B. Vagans (8zv) sa zabarikádovala. Doslova

Ak ste začiatočník a chcete sa pýtať na základné veci, pýtajte sa práve tu

Moderátori: Sceptic, bebekexxx, thefox

Napísať odpoveď
satan77
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 21. Januára 2014, 19:44
B. Vagans (8zv) sa zabarikádovala. Doslova

Príspevok od užívateľa satan77 » 20. Októbra 2014, 18:23

Mám 8 zv. Br. Vagans samicu. Odkedy ju mám je v celku v pohode, no teraz, ako vidíte na fotkách, nechápem prečo sa zahrabala. Posledných pár dní sa ukrývala v domčeku, a také menšie "múriky" robila... No toto ma dostalo. Neviem z akého dôvodu to spravila.
3 dni dozadu pribudla novinka - vykurovací pás z burzy. Je osadený pre všetky pavúky na pol "terárka". Dokonca Br. Smithi sa mi dnes v noci zvliekla. Nakoľko mám dosť chladnú izbu. Asi čakala len na to. Ostatné pavúky si nesťažujú, ba čo viac, Apnopelma Bicoloratum (6-7zv) sa chodí hore vyhrievať len čo zapnem vyhrievačku. Aj Vagans vychádzala von. No teraz dáko nevychádza. Zvliekala sa naposledy asi tak 2 a pol mesiaca dozadu. Potravu prijímala stále pekne.... No nemyslím, že by sa chcela/mala zvliekať teraz...
Neviem, či sa mám do nej starať, je dosť prchká a rýchla. Potravu prijímala doteraz pekne...
Je pravda, že má za sebou cestu zo SK do ČR a asi 5 dní v krabici spolu s ostatnými pavúkmi, no zvládla to. To bolo pred mesiacom.
Tak neviem,

len sa chcem opýtať čo znamená toto správanie? Diky!

Pripájam foto sem, ani za Boha mi nešli nahrať...:
Obrázok
Obrázok
Obrázok


Užívateľov profilový obrázok
metalkohol
Príspevky: 503
Dátum registrácie: 29. Decembra 2008, 14:19
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať užívateľa:
Re: B. Vagans (8zv) sa zabarikádovala. Doslova

Príspevok od užívateľa metalkohol » 13. Novembra 2014, 20:43

satan77 napísal:Mám 8 zv. Br. Vagans samicu. Odkedy ju mám je v celku v pohode, no teraz, ako vidíte na fotkách, nechápem prečo sa zahrabala. Posledných pár dní sa ukrývala v domčeku, a také menšie "múriky" robila... No toto ma dostalo. Neviem z akého dôvodu to spravila.
3 dni dozadu pribudla novinka - vykurovací pás z burzy. Je osadený pre všetky pavúky na pol "terárka". Dokonca Br. Smithi sa mi dnes v noci zvliekla. Nakoľko mám dosť chladnú izbu. Asi čakala len na to. Ostatné pavúky si nesťažujú, ba čo viac, Apnopelma Bicoloratum (6-7zv) sa chodí hore vyhrievať len čo zapnem vyhrievačku. Aj Vagans vychádzala von. No teraz dáko nevychádza. Zvliekala sa naposledy asi tak 2 a pol mesiaca dozadu. Potravu prijímala stále pekne.... No nemyslím, že by sa chcela/mala zvliekať teraz...
Neviem, či sa mám do nej starať, je dosť prchká a rýchla. Potravu prijímala doteraz pekne...
Je pravda, že má za sebou cestu zo SK do ČR a asi 5 dní v krabici spolu s ostatnými pavúkmi, no zvládla to. To bolo pred mesiacom.
Tak neviem,

len sa chcem opýtať čo znamená toto správanie? Diky!

Pripájam foto sem, ani za Boha mi nešli nahrať...:
Obrázok
Obrázok
Obrázok

neviem aké druhy sú v tých mini krabičkách ale musia tam mať ako v saune...
FB: Michal Rybo Rybák
Prípadne FB stránka Rybak exotics


Napísať odpoveď