FOTO vasich terarii

Diskusia viazaná na terárium, jeho zariadenie, prírodné materiály a pod.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 30. Augusta 2007, 11:23

orlovecsk napísal:
Raqua napísal:
Efektne, ale brutal neprakticke.
a preco sa nazdavas ze je neprakticke ?

1. zaplnuje vyklenok do ktoreho som nemal co dat
2 vyslo ma lacnejsie ako 5 samostatnych terarok a mensich pre ktore by som musel robit policky
3 neplanujem stovku terarok
4 no zase to nebudem prehanat 3 dovody stacia :lol:
1) vetranie sa mi javi nedostatocne riesene aj ked to poriadne na foto nie je vidno, mozno sa mylim
2) spojene terarka sa blbo cistia
3) co urobis, ak budes mat v jednom samicu s kokonom, ktoru nechces rusit a v druhom Ti zacne brutal plesniviet poda a bude to treba cistit ?
4) drevene ramy terariek zvyknu od vody (ktora sa tam obcas vzdy podari povylievat alebo vytecie) praskat, skrucat sa atd ..
5) horsie sa to kontroluje a sleduje, pretoze nemozes pozerat do kazdeho terarka zo vsetkych stran.

Staci ? :)

a k Tvojmu bodu 2 : Kolko si usetril, 200 sk ?
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 30. Augusta 2007, 11:34

PiXeL napísal:neprakticke ... prakticke .... pekne .... skarede .... kazdemu vyhovuje nieco ine , pochop raqua ze nie kazdy ma pavuky ako ty a naopak ... Najkrajsie pavuky su tam kde je na to miesto a ked je to miesto vyuzite dobre. Vid priklad

http://www.pajki.com/spider_room_1.html

je niekto na tom podobne ??? Myslim ze nie

Aaaa, dalsi co objavil Damjana ... :roll:
Kazdemu vyhovuje nieco ine a pochop zasa Ty konecne, ze ja pisem o tom, co hlavne vyhovuje chovu pavukov. Na estetiku sa mozem vy... ked v tom pavukovi nie je dobre.

K tej uzasnej spider room .. No, chlapec ma moc prachov a evidentne to rad ukazuje. Podla toho, co som videl na tej stranke a pocul od ludi, co ho osobne poznaju + co som videl ked som sa s nim stretol na burze si myslim, ze je to pekny blbecek a pozer. Tie jeho terarka sice takto vyzeraju velmi efektne, ale ver mi, ze pred tym fotenim to vsetko peknych par hodin drhol a v bezny den to tam takto urcite nevyzera.
Ja by som to takto neriesil v ziadnom pripade ako to ma on, lebo si nemozem dovolit a ani nechcem stravit 5 hodin denne s pavukmi.
Ta zvysna dekoracia tiez nie je zrovna v sulade s mojim vkusom, ale kazdy ma svoj vlastny nazor na to.
A to radio medzi terarkami ... OMG!
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Užívateľov profilový obrázok
orlovecsk
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 24. Júna 2006, 14:15
Bydlisko: P.B.

Príspevok od užívateľa orlovecsk » 30. Augusta 2007, 12:57

Raqua napísal:
1) vetranie sa mi javi nedostatocne riesene aj ked to poriadne na foto nie je vidno, mozno sa mylim
2) spojene terarka sa blbo cistia
3) co urobis, ak budes mat v jednom samicu s kokonom, ktoru nechces rusit a v druhom Ti zacne brutal plesniviet poda a bude to treba cistit ?
4) drevene ramy terariek zvyknu od vody (ktora sa tam obcas vzdy podari povylievat alebo vytecie) praskat, skrucat sa atd ..
5) horsie sa to kontroluje a sleduje, pretoze nemozes pozerat do kazdeho terarka zo vsetkych stran.

Staci ? :)

a k Tvojmu bodu 2 : Kolko si usetril, 200 sk ?

