Nhadu Chromatus

Ak ste začiatočník a chcete sa pýtať na základné veci, pýtajte sa práve tu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
MichaelStyle
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 19. Júla 2008, 18:53
Nhadu Chromatus

Príspevok od užívateľa MichaelStyle » 27. Júla 2008, 13:20

Neviete co s nim moze byt je v 3 alebo 4 zvleku a uz tri dni nevychadza z ukrytu!! Moze sa stat ze je mrtvy alebo sa nemam nicoho obavat a je v poradku? Naposledy Jedol pred tymi troma dnami zaliezol do ukrytu a uz som ho viac nevidel odvtedy. Dal som mu jest mucneho cerva!

Užívateľov profilový obrázok
D-back
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 15. Marca 2008, 19:51

Príspevok od užívateľa D-back » 27. Júla 2008, 13:54

Ahoj! Uz sa stalo so mnou ze mi pavuk nevysiel von z ukrytu 3 tyzdne...a pri tom bolo vsetko v poriadku... :wink: ....je mozne ze jednoducho nie je hladny a/alebo mu podmienky vo vnutri ukrytu vyhovuju viac ako podmienky vonku....kedy sa zvliekol naposledy? Obcas sa stava ze pavuk po poslednom jedle pred zvlekom "zmizne" a po niekolkych dnoch-tyzdnoch vyjde z ukrytu ale uz v novej kozi... :lol: -ked je v 3.-4.zv tak rozpravame skor o dnoch ako o tyzdnoch... :)
"Si vis pacem, para bellum."

MichaelStyle
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 19. Júla 2008, 18:53

Príspevok od užívateľa MichaelStyle » 27. Júla 2008, 13:57

D-back napísal:Ahoj! Uz sa stalo so mnou ze mi pavuk nevysiel von z ukrytu 3 tyzdne...a pri tom bolo vsetko v poriadku... :wink: ....je mozne ze jednoducho nie je hladny a/alebo mu podmienky vo vnutri ukrytu vyhovuju viac ako podmienky vonku....kedy sa zvliekol naposledy? Obcas sa stava ze pavuk po poslednom jedle pred zvlekom "zmizne" a po niekolkych dnoch-tyzdnoch vyjde z ukrytu ale uz v novej kozi... :lol: -ked je v 3.-4.zv tak rozpravame skor o dnoch ako o tyzdnoch... :)

No ja neviem kedy bol zvleceny lebo osm ho kupil minuly tyzden neviem ci v 3 alebo 4 zvleku to mi nepovedal presne. A nepovedal ani kedy sa napsoeldy zvliekal

Užívateľov profilový obrázok
D-back
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 15. Marca 2008, 19:51

Príspevok od užívateľa D-back » 27. Júla 2008, 14:08

MichaelStyle napísal:
D-back napísal:Ahoj! Uz sa stalo so mnou ze mi pavuk nevysiel von z ukrytu 3 tyzdne...a pri tom bolo vsetko v poriadku... :wink: ....je mozne ze jednoducho nie je hladny a/alebo mu podmienky vo vnutri ukrytu vyhovuju viac ako podmienky vonku....kedy sa zvliekol naposledy? Obcas sa stava ze pavuk po poslednom jedle pred zvlekom "zmizne" a po niekolkych dnoch-tyzdnoch vyjde z ukrytu ale uz v novej kozi... :lol: -ked je v 3.-4.zv tak rozpravame skor o dnoch ako o tyzdnoch... :)

No ja neviem kedy bol zvleceny lebo osm ho kupil minuly tyzden neviem ci v 3 alebo 4 zvleku to mi nepovedal presne. A nepovedal ani kedy sa napsoeldy zvliekal
V takych nizkych zvlekoch este sa pavuk zvlieka cca. raz za mesiac.....odporucam ti precitat na hlavnej stranke clanok o zvliekani..je tam kopa zaujimavych informacii....napr aj o tom podla coho sa da zistit ci je pavuk pred zvlekom a co treba vtedy urobit...
PS. ale to ze 3 dni nevylieza z ukrytu este nemusi znamenat ze je pred zvlekom...to je uplne v poriadku!....len precitaj popis druhu N. chromatus aby mal pavucik vhodne podmienky......+ odporucam ti precitat aj clanok o chove vtackarov pre zaciatocnikov: na hlavnej stranke-Navigacia :arrow: clanky :arrow: vtackare :arrow: Podrobný návod ako na chov pre začínajúcich chovateľov :wink:
"Si vis pacem, para bellum."

