Pad G.Rosea

Ak ste začiatočník a chcete sa pýtať na základné veci, pýtajte sa práve tu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
majusak
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 7. Marca 2007, 23:22
Pad G.Rosea

Príspevok od užívateľa majusak » 17. Apríla 2009, 11:21

Zdravim panove stala sem me opravdu hloupa vec zle sem zavrel terarko a pavoucek si otevrel a vylezl a spadl z police cca asi metr na zem na dlazbu docela to bouchlo venkovni zraneni nema nikde nic je pomerne cila jenom se ji dela kapka vody nebo neceho u ust uz mozna i 3 kapka vidim to na vnitrni zraneni kdo ma skusenost ad me rekne co ji ceka dik budu truchlit :(

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 17. Apríla 2009, 11:28

Podla spravania zistis ci uz konci alebo nie, pokial nasledujuce dni bude jest , spravat sa normalne, behat a liezt, Tak si myslim ze nie je proble.

Pokial bude vsak malatnejsia a bude sa stav stupnovat - mraznicka a neskor pitva aby si si kukol anatomiu :wink:
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

majusak
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 7. Marca 2007, 23:22

Príspevok od užívateľa majusak » 17. Apríla 2009, 11:32

Jasny zatim je porad stejna jenom ta voda co ji tece z ust se me vubec nelibi jednou sem to mel u versiny jenom tak mela kapku vody u ust ale ta nespadla nikde tahle spadla a fakt primo na placku to bylo jak kdys plesknes sakra takovu chybu udelat se listim :(

metakuji
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 20. Júla 2008, 10:55
cvrcka

Príspevok od užívateľa metakuji » 19. Apríla 2009, 12:09

skud je dat cvrcka ked ho zoezre ok a ked nie ..je nekde chyba..ale to neznamena ze este skape..
môj chov :
Brachypelma smithi 8zvl.
Cyclosternum fasciatum 4 zvl.
Grammostola rosea 11zvl.
Lasiodora parahybana 9 zvl.
Nhandu chromatus 9zvl.

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:
Re: cvrcka

Príspevok od užívateľa adi » 19. Apríla 2009, 14:25

metakuji napísal:skud je dat cvrcka ked ho zoezre ok a ked nie ..je nekde chyba..ale to neznamena ze este skape..
s jedenim to je take .... lebo nemusi byt hladna ani ....

to nie je dobry ukazovatel.
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

metakuji
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 20. Júla 2008, 10:55

Príspevok od užívateľa metakuji » 20. Apríla 2009, 10:52

jasne ze nie ale tak aspon nejake percento ..a ked zje tak je jasne ze je ok ked nie stale nic nevies ale ked zje vtedy to ma uspech ten cvcek ok?
môj chov :
Brachypelma smithi 8zvl.
Cyclosternum fasciatum 4 zvl.
Grammostola rosea 11zvl.
Lasiodora parahybana 9 zvl.
Nhandu chromatus 9zvl.

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 20. Apríla 2009, 12:53

na percenta by som to nedaval ....
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
hopko21587
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 21. Januára 2010, 22:15
Bydlisko: brezno

Príspevok od užívateľa hopko21587 » 1. Mája 2010, 06:06

hambim sa ale musimsa priznat aky som gramblavy ked som isel vyberat zvysky mojej geniculate 3zv tak sa mi filmovka zachitila ale chitzil somhu...myslim si ze to bol dost otras ked som hu otvorilk lignocel bolaz pri vrchnaku a geniculatka tam pritlacen ahned som ho prstom zatlacil potom som hu poobzral nemala ziadne poranenia jked som do nej tukol pinzetov mala prchky pohyb ale bohvie mohlo sa jej cosi stat ? dufam ze nei bo mato tak sere ako nikdy nic do riti teraz som hu nechal tak nakuknem tak kusok zitra

Užívateľov profilový obrázok
Jednasest
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 23. Júna 2009, 19:41
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jednasest » 1. Mája 2010, 06:23

na 3zv. ti filmac NEtreba, ked ju das do vacsej(http://static.zlacnene.sk/foto/vyrobky/ ... 284944.jpg) akurat to prospeje aj tebe aj pavukovy

stat sa jej nieco mohlo/nemuselo, ked prezije zvlek tak by mala byt teoreticky v poriadku :)
Môj web
Hľadám samca Acanthoscurria juruenicola NEMUSI BYT ADULT kupim/vymenim/pol kokona.
Boaedon fuliginosus predaj

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa adi » 1. Mája 2010, 10:32

Tolkokrat mi pavuk spadol, kolko krat sa mi rozhadzali krabicky , velakrat som filmovky povalal ... atd atd atd

Minule som odkopol samca lividum, lebo mi vybehol na bosu nohu ...,

Pavuky robia jumpy aj 2m z policky dole na zem , na pokrovec, a uplne v pohode. Pokial ma cas v lete on sa otoci :-)


Zas netreba prezivat kazdy pad pavuka tragicky.

Naposledy vazne spadol sub samec chromatopelmy ...zlomil si nohu na 2 miestach. Teraz je z neho uspesne zvleceny adult samec.
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Jednasest
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 23. Júna 2009, 19:41
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jednasest » 1. Mája 2010, 11:01

ten samec lividumky je ale parkurista :lol:
Môj web
Hľadám samca Acanthoscurria juruenicola NEMUSI BYT ADULT kupim/vymenim/pol kokona.
Boaedon fuliginosus predaj


Napísať odpoveď