1 vetranie su mriezky zozadu asi 10 cm *sirka co je 90 alebo 45 cm -teda dostatocne
2 nerobi to problem a cistim ako casto sa mi chce
3 neplanujem rozsirovat chov parenim ( netrufam si na to ), a som lenivy
4 terarko je celosklenene a drevo je len cisto okrasa z prednej strany aby boli zakryte spoje
5 aby som sa dival zo vsetkych stran tak by som musel mat terarko v stredde izby,
6 MUSITE TO BRAT AKO VYSTAVNE TERARKO PRE LUDI CO NECHCU 1000PAVUKOV :D
a usetril som tak 500 a pracu na polickach

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 30. Augusta 2007, 19:53

Raqua napísal:
PiXeL napísal:neprakticke ... prakticke .... pekne .... skarede .... kazdemu vyhovuje nieco ine , pochop raqua ze nie kazdy ma pavuky ako ty a naopak ... Najkrajsie pavuky su tam kde je na to miesto a ked je to miesto vyuzite dobre. Vid priklad

http://www.pajki.com/spider_room_1.html

je niekto na tom podobne ??? Myslim ze nie

Aaaa, dalsi co objavil Damjana ... :roll:
Kazdemu vyhovuje nieco ine a pochop zasa Ty konecne, ze ja pisem o tom, co hlavne vyhovuje chovu pavukov. Na estetiku sa mozem vy... ked v tom pavukovi nie je dobre.

K tej uzasnej spider room .. No, chlapec ma moc prachov a evidentne to rad ukazuje. Podla toho, co som videl na tej stranke a pocul od ludi, co ho osobne poznaju + co som videl ked som sa s nim stretol na burze si myslim, ze je to pekny blbecek a pozer. Tie jeho terarka sice takto vyzeraju velmi efektne, ale ver mi, ze pred tym fotenim to vsetko peknych par hodin drhol a v bezny den to tam takto urcite nevyzera.
Ja by som to takto neriesil v ziadnom pripade ako to ma on, lebo si nemozem dovolit a ani nechcem stravit 5 hodin denne s pavukmi.
Ta zvysna dekoracia tiez nie je zrovna v sulade s mojim vkusom, ale kazdy ma svoj vlastny nazor na to.
A to radio medzi terarkami ... OMG!
Damjana som objavil uz daavno :) A to ze to ma premakane a fakt dobre o tom nepochybuje nikto , iba ten co zavidi a chcel by to mat ako on ... ostatny len tisko zavidia ...

je jasne ze pred fotenim to cele vylestil :D ty to tak nerobis ? fotis nieco co je uplne zasrate ?

a pri pocte jeho pavukov stravit 5 hod ... cvabo starvi tak 2- 3 hodky denne a to nema to co ma on , ci ze to nie je az take zle ...

jeho podminky su ine a podla mna som nevidel lepsie teraria a vobec ako celok , dojem to ma fakt

- tak ze Damjana v niecom obdivujem , a aky je clovek to asi nema s tym nic spolocne ake ma teraria :roll:

Užívateľov profilový obrázok
FoXo
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 18. Februára 2006, 23:11
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FoXo » 30. Augusta 2007, 20:56

Cvabovi to trva 5 hod a niektore ani nekukne :) 2 hod trva mne 80 kym skontrolujem. Ako ma topekne ale je rozdiel chovat par pavukov na okrasu a je rozdiel chovat pavukov na predavanie pozrovanie ako sa spravaju atd atd. To ze to ma pekne to je pravda ale ma to az prilis prehnane tak ako pisal Raqua asi nevie co s peniazmi. A aj s uplneho nic sa da spravit pekne terarko hlavne aby sa to pacilo chovatelovi.

PiXeL
Príspevky: 829
Dátum registrácie: 6. Júla 2007, 21:35
Bydlisko: born:KE, work:BA

Príspevok od užívateľa PiXeL » 31. Augusta 2007, 11:05

suhlas, nemam k tomu co dodat :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 31. Augusta 2007, 15:39

orlovecsk napísal:
Raqua napísal:
1) vetranie sa mi javi nedostatocne riesene aj ked to poriadne na foto nie je vidno, mozno sa mylim
2) spojene terarka sa blbo cistia
3) co urobis, ak budes mat v jednom samicu s kokonom, ktoru nechces rusit a v druhom Ti zacne brutal plesniviet poda a bude to treba cistit ?
4) drevene ramy terariek zvyknu od vody (ktora sa tam obcas vzdy podari povylievat alebo vytecie) praskat, skrucat sa atd ..
5) horsie sa to kontroluje a sleduje, pretoze nemozes pozerat do kazdeho terarka zo vsetkych stran.

