Použite terárium - cistenie, novy substrat a podobne...

Diskusia viazaná na terárium, jeho zariadenie, prírodné materiály a pod.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
asddsa
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 26. Februára 2006, 14:02
Bydlisko: Partizánske
Kontaktovať užívateľa:
Použite terárium - cistenie, novy substrat a podobne...

Príspevok od užívateľa asddsa » 17. Apríla 2006, 20:07

Keď dávate pavúka do terária, v ktorom už predtým bol nejaký iný pavúk, meníte substrát a kompletne ho vyčistíte alebo nie? Ak nie, nebudú mu vadiť obranné chĺpky alebo niečo iné, čo zostalo po predchádzajúcom?

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 18. Apríla 2006, 09:38

Ahoj

No ja to kompletne vyčistím a poriadne umyjem nech to nejak vyzera. Nezabudni cistit substrat v ochrannych rukaviciach aby si nemal zbytocne problemi z obrannych chlpkov.

Užívateľov profilový obrázok
bebekexxx
Administrátor stránky
Príspevky: 691
Dátum registrácie: 27. Decembra 2005, 22:07
Bydlisko: Partizánske/Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa bebekexxx » 20. Apríla 2006, 00:21

ja podobne vyuzivam prave taketo prilezitosti na vycistenie celeho teraria a kompletnej vymeny alebo dezinfikacie elementov, ktore v nom su.
Inac subtrat nemenim, jedine ak by bol napadnuty plesnami alebo sa v nom by bol nejaky iny problem...

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 23. Apríla 2006, 08:04

j apodobne ... len ked reba a ked davam do noveho akva tak cely substrat ....

Stanley
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18. Mája 2006, 22:16

Príspevok od užívateľa Stanley » 19. Mája 2006, 06:35

ja som akurat vcera dolepil terarium nebol to absolutne ziadny problem len odporucam pouzivat pri rezani nove sklo bo stare sa zvikne stiepat na jemnom brusnom kotuci zrazit hrany a zvisok spravy ten akvariovy silikon je to prrfektna vec prerabal som jedno akva. na tera. a nalepil som s nim plastove listy na vedenie kablou na bok tera. a vyuzivam ich ako kolajnicky pre posuvne sklo NETREBA SA TOHO BAT




ALE chcel som sa spitat je to trochu od veci ale mi to pripada malo na novu temu teda: mate niekto nejaku skusenost s machom v tera.? KED HO BERAM Z VONKA TERBA HO NEJAK UPRAVIT? Dik

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 19. Mája 2006, 22:42

no ja som mal pri L. parahybana ale som to dal vonku , lebo to aj tak zakopala ... ale ak to vezmes z prirody tak to nechaj precistit a aj na slnku vyschnut , potom klasika naros a ked zacnu klicit listy tak to zasad :) -....


Napísať odpoveď