Dupanie prednými nohami.

Ak ste začiatočník a chcete sa pýtať na základné veci, pýtajte sa práve tu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
Jojo
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 28. Decembra 2012, 13:07
Dupanie prednými nohami.

Príspevok od užívateľa Jojo » 2. Októbra 2013, 17:19

Zdravím! Túto tému sot tu nenašiel tak by som sa chcel spítatˇ! Moja Brachypelma albopilosum zhruba v 12-13 zvleku mi už tretiu noc dupe prednými nohami po zemi v teráriu. Čo má za problém? Potrebuje samca? A kolko ju to bude takto držatˇ? By som si rád aj v noci pospal! :)

Užívateľov profilový obrázok
Sceptic
Administrátor stránky
Príspevky: 2392
Dátum registrácie: 28. Decembra 2005, 16:20
Bydlisko: ZA
Kontaktovať užívateľa:
Re: Dupanie prednými nohami.

Príspevok od užívateľa Sceptic » 2. Októbra 2013, 18:12

Pozrel som si tvoje prispevky na fore a podla toho mas B. vagans a teraz spominanu B. albopilosum. Mas doma aj ine pavuky? Predpokladam, ze B. albopilosum je dospely samec, ktory dvori nejakemu pavukovi, ak nemas doma ine vascie samica tak B. vagansovi. Samozrejme moze to byt aj naopak B. albopilosum - samica, B. vagans samec. Mozes sem nahrat foto. B. albopilosum a B. vagans?

Jojo
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 28. Decembra 2012, 13:07
Re: Dupanie prednými nohami.

Príspevok od užívateľa Jojo » 2. Októbra 2013, 20:13

Sceptic napísal:Pozrel som si tvoje prispevky na fore a podla toho mas B. vagans a teraz spominanu B. albopilosum. Mas doma aj ine pavuky? Predpokladam, ze B. albopilosum je dospely samec, ktory dvori nejakemu pavukovi, ak nemas doma ine vascie samica tak B. vagansovi. Samozrejme moze to byt aj naopak B. albopilosum - samica, B. vagans samec. Mozes sem nahrat foto. B. albopilosum a B. vagans?
Mam Brachypelma albopilosum samicu 12, 13 zvlek. Uz asi dospelu ked už bubnuje a Brachypelma vagans v 10 zvleku. Ale este je malá na to, aby bola dospelá.Tam nemam urcene pohlavie. Má rozpetie noh tak 9, 10 cm. A mam este Psalmopoeus irminia 8 zvlek. Ta tiez ma cas do dospelosti asi. Teraz nemam cas ale ak budem mat trochu viac casu hodim sem foto nejake.


Napísať odpoveď