Staci ? :)

a k Tvojmu bodu 2 : Kolko si usetril, 200 sk ?

1 vetranie su mriezky zozadu asi 10 cm *sirka co je 90 alebo 45 cm -teda dostatocne
2 nerobi to problem a cistim ako casto sa mi chce
3 neplanujem rozsirovat chov parenim ( netrufam si na to ), a som lenivy
4 terarko je celosklenene a drevo je len cisto okrasa z prednej strany aby boli zakryte spoje
5 aby som sa dival zo vsetkych stran tak by som musel mat terarko v stredde izby,
6 MUSITE TO BRAT AKO VYSTAVNE TERARKO PRE LUDI CO NECHCU 1000PAVUKOV :D
a usetril som tak 500 a pracu na polickach
K bodu 1: A ako daleko je to terarko od zadnej steny ?
K bodu 3: Ok, tak tam budes mat pavuka pred zvlekom, ktoreho nechces vyrusovat ... Co potom ?
K bodu 5: Bezne vyberam terarka z police aby som pozrel, ci tam, kde spredu nevidim nie je nejaky bordel, alebo ci sa pavuk zvliekov atd.. Nemusi to byt v strede izby, ale takto nemas sancu na kontrolu z niektorych stran, co by mi velmi vadilo.
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

lopo
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 18. Februára 2007, 16:10
Bydlisko: Kosice-okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa lopo » 31. Augusta 2007, 20:25

hej hosi nemozte tu hodit fotky vasich terarii pre norovych pavukov nech sa mozem trosku inspirovat?a aj iny...dik

Užívateľov profilový obrázok
orlovecsk
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 24. Júna 2006, 14:15
Bydlisko: P.B.

Príspevok od užívateľa orlovecsk » 31. Augusta 2007, 21:43

Raqua napísal: K bodu 1: A ako daleko je to terarko od zadnej steny ?
K bodu 3: Ok, tak tam budes mat pavuka pred zvlekom, ktoreho nechces vyrusovat ... Co potom ?
K bodu 5: Bezne vyberam terarka z police aby som pozrel, ci tam, kde spredu nevidim nie je nejaky bordel, alebo ci sa pavuk zvliekov atd.. Nemusi to byt v strede izby, ale takto nemas sancu na kontrolu z niektorych stran, co by mi velmi vadilo.
takze k bodu 1.1 - zo 10 centi
3.1 otvaranie je lahke ziadne zbytocne kmasanie v lavo dole H. maculata tesne po zvleku
5.1 hore su 2 hrabave otvaranie zvrchu ziadny problem ,kedze sa prehrabali az naspodok moznost pozorovat pri zvliekani
5.2 stred blondyna dvojite dvierka posuvam na stranu kde neni pavuk neni problem
5.3 dole 2 stromaky odchyt presun cistenie ( inak vcera ) rychly jednoduchy bezproblemovy
5.4 zozadu by som nevidel nic ale absolutne nic nove iba to co spredu
ak som nepresvedcil co uz ja som snim nadmieru spokojny

Užívateľov profilový obrázok
diss
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 21. Marca 2007, 17:03
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa diss » 1. Septembra 2007, 00:20

orlovecsk - mas to pekne zrobene, nie kazdy chce chovat 300 pavukov za kazdu cenu, ja tiez si radsej zrobim take daco esteticke pre 10-15 pavukov ako mat 100 salatovky doma

@ raqua sry neuraz sa ale keby si mu povedal ako to moze vylepsit a nie za kazdu cenu zrusit jeho namahu tak by si to skor zobral k srdcu, tieto hadky nevedu nikam (fakt neber to zle je mi jasne ze patris k najvetcsim kapacitam tu ale hadanim nikomu nepomozes :) )

