FOTO vasich terarii

Diskusia viazaná na terárium, jeho zariadenie, prírodné materiály a pod.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx

Užívateľov profilový obrázok
arda
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 22. Septembra 2008, 09:49
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Príspevok od užívateľa arda » 29. Apríla 2009, 20:45

adi napísal:ked sme mohli my jazdit na tuning zrazi ku vam, tak vy teraz ku nam .

Ale to je este casuuuu, rok prace ...., ale drevo na plot uz vraj je kupene -..... :wink:
ak toto bolo povedane mne tak neviem o tom ze by u nas boli tuningove zrazi :D a navyse ak aj to nebolo mne tak ja nemam auto nemam motorku ....:D keby som mal tak idem hned mne by to nerobilo problem ale ja stale zarity student takze mam moznost pohybu obmedzenu :( a nedalo by sa urobit nejake clenske prispevky??chapes napriklad by sa urobil fond a ty co by prispeli by mali potom naprikald zlavu na vstupnom alebo take nieco :wink: ved predsa kazdy cent pomoze ci nie???

Užívateľov profilový obrázok
arda
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 22. Septembra 2008, 09:49
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Príspevok od užívateľa arda » 29. Apríla 2009, 20:59

a tu je aj nejaky ten obrazokaj ked kvalita je otrasna ..viete ako tych niekolko padov telefonu na zem fotaku neprospieva :lol: ...tie teraria sa menia lebo na nich stale pomaly pracujem uz niekolko mesiacov...ukryty, vetranie, a tak a stale je co menit :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 29. Apríla 2009, 21:47

ten napad s prispevkami je cool , ale to ti nik neda ... a handrkovat sa pre 200€ nema zmysel .... ak by sa vyzbieralo 2000 tak by to uz stalo za to .. .. ale aj tak malo :-)
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
arda
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 22. Septembra 2008, 09:49
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Príspevok od užívateľa arda » 29. Apríla 2009, 22:01

adi napísal:ten napad s prispevkami je cool , ale to ti nik neda ... a handrkovat sa pre 200€ nema zmysel .... ak by sa vyzbieralo 2000 tak by to uz stalo za to .. .. ale aj tak malo :-)
mozno da mozno neda za skusku nic nedas ved predsa my ako chovatelia ci uz skusenejsi alebo len zacinajuci by sme si mali pomahat ci nie? :wink: aspon tak mi to povedal jeden chalan z ceska :) ja osobne by som prispel aj 50euro (ak by som mal ..teraz mozem len 10 :D ) ak by konecny vysledok naozaj stal zato a vedel by som ze tie peniaze nesli len tak mirnix dirnix niekomu na pivo :D

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 29. Apríla 2009, 22:06

arda napísal:
adi napísal:ten napad s prispevkami je cool , ale to ti nik neda ... a handrkovat sa pre 200€ nema zmysel .... ak by sa vyzbieralo 2000 tak by to uz stalo za to .. .. ale aj tak malo :-)
mozno da mozno neda za skusku nic nedas ved predsa my ako chovatelia ci uz skusenejsi alebo len zacinajuci by sme si mali pomahat ci nie? :wink: aspon tak mi to povedal jeden chalan z ceska :) ja osobne by som prispel aj 50euro (ak by som mal ..teraz mozem len 10 :D ) ak by konecny vysledok naozaj stal zato a vedel by som ze tie peniaze nesli len tak mirnix dirnix niekomu na pivo :D
Tak to si jediny, ale opytaj sa sam seba ake mas zaruky keby si mi dal peniaze a vysledok by si mozno, opakujem mozno videl o rok.

Ja nechcem ani nebudem chciet peniaze.

Ale kedze si sa tak zavrtal prezradim len tolko, ze tam bude 100-120 druhov pavukov , a asi skade ich budem xciet zohnat ?

Ale dost tejto teme, lebo co sa chvali sa neurobi a naozaj to je este len v statiu pripravy a mozno neskor vystavby. Takze uz psst ja sa ozvem ... urcite
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
arda
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 22. Septembra 2008, 09:49
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Príspevok od užívateľa arda » 29. Apríla 2009, 22:22

adi napísal:
arda napísal:
adi napísal:ten napad s prispevkami je cool , ale to ti nik neda ... a handrkovat sa pre 200€ nema zmysel .... ak by sa vyzbieralo 2000 tak by to uz stalo za to .. .. ale aj tak malo :-)
mozno da mozno neda za skusku nic nedas ved predsa my ako chovatelia ci uz skusenejsi alebo len zacinajuci by sme si mali pomahat ci nie? :wink: aspon tak mi to povedal jeden chalan z ceska :) ja osobne by som prispel aj 50euro (ak by som mal ..teraz mozem len 10 :D ) ak by konecny vysledok naozaj stal zato a vedel by som ze tie peniaze nesli len tak mirnix dirnix niekomu na pivo :D
Tak to si jediny, ale opytaj sa sam seba ake mas zaruky keby si mi dal peniaze a vysledok by si mozno, opakujem mozno videl o rok.