MichaelStyle
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 19. Júla 2008, 18:53

Príspevok od užívateľa MichaelStyle » 27. Júla 2008, 14:12

D-back napísal:
MichaelStyle napísal:
D-back napísal:Ahoj! Uz sa stalo so mnou ze mi pavuk nevysiel von z ukrytu 3 tyzdne...a pri tom bolo vsetko v poriadku... :wink: ....je mozne ze jednoducho nie je hladny a/alebo mu podmienky vo vnutri ukrytu vyhovuju viac ako podmienky vonku....kedy sa zvliekol naposledy? Obcas sa stava ze pavuk po poslednom jedle pred zvlekom "zmizne" a po niekolkych dnoch-tyzdnoch vyjde z ukrytu ale uz v novej kozi... :lol: -ked je v 3.-4.zv tak rozpravame skor o dnoch ako o tyzdnoch... :)

No ja neviem kedy bol zvleceny lebo osm ho kupil minuly tyzden neviem ci v 3 alebo 4 zvleku to mi nepovedal presne. A nepovedal ani kedy sa napsoeldy zvliekal
V takych nizkych zvlekoch este sa pavuk zvlieka cca. raz za mesiac.....odporucam ti precitat na hlavnej stranke clanok o zvliekani..je tam kopa zaujimavych informacii....napr aj o tom podla coho sa da zistit ci je pavuk pred zvlekom a co treba vtedy urobit...
PS. ale to ze 3 dni nevylieza z ukrytu este nemusi znamenat ze je pred zvlekom...to je uplne v poriadku!....len precitaj popis druhu N. chromatus aby mal pavucik vhodne podmienky......+ odporucam ti precitat aj clanok o chove vtackarov pre zaciatocnikov: na hlavnej stranke-Navigacia :arrow: clanky :arrow: vtackare :arrow: Podrobný návod ako na chov pre začínajúcich chovateľov :wink:
to som cital uz niekolkokrat ved aj tri knihy mam o otm jak to chovat predtym som to precital! ja nemam problemy s chovom vstko o chove viem len som si neisty teraz ci je vsetko v poriadku

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 27. Júla 2008, 14:15

lock + delete... dalsia zbytocna tema o ch.jovinach :roll: bo pavukovi sa nechce promenadovat pred chovatelom a 3 DNI nezral... jou :lol:
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Užívateľov profilový obrázok
D-back
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 15. Marca 2008, 19:51

Príspevok od užívateľa D-back » 27. Júla 2008, 14:25

MichaelStyle napísal:
to som cital uz niekolkokrat ved aj tri knihy mam o otm jak to chovat predtym som to precital! ja nemam problemy s chovom vstko o chove viem len som si neisty teraz ci je vsetko v poriadku
To je skvele ze si takto pripravena :lol: .....aj ja som vsetko dopredu precital ale potom ako mi dosiel pavuk som rychlo prisiel na to ze skusenosti sa z knih ziskat nedaju.... :( ......bohuzial to je realita....som si isty ze este x krat sa stane s tebou ze sa dostanes do situacie na ktoru ta ziadna kniha nepripravy...prave na to sluzi forum... :wink: ...rozpravam z vlastnych skusenosti ale mozno ze aj ostatny by suhlasili.....ja totiz este ani z daleka nie som skuseny chovatel :(

PS. Vsetko o chove bohuzial nevie asi nikto...kazdy sa uci do smrti :lol: :lol:
"Si vis pacem, para bellum."

MichaelStyle
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 19. Júla 2008, 18:53

Príspevok od užívateľa MichaelStyle » 27. Júla 2008, 14:29

D-back napísal:
MichaelStyle napísal:
to som cital uz niekolkokrat ved aj tri knihy mam o otm jak to chovat predtym som to precital! ja nemam problemy s chovom vstko o chove viem len som si neisty teraz ci je vsetko v poriadku
To je skvele ze si takto pripravena :lol: .....aj ja som vsetko dopredu precital ale potom ako mi dosiel pavuk som rychlo prisiel na to ze skusenosti sa z knih ziskat nedaju.... :( ......bohuzial to je realita....som si isty ze este x krat sa stane s tebou ze sa dostanes do situacie na ktoru ta ziadna kniha nepripravy...prave na to sluzi forum... :wink: ...rozpravam z vlastnych skusenosti ale mozno ze aj ostatny by suhlasili.....ja totiz este ani z daleka nie som skuseny chovatel :(

PS. Vsetko o chove bohuzial nevie asi nikto...kazdy sa uci do smrti :lol: :lol:
No to mas asi tiiez pravdu len prosim ta nehovor mi v zenskom rode


Napísať odpoveď