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 3. Septembra 2007, 00:56

orlovecsk napísal:
Raqua napísal: K bodu 1: A ako daleko je to terarko od zadnej steny ?
K bodu 3: Ok, tak tam budes mat pavuka pred zvlekom, ktoreho nechces vyrusovat ... Co potom ?
K bodu 5: Bezne vyberam terarka z police aby som pozrel, ci tam, kde spredu nevidim nie je nejaky bordel, alebo ci sa pavuk zvliekov atd.. Nemusi to byt v strede izby, ale takto nemas sancu na kontrolu z niektorych stran, co by mi velmi vadilo.
takze k bodu 1.1 - zo 10 centi
3.1 otvaranie je lahke ziadne zbytocne kmasanie v lavo dole H. maculata tesne po zvleku
5.1 hore su 2 hrabave otvaranie zvrchu ziadny problem ,kedze sa prehrabali az naspodok moznost pozorovat pri zvliekani
5.2 stred blondyna dvojite dvierka posuvam na stranu kde neni pavuk neni problem
5.3 dole 2 stromaky odchyt presun cistenie ( inak vcera ) rychly jednoduchy bezproblemovy
5.4 zozadu by som nevidel nic ale absolutne nic nove iba to co spredu
ak som nepresvedcil co uz ja som snim nadmieru spokojny
Pohoda, ak Ti to vyhovuje, je to Tvoja vec, pytal si sa, preco to povazujem za neprakticke a ja som Ti to vysvetlil. :)
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 3. Septembra 2007, 00:59

diss napísal:@ raqua sry neuraz sa ale keby si mu povedal ako to moze vylepsit a nie za kazdu cenu zrusit jeho namahu tak by si to skor zobral k srdcu, tieto hadky nevedu nikam (fakt neber to zle je mi jasne ze patris k najvetcsim kapacitam tu ale hadanim nikomu nepomozes :) )
Nemyslim si, ze by som zhadzoval jeho namahu, ale PODLA MNA a PRE MNA je to nevhodne urobene a on chcel vediet preco. Myslim, ze som dostatocne vysvetlil, ake nevyhody z toho mozu vyplynut, co v konecnom dosledku snad pre neho aj pre ostatnych ma nejaku informacnu hodnotu.
Takze toto nie je hadka, ale diskusia.
No problem, nevidim dovod, preco by som sa mal urazit, neospravedlnuj sa.
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 3. Septembra 2007, 11:33

orlovecsk napísal:päť-terárko, škoda že je to len mobilom fotené :(
Obrázok
mne sa to velmi paci, je to kus nabytku ako klavir :-) keby mam na to dostatok priestoru urcite by som si svoje najkrajsie kusy chcel dat v buducnosti do niecoho podobneho. Skoro kazdy chovatel ma dakych svojich "milackov" a najoblubenejsie kusky, ktore chce mat stale na ociach v tip top terarkach. Urcite to vyzera krajsie ako regaly ako zo skladu s municiou s naukladanymi plastovymi krabickami. Este by som byt tebou sa pohral s vybavenim tych terarok, dal tam par veci.

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 3. Septembra 2007, 13:39

ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Užívateľov profilový obrázok
orlovecsk
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 24. Júna 2006, 14:15
Bydlisko: P.B.

Príspevok od užívateľa orlovecsk » 3. Septembra 2007, 20:04

bebekexxx napísal: mne sa to velmi paci, je to kus nabytku ako klavir :-) keby mam na to dostatok priestoru urcite by som si svoje najkrajsie kusy chcel dat v buducnosti do niecoho podobneho. Skoro kazdy chovatel ma dakych svojich "milackov" a najoblubenejsie kusky, ktore chce mat stale na ociach v tip top terarkach. Urcite to vyzera krajsie ako regaly ako zo skladu s municiou s naukladanymi plastovymi krabickami. Este by som byt tebou sa pohral s vybavenim tych terarok, dal tam par veci.
chcem tam skusit dat k stromovym nejake rastlinu, nieco co by zbytocne vela nerastlo a nenarocne , ale hore je lebka rysa s parohom v zuboch a vlavo velky ametyst a mam tam inak vsetky uspory :-D( a teraz ich musim dat inde :( ) rozmyslam aj nad kompletnou kostrou nejakeho zvierata ale este neviem akeho a ci by soom to zvladol

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 5. Septembra 2007, 01:16

Podla mna zatial najkrajsie teraria ake som videl robi tato zena ...

http://www.kunnilein.de/easy-tiger/

chodte do Terarrien a potom Spinnen .... tomu sa krasne :D Musi mat dost penazi a vela vela volneho casu :D

