Grammostola rosea - pripadne uhryznutie

Fórum venované toxicite, jedom, uhryznutiam a ich predchádzaniu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx

Napísať odpoveď
adriana
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 28. Januára 2009, 13:07
Grammostola rosea - pripadne uhryznutie

Príspevok od užívateľa adriana » 2. Februára 2009, 12:34

Ahojte som tu nová a chcela by som tiež pavúka. Celkom sa mi pozdáva Grammostola rosea, čítala som, že je to celkom dobrý pavúk pre začiatočníka. Chcem sa opýtať, keby ma uhryzol, čo mám robiť?

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 2. Februára 2009, 12:51

Skus si popozerat aj ine stranky, a hlavne si precitat Bite reports http://www.lasiodora.sk/index.php?clano ... itereports

Ale v celku plati, ze pod studenu vodu, a niaky alkohol, cigarety a podobne. Neskor mozno tabletka na zabranenie alergickej reakcie. Vsetko sa to vsak hodnoti podla symptomov.

Ale rosei sa nemusis bat. Tento pavucik je velmi kludny, a ak by ta aj nahodou pohryzol tak budes jedna z velmi mala ludi kt. sa to stalo.

S: Neviem , ci bolo vhodna zakladat novy topick.
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sceptic » 2. Februára 2009, 16:55

adriana napísal:Ahojte som tu nová a chcela by som tiež pavúka. Celkom sa mi pozdáva Grammostola rosea, čítala som, že je to celkom dobrý pavúk pre začiatočníka. Chcem sa opýtať, keby ma uhryzol, čo mám robiť?
G. rosea je vyborna volba. Ked ta pohryzne a netrpis nejakymi zdravotnymi komplikaciami nicoho sa nemusis bat. Pripadne uhryznutia ti sposoby nanajvys lokalny opuch. Vsetko zalezi od okolnosti. Zvysne info najdes na stranke a fore.


Napísať odpoveď