Ja nechcem ani nebudem chciet peniaze.

Ale kedze si sa tak zavrtal prezradim len tolko, ze tam bude 100-120 druhov pavukov , a asi skade ich budem xciet zohnat ?

Ale dost tejto teme, lebo co sa chvali sa neurobi a naozaj to je este len v statiu pripravy a mozno neskor vystavby. Takze uz psst ja sa ozvem ... urcite
zaruky?? asi ziadne ale ak by som vedel ze by to napomohlo vysledku stoji to za to odmalicka tuzim aby na slovensku bolo nieco take a nielen tie dva ci tri pavuky v bojniciach :D (nepocitam ine zoologicke) a peniaze chces lebo ich potrebujes len prostriedky ako ich zohnat by si chcel ine :wink: ale tak uz o tejto teme dost som ticho ty si tu sef :wink: takze pssst :D

Užívateľov profilový obrázok
Desire
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 13. Januára 2009, 09:25
Bydlisko: Šurany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Desire » 3. Mája 2009, 11:52

tu je foto mojich drobcov no nie je to bohvie co ked sa prestahujem do inej izby budu to mat tip top :roll:
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
AAA
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 21. Februára 2008, 14:27
Bydlisko: BA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa AAA » 11. Mája 2009, 01:34

Obrázok
Obrázok

moja cistotna vaganska . . . vzdy spiny len dve miesta :)

hano
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 9. Decembra 2008, 15:00
Bydlisko: Dolný Kubín

Príspevok od užívateľa hano » 19. Mája 2009, 13:17

Obrázok

terarium pre P.irminiu

Obrázok

tyracek
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 7. Apríla 2009, 23:06
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tyracek » 19. Mája 2009, 15:04

kolko cca stoji take terarko ako mas pre p riminiu ? so vsetkym + robota atd

Užívateľov profilový obrázok
oblHis
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 9. Decembra 2008, 19:23
Bydlisko: Dolný Kubín
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa oblHis » 19. Mája 2009, 16:27

hano napísal:Obrázok

terarium pre P.irminiu

Obrázok
Hehhe ty si sa fakt asi cez vikend nudil......ale dobre to vyzera..ale este lepsie by to vyzeralo keby tam uz aj Irma bola ((: :wink:

hano
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 9. Decembra 2008, 15:00
Bydlisko: Dolný Kubín

Príspevok od užívateľa hano » 19. Mája 2009, 22:43

tyracek napísal:kolko cca stoji take terarko ako mas pre p riminiu ? so vsetkym + robota atd
terarko som spravil z akvaria. akvarium som mal zadarmo od susedy. jedine co som si na toto terarko kupil bolo sklo...to ma vyslo skoro 3 eura. dalej som potreboval nieco na vetranie....tam som dal kusok plexiskla a do neho som vyvrtal diery.plexisklo som zobral z prace. potom som potreboval lišty to som kupil za 1euro. lepidlo Duvilax na nalepenie pozadia a ostatnych veci...to stalo 3 eura.umele rastliny mam zadara .lignocel 2,50 eur.a ten ukryt je z plastovej rury oblepeny korou a machom...tiez zadara a este silikon na nalepenie skla...to som nasiel v pivnici... takze ma to cele nevyslo skoro nic.

tyracek
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 7. Apríla 2009, 23:06
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tyracek » 19. Mája 2009, 22:46

nooo super praca ! naozaj ! sami to lubi si ma inšpiroval heee :-)

hano
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 9. Decembra 2008, 15:00
Bydlisko: Dolný Kubín

Príspevok od užívateľa hano » 19. Mája 2009, 22:47

oblHis napísal:
hano napísal:Obrázok

terarium pre P.irminiu

Obrázok
Hehhe ty si sa fakt asi cez vikend nudil......ale dobre to vyzera..ale este lepsie by to vyzeralo keby tam uz aj Irma bola ((: :wink:
pockam kym sa zvlecie a pojde tam :D uz zapriadla hniezd vo flasi,tak kazdu chvilu bude po zvleku :D

hano
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 9. Decembra 2008, 15:00
Bydlisko: Dolný Kubín

Príspevok od užívateľa hano » 19. Mája 2009, 22:51

tyracek napísal:nooo super praca ! naozaj ! sami to lubi si ma inšpiroval heee :-)
diky.... este musim chvilu pockat a potom zistim,ci sa to bude pacit aj irminii :D a pre akeho vtackara chces terarko robit ty?

tyracek
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 7. Apríla 2009, 23:06
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tyracek » 20. Mája 2009, 16:43

no ja mam praveze irminku cerstvo zvlecenu do 7 vzleku a rad by som spravil terarko na tvoj sposob ak by ti to nevadilo a este som zvedavy ako sa to bude pacit tvojej irminke :-)

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 24. Mája 2009, 22:11

Ahojte, tak konečne pripájam výsledný "BIG" terrarium komplex, ktorý si môžete pozrieť na mojej stránke.
Link na terárka
http://www.acantho.webgarden.cz/teraria
:wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
patmos
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 10. Septembra 2008, 12:03
Bydlisko: Snina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa patmos » 24. Mája 2009, 23:14