Užívateľov profilový obrázok
FoXo
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 18. Februára 2006, 23:11
Bydlisko: Banská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FoXo » 5. Septembra 2007, 03:17

Tryri napísal:Podla mna zatial najkrajsie teraria ake som videl robi tato zena ...

http://www.kunnilein.de/easy-tiger/

chodte do Terarrien a potom Spinnen .... tomu sa krasne :D Musi mat dost penazi a vela vela volneho casu :D
No su super to treba uznat :) Ale asi by som sa pokusil take spravit len pre dake 3-4 moje najoblubenejsie vtackare, pretoze urcite je s tym dost roboty jednak to spravit a to nevravim o staranie sa tych rastlin a vsetkeho co je tam aby to nechytilo pliesen alebo daku chorobu. Dobre vetranie udrziavanie vlhkosti prisposobene podmienkam vtackara aj rastlinam. Vacia starostilovost o terarko ako o vtackara :) Je v nich ale horsia pristupnost k napr nedojedenemu cvrckovi popripade ak je to nevyhnutne ze musis svojho vtackara chytit tak to bude dost obtiazne :) Na druhej strane vtackar sa ma ako doma :) Ja by som s bal hlavne tych pliesnia chorob aby to nenachytalo ale je to velmi zaujimave.

Paci sa mi ake mena popodavala :) napr. Paraphysa scrofa = schnitzel a ta macka je tiez podarena :)

No a ako tak pozeram na zbierku co ma tak huba otvorena a jazykom zavezujem snurky baba je dobre na niektore si netrufnem najblizsie rok :) Peknu zbierku ma :)

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 5. Septembra 2007, 09:37

Tak jako ona to ma po nemecky, ale segra co si to citala tak rozumela vacsine (nemam rad nemcinu, tak ju ani neviem :D ) tak ze ta tetuska si cestuje po celom svete, preto ma taku peknu zbierku.

Jako ja som bol teraz na dovolenke v belfaste u sestry na 10 dni a boli sme aj v chovatelstve ... oni vobec nepouzivaju take nazvy ako pouzivame my ... Samozrejme som sa pytal na moju lasku poecku metallicu a ten predavac tak dost divne po mne opzeral ... oni maju na to take svoje nejake nazvy. Neviem, mne sa to nepacilo, mam rad tieto odborne alebo latinske, alebo ake su to nazvy.

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 5. Septembra 2007, 10:10

no coment ......, proste masaker ......, sak to by mohla vyberat vstupne za taku podivanou ......,

a pavuciky tam ma naozaj pekne kusky ....
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 6. Septembra 2007, 12:55

tak tu by bol môj chov, zatiaľ nie až taký rozsiahly, ale tak časom :wink:
Obrázok

a z boku

Obrázok

za kvalitu sa ospravedlňujem.
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 6. Septembra 2007, 13:07

mas to pekne ... a hlavne priestor ....
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Tryri
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 14. Augusta 2007, 15:03
Bydlisko: Prievidza okolie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tryri » 6. Septembra 2007, 13:08

Ja sa snazim tie skatule neukladat na seba ... pretoze aky maju vyznam vetracia otvory na vrchnaku ked to bude zakryte ?

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 6. Septembra 2007, 13:09

adi napísal:mas to pekne ... a hlavne priestor ....
diki Adi, mam ich položených aj v poličkách, ale pre lasiodoru som ich všetkých zoskupil, aby bola jedna max 2 fotky, nemám ich na sebe, lebo hore mam urobene dierky, malých krpcov mám v rohových poličkých po 9 ks/1poličku.
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Razor
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: 30. Apríla 2007, 15:46
Bydlisko: RS/NR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Razor » 6. Septembra 2007, 13:10

Tryri napísal:Ja sa snazim tie skatule neukladat na seba ... pretoze aky maju vyznam vetracia otvory na vrchnaku ked to bude zakryte ?
praveže to nemam na sebe poukladané, len pre lasiodoru som ich nahádzal na seba.
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 6. Septembra 2007, 13:12

ja mam tiez setky v krabickach ......, a vetracie otvory sa daju urobit aj na bok ... nie len na vrchnak ... lebo sak ak nema niekto miesto (napr. ja ) tak ukladam krabicky na seba .....
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)


Napísať odpoveď