Podklad štrk

Diskusia viazaná na terárium, jeho zariadenie, prírodné materiály a pod.

Moderátori: Sceptic, bebekexxx

Napísať odpoveď
Own
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 26. Decembra 2007, 13:31
Podklad štrk

Príspevok od užívateľa Own » 11. Januára 2008, 10:55

Caute. Co poviete, keb ysom dal pre moju nhandu chromatusku ako podklad strk? taky aky sa dava do akvarii pre rybicky hmhm? pretoze uz ma zlosti ten kokosovy substrat vkuse mi nanom chyta plesen a to som ho aj vyvaril a stale robi zlost a tak keby som mal strk, mal by som aspon pokoj. Ma auz niekto s tym skusenosti?

Užívateľov profilový obrázok
Raqua
skúsený chovateľ
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 4. Októbra 2006, 11:26

Príspevok od užívateľa Raqua » 11. Januára 2008, 12:32

To je velmi zly napad. Myslis, ze v Brazilii zije na strku ?

Pokial Ti plesnivie lignocel, tak bud nevyberas zbytky potravy a tie potom plesniveju, alebo mas zle vetranie.
ROZPREDAJ CHOVU: http://www.lasiodora.sk/index.php?ad_id=657

Nepiste mi sukromnu spravu, ale email.

Užívateľov profilový obrázok
Johny.700
Príspevky: 336
Dátum registrácie: 11. Decembra 2007, 14:04
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Johny.700 » 11. Januára 2008, 14:24

Ano...aj podla mna je to blbost..dam ti taku recnicku otazku(na recnicku otazku sa neodpoveda)..Myslis si ze si bude vediet vykopat dieru(rozumej noru) do strku?

Užívateľov profilový obrázok
Pato
Príspevky: 165
Dátum registrácie: 22. Októbra 2007, 17:40
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pato » 11. Januára 2008, 15:07

recnicka otazka je taka otazka na ktoru si autor sam odpovie :D

tiez si myslim ze je to somarina...ale Rick West mal pavuky v jednom dokumente na strku v takych malych tarach...boli to adulty tie sa uz asi nepotrebuju zahrabavat ale ajtak je to dost blbe .

HnnbL
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 24. Októbra 2007, 14:36
Bydlisko: NZ,BA,Hurbanovo,KN,TT
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa HnnbL » 11. Januára 2008, 15:13

presne aj man to zaujalo vtom dokumente.ale podla mna tie terarka boli skor na vystavu a tak.bo tam nebolo nic ine ako strk a pavuk.takže ten pavuk sa nemal kam skryt a bol ako vo "vyklade"

Užívateľov profilový obrázok
Pato
Príspevky: 165
Dátum registrácie: 22. Októbra 2007, 17:40
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pato » 11. Januára 2008, 15:18

aj mna to to napadlo.. to mal asi iba tak na par minut aby ukazal, ved ani vetranie som tam nevidel :P

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 12. Januára 2008, 18:47

skus raselinu.. ja ju pouzivam uz roky, lignocel ignorujem :wink:
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Janett
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 24. Augusta 2007, 19:35

Príspevok od užívateľa Janett » 12. Januára 2008, 20:49

Ja mam teda s raselinou zle skusenosti. Ta ked preschne tak ju mozes rovno vyhodit, nezvlhcis ju uz nikdy viac. Plesnivela.....no vzdy sa mi ju podarilo kupit uz plesnivu. Obsahuje neporovnatelne viac prachovych castic ako lignocel a na rozdiel od lignocelu smrdi.
Uz tu viackrat bezala aj debata na temu hypermangan. Ja priznavam - ficim na lignocel postriekany slabuckym koncetratom hypermanganu a uz plesne neboli cca 4 mesiace.
Kamienky vsak rozhodne nie.

Užívateľov profilový obrázok
Quizath
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 17. Augusta 2007, 20:07
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Quizath » 13. Januára 2008, 10:41

Moze sa hypermangan pouzit aj u zemnych pavukov ktore si hlbia noru ???

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sceptic » 13. Januára 2008, 10:51

Quizath napísal:Moze sa hypermangan pouzit aj u zemnych pavukov ktore si hlbia noru ???
Hypermangan sa pridava ako posledna uprava podkladu napr: ked ho uvaris a vychladne (substrat), pridas ho (hypermangan). Mozes ho kludne pouzit.

Navod:
http://arachnomania.cz/phpBB2/viewtopic ... anganistan

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 13. Januára 2008, 11:33

Janett napísal:Ja mam teda s raselinou zle skusenosti. Ta ked preschne tak ju mozes rovno vyhodit, nezvlhcis ju uz nikdy viac. Plesnivela.....no vzdy sa mi ju podarilo kupit uz plesnivu. Obsahuje neporovnatelne viac prachovych castic ako lignocel a na rozdiel od lignocelu smrdi.
Uz tu viackrat bezala aj debata na temu hypermangan. Ja priznavam - ficim na lignocel postriekany slabuckym koncetratom hypermanganu a uz plesne neboli cca 4 mesiace.
Kamienky vsak rozhodne nie.
nikdy mi neplesnivela, ani pri svaboch kde rosim kazdy den, teplota 30C a su tam aj zvysky potravy. smrdi???? ako ti to moze smrdiet, to je vona prirody :lol:
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Own
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 26. Decembra 2007, 13:31

Príspevok od užívateľa Own » 13. Januára 2008, 16:14

som necakal ze sa to tak chyti :-) a priznavam pozeral som film o Ricko Westovi co isiel do jaskyne nafilmovat nenafilmovane pavuky atd. No a tam som ich videl na strku tak ma to trosku zaujalo :-) ale ako vidim strk ee :-D a tam niekde som cital ze nevyberas potravu, vyberam ju hned na dalsi den :-) a vyberam ju sice...no ale co ak nebudem napr. tyzden doma, budem pestovat vatu? no tak strk tam nedavam diq za radu :-)


Napísať odpoveď