Brachypelma Vagans

Ak ste začiatočník a chcete sa pýtať na základné veci, pýtajte sa práve tu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Zamknuté
jan.rusko
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25. Septembra 2011, 15:02
Brachypelma Vagans

Príspevok od užívateľa jan.rusko » 25. Septembra 2011, 15:08

Zdravim vás, potrebujem poradiť .. mám prečitane o Brachypelme Vagans toho dost .. nedavno sa mi zvliekala asi pred 3 tyždnami .. má zhruba 13 cm pri rozpatí nôh a teraz si zapriadla vchod do kokosu ktory som jej dal do teraria a ako tak sledujem ona si zapriada aj vnutrajšok celeho kokosu a neviem prečo .. čiže v podstate sa tam akosi zapriada :D neviete nahodou čo to robí? alebo či je to normalne .. Lebo dost pochybujem o tom že sa ide zase zvliekať

Za skorú odpoved Ďakujem :)

Užívateľov profilový obrázok
Blondi :)
skúsený chovateľ
Príspevky: 1720
Dátum registrácie: 3. Júna 2010, 12:57
Bydlisko: PP(Ždiar) /Praha
Kontaktovať užívateľa:
Re: Brachypelma Vagans

Príspevok od užívateľa Blondi :) » 25. Septembra 2011, 15:28

jan.rusko napísal:Zdravim vás, potrebujem poradiť .. mám prečitane o Brachypelme Vagans toho dost .. nedavno sa mi zvliekala asi pred 3 tyždnami .. má zhruba 13 cm pri rozpatí nôh a teraz si zapriadla vchod do kokosu ktory som jej dal do teraria a ako tak sledujem ona si zapriada aj vnutrajšok celeho kokosu a neviem prečo .. čiže v podstate sa tam akosi zapriada :D neviete nahodou čo to robí? alebo či je to normalne .. Lebo dost pochybujem o tom že sa ide zase zvliekať

Za skorú odpoved Ďakujem :)
všetko, čo spraví pavúk, je normálne :-P ...proste si to tam zapriada :-)
ak by ste mali záujem o farebné mutácie Gekončíkov nočných, odporúčam túto stránku http://gekoncik.weebly.com/predaj--available.html

jan.rusko
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25. Septembra 2011, 15:02
Re: Brachypelma Vagans

Príspevok od užívateľa jan.rusko » 25. Septembra 2011, 15:35

Nie nie .. neni to tak .. teraz som sa pozeral a už leží na chrbte a ide sa asi zvliekať .. ale to je strasne čudné ked sa mi pred 3 tyždnami zvliekala a včera som ju krmil asi po mesiaci a pol .. čiže to dost nechapem :D

Užívateľov profilový obrázok
Blondi :)
skúsený chovateľ
Príspevky: 1720
Dátum registrácie: 3. Júna 2010, 12:57
Bydlisko: PP(Ždiar) /Praha
Kontaktovať užívateľa:
Re: Brachypelma Vagans

Príspevok od užívateľa Blondi :) » 25. Septembra 2011, 15:41

jan.rusko napísal:Nie nie .. neni to tak .. teraz som sa pozeral a už leží na chrbte a ide sa asi zvliekať .. ale to je strasne čudné ked sa mi pred 3 tyždnami zvliekala a včera som ju krmil asi po mesiaci a pol .. čiže to dost nechapem :D

nie je to náhodou adult samec??...a prečerpáva sa?!
ak by ste mali záujem o farebné mutácie Gekončíkov nočných, odporúčam túto stránku http://gekoncik.weebly.com/predaj--available.html

jan.rusko
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25. Septembra 2011, 15:02
Re: Brachypelma Vagans

Príspevok od užívateľa jan.rusko » 25. Septembra 2011, 15:55

Blondi :) napísal:
jan.rusko napísal:Nie nie .. neni to tak .. teraz som sa pozeral a už leží na chrbte a ide sa asi zvliekať .. ale to je strasne čudné ked sa mi pred 3 tyždnami zvliekala a včera som ju krmil asi po mesiaci a pol .. čiže to dost nechapem :D

nie je to náhodou adult samec??...a prečerpáva sa?!

Nie nie, je to samica .. dufam že mi nezomiera ! to by ma asi porazilo .. dufam že sa iba zvlieka lebo vyzera to kadeako .. idem ju iba sledovat a potom dam vediet či to bol zvlek alebo osudny den .. ale tak staram sa o nu fakt dobre je to moj jediny pavuk preto sa staram ako sa len dá ..

Nevytvaraj nove temy pouzivaj uz vytvorene:
viewtopic.php?f=5&t=1752

*Sceptic


Zamknuté