Grammostola rosea

Ak ste začiatočník a chcete sa pýtať na základné veci, pýtajte sa práve tu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
wulpes
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 1. Augusta 2008, 07:43
Grammostola rosea

Príspevok od užívateľa wulpes » 25. Augusta 2008, 12:13

Zdravim. Potreboval by som poradit. Mam doma samicu 10. zvlek a minuly tyzden zacala byt zvlastna. Je stale na jednom mieste nad ukrytom a vobec sa nehybe. Dokaze tam byt cely den aj celu noc. A ked sa k nej priblizim tak je agresivna da sa do obranneho postoja. Neviete preco zrazu je taka agresivna a zmenila spravanie. Predtym krasne behala v terarku a bola uplne kludna.

Puks
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 11:47
Bydlisko: SV-BB

Príspevok od užívateľa Puks » 25. Augusta 2008, 16:11

neries. nechaj ju na pokoji...

mozno zvlek
Write "find chuck norris" in Google and click on "I'm feeling lucky".

Užívateľov profilový obrázok
cvabo
Príspevky: 1022
Dátum registrácie: 25. Februára 2006, 07:20
Bydlisko: PP / Brno

Príspevok od užívateľa cvabo » 25. Augusta 2008, 18:07

bud rad ze aspon skoci .... keby bola uplne lezerna potom to je problem ... naros daj misku s vodou a nechaj tak ... a cakaj...

Užívateľov profilový obrázok
M150
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 6. Apríla 2007, 10:51
Bydlisko: Prievidza

Príspevok od užívateľa M150 » 25. Augusta 2008, 18:52

tiez si myslim ze sa mozno chysta na zvlek...
Moja bola vtedy dost agresivna a utocila aj na vodu
... priprava jej trvala 6 mesiacov tak sa tes:D
Boh je reálny, pokiaľ nebol deklarovaný ako integer.

--------------------
Život by bol omnoho jednoduchší, keby sme k
nemu mali zdrojový kód.

Užívateľov profilový obrázok
patmos
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 10. Septembra 2008, 12:03
Bydlisko: Snina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa patmos » 23. Novembra 2008, 19:26

Mam problem - moja G. rosea sa pravdepodobne sla zvliect ale nebol som na intraku a asi sa nieco stalo pretoze az som dosiel, zbadal som ze lezi na chrbte ale nijako sa nehybe ani po tom co som na nu jemne fukol, btw ma nejaku divnu zltu farbu...neviem teda ci je uz po nej alebo sa tak dlho zvlieka? Vidno je len ze sa jej oddelil carapax, ine znamky zvleku nie su viditelne...Poradite? Ide o 3.zvlekoveho jedinca.
My collection:
0.1 B. vagans, 0.1 B. smithi, 1.0 B. emilia, 1.0 N. chromatus, 1.0.1 Ch. cyaneopubescens, 0.1 H. lividum, L. striatipes, 0.1 P. murinus RCF , 1.0 P. cancerides cancerides, G. rosea RCF, 0.0.2 G. rosea TCF, 1.0 H. hercules, A geniculata, P. irminia a ďalšie sa mi vypisovať nechce...

Arguing on the internet is like running special olympics - even if you win, you are still retarded.

Užívateľov profilový obrázok
gryf
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 5. Novembra 2006, 13:59
Bydlisko: Dunajská Streda
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa gryf » 23. Novembra 2008, 20:00

Cau
Ako dlho sa už zvlieka? Skús trochu zvýšiť vlhkosť.Malý jedinci sa zvliekajú rýchlo.
Na čo sa báť ďalšieho dňa? Možno žiadny nepríde.

Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
patmos
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 10. Septembra 2008, 12:03
Bydlisko: Snina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa patmos » 23. Novembra 2008, 20:12

no prisiel som na izbu cca o siestej a aj som jej do filmovky nakvapkal trocha vody ale odvtedy sa uz nic nezmenilo...ved to mi je divne ze sa zvlieka tak pomaly...ak sa teda zvlieka a nie je uz post mortem
:( skusim pockat do rana...
My collection:
0.1 B. vagans, 0.1 B. smithi, 1.0 B. emilia, 1.0 N. chromatus, 1.0.1 Ch. cyaneopubescens, 0.1 H. lividum, L. striatipes, 0.1 P. murinus RCF , 1.0 P. cancerides cancerides, G. rosea RCF, 0.0.2 G. rosea TCF, 1.0 H. hercules, A geniculata, P. irminia a ďalšie sa mi vypisovať nechce...

Arguing on the internet is like running special olympics - even if you win, you are still retarded.


Napísať odpoveď