Problem s terarkom pre B. Smithi

Ak ste začiatočník a chcete sa pýtať na základné veci, pýtajte sa práve tu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
listrdave
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 7. Apríla 2011, 19:13
Problem s terarkom pre B. Smithi

Príspevok od užívateľa listrdave » 7. Apríla 2011, 19:21

Dobry

prednedavnom som si kupil B. Smithi v 5 zv., psravil som jej kelinok v ktorom je ale .. uz 3 tyzden je stale zalezena v zemi a vobec nevychadza, hned na zaciatku ziedla cerva ale to je vsetko, Tak sa chcem spytat ci to nebude nejaky priznak napr. ze by to mala prilis vlhke alebo suche ... Este chcem podotknut ze predtym mala kelinok dost vlhky ale aj tak bola zalezena .. tak teraz to ma suchsie no stale je v diere .. a ani onej neviem .. jo a dieru ma zakrytu zemou ...

Užívateľov profilový obrázok
Blondi :)
skúsený chovateľ
Príspevky: 1720
Dátum registrácie: 3. Júna 2010, 12:57
Bydlisko: PP(Ždiar) /Praha
Kontaktovať užívateľa:
Re: Problem s terarkom pre B. Smithi

Príspevok od užívateľa Blondi :) » 7. Apríla 2011, 19:24

aký veľký je ten kelímok, koľko má substrátu??? malé Brachypelmy majú vo zvyku sa občas "zakopávať"
ak by ste mali záujem o farebné mutácie Gekončíkov nočných, odporúčam túto stránku http://gekoncik.weebly.com/predaj--available.html

listrdave
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 7. Apríla 2011, 19:13
Re: Problem s terarkom pre B. Smithi

Príspevok od užívateľa listrdave » 7. Apríla 2011, 19:34

ten kelinok ma asi tak 15x12x10 .. priblizne .. boli v nom utopence .. a vyska substratu je tam kde ma dieru asi 2cm .. hej to som sa tiez docital len mi to pripada divne ze ma aj vchod do diery zakrity.. popravde sa bojim skor ci to nebude koli tomu ze by bola zima v miestnosti lenze to ovplivnit nemozem a bohuzial ani nemam lampu s vol. vlaknom ..iba taku diodovu a ta vela tepla nenarobi ...

Užívateľov profilový obrázok
Blondi :)
skúsený chovateľ
Príspevky: 1720
Dátum registrácie: 3. Júna 2010, 12:57
Bydlisko: PP(Ždiar) /Praha
Kontaktovať užívateľa:
Re: Problem s terarkom pre B. Smithi

Príspevok od užívateľa Blondi :) » 7. Apríla 2011, 20:46

to, že si zakryl aj vchod do úkrytu, je normálne...nič nezvyčajné :-) ...a ohľadom teploty...cca 26-28°C
ak by ste mali záujem o farebné mutácie Gekončíkov nočných, odporúčam túto stránku http://gekoncik.weebly.com/predaj--available.html

Milan.svk
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 28. Marca 2010, 11:52
Bydlisko: prievidza
Re: Problem s terarkom pre B. Smithi

Príspevok od užívateľa Milan.svk » 8. Apríla 2011, 16:58

listrdave napísal:mi to pripada divne ze ma aj vchod do diery zakrity..
asi preto ze sa zvlieka, vecina pavukov ak ma dieru alebo nejake pavucinove hniezde prve co spravi - aj niekolko tyzdnov dopredu - zvacsi cast ukrytu a opradie alebo inak upcha vsetky pristupove cesty dnu (cesty dnu su tie iste ako cesty von :) )
0,1 H. longipes 9.zv 25e 0,1 H. maculata 9.zv 20e 1,1 H. hercules 8.zv/ adult 25e 0,1 Ch. fimbriatus 9.zv 20e 0,1 L. violaceopes 6. zv 35e Ceratophrys cranwelli cca 6cm 30e B. albopilosa 5.zv, boehmei 4.a6.zv, emilia 4zv, klaasi 2.a3.zv, smithy 5.a6.zv po 2ks 30e splou 0,0,4 P. lugardi 6.z 20e PM

Užívateľov profilový obrázok
sharky
Príspevky: 1103
Dátum registrácie: 10. Januára 2010, 16:33
Bydlisko: trenčín
Re: Problem s terarkom pre B. Smithi

Príspevok od užívateľa sharky » 9. Apríla 2011, 21:06

:D treti den je v pohode :D ja som Davusa nevidel mesiac asi :D az teraz niekedy sa ukazal :D
sice je to rozdiel ale kazdy pavuk sa vie zakopat . :)
Obrázok
FB- Đenis Čičo
Anything is possible for those who are willing to try
Go HARD or Go HOME !


Napísať odpoveď