problem pred zvlekom!??

Ak ste začiatočník a chcete sa pýtať na základné veci, pýtajte sa práve tu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Jadro
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 17. Júna 2008, 19:37
problem pred zvlekom!??

Príspevok od užívateľa Jadro » 19. Októbra 2008, 12:26

:( maam jeden taky problem moja H.Lividum mi to este nikdy neurobila a preto by som chcel radu od niekoho kto sa v tomto druhu dost vyzna! ... Je v obdobi pred 7zv. ale uz asi 2tyzdne sa zabarikadovala vo svojej nore a nevidel som ju uz dlho ani na okraji co je neobvikle ... mam podozrenie ze zahynula pri zvliekani ... proste chcel by som ju skontrolovat tym ze by som porusil jej noru ale bojim sa ze bude tesne pred zvliekanim a vyrusim ju ... a nebude mat moznost si znovu vystlat noru. Dakujem vo pred za radu a dufam ze mi niekto poradi nieco ine ako to aby som tyzden pockal ... :?:

Užívateľov profilový obrázok
oxYgen
Príspevky: 376
Dátum registrácie: 17. Februára 2008, 18:55

Príspevok od užívateľa oxYgen » 19. Októbra 2008, 13:30

moja chromatopelma sa zabarikadovala vo svojom pavucinovom hniezde na mesiac a tiez bola pred 7 zvlekom...ja by som pockal urcite..
Avicularia versicolor 0,1 | Brachypelma smithi 1,0 | Heteroscodra maculata 0,1 | Poecilotheria ornata 1,0 | Ceratogyrus darlingi | Ephebopus cyanognathus

zviretom
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 19. Októbra 2007, 14:59
Bydlisko: Mosty u Jablunkova-Czech Republic
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa zviretom » 19. Októbra 2008, 13:34

taky bych určitě počkal,tím nic nezkazíš :wink: ,určitě se svlékne....a udržuj vlhkost

Jadro
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 17. Júna 2008, 19:37

Príspevok od užívateľa Jadro » 9. Novembra 2008, 22:32

zviretom napísal:taky bych určitě počkal,tím nic nezkazíš :wink: ,určitě se svlékne....a udržuj vlhkost
:roll: zvliekla sa a je uplne nadherna len ma taky jeden problm vizera ze jej to nevadi poslednu zadnu nohu si pri zvliekani skoro celu odtrhla tak som zvedavy za aky cas jej to dorastie??! :( myslel som ze je to trochu problem ked je norova ze tie nohy vyuziva ale vizera ze si poradila aj s jednou


Napísať odpoveď