No Razor, je to super nápad takto si vsetky tera pekne usporiadat ale podla mna by to bolo este krajsie keby boli vsetky nejako vydizajnovane, trocha zelene, nejaky kamen, konár a podobne...Takto mi to pripadá trocha fádne, aj ked efektívne. Ale proti gustu...
A co stromaky a norove?
My collection:
0.1 B. vagans, 0.1 B. smithi, 1.0 B. emilia, 1.0 N. chromatus, 1.0.1 Ch. cyaneopubescens, 0.1 H. lividum, L. striatipes, 0.1 P. murinus RCF , 1.0 P. cancerides cancerides, G. rosea RCF, 0.0.2 G. rosea TCF, 1.0 H. hercules, A geniculata, P. irminia a ďalšie sa mi vypisovať nechce...

Arguing on the internet is like running special olympics - even if you win, you are still retarded.

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 25. Mája 2009, 09:40

patmos napísal:No Razor, je to super nápad takto si vsetky tera pekne usporiadat ale podla mna by to bolo este krajsie keby boli vsetky nejako vydizajnovane, trocha zelene, nejaky kamen, konár a podobne...Takto mi to pripadá trocha fádne, aj ked efektívne. Ale proti gustu...
A co stromaky a norove?
Ahoj, norakov mam malo, a su v oddelenych terariach, stromove tiež maju svoje špecificke terra. Najviac mam zemných pavúkov. Zelene, kamen, konar ? Myslim si ze je to zbytočne, pretože ked pavuk vyrastie budem to musiet dat prec, aby mal viac priestoru, a manipulujue sa mi v tom lepsie ked tam neni konar ani nic podobne. Ak si si všimol sú tam kokosove orechy ako urkyty to stačí, aj to som musel velkým samiciam A. geniculata či G. grossa vybrať, lebo do toho už nechodia.....Moc to čačkať nechcem, lebo ked pride aj navsteva nech je tie pavuky vidiet, a ked sa pavuky chcu skryt oni si poriadia aj ked nemaju ukryt :wink: Velke jedince sa skryvaju už pomenej ako mlade prcky, ked im nic nehrozi nemaju sa preco skryvat, aj ked je viac dovodov preco sa vtackare skryvaju....Tot moj nazor, ktory pisal razor :D

Ja beriem aj tvoj nazor :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 21. Júla 2009, 17:45

Obrázok
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

Užívateľov profilový obrázok
patmos
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 10. Septembra 2008, 12:03
Bydlisko: Snina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa patmos » 21. Júla 2009, 18:06

:lol: dziva nalepka :lol: A kde je poecka?
My collection:
0.1 B. vagans, 0.1 B. smithi, 1.0 B. emilia, 1.0 N. chromatus, 1.0.1 Ch. cyaneopubescens, 0.1 H. lividum, L. striatipes, 0.1 P. murinus RCF , 1.0 P. cancerides cancerides, G. rosea RCF, 0.0.2 G. rosea TCF, 1.0 H. hercules, A geniculata, P. irminia a ďalšie sa mi vypisovať nechce...

Arguing on the internet is like running special olympics - even if you win, you are still retarded.

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 21. Júla 2009, 18:19

preco divna? no poecky tam pojdu tri no este pockam jeden dva zvleky.a brectan zatial povyrastie
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

Užívateľov profilový obrázok
oblHis
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 9. Decembra 2008, 19:23
Bydlisko: Dolný Kubín
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa oblHis » 21. Júla 2009, 18:34

To je zivy brectan?Ale dufam ze vies ze je jedovaty

Užívateľov profilový obrázok
patmos
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 10. Septembra 2008, 12:03
Bydlisko: Snina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa patmos » 21. Júla 2009, 19:14

Z0oMb3E napísal:preco divna?
Nie divná ale dzivá - po vychodniarsky aj "šalena", rozumej haluzacka, srandovná, myslím tým to "Toxicky významný druh" :D :D :D
My collection:
0.1 B. vagans, 0.1 B. smithi, 1.0 B. emilia, 1.0 N. chromatus, 1.0.1 Ch. cyaneopubescens, 0.1 H. lividum, L. striatipes, 0.1 P. murinus RCF , 1.0 P. cancerides cancerides, G. rosea RCF, 0.0.2 G. rosea TCF, 1.0 H. hercules, A geniculata, P. irminia a ďalšie sa mi vypisovať nechce...

Arguing on the internet is like running special olympics - even if you win, you are still retarded.

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 21. Júla 2009, 20:32

ta nalepka tam ma dva ucely jednak informacny - ze tam neni nic na hranie a kryci - ze zakryvaju panty na dvierka.

jedovaty brectan, no a co? ja z neho salat robit nebudem a pavukom je to jedno ani oni ho nebudu zuvat. a odparovanim vody drzi vzdusnu vlhkost [/quote]
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)


Napísať odpoveď