hrabanie

Ak ste začiatočník a chcete sa pýtať na základné veci, pýtajte sa práve tu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
viking1971
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 19. Apríla 2009, 18:26
hrabanie

Príspevok od užívateľa viking1971 » 5. Augusta 2009, 15:36

ahojte. mám problém so svojou gramostolou. je to dvoj ročná samica gramostola aureostriata. posledné tri dni stále prehrabáva substrát v celom teráriu. pred tým to vôbec nerobila. naposledy žrala asi tak pred dvoma mesiacmi a predkladanú potravu stále odmieta. je stále aktívna aj v noci aj cez deň. poradí mi niekto čo sa s ňou deje?

Užívateľov profilový obrázok
Z0oMb3E
skúsený chovateľ
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 18. Januára 2009, 18:16
Bydlisko: Lipt. Osada
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Z0oMb3E » 5. Augusta 2009, 15:48

je to uplne normalne ze pavuky premiesnuju substrat ked sa citi v pohode...a to ze neprima potravu bud drzi hladovku, je nazrata, alebo je pred zvlekom
Okrem toho čo neviem, viem všetko! (Sokrates)

Užívateľov profilový obrázok
patmos
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 10. Septembra 2008, 12:03
Bydlisko: Snina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa patmos » 5. Augusta 2009, 16:41

jj, presne taketo bananality som sa kedysi pytal aj ja :-) takze je to uplne v poriadku, ziaden problem tam pravdepodobne nebude - bud sa ide zvliekat a robi si hniezdo kde si potom urobi lozko, alebo nie je spokojna s teplotou alebo svetlom v terariu a preto sa radsej zakopava alebo alebo alebo...a ked ti Grammostola nebude papať aj pol roka, nediv sa.
My collection:
0.1 B. vagans, 0.1 B. smithi, 1.0 B. emilia, 1.0 N. chromatus, 1.0.1 Ch. cyaneopubescens, 0.1 H. lividum, L. striatipes, 0.1 P. murinus RCF , 1.0 P. cancerides cancerides, G. rosea RCF, 0.0.2 G. rosea TCF, 1.0 H. hercules, A geniculata, P. irminia a ďalšie sa mi vypisovať nechce...

Arguing on the internet is like running special olympics - even if you win, you are still retarded.

Užívateľov profilový obrázok
adi
Príspevky: 2001
Dátum registrácie: 12. Novembra 2006, 15:39
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:
Re: hrabanie

Príspevok od užívateľa adi » 5. Augusta 2009, 17:21

viking1971 napísal:ahojte. mám problém so svojou gramostolou. je to dvoj ročná samica gramostola aureostriata. posledné tri dni stále prehrabáva substrát v celom teráriu. pred tým to vôbec nerobila. naposledy žrala asi tak pred dvoma mesiacmi a predkladanú potravu stále odmieta. je stále aktívna aj v noci aj cez deň. poradí mi niekto čo sa s ňou deje?
Cawky , chlapci ti uz poradili, no a ja aj pre ostatnych kt. by mali otazky podobneho typu ...,

Nepis, ze mas problem ... lebo nevies ci mas ... problem by si mal ak by ti umrel alebo mu odpadli vsetky nohy, odpadli oba chelicery a pod.

Mnoho ludi sa pyta - " Je normalne, ze moj pavuk robi to a to ? " - odpoved je vzdy ANO ... aj keby mal diskineticky syndrom alebo tancoval tango ..., nezral , zabil samca a xy dalich veci ....,

Co robi pavuk je normalne vzdy - on nemysli , zije ako ma vlozene v "hlave" od narodenia ... inftinktom ...,

A ak by aj bol chory a napadnuty vnutornymi parazitmi a robil hovadiny , tak to normalne je ..., lebo je to normalne. Tak ako clovek normalne prechladne pavukovy normalne prepne ... alebo normalne ochorie ...,

Dufam, ze ste ma pochopili co tym xcel basnik povedat ...,

A ze uz budete trosicka normalne klast otazky ...,

Neber to osobne ... ale mnoho ludi sa pyta vseobecne ... a cakaju, ze im kazdy rozpise litanie a oni dostanu rozum zadarmo ..., Treba sa pytat konkretne veci ..., to je aj znak toho , ze clovek do toho kukol a sam pohol hlavou a nieco ho napadlo a xce si to len overit ..., Netreba sa bat klast debilne otazky - ale konkretnosti , nie vseobecne , ako keby ostatny vedeli podla popisu vykuzlit diagnozu ..., Naozaj to neber v zlom, ale dnes som pouzil ako priklad tvoj prispevok ...,
michaladamcak@gmail.com, www.terapresov.freevar.com

Hadat sa na internete je ako zucastnit sa paralympiady - aj ked vyhras - furt si retardovany. :-)


Napísať odpoveď