uviaznuty cvrcek

Ak ste začiatočník a chcete sa pýtať na základné veci, pýtajte sa práve tu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Sunny
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 25. Marca 2013, 16:43
uviaznuty cvrcek

Príspevok od užívateľa Sunny » 25. Marca 2013, 16:56

Ahojte, moja A. Versicolor dnes dostala cvrcka,ktoreho ako vzdy pekne zabila, no potom ho nechala tak. Predpokladam, ze ide do zvleku, no mrtvy cvrcek uviazol v malej skvierke medzi drevenou kôrou, ktoru ma pavuk namiesto vetvičiek a zemou, pricom cele okolie ma silno prepletene pavucinou, dokonca cela zem je nou potiahnuta. Ak by som chcela cvrcka vybrat, urcite jej hniezdo narusim, preto by som sa chcela spytat, ci radsej narusit hniezdo alebo nechat cvrcka dnu aj ked sa nahodou bude pavuk zvliekat?

Jacob
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 15. Januára 2009, 13:41
Re: uviaznuty cvrcek

Príspevok od užívateľa Jacob » 25. Marca 2013, 18:49

cvrčka určite vyber, ak by sa náhodou šiel zvliekať aby si nepochutnal na pavúkovi.....pavúk si hniezdo opraví :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Acanthoscurria Frenky
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 12. Apríla 2010, 21:32
Bydlisko: Poprad
Re: uviaznuty cvrcek

Príspevok od užívateľa Acanthoscurria Frenky » 25. Marca 2013, 19:08

cvrčka určite vyber, ak by sa náhodou šiel zvliekať aby si nepochutnal na pavúkovi.....pavúk si hniezdo opraví :wink:
Ona spominala že je už mrtvy... Ja by som sa pokusil ho vyrať aby nesplesnel ale ak by som mu mal porušiť hniezdo tak by som ho nechal dnu... on skôr ako za týžden nezačne plesnivieť...
Peniaze sú lepšie ako chudoba. Ak pre nič iné, tak aspoň z finančných dôvodov.

Keby nahodou FB: Dominik Ponaučený Farkaš

kurec
Príspevky: 317
Dátum registrácie: 1. Marca 2007, 20:58
Bydlisko: Krnov ( ČR )
Kontaktovať užívateľa:
Re: uviaznuty cvrcek

Príspevok od užívateľa kurec » 25. Marca 2013, 20:26

Acanthoscurria Frenky napísal:
cvrčka určite vyber, ak by sa náhodou šiel zvliekať aby si nepochutnal na pavúkovi.....pavúk si hniezdo opraví :wink:
Ona spominala že je už mrtvy... Ja by som sa pokusil ho vyrať aby nesplesnel ale ak by som mu mal porušiť hniezdo tak by som ho nechal dnu... on skôr ako za týžden nezačne plesnivieť...
Nevím co máš za cvrčky/podklad/vlhkost/teploty, ale me cvrčci plesnivý do "pár" hodin... Určitě cvrčka vybrat, jen bacha ať nevyrušíš pavouka při svleku, hnízdo neřeš.

Jacob
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 15. Januára 2009, 13:41
Re: uviaznuty cvrcek

Príspevok od užívateľa Jacob » 25. Marca 2013, 20:31

:| ked som to cital, niejak som to nepostrehol......každopadne ja by som ho vybral i tak....ak tam ma vlhko zacne sa rychlo rozkladat, plesnivieť, atd....


Napísať odpoveď