovaj šváby :) tie sa ti nepožerú :)

Užívateľov profilový obrázok
perkunas
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 20. Novembra 2012, 12:52
Bydlisko: Rimavské Brezovo, Senica
Re: Cvrcky

Príspevok od užívateľa perkunas » 28. Augusta 2013, 17:27

v nedelu by som mal ist zo Senice do BA a rad by som niekde po ceste kupil nejake cvrcky neviete o niekom? popripade aj inu potravu
Brachypelma Smithi 12zv. 0,1 7cm
Acanthoscurria Geniculata 5zv 0,0,1 1,5cm
2x Avicularia Versicolor 8zv. 1,1 4cm
Lasiodora Parahybana 9zv. 1,0 3,5cm
Poecilotheria Striata 7zv. 0,0,1 4cm

Užívateľov profilový obrázok
Kaco
Príspevky: 160
Dátum registrácie: 17. Mája 2012, 18:06
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
Re: Cvrcky

Príspevok od užívateľa Kaco » 28. Augusta 2013, 19:41

perkunas napísal:v nedelu by som mal ist zo Senice do BA a rad by som niekde po ceste kupil nejake cvrcky neviete o niekom? popripade aj inu potravu
http://zvierata.bazos.sk/inzerat/272025 ... kvrnny.php
zháňam
Pelinobius muticus
Ephebopus murinus
Pachistopelma bromelicola

Užívateľov profilový obrázok
Blondi :)
skúsený chovateľ
Príspevky: 1720
Dátum registrácie: 3. Júna 2010, 12:57
Bydlisko: PP(Ždiar) /Praha
Kontaktovať užívateľa:
Re: Cvrcky

Príspevok od užívateľa Blondi :) » 28. Augusta 2013, 21:33

Som už písal aj na FB, že dosť drahé cvrčky :D ja si kupujem asi za tretinovú cenu :D ale..Praha je Prahe no... nemôžem to porovnávať so Slovenskom...inak....nezdá sa mi, že by to bol Gryllus bimaculatus ....pán, ktorý ich ponúka, tvrdil, že ide o nejakú farebnú mutáciu..no pýtal som sa viacerých ľudí (ak takých, ktorí ich chovajú fakt vo veľkom) a každý sa vyjadril, že nevie o ničom trakom, ako farebné mutácie cvrčkov
ak by ste mali záujem o farebné mutácie Gekončíkov nočných, odporúčam túto stránku http://gekoncik.weebly.com/predaj--available.html

Užívateľov profilový obrázok
perkunas
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 20. Novembra 2012, 12:52
Bydlisko: Rimavské Brezovo, Senica
Re: Cvrcky

Príspevok od užívateľa perkunas » 29. Augusta 2013, 16:16

Blondi :) napísal:
Som už písal aj na FB, že dosť drahé cvrčky :D ja si kupujem asi za tretinovú cenu :D ale..Praha je Prahe no... nemôžem to porovnávať so Slovenskom...inak....nezdá sa mi, že by to bol Gryllus bimaculatus ....pán, ktorý ich ponúka, tvrdil, že ide o nejakú farebnú mutáciu..no pýtal som sa viacerých ľudí (ak takých, ktorí ich chovajú fakt vo veľkom) a každý sa vyjadril, že nevie o ničom trakom, ako farebné mutácie cvrčkov
ved toto ze aj mne sa to zda dake predrazene a chcem liter tak to uz ten rozdiel pocitim
Brachypelma Smithi 12zv. 0,1 7cm
Acanthoscurria Geniculata 5zv 0,0,1 1,5cm
2x Avicularia Versicolor 8zv. 1,1 4cm
Lasiodora Parahybana 9zv. 1,0 3,5cm
Poecilotheria Striata 7zv. 0,0,1 4cm

Užívateľov profilový obrázok
Blondi :)
skúsený chovateľ
Príspevky: 1720
Dátum registrácie: 3. Júna 2010, 12:57
Bydlisko: PP(Ždiar) /Praha
Kontaktovať užívateľa:
Re: Cvrcky

Príspevok od užívateľa Blondi :) » 29. Augusta 2013, 16:36

perkunas napísal: ved toto ze aj mne sa to zda dake predrazene a chcem liter tak to uz ten rozdiel pocitim
v litri je doslepých cca 800-1000ks...takže u neho to vychádza na 32-40€..skús zavolať tu :arrow: 0904481933...pán Schneider (alebo Šnajder, neviem :D ) ...snáď má ešte stále toto isté číslo. Je síce zo Zvolena, ale posiela/l poštou. Liter dospelých mal za cca 16€, čo je "trošku" rozdiel :-P
ak by ste mali záujem o farebné mutácie Gekončíkov nočných, odporúčam túto stránku http://gekoncik.weebly.com/predaj--available.html


Napísať odpoveď